Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Size Modified Ndegjo Online
[dir] Parent Directory    
[24] Erkani - Tallava florim mushtishtin.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Emiliani & Nysreti - Per besartin.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Duli - Pina viski.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Per dinin.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Tan me rend aman aman.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - E do vazhdojme aman aman.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri & Bujari & Triolla - Tallava.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori me ritem.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hajde me shuplake historie.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Bol rrena tkan than me publik.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava per Eminin.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ymer Bajrami - Tallava te ran preshevalit.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ymeri - Tallava per suharekalit.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Meda Live - Hajde luj o shpirti jem.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu -Tallava per Ridvanin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Rilindi pershendet djlulin.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Tallava Live (me Taksim) 13 min.mp3 18.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Taksim.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tallava javash javash.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa fitilat,historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - O tash besartit aman aman.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Kur i mbusha 20 vje.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava hotlen.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Javash,beqare,hajde me shuplake.mp3 14.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Elvanja - O dalkadale urim.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Kur i mbusha 20 vjet.mp3 12.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mentori & Duli - Per burim bossin 23 vjetorin.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Luli-Tallava per Llozan e per Geneve.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Per suharek.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin dhe abazin.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi & Vullneti - tallava.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Histori fundi.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Ndahet zemra ne 2 pjes.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Me defa historie.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Eniso biri nanes haram mos u ban.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Kajde defit.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Suharek ja honksha zemren.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita & Erkani - Per kushtrimin.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Ah kuku nan,oh ma te miren.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Per kushtrimin Aabazin.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Dehari & Ymeri - Tallava dancing labi.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekurani per valonin edhe djlulin.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin kushtrim bukoshin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava Per Shekin&DjemT.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Florim mushtishtin.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita - Tallava per 2 shok.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Kadria - Taksim per besartin.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Per djlulin me defa historie.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Berati dhe Pandora potpuri.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekimi - Jalla ngoni shok.mp3 13.9 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Gur mbi gur per ismetin hekuranin naimin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi & Muhameti - Tallava 1 javash.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Hekuranin dj lulin histori.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] BERATI dola npenxhere.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
69 Files - 0 Folders Total size: 412.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2020 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Online Users
counter