Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Aferdita & Erkani - Kajde defit.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin dhe abazin.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin kushtrim bukoshin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Per kushtrimin Aabazin.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Tallava per 2 shok.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi & Muhameti - Tallava 1 javash.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Bol rrena tkan than me publik.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Kur i mbusha 20 vjet.mp3 12.9 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Ndahet zemra ne 2 pjes.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Suharek ja honksha zemren.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Eniso biri nanes haram mos u ban.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava per Eminin.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu -Tallava per Ridvanin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava Per Shekin&DjemT.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Dehari & Ymeri - Tallava dancing labi.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Elvanja - O dalkadale urim.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Vullneti - tallava.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Jalla ngoni shok.mp3 13.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Kur i mbusha 20 vje.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Per dinin.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Taksim.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Ah kuku nan,oh ma te miren.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Javash,beqare,hajde me shuplake.mp3 14.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Tallava Live (me Taksim) 13 min.mp3 18.8 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Berati dhe Pandora potpuri.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] BERATI dola npenxhere.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Duli - Pina viski.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Emiliani & Nysreti - Per besartin.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Erkani - Tallava florim mushtishtin.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - O tash besartit aman aman.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Per suharek.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Taksim per besartin.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Luli-Tallava per Llozan e per Geneve.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Meda Live - Hajde luj o shpirti jem.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Mentori & Duli - Per burim bossin 23 vjetorin.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tallava javash javash.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - E do vazhdojme aman aman.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Gur mbi gur per ismetin hekuranin naimin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hajde me shuplake historie.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekuranin dj lulin histori.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekurani per valonin edhe djlulin.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori fundi.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori me ritem.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa fitilat,historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa historie.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Per djlulin me defa historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Rilindi pershendet djlulin.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Tan me rend aman aman.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava hotlen.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ymer Bajrami - Tallava te ran preshevalit.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri & Bujari & Triolla - Tallava.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri - Tallava per suharekalit.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
69 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 412.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu