Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Augustin Ukaj e Fshatit Tim.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[240] Augustini - cifteli kur knohet kenga.wma 9.2 MB 18-Apr-2011
[24] Augustin Uka - Ne muzeun historik.mp3 741.4 KB 18-Apr-2011
[24] Agustin Uka - Ajshe2.mp3 835.6 KB 18-Apr-2011
[24] Augustin Uka - Mori nane.mp3 720.0 KB 18-Apr-2011
[24] Augustin Ukaj - Nau Kan Prish Zotnit Ner Veti.mp3 8.4 MB 18-Apr-2011
6 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 25.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu