Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] ( Lsho rrugë ) - Dr-nS.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] 2D ft. GG - Kan dal fare.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 12. Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] 13. The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] A.o.G_ft_Cimi___Tonchee_-_Qe_Po_Vim.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Albanezi feat.Dj SuaT - Po Tretem Ne Gurbet.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Alboholics - U kthym.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] ALboholics_-_Dream_of_Kosova.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Angel`s Of Rap - Dridhe Zemer.MP3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos - Jom Lodh mp3.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Arabela ft. Big Boy Niti & Dafeen DJ XaaJa - R.e.G Ne 039 Club.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Arjan Effecti Ft Big Ar - Po Vim Na .mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Armial Ft. Dily Man - krejt krejt.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] A[1].o.G ft Cimi & Tonchee - Qe Po Vim.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] B52 Ft. Brezi Ri - Per Club.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 18-Apr-2011
[240] Bazzuka ft K-Lay - Mangupat e MSN.wma 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] BaZZuka ft[1]. Agresioni - Qendroj i Vertet.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Besha--Besha_-_Non_Stop.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Big.Manyak Ft. RexY - Hey .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Big boy Ft Mr.Valos - Baba Trodon dhe B-King - Kejt Meri.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] BiG WoLF Feat LoRDy - T'Qivaa 2009.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bleepz Ft. Oki - Hey Ladies.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[240] Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty.wav 13.8 MB 18-Apr-2011
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] CasH Ft Kazzdro NAt per NAt.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide - Athu Pse Jena Shqiptar.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide- Sen i Ri.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] DallaverG - Qa kishin bo 2009.MP3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] DemoSkele.mp3 710.3 KB 18-Apr-2011
[24] DinaK & EniGmA - Botht e quta.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK Ft. Enigma - Hyn Ne Club.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Sedi Ft. Ardi-G & LiL-Donny - Mallkimi.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Enno Vs Dr-nS Ft DMX & Ice Cube - Hajde ZeMer (ReMiX 2009).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[240] Dmc a.K.a Babloki - Puchi Puchi ( Demo ).wav 463.2 KB 18-Apr-2011
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 368.2 KB 18-Apr-2011
[24] Dora Zez - Pse.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] DoZz Ft B.King & Big Ar - Met jap vizion .mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Direct N'Mikrofon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Ma I Qarti.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Po Xhelozojne.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS Ft. Big Queen - Krejt Ju Keni Thon.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] E7 - Koha Per Me Dal.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft. ConnX & PaaTi , BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft.ConnX & PaaTi ft BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA ft. Fresh - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a EmperoR - sKeptik.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a Emperor - Vrapojm NQiell.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.DMF, DoubleBeat & Caylu - Krah per krah.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.Etrita dhe Caylu - Me Peshen e Fajit.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG ft. Lido & Dicarlo- Jeta Lyp Viktima.mp3 10.5 MB 18-Apr-2011
[24] F-tim ft Dredha - Mos ja msy.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Flex - Rruga kejt Tela.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - AGA.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - A Tkam Shok.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
[24] Infinit Crew - Pa emen.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] K-os - Si na ( 2oo9 ).mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro feat Mad Boy - Kush.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro ft RappSione - Pse o Zot.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] KinGPeja[2].feat.ImperiALB_Hajde Gicna.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] kings rap baby girl.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] KingS Rap N'Club.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kontra FEAT Anonimos -Qe Ku Jom [2oo9].mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Life Soldier ft. Dirty G - Plot Probleme.mp3 10.8 MB 18-Apr-2011
[24] LooLi G Ft. BeSSi - Merre.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kiki Ft Jetmira & Menos -Shum Vlera .mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] MicRime & Noel - 094.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[240] Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.wma 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ndero (2Perqind) Hala Gjall[1]..mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Little Lady.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Odin - prap jom posht.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Paca Ft Extassy - High.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. Milot and Mery - TBA.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] PSyCHo'S - Crazy.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Rapp Dogg ft..BimBimma.Baba Trodon- OuttaControll.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rap side Ska mu nal.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] RapStyle Ft. Dr-nS - N'Rap.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Real-MC (West-AlboZ ) - Jeta n'Syt e Mi.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3 4.0 MB 18-Apr-2011
[240] Slik Ft ACE - Tnjeten Menje 2009.wma 2.5 MB 18-Apr-2011
[240] Sllimi Ft Joy & Viper & Lushi -- Jom Lodh.wma 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3 10.3 MB 18-Apr-2011
[24] Strict - Get Crunk.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] ThuG World ft. Qaa Records & Rapp Dogg - Representtt....mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Tiki - Sa her qe po vi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] ToniG & Bussulla U S C - inaqort.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vismac- V-I-S-M-A-C.1mp3.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] West Side Family - Jehone.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] White Death Ft M.G.N - Rep Skena.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xhim Xhima - Kom bo Sukses.mp3 903.2 KB 18-Apr-2011
[240] YLLI - DHIMBJE.wma 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - NGAT TEJE .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
138 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 574.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu