Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] Agim Gashi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Agustin Uka [dir] 12-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi - Keshtu Kendohet [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bijt e Sefes [dir] 12-Nov-2017
[dir] Dervish Shaqa [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ismet Bugujevci [dir] 12-Nov-2017
[dir] Hazbi Therra [dir] 12-Nov-2017
[dir] Musli Musliu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Keng me Qiftelia [dir] 12-Nov-2017
[dir] Rifat Berisha 2006 [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Gashi - A po ngoni ju Shqipetare [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vllezrit Gashi 2007 [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vllezrit Qetaj [dir] 12-Nov-2017
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 18-Apr-2011
[24] Prishtinaboy23.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 01. Bajrush Doda - Hasan Fazlis.mp3 27.6 MB 18-Apr-2011
[24] 02. Bajrush Doda - Esat Pasha.mp3 19.9 MB 18-Apr-2011
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 18-Apr-2011
[24] 03. Bajrush Doda - Kur krisi Pushka.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
6 Files - 13 Kartela Madhësia gjithsej: 219.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu