Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] katunarimefemen.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Moki.mp3 272.6 KB 18-Apr-2011
[24] Albanische Milete.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Zibixhet.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kenge Labe - Keci dhe Veci nga shqiperia.mp3 749.4 KB 18-Apr-2011
[24] I dahuri im, Karabashedin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Historia jeme.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 5.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shumaheri - Gulla.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Romantika.mp3 942.1 KB 18-Apr-2011
[24] Qumili-Royalbingo.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Tahiri - Fmi.mp3 324.8 KB 18-Apr-2011
[24] Intervista me Mentor Kurtishin.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Hallet e sheherlive kojshi.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 3.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gjilasfia.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Per Brikenen....mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 1.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Urrra Erdh Mesazhi.mp3 125.5 KB 18-Apr-2011
[24] O Telefon si....mp3 685.3 KB 18-Apr-2011
[24] Kullerka.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bujari - Provraider.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Besim Dina - Bisede me znj. Meri (Humor).mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Stupcat ne Mal.mp3 1.2 MB 18-Apr-2011
[24] Baskija-Llaf barcoleta.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Baskija-fadil zarriqi ne tel.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sa te kam desht.mp3 652.5 KB 18-Apr-2011
[24] Mesazhi i Lezetshum.mp3 124.5 KB 18-Apr-2011
[24] Shelibarja.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Pse u largove, pse....mp3 573.8 KB 18-Apr-2011
[24] Smsdirejt.mp3 59.5 KB 18-Apr-2011
[24] Stupcat - O Zhivko o pis.mp3 949.4 KB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 11.mp3 1.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besim Xhon Travolta Rrustemi - Poezi per Besen.mp3 1.2 MB 18-Apr-2011
[24] Asllani - Mafija.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Hallet e selakeve kojshi.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 02.Beba remix.mp3 406.5 KB 18-Apr-2011
[24] Albanishen Aulanderen.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Nxenesi.mp3 811.9 KB 18-Apr-2011
[24] Frajeri im.mp3 957.2 KB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 4.mp3 924.6 KB 18-Apr-2011
[24] Moleri ft Genci-21[1].06.07.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dashnorija jeme.mp3 919.0 KB 18-Apr-2011
[24] Shilibares.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Baby.mp3 161.9 KB 18-Apr-2011
[24] Sheqibe.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Korespondenti nga Ankara.mp3 1.2 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 9.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] lupa live aaa.mp3 510.0 KB 18-Apr-2011
[24] muharemi ilegal in deutschland.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Kulleri [ver. 2.0].mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 8.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Balada e Babit.mp3 743.1 KB 18-Apr-2011
[24] Kushtet e djalit.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] AvdiTifozi-5[1].04.07.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Mesazhi.mp3 667.3 KB 18-Apr-2011
[24] Tifozi - Jalldezja.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] shneqa_meda_humor.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Inervista me Shpatin.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ramush.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Hahahaaa.mp3 320.7 KB 18-Apr-2011
[24] intrevista me Getin.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Baskija-Fore.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Urimi me shaum emocione.mp3 1.2 MB 18-Apr-2011
[24] Djali dhe cauca.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Kape telefonin.mp3 469.8 KB 18-Apr-2011
[24] Kushtet e cauces.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] dreqi i vogel.mp3 175.9 KB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 10.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hajdar Pederi.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Studentja.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gulla-26.10.07.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] hekurani ft[1].Genci.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] korenica.de - Na erdh 1 Mesazh.mp3 324.6 KB 18-Apr-2011
[24] Menduhija.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Audio Humor - 2.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Pershendetje.mp3 884.3 KB 18-Apr-2011
[24] Kukavice Stupcat.mp3 228.3 KB 18-Apr-2011
[24] Korespondenti nga Berlini.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Urimet dhe pershendetjet tuaja.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ramushit.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Baskija-fillimi i cedes.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Pulat.mp3 963.3 KB 18-Apr-2011
83 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 144.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu