Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] BERATI dola npenxhere.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekuranin dj lulin histori.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi & Muhameti - Tallava 1 javash.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Gur mbi gur per ismetin hekuranin naimin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Berati dhe Pandora potpuri.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Jalla ngoni shok.mp3 13.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Per djlulin me defa historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Taksim per besartin.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Tallava per 2 shok.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava Per Shekin&DjemT.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin kushtrim bukoshin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekurani per valonin edhe djlulin.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Per kushtrimin Aabazin.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Dehari & Ymeri - Tallava dancing labi.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Ah kuku nan,oh ma te miren.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Kajde defit.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Suharek ja honksha zemren.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa historie.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Eniso biri nanes haram mos u ban.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Ndahet zemra ne 2 pjes.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori fundi.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Vullneti - tallava.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin dhe abazin.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Per suharek.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Luli-Tallava per Llozan e per Geneve.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Kur i mbusha 20 vjet.mp3 12.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mentori & Duli - Per burim bossin 23 vjetorin.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Elvanja - O dalkadale urim.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava hotlen.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Javash,beqare,hajde me shuplake.mp3 14.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - O tash besartit aman aman.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Kur i mbusha 20 vje.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa fitilat,historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tallava javash javash.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Tallava Live (me Taksim) 13 min.mp3 18.8 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Taksim.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Rilindi pershendet djlulin.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri - Tallava per suharekalit.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Meda Live - Hajde luj o shpirti jem.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu -Tallava per Ridvanin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava per Eminin.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ymer Bajrami - Tallava te ran preshevalit.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Bol rrena tkan than me publik.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori me ritem.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hajde me shuplake historie.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri & Bujari & Triolla - Tallava.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - E do vazhdojme aman aman.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Tan me rend aman aman.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Per dinin.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Duli - Pina viski.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Emiliani & Nysreti - Per besartin.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Erkani - Tallava florim mushtishtin.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
69 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 412.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu