Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Avdi Avdiu-Tallava per Eminin.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Taksim.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin dhe abazin.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Per kushtrimin Aabazin.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava hotlen.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Eniso biri nanes haram mos u ban.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - O tash besartit aman aman.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu -Tallava per Ridvanin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] BERATI dola npenxhere.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Gur mbi gur per ismetin hekuranin naimin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Meda Live - Hajde luj o shpirti jem.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Per dinin.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava Per Shekin&DjemT.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin kushtrim bukoshin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Kajde defit.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Ah kuku nan,oh ma te miren.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Elvanja - O dalkadale urim.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Emiliani & Nysreti - Per besartin.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Vullneti - tallava.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Ndahet zemra ne 2 pjes.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Dehari & Ymeri - Tallava dancing labi.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - E do vazhdojme aman aman.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Bol rrena tkan than me publik.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ymer Bajrami - Tallava te ran preshevalit.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Taksim per besartin.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Tan me rend aman aman.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Tallava per 2 shok.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Kur i mbusha 20 vje.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Rilindi pershendet djlulin.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Duli - Pina viski.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Suharek ja honksha zemren.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Luli-Tallava per Llozan e per Geneve.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Per suharek.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa fitilat,historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Per djlulin me defa historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri - Tallava per suharekalit.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mentori & Duli - Per burim bossin 23 vjetorin.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori me ritem.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Berati dhe Pandora potpuri.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Erkani - Tallava florim mushtishtin.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri & Bujari & Triolla - Tallava.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa historie.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekuranin dj lulin histori.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hajde me shuplake historie.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi & Muhameti - Tallava 1 javash.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori fundi.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekurani per valonin edhe djlulin.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tallava javash javash.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Kur i mbusha 20 vjet.mp3 12.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Jalla ngoni shok.mp3 13.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Javash,beqare,hajde me shuplake.mp3 14.4 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Tallava Live (me Taksim) 13 min.mp3 18.8 MB 18-Apr-2011
69 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 412.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu