Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Ma I Qarti.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Besha--Besha_-_Non_Stop.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] West Side Family - Jehone.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a EmperoR - sKeptik.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] KinGPeja[2].feat.ImperiALB_Hajde Gicna.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - NGAT TEJE .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Rap side Ska mu nal.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide- Sen i Ri.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Strict - Get Crunk.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] CasH Ft Kazzdro NAt per NAt.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Po Xhelozojne.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] DemoSkele.mp3 710.3 KB 18-Apr-2011
[24] E7 - Koha Per Me Dal.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. Milot and Mery - TBA.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Paca Ft Extassy - High.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro feat Mad Boy - Kush.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kiki Ft Jetmira & Menos -Shum Vlera .mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rapp Dogg ft..BimBimma.Baba Trodon- OuttaControll.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Direct N'Mikrofon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] DallaverG - Qa kishin bo 2009.MP3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Big boy Ft Mr.Valos - Baba Trodon dhe B-King - Kejt Meri.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Tiki - Sa her qe po vi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Armial Ft. Dily Man - krejt krejt.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 12. Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Arjan Effecti Ft Big Ar - Po Vim Na .mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] 13. The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 18-Apr-2011
[24] Flex - Rruga kejt Tela.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide - Athu Pse Jena Shqiptar.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ndero (2Perqind) Hala Gjall[1]..mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro ft RappSione - Pse o Zot.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[240] Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty.wav 13.8 MB 18-Apr-2011
[24] Albanezi feat.Dj SuaT - Po Tretem Ne Gurbet.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
[24] ToniG & Bussulla U S C - inaqort.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dora Zez - Pse.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft.ConnX & PaaTi ft BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] LooLi G Ft. BeSSi - Merre.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.DMF, DoubleBeat & Caylu - Krah per krah.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Life Soldier ft. Dirty G - Plot Probleme.mp3 10.8 MB 18-Apr-2011
[24] Real-MC (West-AlboZ ) - Jeta n'Syt e Mi.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[240] Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.wma 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.Etrita dhe Caylu - Me Peshen e Fajit.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK Ft. Enigma - Hyn Ne Club.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Big.Manyak Ft. RexY - Hey .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bleepz Ft. Oki - Hey Ladies.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[240] Dmc a.K.a Babloki - Puchi Puchi ( Demo ).wav 463.2 KB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS Ft. Big Queen - Krejt Ju Keni Thon.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Alboholics - U kthym.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] F-tim ft Dredha - Mos ja msy.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] ( Lsho rrugë ) - Dr-nS.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] MicRime & Noel - 094.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] ALboholics_-_Dream_of_Kosova.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA ft. Fresh - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] BiG WoLF Feat LoRDy - T'Qivaa 2009.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vismac- V-I-S-M-A-C.1mp3.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Sedi Ft. Ardi-G & LiL-Donny - Mallkimi.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos - Jom Lodh mp3.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] DoZz Ft B.King & Big Ar - Met jap vizion .mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 368.2 KB 18-Apr-2011
[24] KingS Rap N'Club.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] kings rap baby girl.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Infinit Crew - Pa emen.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK & EniGmA - Botht e quta.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] BaZZuka ft[1]. Agresioni - Qendroj i Vertet.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 2D ft. GG - Kan dal fare.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] K-os - Si na ( 2oo9 ).mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a Emperor - Vrapojm NQiell.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - A Tkam Shok.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3 10.3 MB 18-Apr-2011
[24] Angel`s Of Rap - Dridhe Zemer.MP3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] PSyCHo'S - Crazy.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Odin - prap jom posht.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[240] Bazzuka ft K-Lay - Mangupat e MSN.wma 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] ThuG World ft. Qaa Records & Rapp Dogg - Representtt....mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] A[1].o.G ft Cimi & Tonchee - Qe Po Vim.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Arabela ft. Big Boy Niti & Dafeen DJ XaaJa - R.e.G Ne 039 Club.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] RapStyle Ft. Dr-nS - N'Rap.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Xhim Xhima - Kom bo Sukses.mp3 903.2 KB 18-Apr-2011
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kontra FEAT Anonimos -Qe Ku Jom [2oo9].mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[240] YLLI - DHIMBJE.wma 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Enno Vs Dr-nS Ft DMX & Ice Cube - Hajde ZeMer (ReMiX 2009).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Little Lady.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[240] Slik Ft ACE - Tnjeten Menje 2009.wma 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] B52 Ft. Brezi Ri - Per Club.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG ft. Lido & Dicarlo- Jeta Lyp Viktima.mp3 10.5 MB 18-Apr-2011
[24] White Death Ft M.G.N - Rep Skena.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] A.o.G_ft_Cimi___Tonchee_-_Qe_Po_Vim.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[240] Sllimi Ft Joy & Viper & Lushi -- Jom Lodh.wma 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - AGA.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft. ConnX & PaaTi , BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
138 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 574.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu