Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Unikkatil - Qeni Le Mas Miri [New Version].mp3 2.4 MB 07-Jul-2012
[24] Sinan Vllasaliu ft Remi Jakupi - Femer e deshtuar 2012.mp3 5.0 MB 07-Jul-2012
[24] Adelina Ismajli - Ku ma ke 2012.mp3 5.3 MB 07-Jul-2012
[24] Gresa Behluli - Pa justifikim 2012.mp3 5.4 MB 07-Jul-2012
[24] Blero - Ajo apo ti 2012.mp3 5.9 MB 06-Jul-2012
[24] Dafina Dauti - Pse 2012.mp3 5.3 MB 06-Jul-2012
[24] Gazmend Rama - Unaza Gishtit 2012.mp3 3.1 MB 05-Jul-2012
[24] Blero ft Lea - Nr 1 2012 [Low quality 2012].mp3 3.5 MB 05-Jul-2012
[24] Labinot Beqiri - Te Bunari 2012.mp3 4.5 MB 05-Jul-2012
[24] Gold AG feat Nora Muqaj - Me ty 2012.mp3 5.0 MB 05-Jul-2012
[24] Etnon Feat. Noizy - It dont Stop 2012.mp3 4.9 MB 05-Jul-2012
[24] Etnon feat Presioni Dj Blunt - Chronicle 2012.mp3 3.9 MB 05-Jul-2012
[24] Hysni Zeqiri ft Ilir A. Tolaj - Shuaje kete zjarr 2012.mp3 3.3 MB 03-Jul-2012
[24] Mili - Up in the Air 2012.mp3 4.2 MB 03-Jul-2012
[24] Linda Shabani - A don zemren time 2012.mp3 5.2 MB 03-Jul-2012
[24] Lumnie Ramadani - Dy minuta 2012.mp3 5.0 MB 03-Jul-2012
[24] B2N - Weezy 2012.mp3 4.5 MB 03-Jul-2012
[24] Gold AG Ft. Poni, Hekuran Krasniqi - Cameri 2012.mp3 6.3 MB 03-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - kthehu Te Lutem 2012.mp3 8.5 MB 01-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Zoti ne Xhenet Oj Nane Ime 2012.mp3 7.2 MB 01-Jul-2012
[24] Ardian Kryeziu - Bukuroshe nana te paska Rrit 2012.mp3 7.2 MB 01-Jul-2012
[24] Korab Shaqiri - Ritakimi 2012.mp3 4.6 MB 01-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - As Kush Nuk Te Bahet Nan 2012.mp3 12.0 MB 01-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Jam Merzit 2012.mp3 8.1 MB 01-Jul-2012
[24] TDS - Syza tdillit 2012.mp3 6.3 MB 01-Jul-2012
[24] Freax Ft. Bullet - Summer Jam 2012.mp3 4.9 MB 01-Jul-2012
[24] Capital T ft. Flori - Sonte 2012.mp3 4.4 MB 30-Jun-2012
[24] Capital T - Roll (feat. Lyrical Son) 2012.mp3 7.0 MB 30-Jun-2012
[24] Djemte e Mallakastres - Dollia e jugut 2012.mp3 6.3 MB 30-Jun-2012
[24] Fjolla Ft. Loco - Boy 2012.mp3 5.8 MB 30-Jun-2012
[24] Sergio Ft. Marseli - Delisia 2012.mp3 4.7 MB 30-Jun-2012
[24] Ersan - Tash spo me jet merak 2012.mp3 4.7 MB 30-Jun-2012
[24] Naser Bytyqi - Me ke dasht per interes 2012.mp3 4.5 MB 30-Jun-2012
[24] Fatos Kryeziu - Dashuri ne mekat 2012.mp3 4.0 MB 30-Jun-2012
[24] Andos Ft. DJ Dalool - Ti Je Ajo 2012.mp3 3.6 MB 30-Jun-2012
[24] Niki Ft. Hekuran Krasniqi - Oferta ma e Mire 2012.mp3 3.4 MB 30-Jun-2012
[24] Capital T feat. 2po2 - As gucci as Louis 2012.mp3 5.1 MB 30-Jun-2012
[24] Petrit Lulo dhe Fahrije Zogaj - Nje komb nje flamur 2012.mp3 6.7 MB 28-Jun-2012
[24] Musli Kuqi - Te kam dasht si hajmali 2012.mp3 1.6 MB 28-Jun-2012
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. Azem Haziri - All-llahu All-llah 2012.mp3 2.9 MB 28-Jun-2012
[24] Dritero dhe Dani ( Ramadan Krasniqi ) - Rrak tak 2012.mp3 4.7 MB 28-Jun-2012
[24] Arta Balaj - Nuk shkon 2012.mp3 5.5 MB 28-Jun-2012
[24] Iliriana Sahiti - Jeta plot ngjyra 2012.mp3 5.3 MB 28-Jun-2012
[24] Arta Balaj - Talk to me now 2012.mp3 4.6 MB 28-Jun-2012
[24] Lyric Master Ft. Kusha - Summer Without You 2012.mp3 5.4 MB 28-Jun-2012
[24] Gold AG - Presheva e Gjilani 2012.mp3 4.9 MB 28-Jun-2012
[24] Mark Marku - Ti 2012.mp3 3.6 MB 26-Jun-2012
[24] Mimoza Nelaj - Ke mem lyp e ske mem gjet 2012.mp3 2.8 MB 26-Jun-2012
[24] Safet Rizaj - Ndarja 2012.mp3 8.5 MB 26-Jun-2012
[24] Etnon feat Kaos - Disponim n shishe 2012.mp3 7.2 MB 26-Jun-2012
[24] Erkan Kumanova - Kjo buka Gurbetit 2012.mp3 4.9 MB 26-Jun-2012
[24] Bekim Bilalli - Sot Ose Kur 2012.mp3 4.0 MB 26-Jun-2012
[24] Betim Ft. Fisniket - Adela 2012.mp3 3.2 MB 26-Jun-2012
[24] Aziz Murati Ft. 8KG - Loti nuk eshte thar 2012.mp3 6.4 MB 26-Jun-2012
[24] Aziz Murati ft Elona Leka - Te Deshta Te Dua 2012.mp3 5.4 MB 26-Jun-2012
[24] Amarda - Valium 2012.mp3 4.4 MB 26-Jun-2012
[24] Aurela Gace - Boom boom boom 2012.mp3 4.6 MB 26-Jun-2012
[24] Ylli Demaj - Ku je ti shpirt 2012.mp3 5.9 MB 24-Jun-2012
[24] Gjira Ft. Ardi - Boom qik e Qak 2012.mp3 2.6 MB 24-Jun-2012
[24] Levels - Ne Sheher 2012.mp3 3.2 MB 24-Jun-2012
[24] Tuna - I Asaj 2012.mp3 4.6 MB 24-Jun-2012
[24] Lyric Master - I Merzitur Jam 2012.mp3 3.6 MB 24-Jun-2012
[24] Dhurata Ahmetaj - Stars Down 2012.mp3 5.5 MB 24-Jun-2012
[24] B2N - Pa Ty Nuk Ka Ajer 2012.mp3 4.7 MB 24-Jun-2012
[24] Gazmend Mehmeti - E di qe ka me mire 2012.mp3 3.4 MB 24-Jun-2012
[24] Labi - Dashurin ta kam falur 2012.mp3 2.6 MB 22-Jun-2012
[24] Osman Imeraj - Hajde 2012.mp3 4.8 MB 22-Jun-2012
[24] Ermal Mamaqi Ft. Dr Flori - Ku Ka Si Tirona 2012.mp3 5.5 MB 22-Jun-2012
[24] Labi - Dashnorja ime 2012.mp3 2.7 MB 22-Jun-2012
[24] Liridona Qarri - Dashnia nuk eshte Hajgare 2012.mp3 3.0 MB 21-Jun-2012
[24] Maria Lajqaj - Vendlindjes sime 2012.mp3 4.2 MB 21-Jun-2012
[24] Liridona Qarri - Hajde Nuse 2012.mp3 3.6 MB 21-Jun-2012
[24] Maria Lajqaj - Na jena na 2012.mp3 3.3 MB 21-Jun-2012
[24] Stresi - Hava 2012.mp3 2.7 MB 21-Jun-2012
[24] Lyrical Son Ft. Iliret - Oj Kosov 2012.mp3 6.1 MB 21-Jun-2012
[24] Labi - Bashkimi Kombetar 2012.mp3 2.9 MB 21-Jun-2012
[24] Besiana Veselaj - Zemer 2012.mp3 2.9 MB 21-Jun-2012
[24] Fabi - Nuk ke qare sot pa dal 2012.mp3 8.2 MB 21-Jun-2012
[24] Besnik Zeqiri - Mire e keq 2012.mp3 2.8 MB 21-Jun-2012
[24] Shqipdona Behluli - Nuse ne Gurbet 2012.mp3 3.2 MB 21-Jun-2012
[24] Ghetto Ft. Astro - Baby 2012.mp3 7.1 MB 21-Jun-2012
[24] Explode - Pse ike 2012.mp3 3.2 MB 21-Jun-2012
[24] Maria Lajqaj - Xhamadani Vija vija 2012.mp3 5.6 MB 21-Jun-2012
[24] Aferdita Demaku - Qele Zemren 2012.mp3 3.8 MB 21-Jun-2012
[24] Aferdita Demaku - Apaurin 2012.mp3 2.9 MB 21-Jun-2012
[24] Noizy - Boll jena perca 2012.mp3 4.9 MB 21-Jun-2012
[24] Baboo Darabuka Ft. DJ.Benity, Big-D - Hot Girl 2012.mp3 3.1 MB 19-Jun-2012
[24] Edona Bujari - Ah Dashni 2012.mp3 5.0 MB 19-Jun-2012
[24] Afrim Muciqi - Tallava 2012.mp3 11.3 MB 19-Jun-2012
[24] Aziz Murati - Live 2012.mp3 4.5 MB 19-Jun-2012
[24] AZ ft. Shpat Kasapi - Mos Thuj 2012.mp3 2.8 MB 19-Jun-2012
[24] Lyric Master ft.Kusha - Vera Pa Ty 2012.mp3 4.7 MB 18-Jun-2012
[24] Barooti Ft. Explode, Mimooza - Mah Gangsta 2012.mp3 7.2 MB 18-Jun-2012
[24] Etno feat Stine, Dj Blunt Real 1 - On fire 2012.mp3 7.5 MB 18-Jun-2012
[24] Xhavit Avdyli - Nuk e don 2012.mp3 7.3 MB 18-Jun-2012
[24] Citi - Kur po vjen 2012.mp3 3.1 MB 18-Jun-2012
[24] Jehona Sadriaj - Marshalla po bojn per Ty 2012.mp3 9.9 MB 18-Jun-2012
[24] Kole Oroshi - Si ti 1000 i gjej 2012.mp3 4.6 MB 17-Jun-2012
[24] Fikret Dauti - Ruje zemren time 2012.mp3 4.0 MB 17-Jun-2012
[24] Gazmend Hyseni - Sa Here 2012.mp3 3.1 MB 17-Jun-2012
[24] Doruntina Qamili dhe Egzoni Vogel - As po as Jo 2012.mp3 4.5 MB 17-Jun-2012
[24] Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Tonight 2012.mp3 6.3 MB 17-Jun-2012
[24] Albana Mesuli - Pse 2012.mp3 3.2 MB 17-Jun-2012
[24] Xhensila Myrtezai - A me do 2012.mp3 3.8 MB 14-Jun-2012
[24] Originallat (feat. Jetoni, Presioni, B52, Klepto) - Single 2012.mp3 8.0 MB 14-Jun-2012
[24] Anila Lilaj - Bota Rrotullohet 2012.mp3 3.3 MB 14-Jun-2012
[24] Lyrical Son - Qellimi 2012.mp3 9.2 MB 14-Jun-2012
[24] Burak Fama - Un Pishman 2012.mp3 8.6 MB 14-Jun-2012
[24] Besnik Zeqiri - Vjen kysmeti 2012.mp3 2.9 MB 14-Jun-2012
[24] Siciliana Mazi - Magjia e Kesaj Vere 2012.mp3 3.4 MB 14-Jun-2012
[24] Naim Qukiqi - Keq per ty po flasin 2012.mp3 4.8 MB 14-Jun-2012
[24] Adnan Kryeziu - Bjeri shkurt 2012.mp3 3.2 MB 14-Jun-2012
[24] Jashar Hoxha - Me Kan Then 2012.mp3 4.8 MB 14-Jun-2012
[24] Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri 2012.mp3 9.3 MB 14-Jun-2012
[24] Ardiana, Majlinda, Vllezerit Aliu dhe Endriti - Potpuri 2012.mp3 7.6 MB 12-Jun-2012
[24] Seldi Qalliu Ft. Mimoza Shkodra - Pare Pare 2012.mp3 6.2 MB 12-Jun-2012
[24] Noga Ft. Andin Randobrava - Te lutem Kthehu 2012.mp3 3.9 MB 12-Jun-2012
[24] Halil Bilalli - Sot e 100 vjet 2012.mp3 4.1 MB 12-Jun-2012
[24] Lili - Si te ta them 2012.mp3 3.0 MB 12-Jun-2012
[24] Leutrim Gervalla - Sa te Shoh 2012.mp3 3.3 MB 12-Jun-2012
[24] Vjollca Luka dhe Gjovani - Bashkjetesa 2012.mp3 5.1 MB 12-Jun-2012
[24] Egzona Gjonbalaj - Nje Dashuri 2012.mp3 2.6 MB 12-Jun-2012
[24] Armend Makica - Zemren time te Mjer 2012.mp3 4.2 MB 12-Jun-2012
[24] Emin Aliu - Shkruaje ne leter 2012.mp3 3.4 MB 12-Jun-2012
[24] Artan Kola dhe Nazife Bunjaku - Per njeri tjetrin 2012.mp3 3.9 MB 12-Jun-2012
[24] Fadil Riza - Se meriton 2012.MP3 6.0 MB 12-Jun-2012
[24] 03 Gazmend Kelmendi - Potpuri Live 2012.mp3 3.9 MB 12-Jun-2012
[24] 01 Gazmend Kelmendi - Potpuri Live 2012.mp3 5.0 MB 12-Jun-2012
[24] 02 Gazmend Kelmendi - Potpuri Live 2012.mp3 1.5 MB 12-Jun-2012
[24] Ahmet Drnogllava - Afrohu moj bukuri 2012.mp3 5.5 MB 11-Jun-2012
[24] Valentina Dedvukaj (Spaho) - Ti nuk me besove 2012.mp3 3.4 MB 10-Jun-2012
[24] Fidaim Gashi - Adrenalina 2012.mp3 4.3 MB 10-Jun-2012
[24] Albana Osmani ft. Mentor Haziri - I cmendur per ty 2012.mp3 9.0 MB 10-Jun-2012
[24] Xhinxha - Pun shum 2012.mp3 3.0 MB 10-Jun-2012
[24] Intervista ekskluzive e Unikkatilit per Prive Klan Kosova ( 2012 ) Konzert 15 Korik 2012 ne Prishtin.mp3 7.5 MB 10-Jun-2012
[24] Albulena Ukaj Ft. Blerim Ramadani - Ki Mem Lyp 2012.mp3 3.2 MB 10-Jun-2012
[24] 2Ton - Na dy 2012.mp3 5.9 MB 10-Jun-2012
[24] Luan Qallaku LUKI - Do te jesh e Imja 2012.mp3 8.9 MB 10-Jun-2012
[24] Astrit Halitaj - Tekila Vava 2012.mp3 3.6 MB 10-Jun-2012
[24] Rati dhe Artushi - Keshtu ka thene dhe bab Myslymi 2012.mp3 3.1 MB 10-Jun-2012
[24] Rita Ora - No Church In The Wild 2012.mp3 8.5 MB 10-Jun-2012
[24] Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR [DISS BABASTARS] 2012.mp3 5.8 MB 10-Jun-2012
[24] Xheza - Cifti i Persosur 2012.mp3 7.8 MB 09-Jun-2012
[24] Noga Ft. Dr.Flori - Na Kalle 2012.mp3 7.5 MB 09-Jun-2012
[24] Liria Dedvukaj - Nuk dua ta di 2012.mp3 3.1 MB 09-Jun-2012
[24] Beatrix Ramosaj - Enderrat behen realitet 2012.mp3 3.4 MB 09-Jun-2012
[24] Fidaim Gashi - Mori Qik Moj Bukuri (Live 2012).mp3 3.7 MB 09-Jun-2012
[24] Nikolle ft Albin Nikprelaj - Babe e bir 2012.mp3 8.6 MB 09-Jun-2012
[24] Valmir Mjaki - Amaneti i fundit 2012.mp3 4.2 MB 09-Jun-2012
[24] Xhensila Myrtezai - Engjelli im 2012.mp3 3.3 MB 07-Jun-2012
[24] Unikkatil Ft. Presioni - Do 2012.mp3 4.7 MB 07-Jun-2012
[24] Selvete Jashari - Kthehu 2012.mp3 4.1 MB 07-Jun-2012
[24] Gubbi - Jom Jamaican 2012.mp3 7.0 MB 07-Jun-2012
[24] Nrg Band - Qka Po Bajm Na Sonte 2012.mp3 3.4 MB 07-Jun-2012
[24] Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend 2012.mp3 3.8 MB 07-Jun-2012
[24] Lori - Nusja jone 2012.mp3 3.8 MB 07-Jun-2012
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Malli 2012.mp3 6.8 MB 07-Jun-2012
[24] Fidani Vogel - Sikur ti ska tjeter Femer 2012.mp3 1.7 MB 07-Jun-2012
[24] Gold AG ft.Kastro Zizo Andin Ranobrava - Manaferra 2012.mp3 9.7 MB 07-Jun-2012
[24] Fatmir Krasniqi - Xhejlan Live 2012.mp3 4.8 MB 07-Jun-2012
[24] Aurora - Mihane 2012.mp3 3.4 MB 07-Jun-2012
[24] Bella Diamanti - Nese Shihmi Prap 2012.mp3 4.6 MB 07-Jun-2012
[24] Astriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter [Quality 2012].mp3 2.6 MB 07-Jun-2012
[24] Rovena Stefa - Djepi 2012.mp3 4.1 MB 06-Jun-2012
[24] Fadil Riza - Dy jave pushim 2012.mp3 8.5 MB 06-Jun-2012
[24] Vedat Ademi - Nje jete me ty 2012.mp3 3.5 MB 31-May-2012
[24] TiKi feat.ETNA - Deri ne cak 2012.mp3 4.8 MB 31-May-2012
[24] Valentina Dedvukaj (Spaho) - Me mungon 2012.mp3 3.4 MB 31-May-2012
[24] Albana Mesuli - Kjo jet me ngjyra ngjyra 2012.mp3 3.1 MB 31-May-2012
[24] Sanimete Krasniqi - O Gurbet 2012.mp3 6.3 MB 31-May-2012
[24] Noizy - Noku Vogel 2012.mp3 5.4 MB 31-May-2012
[24] Bekim Bilalli - Sa Kujtime 2012.mp3 4.7 MB 31-May-2012
[24] Erik Lloshi - Ajo eshte Ajo 2012.mp3 3.5 MB 31-May-2012
[24] Memi - Si i qmendur me ty veproj.mp3 2.9 MB 31-May-2012
[24] Florimi - Gurbet i shkrete 2012.mp3 1.6 MB 31-May-2012
[24] Fisnik Ristemi - Zulce Begu 2012.mp3 5.6 MB 31-May-2012
[24] Butrint Rashiti - Afrohu 2012.mp3 2.8 MB 31-May-2012
[24] Naim Limani - Eja me mu lili 2012.mp3 3.1 MB 31-May-2012
[24] Fidan Prelezi - Nuk po mundem ti ndal Lotet 2012.mp3 3.9 MB 31-May-2012
[24] Elvana Sadriu - Shko pa koment 2012.mp3 3.2 MB 28-May-2012
[24] Diellza Ferizi - Superstar 2012.mp3 3.1 MB 28-May-2012
[24] Gold AG Ft. Andin Randobrava - Kosova Republik 2012.mp3 9.2 MB 28-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - A ma ban hallall 2012.mp3 3.9 MB 28-May-2012
[24] Noizy - 1 Selam [Quality 2012].mp3 7.2 MB 28-May-2012
[24] Xheki - Me mir qe je shku 2012.mp3 3.1 MB 28-May-2012
[24] Xheki - Kam nem ne gure e dru 2012.mp3 3.0 MB 28-May-2012
[24] Fatmire Mjaku - E fundit 2012.mp3 3.6 MB 28-May-2012
[24] Astrit ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua tjeter 2012.mp3 2.6 MB 28-May-2012
[24] Nikolle Nikprelaj - Ani Ani 2012.mp3 3.2 MB 28-May-2012
[24] Barooti - Neve Na Njohin 2012.mp3 1.8 MB 28-May-2012
[24] Arben Zendeli - Hajde Hajde 2012.mp3 2.6 MB 28-May-2012
[24] Gold Master - I merzitur 2012.mp3 3.7 MB 26-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - Diamanti im 2012.mp3 4.1 MB 25-May-2012
[24] Sinan Hoxha - Lock e zemer 2012.mp3 6.8 MB 25-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - Buzet me jane thare 2012.mp3 4.8 MB 25-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - Te dua 2012.mp3 3.3 MB 25-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - Adrenalina 2012.mp3 5.8 MB 25-May-2012
[24] Lumnije Krasniqi ft Salim Arifi - Ku ke Qike 2012.mp3 5.2 MB 25-May-2012
[24] Aragona Band ft Rozana Radi - Teper jemi dashte 2012.mp3 5.9 MB 25-May-2012
[24] Eliza Hoxha - E ardhmja jemi ne 2012.mp3 7.5 MB 25-May-2012
[24] Dritero Shaqiri - Dite e mir shihet ne Mengjes 2012.mp3 4.2 MB 25-May-2012
[24] Do-Gma Feat. TiKi, Maksi - Mos u pafshim 2012.mp3 3.7 MB 25-May-2012
[24] KAOS - Jom kon djal i mir 2012.mp3 3.8 MB 25-May-2012
[24] Xhevdet Osmanaj - I Shijova 2012.mp3 3.0 MB 25-May-2012
[24] Mentor Kurtishi Ft. 8KG - Me Harro 2012.mp3 7.1 MB 25-May-2012
[24] Hekuran Krasniqi - Moza Moza 2012.mp3 4.4 MB 25-May-2012
[24] Rona Nishliu - Suus Live 2012.mp3 3.9 MB 25-May-2012
[24] Arton Zogaj - Pa Ty 2012 ( Dr. Nushi Music) 2012.MP3 4.6 MB 25-May-2012
[24] Elona - Mua me takon 2012.mp3 2.6 MB 25-May-2012
[24] Arton Zogaj - Linda 2012.mp3 0.0  B 25-May-2012
[24] Arton Zogaj - Dashuri pa fat 2012.MP3 5.0 MB 25-May-2012
[24] Shqipdona Behluli - Eja pran meje 2012.mp3 3.4 MB 22-May-2012
[24] Ex-B Ft. Kusha - Fund pa Fillim 2012.mp3 3.4 MB 22-May-2012
[24] Ghetto ft. Yetmir - Let me love u 2012.mp3 4.0 MB 22-May-2012
[24] Vjollca Abdullahu - Sma nin 2012.mp3 4.9 MB 22-May-2012
[24] Sanie dhe Zidan Limani - Smundet askush me na nda 2012.mp3 3.2 MB 22-May-2012
[24] Motrat Mustafa - Ndashuri nuk besoj Me 2012.mp3 2.1 MB 22-May-2012
[24] Poni ft Dr Flori - Te Ndare 2012.mp3 3.3 MB 22-May-2012
[24] Liridon Sadriu - Syte e tu 2012.mp3 3.9 MB 22-May-2012
[24] Dritton - Me Gjithe Shpirt 2012.mp3 5.0 MB 20-May-2012
[24] Nora Muqaj - Jeto 2012.mp3 5.4 MB 20-May-2012
[24] Gold AG - Bonu Vetvetja 2012.mp3 3.3 MB 19-May-2012
[24] Noga ft. Kusha - Ne Krahet e Mi 2012(2).mp3 5.2 MB 19-May-2012
[24] Elizabeta Marku ft. Vera Marku - Moj e mira cufurake 2012.mp3 5.0 MB 19-May-2012
[24] Elona Selimi - Ndarja Jone 2012.mp3 6.3 MB 19-May-2012
[24] Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek Live 2012.mp3 6.0 MB 18-May-2012
[24] Liridona Spahiu - Mos Harro 2012.mp3 3.6 MB 18-May-2012
[24] Ylber Aliu - Oj Nafaka jeme 2012.mp3 4.7 MB 17-May-2012
[24] Dani Zanfina dhe Visari - Rinora 4 2012.mp3 3.8 MB 17-May-2012
[24] Arbes Ft. AG - Pa Ty (Love 2012).mp3 3.1 MB 17-May-2012
[24] Bashkim Spahiu - Hajmalia 2012.mp3 0.0  B 17-May-2012
[24] Kobra aka Helmusi - Fatin e kom me vete 2012.mp3 4.8 MB 16-May-2012
[24] Egzon Shkololli - Sa mka marr malli met pa 2012.mp3 3.4 MB 16-May-2012
[24] Anonimos ft. Besino - Krejt Po Dojn 2012.mp3 4.1 MB 14-May-2012
[24] Eli Malaj Ft. Agim Gerguri - Zemra nuk pret 2012.mp3 3.3 MB 14-May-2012
[24] Noga ft.Kusha - Shiu 2012.mp3 5.2 MB 12-May-2012
[24] Vjosa Emini - Hija e asaj 2012.mp3 3.3 MB 12-May-2012
[24] Ibrahim Tatlises - Iki Ask 2012.mp3 5.8 MB 12-May-2012
[24] Kosovare Xhoni - Kalle shoqni kalle 2012.mp3 3.5 MB 12-May-2012
[24] Hazbi Therra - Cassino 2012.mp3 3.9 MB 12-May-2012
[24] Granit Imeri - Qka bej per ty 212.mp3 6.5 MB 12-May-2012
[24] Anduena Tahiri - Pse 2012.mp3 4.1 MB 12-May-2012
[24] Bertan Asllani - Belki De 2012.mp3 4.7 MB 12-May-2012
[24] DIA Feat. DJ Dalool - Ven 2012.mp3 6.5 MB 12-May-2012
[24] 2Ton Feat. Ghetto - Yeah 2012.mp3 6.9 MB 12-May-2012
[24] 2Kings - Koha e Re 2012.mp3 2.5 MB 12-May-2012
[24] 1-Ky ft. En'Bass - Ti e Meriton [2012].mp3 3.2 MB 12-May-2012
[24] Kaltrina Molliqaj - Askush nuk eshte si ti 2012.mp3 4.0 MB 07-May-2012
[24] TiKi feat. Maksi - Qika don sponzor.mp3 3.3 MB 07-May-2012
[24] BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - AvenTur.mp3 3.6 MB 07-May-2012
[24] Evi Reci - Zhdukem Ngadale 2012.mp3 5.1 MB 07-May-2012
[24] Gold AG ft Zaimina - Forever.mp3 3.5 MB 07-May-2012
[24] Kusha - Shtrati i Braktisur.mp3 2.9 MB 07-May-2012
[24] Stine - Sdi te falesh 2012.mp3 5.0 MB 07-May-2012
[24] 2Ton Ft Blindi Beats - Ska Rendsi.mp3 2.9 MB 07-May-2012
[24] Mensur Kadriu - Amari i Vogel 2012.mp3 7.2 MB 06-May-2012
[24] Noga Ft. TNT - 200 dite 2012.mp3 5.9 MB 06-May-2012
[24] ORIENTAL DARABUKA dhe DJ FISOO - Orient Feel 2012.mp3 4.5 MB 06-May-2012
[24] TDS - Mejrem 2012.mp3 3.8 MB 06-May-2012
[24] Milot Tahiri - Kur te jesh e Zemeruar 2012.mp3 6.4 MB 06-May-2012
[24] Labinot Tahiri - Dashni e Pare 2012.mp3 3.5 MB 06-May-2012
[24] Gold AG feat.Shkumbin Ismaili - Lamtumir 2012.mp3 6.7 MB 06-May-2012
[24] Dr. Flori Ft. Ronnie Skenderaj - Ca na Ke (Remix 2012).mp3 9.9 MB 06-May-2012
[24] Astrit Mulaj ft Kole Oroshi - Maturant 2012.mp3 4.1 MB 06-May-2012
[24] Aziz Murati - Potpuri Live 2012.mp3 13.0 MB 06-May-2012
[24] Mensur Kadriu - All-Llahu Na Krijoj 2012.mp3 7.0 MB 06-May-2012
[24] Gjira - Baby 2012.mp3 2.9 MB 06-May-2012
[24] Klajdi Haruni - Mamica 2012.mp3 3.0 MB 06-May-2012
[24] Lyrical Son Ft. MC Kresha, KAOS - E boj me qef 2012.mp3 4.5 MB 06-May-2012
[24] Barooti - Fast Flow 2012.mp3 2.9 MB 06-May-2012
[24] Berato Ft. Barooti - So Fallc 2012.mp3 3.2 MB 06-May-2012
[24] MC Kresha Ft. Lyrical Son - Nuk ini gangsta VS Untouchable 2012.mp3 2.5 MB 06-May-2012
[24] Loco Ft. Profa, DonArbas - ArbaSick 2012.mp3 4.0 MB 06-May-2012
[24] Lyric Master - Ti Pse Ke Shku 2012.mp3 5.5 MB 06-May-2012
[24] ZeeroMan Feat.Tensioni-G, A-Toni - Aty Ku Bojna Chill 2012.mp3 2.5 MB 06-May-2012
[24] Valon Selimi Ft. Arsim Latifi - Her zeshkane her bjondin 2012.mp3 2.7 MB 06-May-2012
[24] Shpresa Gojani - Simpatia (LIVE) 2012.mp3 2.8 MB 06-May-2012
[24] RapHolic Ft Dinkey - Shko 2012.mp3 6.6 MB 06-May-2012
[24] Shpresim Veseli - Prap se prap te du 2012.mp3 2.0 MB 06-May-2012
[24] Shefqet Rogova - Zemra ne Largesi 2012.mp3 3.7 MB 06-May-2012
[24] Shkurte Gashi - Familja jote 2012.mp3 3.8 MB 06-May-2012
[24] Shefqet Rogova - Shoku i sodit 2012.mp3 3.8 MB 06-May-2012
[24] Shpetim Vllasaliu - Buzet me jan tharre 2012.MP3 4.4 MB 06-May-2012
[24] Explode - Kush 2012.mp3 3.3 MB 06-May-2012
[24] Esad Ademi - Me zore me nuk shkon 2012.mp3 6.1 MB 06-May-2012
[24] Hysen Trubareva - Shum Moj Me Ke Vra 2012.mp3 4.3 MB 06-May-2012
[24] Flori Ft. Ylli Baka - Marina 2012.mp3 4.0 MB 06-May-2012
[24] Qamil Luljeta Ft. Fatlinda Shala - Vitet Shkuan 2012.mp3 3.5 MB 06-May-2012
[24] Rajmond Prenaj - Pa ty 2012.mp3 4.3 MB 06-May-2012
[24] Gold Ag - Therret Prizreni mori Shkoder 2012.mp3 2.5 MB 06-May-2012
[24] Nitti Bronx Ft. Maksi, TiKi - Ata jan veq fjal 2012.mp3 2.9 MB 06-May-2012
[24] Gezim Berisha - instrumental 2012.mp3 3.6 MB 06-May-2012
[24] Leutrim Gervalla - Moj Tradhtare 2012.mp3 3.7 MB 06-May-2012
[24] Nikoll Nikprelaj - O sot o kurr 2012.mp3 3.8 MB 06-May-2012
[24] PRO Band - Hajde luj qyqek 2012.mp3 4.8 MB 06-May-2012
[24] Pandora - I pa drejt 2012.mp3 5.2 MB 06-May-2012
[24] Elvana Gjata - Gjaku im 2012.mp3 3.7 MB 06-May-2012
[24] Eriona Veseli - me magjeps tingulli i saj 2012.mp3 4.6 MB 06-May-2012
[24] DJ Neti - Marina (Remix 2012).mp3 4.5 MB 06-May-2012
[24] BABASTARS - BABASTARS 2012.mp3 3.7 MB 06-May-2012
[24] Dj Jaz feat.Cani Ft. Gjovani - Insomnia Remix 2012.mp3 3.0 MB 06-May-2012
[24] Duda - Leter nga Fansi 2012.mp3 2.7 MB 06-May-2012
[24] Besa - Fishekzjarre 2012.mp3 6.0 MB 06-May-2012
[24] Astrit Mulaj Ft. Kole Oroshi - Maturant 2012.mp3 4.1 MB 06-May-2012
[24] B2N - Ndjej Per Ty 2012.mp3 2.8 MB 06-May-2012
[24] Afrim Haliti - Sa Me Mungon 2012.mp3 3.9 MB 06-May-2012
[24] Albina Bekteshi - Zemra ime 2012.mp3 4.6 MB 06-May-2012
[24] Astrit Lekaj - Nuk harrohet 2012.mp3 3.7 MB 06-May-2012
[24] Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip) Hitt 2012.mp3 2.4 MB 04-May-2012
[24] Valbona Kryeziu Behluli - Deshmoret e Mushtishtit 2012.mp3 4.2 MB 04-May-2012
[24] Ylber Idrizi - Jetoje jeten 2012.mp3 2.9 MB 04-May-2012
[24] Ylli Demaj - Maturante po na Thojne 2012.mp3 2.8 MB 04-May-2012
[24] Studenti ft Asllani - Orgjinale 2012.mp3 2.8 MB 04-May-2012
[24] Zaimina Vasjari Ft. Cekic - Bardh e zi 2012.mp3 3.4 MB 04-May-2012
[24] Valton Krasniqi Feat. Sabina Dana - Te Dua 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] Vjosa Selmani - Puthja e Pare 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] Vellezrit Seferi - Kenge per Perparim Boshnjakun 2012.mp3 3.8 MB 04-May-2012
[24] Shpresa Gojani - Nuk eshte problemi im 2012.mp3 5.4 MB 04-May-2012
[24] Valbona Kryeziu Behluli - Mesazh 2012.mp3 2.9 MB 04-May-2012
[24] Shqipe Kastrati - Hajrin mos e pafsh 2012.mp3 4.4 MB 04-May-2012
[24] Valbona Kryeziu Behluli - Ti me daden 2012.mp3 3.0 MB 04-May-2012
[24] Sef Duraj - Mos me harro 2012.mp3 4.3 MB 04-May-2012
[24] Sef Gjakova - Per Samir Rahovecin (Live) 2012.mp3 4.7 MB 04-May-2012
[24] Naser Rafuna - Instrumental Tallava 2012.mp3 2.6 MB 04-May-2012
[24] Premtim Ibrahimi - Zonja valentin 2012.mp3 4.5 MB 04-May-2012
[24] Qiljeta Ft. Flori - Maria 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Sadik Beqiri - Floket sikur zana 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] Sabri Fejzullahu - Lutem Per Ty 2012.mp3 3.8 MB 04-May-2012
[24] Real Besi - Kam mall per ty 2012.mp3 4.1 MB 04-May-2012
[24] Qaza - Per bub rogoven Tallava 2012.mp3 6.7 MB 04-May-2012
[24] Ronnie Skenderaj - Summer Nights (Extended Mix 2012).mp3 12.2 MB 04-May-2012
[24] Osman Imeraj - Ani 2012.mp3 3.7 MB 04-May-2012
[240] Selajdin Spahiu - Genjeshtare 2012.wma 3.3 MB 04-May-2012
[240] Selajdin Spahiu - ti e fundit 2012.wma 3.5 MB 04-May-2012
[24] Muhamet Sejdiu & Vullnet Zhuniqi - Tallava 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Ridvan Berisha - Dashuri moj Dashuri 2012.mp3 3.8 MB 04-May-2012
[24] Seldi Qalliu - Qika e zemre sime 2012.mp3 3.0 MB 04-May-2012
[24] Linda Halimi - Dont Ever Leave Me 2012.mp3 7.7 MB 04-May-2012
[24] Kobra Ft. DMC, Gjira - Premtimet 2012.mp3 3.1 MB 04-May-2012
[24] Kosovare Xhoni - Unfaithful 2012.mp3 4.5 MB 04-May-2012
[24] Kastriot Seferi - Dashuria humbur 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] Julka - Per mua je dashuri 2012.mp3 6.7 MB 04-May-2012
[24] Jehona Sadriaj - Dasem e Madhe 2012.mp3 7.7 MB 04-May-2012
[24] Liridon Miftari - Live per perparimin 2012.MP3 3.8 MB 04-May-2012
[24] Liridon Miftari - Shiqoj ne Dritare 2012.MP3 4.5 MB 04-May-2012
[24] Mergim Gojani - Je Perfekte 2012.mp3 5.0 MB 04-May-2012
[24] Majlinda Kryeziu - Nena me ngushellon 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Mahmut Ferati - Vetem Nje Nate 2012.mp3 3.7 MB 04-May-2012
[24] Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder 2012.mp3 3.7 MB 04-May-2012
[24] Ingrid Gjoni - Harronim te dy 2012.mp3 5.1 MB 04-May-2012
[24] Iliriani dhe Floriani - Ku ka tallava 2012.mp3 5.7 MB 04-May-2012
[24] Halime Mani - Ska me falje 2012.mp3 5.0 MB 04-May-2012
[24] Gold AG Ft. Ismet Bexheti - Komandant 2012.mp3 6.0 MB 04-May-2012
[24] Halit Gashi - Gani Uka 2012.mp3 3.6 MB 04-May-2012
[24] Haxhi Gashi - Nata fundit 2012.mp3 6.8 MB 04-May-2012
[24] Hekuran Krasniqi - Jam i yti 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] Iliriana Sahiti - Fjalet e tua 2012.mp3 3.9 MB 04-May-2012
[24] Gili - I Bukur i Pabese 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] Gezim Berisha - E verteta 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Gjide Morina - Sa net pa gjum 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] Fitim Etemi - Sta bej Hallall 2012.mp3 7.1 MB 04-May-2012
[24] Fitore Sheshivari - E di 2012.mp3 5.4 MB 04-May-2012
[24] Ganimete Abazi - Hija e Askujt 2012.mp3 3.9 MB 04-May-2012
[24] Fadil Fetahu - Moj Hatixhe Live 2012.mp3 1.6 MB 04-May-2012
[24] Extrel ft AstroMix & Bllek - Everything I do is for you girl 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] Fadil Fetahu - Qka ka hasmi 2012.mp3 4.1 MB 04-May-2012
[24] Fadil Fetahu - Ata Sy 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] D.M.C Ft. Barooti Kobra Gold Ag - Nuk i ndrrojm Qellimet 2012.mp3 4.9 MB 04-May-2012
[24] Ervin Gonxhi Ft. Pakufijt - My fantasy 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] Dr.Flori Ft. Fatima - Pasion 2012.mp3 3.6 MB 04-May-2012
[24] Dilja - Pa ty sjom gjall 2012.mp3 4.2 MB 04-May-2012
[24] Edona Llalloshi - E vertete 2012.mp3 3.4 MB 04-May-2012
[24] Capital T - Karma 2012.mp3 6.9 MB 04-May-2012
[24] Edison Fazlija Ft Emrah-K - Zjar do te bojna - Tallava 2012.mp3 5.2 MB 04-May-2012
[24] Ergys Shahu - Mos i Beso 2012.mp3 4.1 MB 04-May-2012
[24] DIA Ft. Dj Dalool dhe Mark Hardy - Ta buena la Cosa 2012.mp3 4.3 MB 04-May-2012
[24] Ergin Iseni - Dashnija mka rrok Gezuar 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Erkan Musliu - Krejt kofshin fal 2012.mp3 5.2 MB 04-May-2012
[24] Enkelejda Qesku - Femer si une ske me gjet 2012.mp3 3.8 MB 04-May-2012
[24] Dafina Hamitaga - Ty te kam Simpati 2012.mp3 7.1 MB 04-May-2012
[24] Burim Haziraj - Dikur te kam dasht 2012.mp3 4.2 MB 04-May-2012
[24] Big Basta - Sot Jam Vone 2012.mp3 5.7 MB 04-May-2012
[24] Benita Pula - Vishe qun kemishen 2012.mp3 2.3 MB 04-May-2012
[24] Benita Pula - Gurbetli 2012.mp3 3.1 MB 04-May-2012
[24] Besi Torcida - Viva Torcida 2012.mp3 4.2 MB 04-May-2012
[24] Bohemi feat. Noizy - Smoke Weed 2012.mp3 2.4 MB 04-May-2012
[24] BimBimma Feat. VLN - Jush 2012.mp3 2.4 MB 04-May-2012
[24] Benita Pula - Qun po te pres 2012.mp3 3.1 MB 04-May-2012
[24] Bekim Vishaj - Lavdi deshmoreve 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Arbnore Balaj Llugaxhiu - Nen Lokja 2012.mp3 3.3 MB 04-May-2012
[24] Agush Idrizi - Vazhdo jeten me nje tjeter 2012.mp3 2.7 MB 04-May-2012
[24] Albulena Ukaj - Me besoni 2012.mp3 3.2 MB 04-May-2012
[24] Baboo Darabuka Ft. DJ Benity - Lele 2012.mp3 6.2 MB 04-May-2012
[24] Albulena Ukaj - Ne sy sun te shikoj 2012.mp3 4.0 MB 04-May-2012
[24] Arton Zogaj - Ti je (Prod By.Dr.Nushi) 2012.mp3 9.3 MB 04-May-2012
[24] Agroni - rrall e permall 2012.mp3 7.7 MB 04-May-2012
[24] Arbnore Balaj - A ke zemer per dashni 2012.mp3 4.6 MB 04-May-2012
[24] Albi Budini - Techno Lover 2012.mp3 5.1 MB 04-May-2012
[24] Afrim Lubovci - Ajo shkoj 2012.mp3 3.0 MB 04-May-2012
[24] Aferdita Hamiti Selimi - Isha rruges tuj Kalu 2012.mp3 5.2 MB 04-May-2012
[24] Adnan Leka - Eja Sonte 2012.mp3 5.0 MB 04-May-2012
[24] Aferdita Hamiti Selimi LIVE 2012.mp3 8.3 MB 04-May-2012
[24] Afrim Muqiqi dhe Yjet - Perjet 2012.mp3 4.3 MB 04-May-2012
[24] Shkurte Fejza Gresa Behluli - A je ti Ajo 2012.mp3 7.1 MB 03-Apr-2012
[24] Sinan Vllasaliu Rosela Gjylbegu - Formula e lumturis 2012.mp3 4.1 MB 03-Apr-2012
[24] Gold AG - Cili 2012.mp3 2.8 MB 03-Apr-2012
[24] Jeton Goliqi - Shko Shko 2012.mp3 4.7 MB 02-Apr-2012
[24] Dj Fisoo ft. Melja - Kap heke (Remix 2012).mp3 1.2 MB 02-Apr-2012
[24] Egzona Dedaj - Darka 2012.mp3 5.6 MB 02-Apr-2012
[24] Gili - Haku i Nanes 2012.mp3 5.6 MB 02-Apr-2012
[24] 2Ton - Ska Rendsi 2012.mp3 7.0 MB 02-Apr-2012
[24] Naser Bytyqi - Sa Sa 2012.mp3 3.0 MB 31-Mar-2012
[24] MC.Tanni - Kom Ndryshu 2012.mp3 3.2 MB 31-Mar-2012
[24] Naser Bytyqi - Je e bukur sikur diell.mp3 2.8 MB 31-Mar-2012
[24] Hetem Matoshi - Se Lshojm Mitrovicen 2012.mp3 4.9 MB 31-Mar-2012
[24] MC.Tanni ft Lirim -Ku je 2012.mp3 2.7 MB 31-Mar-2012
[24] TonniBeats - Ajo ndriqon.mp3 3.7 MB 31-Mar-2012
[24] Eni ft Noizy - Je Gjithcka [Quality 2012].mp3 7.7 MB 31-Mar-2012
[24] Felon Records - Qika e ministrit.mp3 3.0 MB 31-Mar-2012
[24] Eugena Aliu - Nje here dashurojm 2012.mp3 4.7 MB 31-Mar-2012
[24] Ronnie Skenderaj - Beautiful Life (House 2012).mp3 4.2 MB 29-Mar-2012
[24] Valton Krasniqi - Mister superfly 2012.mp3 3.3 MB 29-Mar-2012
[24] Argjentina Ramosaj - Si Shiu 2012.mp3 3.6 MB 29-Mar-2012
[24] Albana Azizi - E fundit ne kufi 2012.mp3 4.0 MB 29-Mar-2012
[24] Bora Fera - Nuk Jam Vetem 2012.mp3 4.1 MB 29-Mar-2012
[24] Gloria - Me mire te digjem 2012.mp3 4.4 MB 29-Mar-2012
[24] Albatrit Muqiqi - Te tjera 2012.mp3 5.1 MB 29-Mar-2012
[24] Seven ft. Vig Poppa - She got me 2012.mp3 3.2 MB 26-Mar-2012
[24] Lyric Master - Si Te Harroj 2012.mp3 7.6 MB 25-Mar-2012
[24] Sadik Beqiri - Ti je sikur era 2012.mp3 3.9 MB 24-Mar-2012
[24] D.u.d.A Ft. B-Genius - Na Ishte Nje Here 2012.mp3 4.1 MB 24-Mar-2012
[24] Gjira - Muzike Demonstrata 2012.mp3 5.5 MB 24-Mar-2012
[24] Eni Koci -Ty te kam 2012.mp3 3.3 MB 24-Mar-2012
[24] Fatmir Hoxha - Qpo vringllon bishti i figanit 2012.mp3 19.2 MB 24-Mar-2012
[24] Fatmir Hoxha - Magdalena 2012.mp3 11.3 MB 24-Mar-2012
[24] Fatmir Hoxha - Matan malit 2012.mp3 14.7 MB 24-Mar-2012
[24] Erblin Hoxha - 25 gersheta 2012.mp3 6.3 MB 24-Mar-2012
[24] Ermal Hoxha - Tumankuqe 2012.mp3 6.8 MB 24-Mar-2012
[24] Elona Leka - Kjo zemer nje her Fal 2012.mp3 5.3 MB 24-Mar-2012
[24] Denisa Laska - Me fal ti zemer 2012.mp3 3.5 MB 24-Mar-2012
[24] Tuna - Roxanne 2012.mp3 3.5 MB 22-Mar-2012
[24] Flori Mumajesi - Tequila Vava 2012 (Live).mp3 4.2 MB 22-Mar-2012
[24] Flori Mumajesi - Tallava Lej Lej 2012 (Live).mp3 1.1 MB 22-Mar-2012
[24] Flori Mumajesi - Tallava 2012 (Live).mp3 983.1 KB 22-Mar-2012
[24] Barooti - Direkt 2012.mp3 4.0 MB 21-Mar-2012
[24] Agim Haxholli - Alo 2012.mp3 4.9 MB 21-Mar-2012
[24] Stresi Ft. Xheraldina - Lamtumire 2012.mp3 6.8 MB 21-Mar-2012
[24] Fisnik Ristemi - Qika qika 2012.mp3 3.4 MB 21-Mar-2012
[24] Fisnik Ristemi - Xhelozon 2012.mp3 3.2 MB 21-Mar-2012
[24] Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis 2012.mp3 4.1 MB 21-Mar-2012
[24] Muharrem Ahmeti - Nuk e dita 2012.mp3 5.6 MB 21-Mar-2012
[24] Fisnik Ristemi - Dasma 2012.mp3 3.2 MB 21-Mar-2012
[24] Mehmet Zhjeqi - Shpirtit Tim 2012.mp3 4.0 MB 21-Mar-2012
[24] Fisnik Ristemi - Gurbeti 2012.mp3 3.7 MB 21-Mar-2012
[24] Rona Nishliu - Suus (Albania) Eurovision Song Contest 2012.mp3 6.0 MB 20-Mar-2012
[24] Ibrahim Adili - Ike dhe shkove 2012.mp3 3.1 MB 20-Mar-2012
[24] Artan Kola - Veq ti ke zemer.mp3 3.2 MB 20-Mar-2012
[24] Elmedin Saliu - Vjen dita edhe per mu 2012.mp3 5.5 MB 20-Mar-2012
[24] Burak Vehapi - Kthema Zot 2012.mp3 5.1 MB 20-Mar-2012
[24] Fanushe Ahmetaj - E mira e Dugagjinit 2012.mp3 5.0 MB 20-Mar-2012
[24] Eugent Bushpepai - Udhetari 2012.mp3 4.4 MB 20-Mar-2012
[24] Elmedin Saliu - Ndoshta Neser Te Haroj 2012.mp3 8.3 MB 20-Mar-2012
[24] R2 - Je wOOw (HIT 2012).mp3 8.3 MB 20-Mar-2012
[24] Naim Qukiqi Ft. Eroll Dogani - Vlla nuk behet askush tjeter 2012.mp3 7.0 MB 18-Mar-2012
[24] Nolis Clicka - Si Ajo 2012.mp3 3.9 MB 18-Mar-2012
[24] Mirsa Kerqeli - Clubi n'Air 2012.mp3 6.4 MB 18-Mar-2012
[24] Freax Feat. F-Kay - Freaky 2012.mp3 4.2 MB 18-Mar-2012
[24] Nescho - Ishe e Vetmja 2012.mp3 5.5 MB 17-Mar-2012
[24] Shqipe Abazi - Vetes sja boj hallall 2012.mp3 3.8 MB 17-Mar-2012
[24] Adil Ramadani - Ti je ajo 2012.mp3 3.5 MB 17-Mar-2012
[24] Liroo - Simpatia 2012.mp3 3.0 MB 17-Mar-2012
[24] Mandi Nishtulla - Rrem Tirona, Adi Syabrdhi - Liri Ketit Live 2012 Jasha Sal Sale.mp3 12.4 MB 17-Mar-2012
[24] Mark Marku - Per Ty 2012.mp3 4.0 MB 16-Mar-2012
[24] EM-T - Koha s`Kthehet mo 2012.mp3 2.4 MB 16-Mar-2012
[24] Noga - You want to know 2012.mp3 3.0 MB 15-Mar-2012
[24] Linda Shabani - Ndarja 2012.mp3 2.9 MB 15-Mar-2012
[24] Kushtrim Hoxha Hana Cakuli - Kopshti 2012.mp3 4.4 MB 15-Mar-2012
[24] Shefki Gashi - Ndoshta 2012.mp3 3.5 MB 15-Mar-2012
[24] Pandora Live Pina Visky 2012.mp3 3.6 MB 15-Mar-2012
[24] Rezarta Shkurta - Droga Jam 2012.mp3 3.1 MB 13-Mar-2012
[24] Ghetto Ft. F-Sang - Mos ta Nin 2012.mp3 3.1 MB 13-Mar-2012
[24] Gold AG - Ty o Gostivar 2012.mp3 3.7 MB 13-Mar-2012
[24] Ahmet Drnogllava - Lypjanase 2012.mp3 4.9 MB 13-Mar-2012
[24] Noga Ft. Andin Randobrava - Ku je 2012.mp3 4.3 MB 13-Mar-2012
[24] Dj Dalool ft Faton Macula - This Summer 2012.mp3 9.4 MB 13-Mar-2012
[24] Lyrical Son ft Rascom - Fire 2012.mp3 2.8 MB 12-Mar-2012
[24] Luciano feat. Albert Tirana - Llokum 2012.mp3 5.9 MB 12-Mar-2012
[24] Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik 2012.mp3 2.9 MB 11-Mar-2012
[24] D.u.d.A Ft. B-Genius, OverLord - Shpija e Hip Hopit 2012.mp3 3.2 MB 11-Mar-2012
[24] Safete Selimi - Potpuri 2012.mp3 4.0 MB 11-Mar-2012
[24] Barooti ft. Explode - Prej Zeros 2012.mp3 4.2 MB 11-Mar-2012
[24] 1-Ky - Hero 2012.mp3 7.5 MB 11-Mar-2012
[24] Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris 2012.mp3 4.3 MB 08-Mar-2012
[24] Rita Ora - R.I.P. Feat. Tinie Tempah 2012.mp3 3.5 MB 08-Mar-2012
[24] Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet 2012.mp3 3.6 MB 08-Mar-2012
[24] Vesa Smolica - Pendimi 2012 (Top Fest 9).mp3 3.7 MB 08-Mar-2012
[24] Yetmir Ft. Ghetto - Hella Hella 2012.mp3 3.2 MB 08-Mar-2012
[24] Shefqet Rugova - Xhelozija 2012.mp3 4.0 MB 08-Mar-2012
[24] Fitim Ramaj - Dream for you 2012.mp3 3.1 MB 08-Mar-2012
[24] Noizy ft Eni Koci - Sonte ne Club 2012.mp3 3.4 MB 08-Mar-2012
[24] Noizy Ft. No OneLB - WoW 2012.mp3 2.4 MB 08-Mar-2012
[24] Fikret Kosova - Oj Nafaka Jeme 2012.mp3 3.5 MB 08-Mar-2012
[24] Valbona e Shkurta - Per Gostivar 2012.mp3 3.7 MB 08-Mar-2012
[24] Xhela - Veq nje dit (Live 2012).mp3 5.5 MB 08-Mar-2012
[24] Suad Zulbeari - Ah merak 2012.mp3 3.5 MB 08-Mar-2012
[24] Shefqet Rugova - Fjala Fjal 2012.mp3 3.6 MB 08-Mar-2012
[24] Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Yll ti je 2012.mp3 3.1 MB 08-Mar-2012
[24] Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Un pse te dua 2012.mp3 3.2 MB 08-Mar-2012
[24] Elmedin Saliu - Ka Mbaru 2012.mp3 5.7 MB 08-Mar-2012
[24] Ernim Ibrahimi Ft. Arap Jashari - Gilavava 2012.mp3 3.0 MB 08-Mar-2012
[24] Dhurata Dora ft Don Arbas - Get Down 2012.mp3 3.3 MB 08-Mar-2012
[24] Capital-T - Ditlindja 2012.mp3 3.2 MB 08-Mar-2012
[240] Burak Grupi FAMA - Potpuri 2012.mp2 13.1 MB 08-Mar-2012
[24] Bruna ft Marseli dhe Dafi - I love you baby 2012.mp3 3.0 MB 08-Mar-2012
[24] Arbnor Berisha - Xhane xhane 2012.mp3 3.6 MB 08-Mar-2012
[24] Arbnor Berisha - Potpuri Me Def 2012.mp3 8.6 MB 08-Mar-2012
[24] B2N Ft. Marseli - Nan per ty kam shum Mall 2012.mp3 2.8 MB 08-Mar-2012
[24] 2Ton - Mirsevjen 2012.mp3 5.7 MB 26-Feb-2012
[24] Muaad - Maje ne Men 2012.mp3 3.4 MB 26-Feb-2012
[24] Ryva Kajtazi - Duhemi 2012.mp3 3.3 MB 26-Feb-2012
[24] Adem Ramadani dhe Nazmi Sulejmani - Te fala Parisit 2012.mp3 3.0 MB 25-Feb-2012
[24] Rita Ora - Party and Bullshit 2012.mp3 3.7 MB 25-Feb-2012
[24] Lea - Te pres 2012.mp3 4.5 MB 24-Feb-2012
[24] 2PO2 ft Flori - Gjith Jeten 2012.mp3 7.3 MB 24-Feb-2012
[24] Adelina Berisha - Ti je Ai 2012.mp3 5.0 MB 24-Feb-2012
[24] MC Kresha Ft. Lyrical Son - Not U (Remix 2012).mp3 4.3 MB 24-Feb-2012
[24] Fisnik Ristemi - Ale Lej Tallva 2012.mp3 7.6 MB 24-Feb-2012
[24] Noga - Don mem Pa 2012.mp3 6.0 MB 24-Feb-2012
[24] Ronni - Edhe nje Here 2012.mp3 6.8 MB 24-Feb-2012
[24] Gold AG - F-ck you 2012.mp3 3.1 MB 24-Feb-2012
[24] Eli Fara - Vetem sonte 2012.mp3 6.3 MB 24-Feb-2012
[24] Kushtrim Dobra - Familja 2012 (Prod.By Lyric Master).mp3 2.9 MB 24-Feb-2012
[24] Alisia feat. Flori Mumajesi - Na Ti Mi Govori 2012.mp3 8.1 MB 24-Feb-2012
[24] Xhaner Gashi - Pa ty 2012.mp3 3.2 MB 24-Feb-2012
[24] Hysni Zeqiri - Pran saj 2012.mp3 3.3 MB 24-Feb-2012
[24] Kosovare Xhoni - On Fire 2012.mp3 4.7 MB 24-Feb-2012
[24] Kusha - Mos Vet Pse 2012.mp3 2.9 MB 24-Feb-2012
[24] D.u.d.A - Freestyle 2012.mp3 1.5 MB 24-Feb-2012
[24] Sabri Fejzullahu - Nje jet te re 2012.mp3 3.5 MB 23-Feb-2012
[24] Motrat Bushi - Kthehu Zemer 2012.mp3 2.8 MB 23-Feb-2012
[24] Motrat Bushi - Nje nje je per Mua 2012.mp3 2.9 MB 23-Feb-2012
[24] Merki Buduri - Nje puthje 2012.mp3 3.6 MB 23-Feb-2012
[24] Vesa Luma ft. Big Basta - Boom 2012.mp3 3.8 MB 23-Feb-2012
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Armiqt 2012.MP3 3.9 MB 23-Feb-2012
[24] Liri - Qohu Rexho (Live 2012).MP3 2.6 MB 23-Feb-2012
[24] Nogabeatbox ft.Lyric Master - U Treten Endrrat (REMAKE).mp3 7.5 MB 23-Feb-2012
[24] Nora Istrefi - Ski me ik 2012.mp3 3.4 MB 23-Feb-2012
[24] Kujtim Aliu - Mirupafshim 2012.mp3 5.3 MB 23-Feb-2012
[24] Xheroo - I vetmi 2012.mp3 3.2 MB 23-Feb-2012
[24] Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale 2012.mp3 4.6 MB 23-Feb-2012
[24] Da Ghost Feat. E-Rock - R.A.W 2012.mp3 3.1 MB 23-Feb-2012
[24] Burak Grupi FAMA - Shen Valentini 2012.mp3 4.9 MB 23-Feb-2012
[24] FLorim Kryeziu - U Largove 2012.mp3 2.8 MB 23-Feb-2012
[24] Aurela Gace - Tranzit 2012.mp3 3.4 MB 23-Feb-2012
[24] Aragona Band - Vajza Anonime 2012.mp3 5.2 MB 23-Feb-2012
[24] Bekim Tetova - Jam dashuru ne ty 2012.mp3 3.5 MB 23-Feb-2012
[24] Egzon Beqiraj - Tradhetia 2012.mp3 4.9 MB 23-Feb-2012
[24] Faton Rugova - Gurbeti 2012.mp3 4.6 MB 23-Feb-2012
[24] Faton Rugova - Hajde shkojna 2012.mp3 6.6 MB 23-Feb-2012
[24] 2Kings Ft. Neschoo - Se Di (Hit 2012).mp3 5.3 MB 23-Feb-2012
[24] Gjira Ft. Ardi - Fati ne Fatekeqsi (Per Asmira Reka).mp3 3.8 MB 23-Feb-2012
[24] Gena - Ku ta gjej 2012.mp3 9.2 MB 23-Feb-2012
[24] Gazmend Osmani - O bilbil pash zonin Tond 2012.mp3 6.9 MB 23-Feb-2012
[24] Ilirian Beqiri - Hajde mashalla 2012.mp3 2.9 MB 23-Feb-2012
[24] Besjana Dhe Valon Krenzi - Hajde ne dasem lujm e Knojm 2012.mp3 5.9 MB 06-Feb-2012
[24] Noga Ft. Dj Blunt, Real 1, Nappy Paco, ErgeNR - Hot Girls 2012.mp3 2.9 MB 06-Feb-2012
[24] Kaltrina Selimi Ft. Yllka Kuqi - Me Fejsbuk po Luftoj 2012.mp3 2.6 MB 06-Feb-2012
[24] Noga - Lets Go Tallava 2012.mp3 5.3 MB 06-Feb-2012
[24] Xhemil Salihu - O qe mi qerove 2012.mp3 5.7 MB 04-Feb-2012
[24] Astrit Mulaj - Kthehu jetes 2012.mp3 3.9 MB 04-Feb-2012
[24] Xhemil Salihu - Paret sna dhimen 2012.mp3 3.5 MB 04-Feb-2012
[24] Noga ft Stine - Sa mpelqen ti 2012.mp3 3.2 MB 02-Feb-2012
[24] Iljazi - Ti se kupton 2012.mp3 4.6 MB 02-Feb-2012
[24] Murat Gjoniku - Vajzat e Sodit 2012.mp3 3.7 MB 02-Feb-2012
[24] Gold AG - Lahi Brahimaj.mp3 3.3 MB 02-Feb-2012
[24] Miranda Hashani - Qeraxhiu 2012.mp3 3.4 MB 02-Feb-2012
[24] Xhemil Salihu - Bela Bela 2012.mp3 3.5 MB 02-Feb-2012
[24] Fitim Tahiri - Dashuria e Par 2012.mp3 3.2 MB 02-Feb-2012
[24] Sabri Fejzullahu Feat. Johnny - N'daq Me Hater N'daq Me Zor 2012.mp3 3.4 MB 28-Jan-2012
[24] Hamez Llapqeva - Do te pendohesh 2012.mp3 3.5 MB 28-Jan-2012
[24] Meda - Dua te puth me Publik 2012.mp3 9.6 MB 27-Jan-2012
[24] Barooti - i Rruges 2012.mp3 4.5 MB 27-Jan-2012
[24] Venera Imeri - Sa jam xheloze 2012.mp3 3.1 MB 27-Jan-2012
[24] Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti 2012.mp3 3.5 MB 27-Jan-2012
[24] Andin Randobrava - E imja nuk je.mp3 4.2 MB 27-Jan-2012
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Kot Po Lodhesh.MP3 4.0 MB 27-Jan-2012
[24] Vjosa Rrahmani - A me don sa te dua un.mp3 2.9 MB 27-Jan-2012
[24] Teuta Selimi - Nje Unaz Live 2012.mp3 5.6 MB 23-Jan-2012
[24] Granit Imeri dhe Orient - Mos u Largo 2012.mp3 5.4 MB 23-Jan-2012
[24] Teuta Selimi - Viski cola Live.mp3 4.6 MB 23-Jan-2012
[24] Teuta Selimi - Italia Live.mp3 2.4 MB 23-Jan-2012
[24] Mad Lion Feat. Alba Gino - Serbia nuk Kalon 2012.mp3 7.2 MB 21-Jan-2012
[24] Fadil Fetahu - Emine Emine 2012.mp3 5.3 MB 21-Jan-2012
[24] Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy 2012.mp3 2.6 MB 21-Jan-2012
[24] zcalacee_und_vanessa_krasniqi-werden_wir_uns_wiedersehen(Kostenlos Download auf Offiziel Homepage).mp3 8.4 MB 21-Jan-2012
[24] Rati - 1 medalje ka 2 ane 2012.mp3 7.1 MB 21-Jan-2012
[24] Fadil Fetahu - U knaqem U knaqem 2012.mp3 4.3 MB 21-Jan-2012
[24] Labinot Rexha - Noti ft Loni Ak 47 - Mos me urrej 2012.mp3 4.6 MB 21-Jan-2012
[24] Haxhi Gashii - Nata fundit 2012.mp3 5.1 MB 21-Jan-2012
[24] Adhurim Deari - Jeta vazhdon 2012.mp3 4.9 MB 18-Jan-2012
[24] Flori - Next 2012.mp3 4.7 MB 18-Jan-2012
[24] DANI - anonim 2012.mp3 4.7 MB 18-Jan-2012
[24] Lil Vlora Me money Ft Jboi 2012.mp3 5.5 MB 18-Jan-2012
[24] Kusha - Si Jeton Pa Mua.mp3 6.8 MB 18-Jan-2012
[24] Bess-R Ft. Maksi - Shpirti Binjak 2012.mp3 3.7 MB 18-Jan-2012
[24] Mirsad Sadiku - Njezet vjet 2012.mp3 4.3 MB 16-Jan-2012
[24] Blerta Krasniqi - Deshtim total 2012.mp3 4.5 MB 16-Jan-2012
[24] Arion Gashi - Te dua 2012.mp3 3.8 MB 16-Jan-2012
[24] Cyanide Ft. Vesa Smolica - Deri Kur 2012.mp3 4.7 MB 16-Jan-2012
[24] Loco - Merri krejt me veti 2012.mp3 3.4 MB 16-Jan-2012
[24] Fitim Tahiri - E di 2012.mp3 2.2 MB 16-Jan-2012
[24] Bekim Kastrati - Turbo tallava 2012.mp3 10.2 MB 15-Jan-2012
[24] Taulant Ajvazi - Ti me thuaj 2012.mp3 3.7 MB 15-Jan-2012
[24] Maksi - Maksi is back 2012.mp3 4.2 MB 15-Jan-2012
[24] Hajro Ceka - O Me Ty o Pa Ty 2o12.mp3 3.1 MB 15-Jan-2012
[24] Lyric Master Ft. 2Ton - Ose Po Ose Jo 2012.mp3 3.5 MB 15-Jan-2012
[24] Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik 2012.mp3 3.2 MB 14-Jan-2012
[24] Fatmire Mjaku - Mi more te gjitha 2012.mp3 4.2 MB 14-Jan-2012
[24] Gena - Endrra ime 2012.mp3 4.5 MB 14-Jan-2012
[24] Loco Feat. Profa - Termet 2012.mp3 4.0 MB 14-Jan-2012
[24] Naim Limani - Ebukur asht jeta mori vajz 2012.mp3 4.0 MB 14-Jan-2012
[24] Agron Ahmeti - Atmosfera 2012.mp3 3.4 MB 13-Jan-2012
[24] Muharrem Ahmeti - Dy Shok Te Ngusht 2012.mp3 2.8 MB 13-Jan-2012
[24] Dhurata - Pse Nuk Erdhe 2012.mp3 3.2 MB 13-Jan-2012
[24] Dardani - Hajde Me Vallzu 2012.mp3 2.9 MB 13-Jan-2012
[24] Shqipe Krivenjeva & Lali Kadriu - Potpuri 2012.mp3 5.6 MB 13-Jan-2012
[24] Shkurta , Remzija Dhe Violet Kukaj - Shoqet e mija 2012.mp3 4.0 MB 13-Jan-2012
[24] Lali Kadriu - Hajde Nuse 2012.mp3 3.2 MB 13-Jan-2012
[24] Vesad Mjeku Dhe Emine Toska - Adrenalina 2012.mp3 4.1 MB 13-Jan-2012
[24] Besnik Zeqiri - Ti Mendon Se Jam i Lumtur 2012.mp3 4.3 MB 13-Jan-2012
[24] Lenti - Bukuroshe 2012.mp3 2.8 MB 13-Jan-2012
[24] Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane 2012.MP3 3.3 MB 13-Jan-2012
[24] Astrit Bejta - Potpuri 2012.mp3 1.9 MB 13-Jan-2012
[24] Liridon Gashi - Dasma e Gurbetqarit 2012.mp3 3.1 MB 13-Jan-2012
[24] Blerta Sopaj - Potpuri 2012.mp3 5.5 MB 13-Jan-2012
[24] DOZA mc - Ruleta 2012.mp3 4.9 MB 11-Jan-2012
[24] Dj Blunt Ft. Real 1, Nappy Paco, Erge NR - Hot Girls (Remix 2012).mp3 2.9 MB 11-Jan-2012
[24] Mark Marku - Da Si Htjela [ 2012 ](Croatian) Croatian got talents.mp3 6.0 MB 11-Jan-2012
[24] Nexhmije Pagarusha BARESHA 2012.mp3 11.2 MB 11-Jan-2012
[24] Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli - Guximi (Remix 2012).mp3 3.6 MB 11-Jan-2012
[24] Astrit ft. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere 2012.mp3 4.4 MB 11-Jan-2012
[24] Noga Ft. Kusha - Ne krahet e Mi 2012.mp3 2.9 MB 09-Jan-2012
[24] Xhela - Pellumbesha 2012.mp3 3.0 MB 09-Jan-2012
[24] K-Style - Thuje 2012.mp3 6.4 MB 09-Jan-2012
[24] Real-G - Blow It Up (feat. Infi).mp3 2.6 MB 09-Jan-2012
[24] Bujari Vogel - O ju shokt e Mi 2012.mp3 3.0 MB 08-Jan-2012
[24] Liridon Gashi - Ti Je Ne Zemer 2012.MP3 2.8 MB 08-Jan-2012
[24] Saranda Menxhiqi - Oj Kosove sa fort te dua 2012.mp3 4.1 MB 08-Jan-2012
[24] Sela Begaj - Telefonata 2012.mp3 3.3 MB 07-Jan-2012
[24] Naim Aliu - Ti moj lulja e Malsis 2012.mp3 2.1 MB 07-Jan-2012
[24] Tonni - Te Dashuroj 2012.mp3 3.7 MB 07-Jan-2012
[24] Fikret Dauti - Nese Pendohesh 2012.mp3 9.3 MB 06-Jan-2012
[24] Sinan Vlalsaliu - Shoket e mi 2012.mp3 6.0 MB 06-Jan-2012
[24] Enis Bytyqi - O shpirt o xhan 2012.mp3 8.7 MB 06-Jan-2012
[24] NaTTi ft 25%-Do te harroj 2012.mp3 7.4 MB 06-Jan-2012
[24] NEC feat. Papirus - We Do It 2012.mp3 8.8 MB 06-Jan-2012
[24] Iliret Trupi Pa Shpirt 2012.mp3 7.9 MB 06-Jan-2012
[24] SERGIO - TI E KE N'DOR 2012.mp3 8.3 MB 06-Jan-2012
[24] L.R.C-Si dikur 2012.mp3 9.3 MB 06-Jan-2012
[24] Arta Lala - Shut up 2012.mp3 7.9 MB 06-Jan-2012
[24] KELLY - MIRMENGJES PRINCESH 2012.mp3 9.4 MB 06-Jan-2012
[24] Objective - Pantomima 2012.mp3 3.6 MB 06-Jan-2012
[24] Fisnik Ristemi - Rrak tak 2012.mp3 3.9 MB 06-Jan-2012
[24] B2N - A Te Kujtohem Un 2012.mp3 2.8 MB 06-Jan-2012
[24] Ryva Kajtazi - Ty te kam Op Labi 2012.mp3 4.9 MB 04-Jan-2012
[24] Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi - Cimilim 2012.mp3 7.2 MB 03-Jan-2012
[24] Shpat Kasapi ft Kaltrina Selimi - Aje Ti 2012.mp3 6.9 MB 03-Jan-2012
[24] Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta - Kenga Op Labi 10 vjet.mp3 9.9 MB 03-Jan-2012
[24] Dafina Zeqiri, Sinan Vllasaliu, Big Mama, Naim Abazi - Kojshija 2012.mp3 3.3 MB 03-Jan-2012
[24] Gjyste Vulaj - Du met fol o djal 2012.mp3 4.0 MB 03-Jan-2012
[24] Murat Gjoniku - Ku e Lam e Ku Na Mbeti 2012.mp3 9.0 MB 03-Jan-2012
[24] Nebih Tahiri - Ani ani Zemer 2012.mp3 3.6 MB 03-Jan-2012
[24] Shkurta, Mahmuti, Shaqa, Rifati, Nikolla - Shqiperia 2012.mp3 2.9 MB 03-Jan-2012
[24] Lindi - Rruga jone e ndare 2012.mp3 5.4 MB 03-Jan-2012
[24] Murat Gjoniku - Keq Per Ty e Keq Per Mu 2012.mp3 8.4 MB 03-Jan-2012
[24] Ilda - Qdo nate 2012.mp3 5.8 MB 03-Jan-2012
[24] Lindi - Dy sy me lot 2012.mp3 5.0 MB 03-Jan-2012
[24] ETNA Ft. Adi - Te Ti Dominoj 2012.mp3 4.3 MB 03-Jan-2012
[24] AGA Sound - Lej Ata 2012.mp3 3.8 MB 01-Jan-2012
[24] Burhan Qerimi - Falma ti ate dashuri 2012.mp3 3.2 MB 01-Jan-2012
[24] Genta Ismajli - Ska me shqipen tone (Live Gezuar 2012 ne Klan KS).mp3 5.5 MB 01-Jan-2012
[24] Iliret - Trupi pa shpirt 2012.mp3 3.2 MB 01-Jan-2012
[24] Ardian Ft. R2 - Ma Crazy 2012.mp3 3.3 MB 01-Jan-2012
[24] Dafina Zeqiri - Dadush (Live Gezuar 2012 Klan Kosova).mp3 8.2 MB 01-Jan-2012
[24] Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet 2012.mp3 5.4 MB 01-Jan-2012
[24] Naimi ft Lori - Turtullesha 2012.mp3 3.3 MB 01-Jan-2012
[24] Petro-G Ft. Lyric Master - Oj Nan 2012.mp3 4.0 MB 01-Jan-2012
[24] Fitimi & Shkokla - Te fala Nga Gurbeti 2012.mp3 3.6 MB 31-Dec-2011
[24] Fitim Tahiri ft Bloody - Nclub 2012.mp3 6.3 MB 31-Dec-2011
[24] Klajdi ft Flori - Lutem une sot 2012.mp3 3.9 MB 31-Dec-2011
[24] Fadil Riza - Qare Ska 2012.mp3 3.4 MB 31-Dec-2011
[24] Egzona Gerguri - Oj Lulie Pllumbi i Bardh 2012.mp3 3.7 MB 31-Dec-2011
[24] Gentrit Sfishta - Vazhdo Ti Me Fore Tua 2012.mp3 4.2 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Gerbovci - Te kam dasht ma shum se veten 2012.mp3 2.8 MB 31-Dec-2011
[24] Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani - Kur Ke Dashuri 2012.mp3 7.9 MB 30-Dec-2011
[24] 2Kings - Je Ti 2012.mp3 2.7 MB 30-Dec-2011
[24] Flori Elvana Lyrical Son Vesa Vedat Ademi Teuta Kurti Yllka Kuqi - Ne jemi nje vend [Klan Ks 2012].mp3 6.2 MB 30-Dec-2011
[24] Alban Blaku - Harroje 2012.mp3 3.3 MB 29-Dec-2011
[24] Klani Shqiptar - S`kam Ma Shum 2012.mp3 1.2 MB 29-Dec-2011
[24] Avdyl Mziu - Ne Sy do Ta Them 2012.mp3 3.2 MB 28-Dec-2011
[24] Driton Ft. Jeton Berisha - Ajo don Boss 2012.mp3 2.6 MB 28-Dec-2011
[24] Ardika - Ti Je e Imja 2012.mp3 3.4 MB 28-Dec-2011
[24] Shqipri Sylejmani - Jet Ska Pa Ty 2012.mp3 3.8 MB 28-Dec-2011
[24] Seldi - Me Ty 2012.mp3 2.9 MB 28-Dec-2011
[24] Hajro Ft. Flloko - Pse gabove 2012.mp3 3.2 MB 28-Dec-2011
[24] Feduard Zikolli - Ma Mir Me Ty e Fukara 2012.mp3 2.9 MB 28-Dec-2011
[24] Maksi - Hasta La Vista Baby 2012.mp3 4.2 MB 28-Dec-2011
[24] Hajra Ft. Flloko - Dua Ta Them Te Dua 2012.mp3 3.0 MB 28-Dec-2011
[24] Dritton - Pa Fjal 2012.mp3 3.5 MB 28-Dec-2011
[24] Agron Ahmeti - Na Ndan 2012.mp3 4.0 MB 27-Dec-2011
[24] Xili - Une me Ty 2012.mp3 3.6 MB 27-Dec-2011
[24] Bondi - Ti Zemra Ime 2012.mp3 3.2 MB 27-Dec-2011
[24] Fitore Dugolli - Rri me Mua 2012.mp3 3.5 MB 27-Dec-2011
[24] Dani - Shkupjane 2012.mp3 2.7 MB 27-Dec-2011
[24] Dardani - Mekatare 2012.mp3 4.4 MB 27-Dec-2011
[24] Hala Osmanollaj - Sa e mir je Ti 2012.mp3 2.7 MB 27-Dec-2011
[24] Bondi - Ora 12 2012.mp3 2.9 MB 27-Dec-2011
[24] Jetmir Hyseni - Dashuri pa Limit 2012.mp3 3.1 MB 27-Dec-2011
[24] Gramoz Gervalla - Fol 2012.mp3 2.6 MB 27-Dec-2011
[24] Lali - Pa Ty 2012.mp3 3.5 MB 27-Dec-2011
[24] Shqipr Krivenjeva - Dashuri 2012.mp3 3.1 MB 27-Dec-2011
[24] Besim Lokaj & Violet Kajtazi - Rrak Tak 2012.mp3 4.0 MB 27-Dec-2011
[24] Lenti - Moj Dashnore 2012.mp3 3.5 MB 27-Dec-2011
[24] Shqipe Krivenjeva - lamtumir 2012.mp3 3.4 MB 27-Dec-2011
[24] Shqipe Krivenjeva - Ekzistoj 2012.mp3 3.3 MB 27-Dec-2011
[24] Visar Haxhaj - Nje shikim Zemra Dorzohet 2012.mp3 3.6 MB 27-Dec-2011
[24] Valon Bytyqi - Krejt e ke per Veti 2012.mp3 3.2 MB 27-Dec-2011
[24] Xhela - A ma Ban Hallall 2012.mp3 3.6 MB 27-Dec-2011
[24] Nerxhivani - Adrenalina 2012.mp3 2.9 MB 27-Dec-2011
[24] Vllezrit Abazi - Sa lagr 2012.mp3 3.1 MB 27-Dec-2011
[24] Xheza & Shqipe Abazi - Dikur ishim Bashk 2012.mp3 3.7 MB 27-Dec-2011
[24] Leke Pecnikaj dhe Kristina Marku - Zemren Ta Kam Fale 2012.mp3 5.1 MB 27-Dec-2011
[24] Njazi Salhu Xhino - Mendje madhe 2012.mp3 3.4 MB 27-Dec-2011
[24] Taulant Ajvazi - Kam besu ne dashuri 2012.mp3 3.1 MB 27-Dec-2011
[24] Noizy ft Eni Koci - Je gjithqka 2012.mp3 3.9 MB 27-Dec-2011
[24] Vlora Vejseli - Kurr mos u Pafshim 2012.mp3 4.5 MB 27-Dec-2011
[24] ETNA Feat. TiKi, Mizzi - Zemer thys 2012.mp3 5.1 MB 27-Dec-2011
[24] Vlora Vejseli - Treta e Verteta 2012.mp3 3.2 MB 27-Dec-2011
[24] Rruk1 dhe Wiiskii - Ti E Din 2012.mp3 4.1 MB 27-Dec-2011
[24] Labi ft Flori - Ste mbaj inat 2012.mp3 4.2 MB 26-Dec-2011
[24] Antigona Qena - Mitrovice o Vendi Im 2012.mp3 4.4 MB 26-Dec-2011
[24] MYHEDIN STUDENICA - fotografia - 2012.mp3 6.2 MB 26-Dec-2011
[24] Adelina Emini - Behu burr 2012.mp3 3.4 MB 25-Dec-2011
[24] Lyric Master Ft. Mixeri - Tung Tash 2012.mp3 5.5 MB 25-Dec-2011
[24] Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain 2012.mp3 6.3 MB 25-Dec-2011
[24] Pishat - Kjo Dashni 2012.mp3 3.4 MB 25-Dec-2011
[24] Mhill Krasniqi - Deshmori kombit Agim Zenuni 2012.mp3 6.6 MB 25-Dec-2011
[24] Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum 2012.mp3 4.1 MB 25-Dec-2011
[24] Rifadije dhe Edi Krasniqi - Jo moj Zemer 2012.mp3 3.0 MB 25-Dec-2011
[24] Mhill Krasniqi - Te kam zemer te kam shpirt 2012.mp3 4.2 MB 25-Dec-2011
[24] Ismet Peja ft Shyhrete Behluli ft Valbona Halili - Baba e Nona te ka rrit 2012.mp3 2.1 MB 25-Dec-2011
[24] Aferdita Dreshaj - Komplikim 2012.mp3 3.4 MB 24-Dec-2011
[24] Florent Osmani - Nuk mundem te Besoj 2012.mp3 4.7 MB 23-Dec-2011
[24] Nderi Feat. Lati - Mergimtare 2012.mp3 3.0 MB 23-Dec-2011
[24] Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall 2012.mp3 3.1 MB 23-Dec-2011
[24] Erolli - Po Luhet Vallja 2012.mp3 3.2 MB 23-Dec-2011
[24] Shkurte Gashi - Endrra Ime 2012.mp3 3.9 MB 23-Dec-2011
[24] Armend Maloku - Duket Ashiqare 2012.mp3 2.8 MB 23-Dec-2011
[24] Stefani Ft. Flori Mumajesi - Tallava (Bulgarian Version 2012).mp3 3.5 MB 23-Dec-2011
[24] Saelma - Zemer ti e Di 2012.mp3 4.7 MB 22-Dec-2011
[24] Ismet Bexheti - Vash Shqiptare 2012.mp3 3.4 MB 22-Dec-2011
[24] Bekim Vishaj - Knon Bilbili 2012.mp3 4.1 MB 22-Dec-2011
[24] Beqir Telaku - Je e Vetmja 2012.mp3 3.1 MB 22-Dec-2011
[24] Zanfina Ismajli - Fjala e Fundit 2012.mp3 3.3 MB 22-Dec-2011
[24] Bashkim Spahiu - Syni Jem 2012.mp3 3.5 MB 22-Dec-2011
[24] Afrim Muqiqi - Dikur u deshtem 2012.mp3 4.1 MB 22-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Ska Ska 2012.mp3 4.1 MB 22-Dec-2011
[24] Shkurte Gashi - E Papame 2012.mp3 3.9 MB 21-Dec-2011
[24] McSami ft. ST & Out Life - JE LARG 2012.mp3 5.7 MB 21-Dec-2011
[24] Eri On FT DJ Getdown and Mirk ,hear what I'm saying 2012.mp3 4.5 MB 21-Dec-2011
[24] Artan Kola - vec ti ke zemer 2012.mp3 4.8 MB 21-Dec-2011
[24] Evi Reci - Whatever Dream 2012.mp3 7.2 MB 21-Dec-2011
[24] Armend Makica Zemren time t'mjere 2012.mp3 6.2 MB 21-Dec-2011
[24] Mandi Nishtulles - Kur Te Mbushet Menda Ty 2012.mp3 3.7 MB 21-Dec-2011
[24] Bondi - Oren dymbedhjet 2012.mp3 2.9 MB 21-Dec-2011
[24] Unikkatil ft. Klepto - A nive 2012.mp3 6.3 MB 21-Dec-2011
[24] NRG BAND - Rina Rina DJ Dalool Re-Mode.mp3 4.8 MB 21-Dec-2011
[24] Xili - Ah dashuri e vjeter 2012.mp3 2.6 MB 21-Dec-2011
[24] Smail Puraj - Bjondin 2012.mp3 2.9 MB 20-Dec-2011
[24] Besiana Veselaj - Fustani Bardh 2012.mp3 3.4 MB 20-Dec-2011
[24] Smail Puraj - Darsma 2012.mp3 3.3 MB 20-Dec-2011
[24] Besiana Veselaj - Potpuri 2012.mp3 6.8 MB 20-Dec-2011
[24] Fatmir Hoxha - Fustanin me pika - hiq marakun spo ma din 2012.mp3 18.5 MB 20-Dec-2011
[24] Filja - Shko 2012.mp3 4.5 MB 20-Dec-2011
[24] ACE - Zërin tim 2012.mp3 4.4 MB 20-Dec-2011
[24] Fitim Tahiri - Me Mungon 2012.mp3 5.0 MB 20-Dec-2011
[24] B-Genius - Ti shkove 2012.mp3 3.3 MB 20-Dec-2011
[24] VaLon Gelanca - Murat Prizreni Tallava Zjarr 2012.mp3 19.2 MB 19-Dec-2011
[24] Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi - D G 2012.mp3 3.8 MB 18-Dec-2011
[24] Mentor Kurtishi - Skom me te Lon 2012.mp3 3.9 MB 18-Dec-2011
[24] Sabri Fejzullahu ft Vjollca Haxhiu - Ilaqi im 2012.mp3 3.2 MB 18-Dec-2011
[24] Gena - Potpuri 2012.mp3 4.4 MB 18-Dec-2011
[24] Meda - Fajtor jam 2012 (kualitet i mire).mp3 3.6 MB 18-Dec-2011
[24] Ganimete Abazi - Po te vjen Inati 2012.mp3 2.6 MB 18-Dec-2011
[24] Valbona Spahi - Ska Dashnia Politike 2012.mp3 3.7 MB 18-Dec-2011
[24] Dafina Zeqiri - Supernova 2012.mp3 2.8 MB 18-Dec-2011
[24] Valon Selimi - Goc Tirane 2012.mp3 2.8 MB 17-Dec-2011
[24] Linda Shabani - Ti je mesuar 2012.mp3 3.2 MB 17-Dec-2011
[24] Tuna Feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri 2012.mp3 3.7 MB 17-Dec-2011
[24] Cima & Dreni & Fiza - Oj Iza Fiza 2012.mp3 3.9 MB 17-Dec-2011
[24] Genta - Hajde qka po pret 2012.mp3 2.9 MB 17-Dec-2011
[24] Selvete Bajrami - Shikom ne Sy 2012.mp3 3.8 MB 17-Dec-2011
[24] Aferdita Demaku - Mos bo thirrje Anonime 2012.mp3 3.4 MB 17-Dec-2011
[24] Lori - Esht e vertet 2012.mp3 4.0 MB 17-Dec-2011
[24] Vjollca - Me zbukuro fundvitin 2012.mp3 4.6 MB 17-Dec-2011
[24] Magnituda - Kujtimi 2012.mp3 7.2 MB 17-Dec-2011
[24] Ismet Demaj - Martesa jon 2012.mp3 3.5 MB 16-Dec-2011
[24] Deni Malaj ft Danger - Folem nje her 2012.mp3 2.8 MB 16-Dec-2011
[24] Albulena Ukaj - Sa per muhabet 2012.mp3 3.6 MB 16-Dec-2011
[24] Afrim Uka - Po martohesh 2012.mp3 4.2 MB 16-Dec-2011
[24] Aferdita Demaku - Hajmedet qka koka kan.mp3 4.8 MB 16-Dec-2011
[24] Shqipe Krivenjeva - Dashuri 2012.mp3 3.1 MB 16-Dec-2011
[24] Eliza - Nuk u Lendova 2012.mp3 2.9 MB 16-Dec-2011
[24] Xhavit Nimani - Thrret Prizreni mori Shkoder.mp3 3.8 MB 16-Dec-2011
[24] Premtimi - Nuk kam me gjume 2012.mp3 4.2 MB 15-Dec-2011
[24] DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now 2012.mp3 4.3 MB 15-Dec-2011
[24] The Freelancers - Pse 2012.mp3 4.7 MB 15-Dec-2011
[24] Valon Suma dhe Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer 2012.mp3 3.3 MB 15-Dec-2011
[24] Meda - Fajtor jam 2012.mp3 1.9 MB 15-Dec-2011
[24] Albina Xhons - You Drive Me Crazy 2012.mp3 5.4 MB 15-Dec-2011
[24] Hajr Behrami - Nje shikim 2012.mp3 4.0 MB 15-Dec-2011
[24] Hajr Behrami - Do te mbetesh ne zemren Time 2012.mp3 3.2 MB 15-Dec-2011
[24] Feduart Zikolli - Bizbismeni 2012.mp3 3.8 MB 14-Dec-2011
[24] Avdyl Mziu - Shpirti jem 2012.mp3 3.1 MB 14-Dec-2011
[24] Klodi - Ma mir vrajem 2012.mp3 3.1 MB 14-Dec-2011
[24] Shqipja & Pro Bend - Luhet vallja e Par 2012.mp3 6.1 MB 14-Dec-2011
[24] Salim Arifi - Shko moter dasmen e saj 2012.mp3 2.5 MB 14-Dec-2011
[24] Avdyli & Filja - Oj Lulie Potpuri 2012.mp3 6.9 MB 14-Dec-2011
[24] Bedi & Ardi Dugolli - Sa her 2012.mp3 3.0 MB 14-Dec-2011
[24] Mihrie Prapashtica - Lujma belin Lujma 2012.mp3 4.1 MB 14-Dec-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Zemra qe tradhtohet 2012.mp3 4.1 MB 14-Dec-2011
[24] Feduart Zikolli - Kalle kalle 2012.mp3 3.3 MB 14-Dec-2011
[24] Mihrie Lestrani - Vazhdoje jeten 2012.mp3 2.8 MB 14-Dec-2011
[24] Bajram Asllani - Po du veq me te pa 2012.mp3 3.3 MB 14-Dec-2011
[24] Ensa Haxhia - All I Want For Christmas Is You - Last Christmas 2012.mp3 5.0 MB 13-Dec-2011
[24] Naim Abazi - Nese nje Dit 2012.mp3 3.2 MB 13-Dec-2011
[24] Malsori - Shoqet Gjeloze 2012.mp3 3.8 MB 13-Dec-2011
[24] Mima - Thehet gota 2012.mp3 2.9 MB 13-Dec-2011
[24] Besjani - Ku ta gjej nje Zemer 2012.mp3 3.5 MB 13-Dec-2011
[24] Adriatik Asllani - Mu Afro 2012.mp3 4.4 MB 13-Dec-2011
[24] Bek Nikqi - Veq Nje Mbret te ka Kismet 2012.mp3 4.1 MB 13-Dec-2011
[24] Mentor Kurtishi Xheza - Shqiperin e dua 2012.mp3 3.5 MB 13-Dec-2011
[24] Bek Nikqi - Pasunik e Fukara 2012.mp3 3.2 MB 13-Dec-2011
[24] Aferdita Demaku - Eja po te Pres 2012.mp3 7.1 MB 13-Dec-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Jam Arshik i Moqem 2012.mp3 3.9 MB 13-Dec-2011
[24] Vjollca Haxhiu - Urgjent 2012.mp3 3.3 MB 13-Dec-2011
[24] Ermal Fejzullahu - Intigrante 2012.mp3 4.7 MB 13-Dec-2011
[24] Elvana Gjata - Kush Jam Une (iTunes Version).mp3 3.7 MB 13-Dec-2011
[24] Afrim Uka - Me dy fjal 2012.mp3 3.3 MB 13-Dec-2011
[24] Gili - Potpuri 2012.mp3 3.5 MB 13-Dec-2011
[24] Sokol Gjakova - Kthehu 2012.mp3 3.8 MB 13-Dec-2011
[24] Korab Jetishi dhe Xeni -Ne Vrullin e Rinis 2012.mp3 3.8 MB 13-Dec-2011
[24] Korab Shaqiri - Nje zambak 2012.mp3 3.7 MB 13-Dec-2011
[24] Mirsa Kerqeli Ft. Kastriot Grajqevci - Le te qeshin syt e tu 2012.mp3 3.5 MB 13-Dec-2011
[24] Viola - E ke dysh 2012.mp3 2.3 MB 13-Dec-2011
[24] Iliriana Sahiti Ahh jetë 2012.mp3 5.3 MB 13-Dec-2011
[24] eniZz Ft. Kusha - Per To Lotoj 2012.mp3 3.5 MB 13-Dec-2011
[24] Elizabeta Marku - Me nje femi me ka gezu zoti 2012.mp3 5.5 MB 13-Dec-2011
[24] Orgesa Zaimi - Every Minute 2012.mp3 4.3 MB 13-Dec-2011
[24] Nikolle Nikprelaj a po tvjen inati 2012.mp3 4.7 MB 13-Dec-2011
[24] Hekuran Krasniqi Grupi Fama Astrit Stafaj - Sa zemra i ke ti 2012.mp3 4.8 MB 13-Dec-2011
[24] Valon Suma feat Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer 2012.mp3 4.9 MB 13-Dec-2011
[24] ACT GANG-BANG BANG MC DON ARTZ MAN SHQIPE MAN GRIZZLE 2012.mp3 8.0 MB 13-Dec-2011
[24] Xheki - Hajt shitu Franqeze 2012.mp3 3.0 MB 12-Dec-2011
[24] Salim Arifi - Moj e Dashur 2012.mp3 4.4 MB 12-Dec-2011
[24] Labinot Shala - Sa Larg te kam 2012.mp3 3.2 MB 12-Dec-2011
[24] Arjeta Sejdiu - Tjeter kan zdua me gjet 2012.mp3 4.4 MB 12-Dec-2011
[24] Afrim Uka - Ne zemer te kam 2012.mp3 3.2 MB 12-Dec-2011
[24] Sahit Dina - Kush te tha per Mu 2012.mp3 3.4 MB 12-Dec-2011
[24] Meda Sinani Seldi - Kuq e Zi 2012.mp3 4.0 MB 12-Dec-2011
[24] Bekim Kastrati - Kanagjegji 2012.mp3 5.4 MB 12-Dec-2011
[24] Egzona Ademi - Take a bow 2012.mp3 3.6 MB 11-Dec-2011
[24] Shkodran Shala - Ti je dinamit 2012.mp3 3.6 MB 11-Dec-2011
[24] Nadi - Kthehu moj zemer 2012.mp3 3.5 MB 11-Dec-2011
[24] Afrimi Remzija Nexhati Lumja - Hajde hajde Potpuri 2012.mp3 13.0 MB 11-Dec-2011
[24] Mihrie Braha - Veq ty te dua 2012.mp3 4.1 MB 11-Dec-2011
[24] Flora Gashi - Jena moderrnizu 2012.mp3 3.5 MB 11-Dec-2011
[24] Flora Gashi - Hajde hajde zemra jem 2012.mp3 3.2 MB 11-Dec-2011
[24] Antigona Sejdiu - Veq ta dish 2012.mp3 3.8 MB 11-Dec-2011
[24] Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke 2012.mp3 3.4 MB 11-Dec-2011
[24] Sima - E di qe kallesh 2012.mp3 2.9 MB 11-Dec-2011
[24] 8KG Ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove 2012.mp3 3.4 MB 11-Dec-2011
[24] Astrit Mulaj - Bac u kry 2o12.mp3 4.0 MB 10-Dec-2011
[24] Bashkim & Valbona Spahiu - Te kujtoj me mall 2o12.mp3 2.6 MB 10-Dec-2011
[24] Sef Duraj - Lere Krejt 2012.mp3 3.7 MB 10-Dec-2011
[24] Nadi - Hajde mos ta kqyrim daten 2o12.mp3 3.1 MB 10-Dec-2011
[24] Viki - Ty te kam shpirt 2012.mp3 3.9 MB 10-Dec-2011
[24] Armend Sherifi - Koha e Humbur 2012.mp3 4.7 MB 10-Dec-2011
[24] Afrim Muqiqi & Lendita Selimi - Lulie Potpuri 2o12.mp3 5.6 MB 10-Dec-2011
[24] Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena 2012.mp3 2.7 MB 09-Dec-2011
[24] Liria Dedvukaj - Sme meriton 2012.mp3 3.3 MB 09-Dec-2011
[24] Kobra Ft. Barooti - Ragga Man 2012.mp3 3.0 MB 09-Dec-2011
[24] Alban Skenderaj - Mirsevjen ne shpirtin tim 2012.mp3 4.7 MB 09-Dec-2011
[24] Dj Qeka ft Elvana Gjata ft. Flori - Xhamadani Vija Vija 2012.mp3 5.0 MB 08-Dec-2011
[24] Viola - Mua ki mem mbajte ne mend 2012.mp3 4.3 MB 08-Dec-2011
[24] Labi - Xixa xixa 2012 PA Reklama.mp3 3.0 MB 08-Dec-2011
[24] Dafina Zeqiri - Ti mendon 2012.mp3 3.3 MB 08-Dec-2011
[24] 2Ton - Qefin ta bojn.mp3 2.9 MB 08-Dec-2011
[24] Gold Master ft Alban Gashi - Qastet e Shkolles 2012.mp3 2.9 MB 08-Dec-2011
[24] Roland Qukaj - Me ke ndezur zemren.mp3 3.1 MB 08-Dec-2011
[24] Remzije Osmani - Pse u ndam 2012.mp3 3.8 MB 08-Dec-2011
[24] Dafina Rexhepi Ft. KAOS - Party, Bullshit 2012.mp3 3.2 MB 07-Dec-2011
[24] Egzona Ademi - Set fire to the Rain 2012.mp3 5.5 MB 07-Dec-2011
[24] Zhutat e Vellezrit Agaj - Ibrahim Rugova.mp3 5.8 MB 06-Dec-2011
[24] Kosovare Xhoni - Per nje moment 2012.mp3 4.4 MB 06-Dec-2011
[24] Dj-Kantik FT Rruk1 e Wiski - Pa Ty Sjetoj.mp3 4.1 MB 03-Dec-2011
[24] Armend Makica - Tallava Taksim 2012.mp3 9.0 MB 03-Dec-2011
[24] Ardian Bujupi - Rise to the top 2012.mp3 4.9 MB 02-Dec-2011
[24] Dj Franques feat. Astrit - Only You 2012.mp3 4.4 MB 02-Dec-2011
[24] Blerta Gace - Je Ti 2012.mp3 5.0 MB 02-Dec-2011
[24] Noga Ft. Andin Randobrava - Ket nat 2012.mp3 4.2 MB 01-Dec-2011
[24] Anita Ahmeti - Pa adres 2012.mp3 4.8 MB 30-Nov-2011
[24] Flori Ft. Elvana Gjata, Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija 2012.mp3 3.6 MB 30-Nov-2011
[24] Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum.mp3 3.5 MB 30-Nov-2011
[24] Albatrit Muqiqi - Sa Vite 2012.mp3 5.7 MB 29-Nov-2011
[24] Mendim Elezkurtaj - Beqaria 2012.mp3 7.7 MB 29-Nov-2011
[24] Antrax - Na Ta Kallim.mp3 3.6 MB 29-Nov-2011
[24] Ester Hoxha Ft. Stresi - Si ja ben ti pa mua 2012.mp3 3.2 MB 29-Nov-2011
[24] Estrada Shqiptare - Kuq e zi 2012.mp3 3.9 MB 29-Nov-2011
[24] Agnesa Drenovci - Sonte 2012.mp3 2.8 MB 29-Nov-2011
[24] Marigona Jelliqi - Love u forever 2012.mp3 3.5 MB 27-Nov-2011
[24] Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh 2012.mp3 8.2 MB 27-Nov-2011
[24] Originallat - Albanian Mafia 2012.mp3 2.9 MB 27-Nov-2011
[24] Eliza Hoxha feat. Etno Engjujt - Une jam si ti 2012.mp3 4.3 MB 27-Nov-2011
[24] Lek Plepi Ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fam 2012.mp3 3.7 MB 27-Nov-2011
[24] Dr.Flori Ft. Mondi, Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e Zi 2012.mp3 3.5 MB 27-Nov-2011
[24] Anjeza Branka - Je in 2012.mp3 5.0 MB 26-Nov-2011
[24] Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves 2012.mp3 4.8 MB 26-Nov-2011
[24] Iliriana Sahiti - Ah Jet 2012.mp3 7.3 MB 26-Nov-2011
[24] 2Ton Feat. Stresi, Anestezion - Skena koh 2012.mp3 3.3 MB 26-Nov-2011
930 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 4.1 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu