Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Size Modified Ndegjo Online
[dir] Parent Directory    
[24] Ego`s Ft. ConnX & PaaTi , BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[240] Sllimi Ft Joy & Viper & Lushi -- Jom Lodh.wma 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - AGA.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] A.o.G_ft_Cimi___Tonchee_-_Qe_Po_Vim.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] White Death Ft M.G.N - Rep Skena.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG ft. Lido & Dicarlo- Jeta Lyp Viktima.mp3 10.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] B52 Ft. Brezi Ri - Per Club.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[240] Slik Ft ACE - Tnjeten Menje 2009.wma 2.5 MB 18-Apr-2011
[240] YLLI - DHIMBJE.wma 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Enno Vs Dr-nS Ft DMX & Ice Cube - Hajde ZeMer (ReMiX 2009).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Little Lady.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Kontra FEAT Anonimos -Qe Ku Jom [2oo9].mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xhim Xhima - Kom bo Sukses.mp3 903.2 KB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] RapStyle Ft. Dr-nS - N'Rap.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Arabela ft. Big Boy Niti & Dafeen DJ XaaJa - R.e.G Ne 039 Club.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] A[1].o.G ft Cimi & Tonchee - Qe Po Vim.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] ThuG World ft. Qaa Records & Rapp Dogg - Representtt....mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[240] Bazzuka ft K-Lay - Mangupat e MSN.wma 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Odin - prap jom posht.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Angel`s Of Rap - Dridhe Zemer.MP3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] PSyCHo'S - Crazy.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3 10.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - A Tkam Shok.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a Emperor - Vrapojm NQiell.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 2D ft. GG - Kan dal fare.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] K-os - Si na ( 2oo9 ).mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] BaZZuka ft[1]. Agresioni - Qendroj i Vertet.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Infinit Crew - Pa emen.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK & EniGmA - Botht e quta.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] KingS Rap N'Club.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] kings rap baby girl.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 368.2 KB 18-Apr-2011
[24] DoZz Ft B.King & Big Ar - Met jap vizion .mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos - Jom Lodh mp3.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Sedi Ft. Ardi-G & LiL-Donny - Mallkimi.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vismac- V-I-S-M-A-C.1mp3.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA ft. Fresh - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] BiG WoLF Feat LoRDy - T'Qivaa 2009.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] ALboholics_-_Dream_of_Kosova.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] ( Lsho rrugë ) - Dr-nS.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] MicRime & Noel - 094.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] F-tim ft Dredha - Mos ja msy.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Alboholics - U kthym.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS Ft. Big Queen - Krejt Ju Keni Thon.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[240] Dmc a.K.a Babloki - Puchi Puchi ( Demo ).wav 463.2 KB 18-Apr-2011
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bleepz Ft. Oki - Hey Ladies.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Big.Manyak Ft. RexY - Hey .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] DinaK Ft. Enigma - Hyn Ne Club.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.Etrita dhe Caylu - Me Peshen e Fajit.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[240] Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.wma 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Real-MC (West-AlboZ ) - Jeta n'Syt e Mi.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Life Soldier ft. Dirty G - Plot Probleme.mp3 10.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG Ft.DMF, DoubleBeat & Caylu - Krah per krah.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] LooLi G Ft. BeSSi - Merre.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ego`s Ft.ConnX & PaaTi ft BigWoLF - Per Krye Fort.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Dora Zez - Pse.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] ToniG & Bussulla U S C - inaqort.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Albanezi feat.Dj SuaT - Po Tretem Ne Gurbet.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
[240] Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty.wav 13.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro ft RappSione - Pse o Zot.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ndero (2Perqind) Hala Gjall[1]..mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Flex - Rruga kejt Tela.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide - Athu Pse Jena Shqiptar.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 18-Apr-2011
[24] RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 13. The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Arjan Effecti Ft Big Ar - Po Vim Na .mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] 12. Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Armial Ft. Dily Man - krejt krejt.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Tiki - Sa her qe po vi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Big boy Ft Mr.Valos - Baba Trodon dhe B-King - Kejt Meri.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] DallaverG - Qa kishin bo 2009.MP3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Direct N'Mikrofon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kiki Ft Jetmira & Menos -Shum Vlera .mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rapp Dogg ft..BimBimma.Baba Trodon- OuttaControll.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Paca Ft Extassy - High.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kazzdro feat Mad Boy - Kush.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. Milot and Mery - TBA.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] E7 - Koha Per Me Dal.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] DemoSkele.mp3 710.3 KB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Po Xhelozojne.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide- Sen i Ri.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Strict - Get Crunk.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] CasH Ft Kazzdro NAt per NAt.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Rap side Ska mu nal.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] KinGPeja[2].feat.ImperiALB_Hajde Gicna.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - NGAT TEJE .mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ex KinG a.K.a EmperoR - sKeptik.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dr-nS - Ma I Qarti.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Besha--Besha_-_Non_Stop.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] West Side Family - Jehone.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
138 Files - 0 Folders Total size: 574.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2020 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Online Users
counter