Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 368.2 KB 18-Apr-2011
[240] Dmc a.K.a Babloki - Puchi Puchi ( Demo ).wav 463.2 KB 18-Apr-2011
[24] DemoSkele.mp3 710.3 KB 18-Apr-2011
[24] Xhim Xhima - Kom bo Sukses.mp3 903.2 KB 18-Apr-2011
[24] West Side Family - Jehone.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] KinGPeja[2].feat.ImperiALB_Hajde Gicna.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Alboholics - U kthym.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] ToniG & Bussulla U S C - inaqort.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Odin - prap jom posht.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Ma I Qarti.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Arjan Effecti Ft Big Ar - Po Vim Na .mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] DallaverG - Qa kishin bo 2009.MP3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Besha--Besha_-_Non_Stop.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Paca Ft Extassy - High.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] B52 Ft. Brezi Ri - Per Club.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[240] Slik Ft ACE - Tnjeten Menje 2009.wma 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Po Xhelozojne.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - A Tkam Shok.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK Ft. Enigma - Hyn Ne Club.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[240] YLLI - DHIMBJE.wma 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Direct N'Mikrofon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] ALboholics_-_Dream_of_Kosova.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a EmperoR - sKeptik.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. Milot and Mery - TBA.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos - Jom Lodh mp3.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Big.Manyak Ft. RexY - Hey .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK & EniGmA - Botht e quta.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] MicRime & Noel - 094.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] KingS Rap N'Club.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a Emperor - Vrapojm NQiell.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] RapStyle Ft. Dr-nS - N'Rap.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide- Sen i Ri.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] White Death Ft M.G.N - Rep Skena.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Enno Vs Dr-nS Ft DMX & Ice Cube - Hajde ZeMer (ReMiX 2009).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] F-tim ft Dredha - Mos ja msy.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 13. The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Sedi Ft. Ardi-G & LiL-Donny - Mallkimi.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] CasH Ft Kazzdro NAt per NAt.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - NGAT TEJE .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Strict - Get Crunk.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.Etrita dhe Caylu - Me Peshen e Fajit.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dora Zez - Pse.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - AGA.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] kings rap baby girl.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] BiG WoLF Feat LoRDy - T'Qivaa 2009.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide - Athu Pse Jena Shqiptar.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Tiki - Sa her qe po vi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ndero (2Perqind) Hala Gjall[1]..mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 2D ft. GG - Kan dal fare.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Flex - Rruga kejt Tela.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] ThuG World ft. Qaa Records & Rapp Dogg - Representtt....mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rapp Dogg ft..BimBimma.Baba Trodon- OuttaControll.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] LooLi G Ft. BeSSi - Merre.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.DMF, DoubleBeat & Caylu - Krah per krah.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Real-MC (West-AlboZ ) - Jeta n'Syt e Mi.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft.ConnX & PaaTi ft BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft. ConnX & PaaTi , BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kontra FEAT Anonimos -Qe Ku Jom [2oo9].mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro feat Mad Boy - Kush.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[240] Sllimi Ft Joy & Viper & Lushi -- Jom Lodh.wma 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] ( Lsho rrugë ) - Dr-nS.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Little Lady.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Armial Ft. Dily Man - krejt krejt.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] BaZZuka ft[1]. Agresioni - Qendroj i Vertet.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] DoZz Ft B.King & Big Ar - Met jap vizion .mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Arabela ft. Big Boy Niti & Dafeen DJ XaaJa - R.e.G Ne 039 Club.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA ft. Fresh - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] K-os - Si na ( 2oo9 ).mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kiki Ft Jetmira & Menos -Shum Vlera .mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro ft RappSione - Pse o Zot.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Angel`s Of Rap - Dridhe Zemer.MP3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rap side Ska mu nal.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bleepz Ft. Oki - Hey Ladies.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS Ft. Big Queen - Krejt Ju Keni Thon.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Infinit Crew - Pa emen.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Vismac- V-I-S-M-A-C.1mp3.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] A.o.G_ft_Cimi___Tonchee_-_Qe_Po_Vim.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] A[1].o.G ft Cimi & Tonchee - Qe Po Vim.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] PSyCHo'S - Crazy.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] 12. Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Big boy Ft Mr.Valos - Baba Trodon dhe B-King - Kejt Meri.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Albanezi feat.Dj SuaT - Po Tretem Ne Gurbet.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[240] Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.wma 7.4 MB 18-Apr-2011
[240] Bazzuka ft K-Lay - Mangupat e MSN.wma 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
[24] E7 - Koha Per Me Dal.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3 10.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG ft. Lido & Dicarlo- Jeta Lyp Viktima.mp3 10.5 MB 18-Apr-2011
[24] Life Soldier ft. Dirty G - Plot Probleme.mp3 10.8 MB 18-Apr-2011
[240] Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty.wav 13.8 MB 18-Apr-2011
138 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 574.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu