Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Baba Trodon ft JT Rapp Dogg - Qik e lazdrume.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] AZIZI-VLL-ALIU-ME-GAZMENDET-POTPURI-POPULLORE.mp3.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Xhavit Avdyli - Ani qka 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vlora Vejseli - Valla Bila.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurta Gashi - Dy pika Dashuri 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edmond Mancaku - Ti s_ke me kthim 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Arion Gashi - Ti se dite 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku dhe Sadik Imeri - Qikat e Kosoves 2011.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] T.N.T - Mos mendo 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Lalushi - Femrat si dreqi jan 2011.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Arben Gashi - Lulije.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Gashi - Ti do te vuash 2011.mp3.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Irva Stefa - Tregom 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Jo mos e Kerko 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lyric Master - I am Single 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezerit-Aliu-Jeta-se-do-2011.mp3.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ibri - Te Dashuruar 2011.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Florian i Vogel Babi sme ka vdekur.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Stine Feat. Ledri (Skillz) - Sa Dua (2011).mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Albanian Tallava Tallava.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Gutti ft.Blindi VG - Ma e Mira 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Zanfina Ismajli - Krejt e din kush jam 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Elida Bardhi - Zgjohu 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mandi e Marseli - Tallava 2011.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shqipe Abazi - E Vogel 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kresha ft. Lyrical Son & Fuga - Do U 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Ahmeti - Dashuria e Humbur 2011.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bajra Dhe Filja - Dashuria e gabuar 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri - Gezuar 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Meda - Nuk Pranoj 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Grupi Fama - edhe nje here 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gili Dhe Enis Potoku - Badiahava 2011.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Kusha - Bonu ne emer tem ( prod by Lyric Master 2011 ).mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ram Kukaj - Ku Je Sot ti 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Fadil Kadrolli - Beqarija ka lezet 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Agim Osmani - Kur isha i ri 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ernim Ibrahimi - Medina vogel 2011.mp3 9.6 MB 18-Apr-2011
[24] Lulzim Sadiku Luli - Fjalet tona 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 4US Feat. Ardit Stafaj - Lulia.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ermal Fejzullahu - Oj nafaka jeme 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Gigolli - Per Ty 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj dhe Gjyla - Kur te mbushet mendja 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dani - Ik nga diaspora 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Anduena Tahiri - 1000 Lot.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Salim Arifi & Shqipri Kelmendi - Luan Haradinaj 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Fatlinda Ramosaj - Sdu as me shume as me Mire 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Trimy - Ajo eshte BITCH (Remix 2011).MP3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] F-Ton - Jeta Jem.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Daim Lala,Buqja,Shkokla - Indiau 2011.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni - Koha nuk te pret 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I - Po folmi pa dorza 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Valentina-Zyra-Pina Viski Me Coca Colla 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli This Is My Night ( Eurovision Song Contest 2011 ).mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Sina Ft Meda - Nuk Pranoj Remix 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Elida Bardhi Ft. Soni - Me Mu 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Avdyl Mziu - Drit per ty 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Tahiri - Bad Boy 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Xheki & Bajram Gigolli - Moj Serbi 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kusha ft.Lyric Master - Matura 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besim Morina - Nese kam gabu 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rovena Stefa - Gjenerali 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Da-Ligs - Jena Tran 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 1-Ky - Premtimet Tona 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri ft. Ledri - Po m'Pelqen High Quality.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Hajre Behrami - Syt e tu 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xheki - Pasha syt e mi 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] BimBimma - New Demo (Mars 2011).mp3 598.3 KB 18-Apr-2011
[24] Anilda Jaupllari - Ne Krahet e Tu 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Rock Marvin - Shko Me Yjet 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Fundin tek Une e ke 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mehdia Behari - Kthehu Te Llutem 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lyric Master - Fundi i Miqesis 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vlora Vejseli - Enderr.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi - Qika Mamit 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Diana Kolukaj - Cuce Lumjane.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa Batllava - Vetem ti ke faj 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kaltrina Molliqaj - Party 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati - Pavarsia 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lalushi - Zahide Potpuri 2011.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sokol Gjakova - Jemi te huaj 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] TiKi ft. Belistar and Ratima - Dont Stop 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Rri Larg 2011.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Alisia & Flori - Ne e Kraq (Live @ Balkan Music Awards 2010).mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Kujtim Aliu - Krejt i kam 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ibrahim Kasami LIVE 2011 O KUR E PASH OJ NON 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - Krejt 2011.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nura-Epa-prekshme.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Krasniqi - Ne Shikim Te Par 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Flaka Krelani - Pa Titull 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Daci - Nje her Zemra falet 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Orida - Premtova 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Lumi-B Ft. Ledri - Like this 2011.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Kastro Zizo - Super star 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Emine Toska - Nje nat pa gjum 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Hajr Behrami ft Flloko - Dua te te them te dua 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Rexhepi ft. Loli Loka - Gjithmon Do Te Dua.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lyric Master - Pse po shkon 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Podrimaj - Me mungon 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adhurim Deari - Te Kerkoj Ne Ender 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Blerina Braka - Danger 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Nuredin Avdyli - Oh per nje leter 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Loco ft. Don Arbas - Party Up 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Sadat Rama - Sante ne ket Party 2o11.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Burraj - Nuk mundem 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Remzie Osmani - Te Dua te Dua 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Arbnor Muharremi - Tallava 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Big Mama - Kucuk prens.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Meda - Fjal Fjal 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Selimi - Zemer.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Stine ft. Niku - Dashuria ime 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Fitore Salihaj - Te thrras 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Qoppa - Ghetto Boss 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lori-Kur-u-ndava-2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Flori Mumajesi - Tallava 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Eliza Hoxha - E Dua kete Vend.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] NRG Band - Rina Rina 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Esad Ademi - Kurr mos u gezofsh 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Eliza Hoxha -Te Dua Veq Ty 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gramoz Gervalla - Mos luaj 2011.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nita Bllacaku - Ti Ben Krim 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezerit Lecaj - Kenga e dajes.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Beli - Ani ani Shko 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vlorentin Vladi Tini - Matura.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - ILIRIDA 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Blindi Beats - Crunky Beat 2011 .mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Arjana Leti Ft. Pro Band - Prishtine - Tirane 2011 .mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi - Nje Lule mbi Varr 2011.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Bujari - Kaluan disa vite 2o11.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Tallava 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mandi Nishtulles - Pina Wiski Coca Cola 2011.mp3 9.0 MB 18-Apr-2011
[24] Big Tip ft Fatoni - Ty Te Dua 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Kole Oroshi - Ah Loke 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ilirian Beqiri - Qka ti bej zemres 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kastriot Tusha Ft. Leonora Jakupi - Potpuri 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Murat-Gjoniku-2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Meda ft. Ermal Fejzullahu - Veq me Keng 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] ATB feat Rozi - Ndize Ndize.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Shaqiri - Vetmia 2011.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj Kolazh Live 2011.mp3 17.0 MB 18-Apr-2011
[24] Babo - Tarabuka 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Dilema 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Besa Krasniqi - Enderr e Vertete 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ibri - Shko 2011.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Njishi - Tetova.mp3 10.0 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - E dojn famen 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Taste 2 ft. Carbon, Chika, IBI-I The Real MC, TWT & MC Duja - Hip-Hop Masacra 2011.mp3 10.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati - Veq nje qast 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Yllka Deliu - U Kry 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Me kendu Lulien 2011.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] 1-Ky - Kur Zemra Flet.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ilir Shaqiri - Azem Galica 2011.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Pes Pare si Jap 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Naser Bytyqi - Lojrat e Tua 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Xheki - Nje mesazh 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bohemi - Smokeweed 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Xhevahire Bytyqi - Mos.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti - Zanati Vjeter 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] TripLe G - Kujtimi Qe Tlendon 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gena - Mekatare 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] TDS - Krejt qa mvyn 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dn1 El G Pse mu me largove 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Blero Feat. Astrit Stafa - Sonte mos Qaj 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Gashi - Leonora 2011.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Kam kujtu 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Me qmende 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sefe Duraj Qika E Dukagjinit.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Hoxha - Djal Ideal 2011.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shkupi Soldiers - Kurr Nxehna 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ernimi Ibrahimi Dhe Ilir Tironsi - Zemren ta Fali 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hekuran Krasniqi - Pse je largu 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lori - Dua 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Agnesa - Dj lshoje Play 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ahmet Dranogllava - Afrohu pash syt e Ballit 2011.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka - Magjistari im.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Fati dhe vuatja.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Speedboy ft Beltina Biqmeti 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Kur Genta Knon.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Xili - Miliona Hilet e Tua 2011.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bertan Asllani - Kujt i thua Xhan 2011.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valbona Halili - Fajtor Pa Zemer Je 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] ALBI ft. Grupi Simpatiket - Oj Teuta Shpirti Jem 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Enis Sejdiu - Tallava 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Hekuran Krasniqi Ft. TC - Si Dukat Diamant 2011.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Miriam Cani feat Alban Skenderaj - Ende ka Shprese.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Remi Jakupi & Sevdalit - Urime pavarsine 2011.mp3.mp3 10.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli Ryva Adelina - Potpuri 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] F-Timmz - Falma Gabimin 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ganimete Bllaca Me ne fund.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dr. Mic (TDS) - When i Get High 2011.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Yllka Deliu - Premtova 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lavdi-G feat. Maksi - Qoni durt nalt 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Legenda Ft. Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Ta dish mir sa te dua 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shkodran Tolaj - Moshatarja 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Demush Malaj - Me ke vra ne Zemer 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ismet Behxheti - Ti je Zemra ime 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Arbnore Kleqka - Divorci 2o11.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ghulo Esta - Ama 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Agron-Ahmeti-Mendjeemadhe.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Rema - Ty 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Enis Sejdiu - Boll kam duru 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Pishat - Nje Dilem e Kam 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Kot Kot 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lule Mustafa - Me tjetren i mire, me mua i keq.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sabina Dana Dhe Ervin Bushati - Jeta ne dy Pjese 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Arjana Leti Ft. Pro Band - Prishtine - Tirane 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Lyric Master - Urime Ditlindjen.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Ne syt e mi shihet Malli 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Astrit Mulaj - Dashuri e Ndaluar 2011.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nikoll Nikprelaj - Hidhe qiko vallen 2o11.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Trimy - Hajde me mu (Remix2011).mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Qoppa - Nsiklet 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Uka - Prap dhimbja e vjeter 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Felon Records Ft. Urata Plakolli - Ajo Po Qan 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vlora Vejseli - Sonte ose Kurr.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti & Illir Tirona - Tallava 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Sabi - Tash kur e Kuptova Live 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mihrije Braha - Veq ti 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi Shko moter.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - A ma jep 2010.mp3 9.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vllezrit Mziu - Eja ne Zemer 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Duda ft. Noizy & B-Genius - Nena Loke 2011.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Antigona Sejdiu - Kot fole 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Sala Bekteshi - Loti i par 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ernim Ibrahimi e Samira - Un jetoj gurbet 2011.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti - Leta - Bajrami - Tallava 2011.mp3 16.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - Kur shkove ne gurbet 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Beatrix Ramosaj - Let me love you 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Big Basta - Muzikes Sime 2011 .mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Hajde Jasha Jasha 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Florent Haliti - Nje dit kur te vdes 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Shaqiri - Ska me dy Luge 2011.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Hajro Ceka - Ec perpara 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nadi - Intrigante 2011.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Unix Band - Jeta ime 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Butrint Rashiti - Qaje 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Labi - Aman Dashni ska jet pa Ty 2011.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius Feat. Noga - Mos ta nin 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Pini sonte 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Arben Gashi - Aman Of Aman 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Jo Negociata 2011.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Enis Bytyqi - Sundon Amori 2011.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ganimete Jashanica - Eja sonte bashk te rrim 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ylber Osmani - Keng per nanen 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Sina Ft. Naser Bytyqi - Lojrat e Tua Remix 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lalushi - Ti ke Faj 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gresa - Sa te Du sa te Du 2011.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhat & Remzie Osmani - Potpuri 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mihrije Lestrani - Syt e tu te kalter si deti 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Live per Besnikun 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kumrie-Elhame Mustafa dhe Besim Krasniqi-Potpuri.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] I-DEAL - Keepin My Way 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xheza - Me fal 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edi-Rifadije-Grajqevci-2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xhovani - Veq per ty jam gjall 2o11.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kumrie Elhame Mustafa Besim Krasniqi Potpuri 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Lil Vlora - Maximus 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Florim Gacaferi - Mos Harro 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija - Te gjithe se bashku 2011.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti feat. Liri Ketit - Lej Lej 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Valbona Spahiu - Prej nje Shteti tjeter Shtet 2o11.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mahmuti Aferdita Remzia dhe Vllezrit Krasniqi - Potpuri 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Beli & Klodi - Sa me Ka mar Malli Met Pa 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Valton Krasniqi - Dashuri me zor 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ghetto - Thug Life 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Genc Salihu - Rrugeve 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Elez i-Kendoj per ju.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sala Bekteshi - Loti i par 2o11.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide - Idiokraci - Premier -2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Jeta - Edhe sante 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Ma bon hallall 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vlora Vejseli - E Boj.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Valerina Smakaj - Ku gabova 2o11.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ernim Ibrahimi - Eja Moj 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bim Bimma Ft. Dr.Mic - Raw 2011.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Enis Sejdiu - Disponim kemi ne Diskotek 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - Ty.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Qefi mllefi 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa Rexhallari - Xhemile.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft. Eni Koci - So Hot 2011.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bledar Uka - Shqiperia Ime 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Hoxha & Seldi Qalliu - Adrenalina 2011.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Duda Ft. Monny and. ZeeroMan - Loja 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - Kush Do Me Ngushlloj 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Vezire Gashi - Her si lyps e her si mret 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kaltrina Selimi - Ne Jemi Nje 2011.mp3 8.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besa - Kaloresi i Nates 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Gjata - Me ty 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Faleminderit 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Revolt - Wanna Be Number One 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Shabani Ty tkam desht.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Alba G Deri Kur Ma.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Kurti - Perendo pa lindur 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] B2N - E Pamundur 2011.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Remzije Osmani New 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Sje Dashuria 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi - Moj e Mira 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Perhajr Koft i Zoti Shpis.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - Koha nuk na Fal 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Drita Musliu Midis dy zjarreve.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Shabani - Avanturat Jo Si Du 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] TDS-Qdodit.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mima-Molle-e-ndaluar-2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Shabani Dhe Edi - Ty te kam desht edhe te du 2011.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Majlinda Dada - Dominon 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Babo - Darabuka 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Daimi dhe Buqja - Hajde djal hajde 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Zanzi - Fancy 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Jetishi - Pak Me Qef e Pak Me Hater 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Valentina Spaho - Ska Me Ne 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Kresha - Veq nje enderr tjeter 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Capital T - Make a wish 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Ismaili - Tribalb, MR.PINK 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kaltrina-Selimi-Zero-2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dani e Azizi dhe Gazmendet - Potpuri 2011.mp3 13.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Ryva - Adelina Potpuri 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I- Po folim pa dorza 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dilja ft Fatmir Morina - Potpuri 2011.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Burim-Shqip-Vjollca-Timi-2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] GhosT Pymm ft. Beni - Regaton Girl 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Latino Band - Veq ty 2011.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Duda ft. B-Genius - Rruges Tem 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Pse Ike 2011.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] 4 Stars Fata Vitet e liris.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - I Pari Jom 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Granit Imeri - Potpuri 2011.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muhamet Sejdiu - E lezetshme 2o11.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Enver Bajrami - Jetim 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Hoxha - Dua te takoj.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kieda Budini - Zemren e ke Bosh 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Cadi dhe Ardi - Kurr Mos Paq Gzim 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Agimi Ilmija Xhema Deshmorit fatmir kerqelit.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Stresi - Si Bohet 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Zena Dhe Xheza - Nje duet me jaranin tem 2011.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] APG - Ne telefon 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ganimete Bllaca Pro Band Mire se erdhe moter.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Ilir Konushevci 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vlashent Sata - Embel 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Kthehu moj Zemer 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kombinat Rap City - Bye Bye 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Remi - Aman Aman 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mima - Naj got rakie 2o11.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] TDS - Cdo dit 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Zena-dhe-Xheza-Gzuar-2011.mp3.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nikoll Nikprelaj - Oj shehide qaj me lot 2o11.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Buqe Rama - Po lujn vallen qikat e mira 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rap Star - Joint Paso 2011 (prod.by Lyric Master).mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Kryeziu - 20 Vjet i Bana 2011.mp3 7.7 MB 18-Apr-2011
[24] F-Tim Ft. Barooti - Zdina mu Nal 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xheroo Ft. Ledri (Skillz) - Do sene nuk blehen me Lek 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Meda ft Ermal Fejuzullahu - Potpur 2011i .mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Dua tjem me ty.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Shkoj e ra bilbyli 2o11.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mahmuti dhe Shyhretja - Potpuri 2011.mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] Lindor-Krasniqi-Tiikprejmeje.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Objective - Ilusion 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] BilBilat - Maturant 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Hasi - Qka me duhesh ti o Djal 2o11.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Buqaj - Lutje s ka Premier 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ram Kukaj - Kuje sot ti.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ilirjeta Bashota - Qani ju syt e mi 2o11.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bashkim dhe Valbona Spahiu - Ska Pishman 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Sanije Doberdolani - Kujt ti them te dua 2o11.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bussulla Ft. Toni-G Dhe Mc Kresha - Thirri krejt 2011.mp3 8.9 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft. Varrosi and. Lil Koli - Zditen as me lyp Fam 2011.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Da.kiLLa Ft J-Lane - Hi Lady 2011.mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.SaDi - PeR Ty R.I.P.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] OverLord ft Nit LB Fresh P Sun - e-Maj-2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mentor Kurtishi - Grat e sodit 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Duda ft Noizy - Krejt u Pa 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Krasniqi - Ti ne zemren Tane 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Mad Lion Feat. DuKaTi, DaKey and. Don Edison - Gjurmet 2011.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] 2Kings ft.Lyric Master - Mir Me Ty 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Shabani - Fore Rrotlla 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Red Bloody ft Real K Lyric Master - Pozita Jem 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Averita - For You 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Valza Bajra - Badihava 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Lule Mustafa - Kur e percolla ylberin ( FOLK SHOW ).mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Tori Ft. Blindi VG-Zemer Ngo 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] XHELA - Loti 2011.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xhezair Elezi Dhe Shqipe Abazi - Ne ket bot.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Besim Shabani - Dy dite.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Lavdim Hasani - Sa Shkronja Kan Vargjet 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Alshiqi - Ajo 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Meri ft Elia - Dua, Sdua 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Dil moj Dil 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Shpat Kasapi - Ndoshta 2011.mp3 7.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bernard Brevinja - Ne martesen tende 2o11.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Erolli - La Vida Loca Remake 2011.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli ft Naim Krasniqi - Suzana e Sefa - Gezuar shkune tune 2011.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Zanfina Ismajli - Nese ke mendu 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] ReLax ft BiG DoG ft Maksi - Vendeta 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] MR Eljos ft. Emanuela - Por Ti Tani Nuk Je 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Orginallat - In Da House 2011.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lori - Sot Edhe Ti Edhe Une 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Blerina Osaj - Kjo largesi 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] SHQIP MIXTAPE 60 minuta - by Dj Clue.mp3 81.7 MB 18-Apr-2011
[24] Aurela Gaqe - Feel the Passion 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Grupi Simpatiket ft. Blueeyes - N'darja jon 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] TiKi ft. ETNA ,Master Gold & Belistar - Fajtor jam un 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xhavit Avdyli - Lindi Simpatia - Live 2011.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Muhameti-Leta-Ardiana-Bajrami 2011.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ryva Kajtazi - Ti Se Din Cka Don 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] H3 - Nuk Mundem 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lule Mustafa-Syt e Mi.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] MC VisMac - Regenfenster.mp3 8.3 MB 18-Apr-2011
[24] Briz Musaraj - Shoku im 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri ft Naim Krasniqi - A Te Kujtohet Kur Jemi Krue 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Fidaim Aliu - Facebook 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Marigona Veseli - Her me tjetren her me mu 2o11.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gimi G ft Gentos - Maksi Me mungon 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti, Adi Sybardhi, Liri Ketit dhe Albart Sula - Kolazh (Live 2011).mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] OverLord - Percjelle Yllin 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Blero Ft. Freax - Rock City 2011.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Berkan - By the way.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] VaLon Nebi GELANCA Tallava per Kosov e Diaspor 2oo11.MP3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Daim Lala - Plot qika si sheik 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy EMITON nonstop Muga-n.mp3 9.5 MB 18-Apr-2011
[24] Demush Malaj - Mavi Mavi 2011.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Shehu - E jona 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Her andej her kendej 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ismet-Behxheti-Ti-je-Zemra-ime-2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Thuaj 2011.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Daci - Je e re Axhami 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi - Nora nuk o njisoj 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rina Fermini - Ndize Zemren 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezerit Xhaferi Ne Iftar Po Bojm ILAHI 2011.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Drenusha Latifi - Aspak.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Elezi - Harrom.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati - Gurbeti.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shkelzen Jetishi - O Xhan Ku Te Kam 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ermal Fejzullahu - Ti ke faj 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ardit Stafaj Lulia.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Lestrani - bashkimi i trojeve shqiptare 2o11.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Albulena Uka - Te dashuroj 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sali Gashi - Lajkatare 2o11.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Zanfina Ismajli - Ti po gabon 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Insect Ft. Foli and. Vlora - Mos me thuaj Jo.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Chill Ft. Mobby and Critty - Tungjatjeta.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat-Hajzeni-2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aziz Murati - Bjeri Shum Tupanit 2011.mp3 9.9 MB 18-Apr-2011
[24] DJ Franques feat. Johnny & Noa - Ndaq 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rina Fermini - Ndize Zemren 2011 (HQ).mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Shyhrete Behluli - Na bashkon vetem nje Shqipri 2011.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edita Sopjani - Plus Minus 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte-Gashi-Gezuar-2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Entela Zhula - Kete nate 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Salim Arifi,Shqipri Kelmendi ,Vjollca Buqaj,Violeta Kajtazi Potpuri 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Xhoni feat. Maksi - Eyo Eyo 2011.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Mustafa - Loqka jeme sa te Du 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vedat Ademi Dhe Samanta Karavella - Po Me Prite Ti 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli Ryva Adelina - Potpuri 2011(2).mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Daim Lala & Buqja - Kapigjik dola met pa 2011.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] B Genius - Un Me Ty 2011.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Egzona Gurguri - Dashuri vrastare 2011.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Zyra feat Mehdia feat Motrat Krasniqi - Kur Ta Zdrypim Lulien 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Fadili - Erdh pranvera 2011.mp3 14.0 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Demo 2011.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Florim Kleqka - Malli per nanen 2o11.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ymerli Krasniqi - Kush te Foli Keq per mu 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Kurr Nuk Dot Harroj 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mahmuti Aferdita Remzia dhe Vllezrit Krasniqi - Potpuri 2 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos ft. Mad Lion - I Dashuri President 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Burimi vjollca Shqipja Tini - Ti ske Zemer Potpuri 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Elezi-Qe sa kohe.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Meda ft Ermal Fejzullahu - Hajde Shkojm 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ilirian Beqiri - Haku jem 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mentor Kurtishi - Abaz Aga 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Alba Kingz - Jack pot.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Grupi Simpatiket -Hajde te gjith ne kam.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Alisia Ft. Flori - Vajno li Ti 2011.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Faton Demolli - Nata Po Kalon 2011.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] AZIZI-NEXHAT-JAHA-ME-GAZMENDET-POTPURI.mp3.mp3 8.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lyrical Son Ft. Big Basta And. Samanta - Start 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy feat Eni Koci - Sonte 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri Feat. Ledri (Skillz) - Pom Pelqen (2011).mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Mustafa Live 2011.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
[24] Arbnor bashota - Hajde me mu 2o11.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Lil Samee - Ndajme Nje Shpirte 2011.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ylber Idrizi Eshte e kote.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Safi Ft. Jona dhe Muharrem Ahmeti - Ekstazy 2011.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Gelanca - Zemra ime Live 2011.MP3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Murat Gjoniku - Hape Zemren 2011.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Valdet Gecaj - Nuk Harrohet 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Hoxha Nusja si thellenze 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] West Side Family - Boom 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ilirijani - Po ose jo 2011.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Marie Lajqaj - Fluturoj me kra te shqiponjes 2o11.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Rameka Feat. DMK Dhe Barooti - Kurr si Ne 2011.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa Rexhallari - Me perqafo.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Malli 2011.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Pandora live 2011.mp3 110.9 MB 18-Apr-2011
[24] Anduena Tahiri Shi ne syt e mi 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Arbrie Hadergjonaj Sa Te Kam Prit 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lalushi Besim Morina - Gjemile 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] 2 Ton ft. GT - Surpriza 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Papushi-Taktak.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Genc Morina - CNEG.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Diellza - Kam Dika Qe Duhet Ta Them 2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Blerta Sopaj - Je si molla laqe 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kumrije Biba - Nga fati mundesh me ik 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kusha Ft. Lyric Master - Ksaj Her Prano 2011 [Demo].mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vedat Music Florent Rnb Hip hop tallava.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] SMAIL PURAJ-Kur te pendohesh.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] LoLo - Ti e din 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Gjata - I wanna bring it Up 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Prej sabahi deri ne drek 2011.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Albanian Tallava Ani ani qik.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Kallaba - Je i Vetmi 2011.mp3 8.1 MB 18-Apr-2011
[24] XXL - Kohe e kaluar 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Samanta Karavello - Provoje edhe Njehere 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sergio HD - Nuk je me 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Ndahet zemra ne dy pjese Live 2011.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ghetto - Ajo 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] BimBimma Ft. MC Kresha, Lyrical Son, Singular, Skillz Dhe Kaos - Anthem 2011.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Hetem Matoshi - Ste vjen gjynah 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - BaLL Per BaLL NEW 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Beni feat. Luani - Hej Qika 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Big D & Linda Halimi - Supa Dupa Fly.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Flow ft. Lumi B Singullar - Nqytetin Tem 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Laureta Krasniqi - S_e mohoj gabimin tim 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa Rexhallari - Electrogirl.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Xoni - Qaj dhe lutem per ty 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Megjid Krasniqi - Sillet sillet o llokum 2o11.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Zef Beka - Pash Nja ata Dy Sy 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Burim-dhe-Bekim-Kastrati-Kujto-Dashurin-Tim-2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Fjala e zemres 2011.mp3 8.9 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Ball per ball 2011.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Mera Zyberi - Chill Baby 2011.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA - Si meteor 2011.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vllezrit Gojani - Keng Folklorike 2o11.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Gjata feat. Flori - Zemra Ndal 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Devis Xherahu - Fotografia 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti Dafi Ft. Jona- Ekstazy 2011.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Fisniket - Vdeksha per ty 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Violet Kukaj - Oj lulue Potpuri 2o11.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Viki - Vetem ty ta fala zemren 2o11.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Trimy - Fack You Girl (Reggeaton Remix).MP3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Malesori - Te Kojshia 2011.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] 4US featRina - Hej 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Klodi - Nuk do te Vi 2011.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kusha ft.Lyric - Veq Per Trip 2011.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Buqaj - Lutje lutje nuk Pranoj 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Granit Imeri Intrigante Live 2011.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati - Vishe Qun Kemishen 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Stine - Besoja 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ram Kukaj - Une me ty u takova.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu Ft. Lendaa - Un t'Deshta 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shqipe-Abazi-Ejaeja.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius Ft. Duda - Sa Shtir 2011.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] XHELA-Si-Nje-Tradhtare-2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Tahiri - Potpuri.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Kastro Zizo ft. Noga (Beat Box) - Kikiriku 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xili - Shum Interesant 2011.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Teni Loti rrjedh nga syri.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Phantoms ft Belistar TiKi Maksi - Ritem Bass.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Libri & Uki feat. Dhurata - Dance flow 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina-Rexhepi-Nje-Shuplak-2011.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aga Sound - Wow 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vedat Music Florent Rnb Si nje leter.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lori - Pse 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Beqare 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Zanfina Ismajli Ft Naim Krasniqi - Makarena 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Elezi - Mere shpirtin.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Trimy - Kurv pa Dashni (Rmx 2011).MP3 8.4 MB 18-Apr-2011
[24] Fiza ft Dreni - Origjinali 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bashkim Spahiu - Ti i Ngjan Asaj 2011.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Alby-Star Ft. B-eX Dhe ReTic - Na e Bojm 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sadik Beqiri Qare qare 2011.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rezarta Shkurta ft Vedat Ademi - Dua te iki larg 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ram Kukaj - Genjeshtare 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Suat Ajdini Fatmir Elezi Grupi Iliret - Ku po kendojna sonte.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Albert Pestisha - Konkurrenca 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] VIZMAK - SHOPING 2011.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xheki & Bajram Gigolli - Diaspora 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Selim Llumnica - Dikur ishim Bashk 2011.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Hysni Zeqiri Ft. Gezona Maxhuni - Ne mes te Prishtines 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Oj Sanije 2011.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Zena & Xheza - Nje duet me jaranin tem.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Mos ki Dert oj Zemer 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Tensioni G - Urime Ditlindjen 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Selimi dhe Valon Bytyqi - As nuk thuhet as nuk shkruhet 2011.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Blindi Beats - Hip Hop Beat 2011.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Ahmeti - Tallava 2011.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Astrit Hoxha - Si ajo Asnja 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Mili - Give me your name 2011.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Poloska - Engjulli im 2011.mp3 5.6 MB 19-Apr-2011
[24] Stupcat live ne Munchen 2011.mp3 10.6 MB 19-Apr-2011
[24] Machiato Band ft. Labinot Rexha - Maska 2011.mp3 4.3 MB 20-Apr-2011
[24] Ardi Rexhepi - Maturant 2011.mp3 1.4 MB 20-Apr-2011
[24] Ardi Rexhepi - Nje pik loti 2011.mp3 5.5 MB 20-Apr-2011
[24] Nadi - Maturant 2011.mp3 10.4 MB 20-Apr-2011
[24] Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No - 2011.mp3 4.4 MB 22-Apr-2011
[24] Alban Skenderaj - Rrufe Ne Qiell Te Hapur 2011.mp3 4.9 MB 22-Apr-2011
[24] Astrit ft Geni ft Diellza - Banana Split.mp3 4.5 MB 22-Apr-2011
[24] Pandora - Taksim Tallava 2011.mp3 4.9 MB 23-Apr-2011
[24] Adelina Berisha - On Air 2011.mp3 3.3 MB 23-Apr-2011
[24] Flori Mumajesi - Tallava [Quality 2011].mp3 3.5 MB 23-Apr-2011
[24] Kusha ft.Rap Star Lyric Master - Qa Po Bojna Na.mp3 3.2 MB 24-Apr-2011
[24] Big D - City Life 2011.mp3 5.8 MB 24-Apr-2011
[24] Argjentina Ramosaj - Perfekt 2011.mp3 5.5 MB 24-Apr-2011
[24] Ingrid Gjoni Ft Stine - Relax 2011.mp3 3.1 MB 24-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Kenga kushtuar bashkeshortes 2011.mp3 4.6 MB 24-Apr-2011
[24] Besart Halimi - Nuk esht vone 2011.mp3 4.7 MB 25-Apr-2011
[24] DaKey Ft. Mad Lion - Ta Jepi Ni Pallom 2011 [DISS DA LIGS].mp3 4.2 MB 25-Apr-2011
[24] Mbreti Dhe Floriani Vogel - Jetim 2011.mp3 6.0 MB 27-Apr-2011
[24] Rap Star Ft. 2Kings - Big Boobs (Prod By. Lyric Master) 2011.mp3 4.4 MB 27-Apr-2011
[24] Lyrical Son feat. Mc Kresha - Pa Mu 2011.mp3 6.6 MB 27-Apr-2011
[24] Dr.Mic - Une Jom Me Ty 2011.mp3 4.8 MB 28-Apr-2011
[24] Skillz - 1 Milion 2011.mp3 5.2 MB 28-Apr-2011
[24] Blero feat. Snupa - Veq Du me dit 2011.mp3 2.1 MB 28-Apr-2011
[24] Cyanide - Fjala Sinqert 2011.mp3 7.0 MB 30-Apr-2011
[24] Eni Koci - Me Ndjek 2011.mp3 5.7 MB 30-Apr-2011
[24] Mc Kresha Ft. Lyrical Son Dhe Capital-T - Baby I Do It 2011.mp3 6.1 MB 30-Apr-2011
[24] Rozana Radi - Qokolata 2011.mp3 4.5 MB 30-Apr-2011
[24] Gold AG - Shala e Bajgores 2011.mp3 4.4 MB 30-Apr-2011
[24] Don Feat. Don Arbas - Loja Mbet e Njejt 2011.mp3 3.3 MB 01-May-2011
[24] Dhurata Ahmetaj - Nje Nate 2011.mp3 4.6 MB 01-May-2011
[24] 2po2 ft Real 1 DJ Blunt Capital T - Hello 2011.mp3 4.2 MB 03-May-2011
[24] K-Style - Gjithkah [Premier ne Risi-Ks 2011].Mp3 6.0 MB 04-May-2011
[24] 2po2 - Hello (Feat. Real 1, DJ Blunt and Capital T) (FULL 2011).mp3 4.6 MB 04-May-2011
[24] Artan Jusufi - Ma Ban Halla Kosovare 2011.mp3 9.1 MB 05-May-2011
[24] Shpat Kasapi Ft. Ton Voka - Shum Hot 2011.mp3 3.0 MB 06-May-2011
[24] Vani ft Amarda - Arome Indie 2011.mp3 5.4 MB 06-May-2011
[24] Fjolla Morina Ft. Kris Rock - Hot Hot 2011.mp3 1.6 MB 07-May-2011
[24] JERICHO - Kanga jone 2011.mp3 5.9 MB 07-May-2011
[24] Meda - La ilahe il-Allah.mp3 3.4 MB 07-May-2011
[24] Besart Halimi e Haliband - Ne tren per Prezeren 2011.mp3 6.1 MB 07-May-2011
[24] KAOS - Le Tkallen 2011.mp3 9.7 MB 11-May-2011
[24] Aziz Murati Ft. Elvana - Duro Zemer 2011.mp3 4.7 MB 11-May-2011
[24] Elita 5 Ft. Noga Beatbox Dhe Gold AG - Qka mka Syri 2011.mp3 3.4 MB 11-May-2011
[24] 2Kings - Hands Up 2011.mp3 2.7 MB 11-May-2011
[24] Seldi Qalliu Ft. Snupa - Veq Du Me Dit 2011.mp3 7.3 MB 11-May-2011
[24] Muhamet Sejdiu - Tallava 2011.mp3 3.2 MB 11-May-2011
[24] Kusha ft Lyric Master - Ditet e Shkolles 2011.mp3 5.1 MB 12-May-2011
[24] KAOS - Ska lidhje 2011.mp3 5.0 MB 12-May-2011
[24] Kosovare Xhoni - Element 2011.mp3 4.8 MB 12-May-2011
[24] 2po2 - Thuj mirdita djalit t'keq (AuthentiC 2011).mp3 7.9 MB 13-May-2011
[24] Ghetto - E Boj Me Zemer 2011.mp3 3.7 MB 14-May-2011
[24] Nootix - Gjithmon Me Ty 2011.mp3 4.0 MB 14-May-2011
[24] Ghetto ft. Niti Bronx - Connect 2011.mp3 3.2 MB 14-May-2011
[24] Kieda Budini - 007.mp3 5.2 MB 14-May-2011
[24] Originallat - Femnat ne Bikini 2011.mp3 4.8 MB 14-May-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Pse Nuk De Don 2011.mp3 3.6 MB 14-May-2011
[24] Seven Saraqi Ft. Tonic - E Dini 2011.mp3 5.3 MB 14-May-2011
[24] TiKi - Parajs Ne Erresir 2011.mp3 4.5 MB 14-May-2011
[24] RapRima - Du Me Thy 2011.mp3 5.5 MB 14-May-2011
[24] Adnan Daci - Kanagjegji 2011.mp3 6.8 MB 15-May-2011
[24] Qendresa Rexhallari - Electrogirl 2011.mp3 4.0 MB 15-May-2011
[24] Bajrami Gigolli - Mihone 2011.mp3 3.8 MB 15-May-2011
[24] D-Master REMIX ft Kusha And Lyric Master - Nata Jem 2011.mp3 4.2 MB 15-May-2011
[24] Hip Hop (prod By. D-Master) 2011.mp3 857.4 KB 15-May-2011
[24] D-MasteR REMIX ft. (Lvin and LyricMaster) - Ato dit 2011.mp3 3.6 MB 15-May-2011
[24] Kobra aka Helmusi - Freestyle 2011.mp3 2.5 MB 15-May-2011
[24] Flori Feat. Albatrit Muqiqi & Noga - Tequila 2011.mp3 4.9 MB 15-May-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Tash Harrom 2011.mp3 4.2 MB 16-May-2011
[24] YLLI - Lamtumir 2011.mp3 3.2 MB 16-May-2011
[24] Miriam Cani ft Alban Skenderaj - Somebody hurts 2011.mp3 2.8 MB 16-May-2011
[24] Maksi ft. Kosovare Xhoni - Maturant 2011.mp3 4.8 MB 18-May-2011
[24] Lindi ft. Eki - Cdo nate.mp3 5.0 MB 18-May-2011
[24] BimBimma Qu.mp3 6.2 MB 18-May-2011
[24] Shpresa Gojani - S'eshte problemi im.mp3 5.4 MB 18-May-2011
[24] Ledi Vokshi - Gabimet ndodhin cdo here.mp3 4.1 MB 18-May-2011
[24] AB-MC - Sje ka me kall Zemer 2011.mp3 4.4 MB 20-May-2011
[24] Meda - La ilahe il-Allah [High Quality 2011].mp3 4.1 MB 20-May-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Prap qdo nat 2011.mp3 2.7 MB 20-May-2011
[24] Ilirian Beqiri - Dubi dab 2011.mp3 3.7 MB 20-May-2011
[24] Linda Shabani - Tallava 2011.mp3 4.8 MB 20-May-2011
[24] Linda Shabani - Qka ti them zemres 2011.mp3 4.1 MB 22-May-2011
[24] Lenti - Lumja nana qe te ka ty 2o11.mp3 2.6 MB 22-May-2011
[24] Kumrije Biba - Nga fati smundesh me ik 2o11.mp3 3.4 MB 22-May-2011
[24] Lali - I lumtur 2o11.mp3 2.7 MB 22-May-2011
[24] Tina - Pse po ik prej meje 2o11.mp3 3.2 MB 22-May-2011
[24] DJ Trimy ft Meda - La ilahe il-Allah (Remix).MP3 10.5 MB 22-May-2011
[24] Shqipe Krivnjeva - Djal se kupton qka esht dashuria 2o11.mp3 3.1 MB 22-May-2011
[24] Shqiprim Sylejmani - Lakmitare 2o11.mp3 3.4 MB 22-May-2011
[24] Vllaznimi - Sa te pash ty 2o11.mp3 3.6 MB 22-May-2011
[24] Durim Bajraktari - Fati im je Ti 2011.mp3 4.6 MB 22-May-2011
[24] Genta Ismajli - Pa ty 2011.mp3 3.0 MB 22-May-2011
[24] JimmY`s - Matura 2011.mp3 10.2 MB 22-May-2011
[24] Real-MC ft. L.K - Qka Kishe Bo 2011.mp3 7.1 MB 22-May-2011
[24] Shqiprim Sylejmani - Lamtumir 2o11.mp3 2.8 MB 22-May-2011
[24] Dhurata - Ka Me Te Vra Mallkimi Im 2o11.mp3 3.5 MB 22-May-2011
[24] Xili - Nuk e di 2o11.mp3 3.4 MB 22-May-2011
[24] Besarta - Llokum me arra 2o11.mp3 2.8 MB 22-May-2011
[24] Agron Sylejmani - Lirisht ik prej meje 2o11.mp3 3.6 MB 22-May-2011
[24] Naser Bytyqi - E kam me gjith mend 2o11.mp3 2.9 MB 22-May-2011
[24] Durim Bajraktari - Ste Harroj 2011.mp3 4.3 MB 22-May-2011
[24] Agron Sylejmani - Ne dasem tane 2o11.mp3 4.0 MB 22-May-2011
[24] Hyzeri - Ai mesaszhi i fundit 2o11.mp3 2.9 MB 22-May-2011
[24] Dj Toni-x ft. Ja Rule - Man Down (Tallava Mix) 2011.mp3 5.4 MB 22-May-2011
[24] La'vda Caspo ft. Dr.Mic - Hardcore 2011.mp3 6.7 MB 22-May-2011
[24] Noizy ft. Shadow & Varrosi - Mos Mrrej Mu 2011.mp3 3.4 MB 22-May-2011
[24] Buca ft Beltina - Du Mu Kan Me Ty 2011.mp3 5.2 MB 24-May-2011
[24] Noizy - Gotta make it 2011.mp3 5.4 MB 24-May-2011
[24] Buca - Originall 2011.mp3 8.4 MB 24-May-2011
[24] Snupa ft. Blero ( Seldi ) - Veq du me dit 2011.mp3 2.9 MB 24-May-2011
[24] Floriani vogel - Oj Medine 2011.mp3 4.2 MB 24-May-2011
[24] Tini Prishtina - VIP SHPIJA 2.mp3 10.4 MB 26-May-2011
[24] Baboo Darabuka and DJ Benity - Love it 2011.mp3 7.5 MB 26-May-2011
[24] Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga - Tequila [ME KUALITET 2011].mp3 3.7 MB 26-May-2011
[24] Bertan Asllani - Imkansiz 2011.mp3 4.9 MB 28-May-2011
[24] NRG Band Feat. Capital T - Veq Asaj.mp3 5.7 MB 28-May-2011
[24] Engji - Falje nuk Ka 2011.mp3 3.9 MB 28-May-2011
[24] Fisnik Ristemi - Milioneri 2011.mp3 1.9 MB 29-May-2011
[24] Elvana Gjata - Kudo qe jam ( Extended Version ) 2011.mp3 7.0 MB 29-May-2011
[24] Xhavit Avdyli - I zoti Shpis Live 2011.mp3 4.4 MB 31-May-2011
[24] 2po2 - Fitore e Sinqert (Feat. Unikkatil).mp3 8.0 MB 31-May-2011
[24] Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet 2011.mp3 3.4 MB 31-May-2011
[24] Ermal Fejzullahu ft Nora Istrefi - Une e di 2011.mp3 3.6 MB 31-May-2011
[24] Jehona Sopi - Kete Vere 2011.mp3 6.1 MB 01-Jun-2011
[24] Altuna Sejdiu TUNA - Dyshemeja 2011.mp3 4.9 MB 06-Jun-2011
[24] Xeni Dhe Ismet Peja - Hajt tja thojme nje keng te Bukur 2011.mp3 6.2 MB 07-Jun-2011
[24] Dj Blunt Ft. Real 1 - Seh Dat 2011.mp3 4.4 MB 08-Jun-2011
[24] Flori Feat. Fuga dhe Elvana - Mix (Live) 2011.mp3 5.7 MB 11-Jun-2011
[24] Flori Mumajesi - Dashuria 2011.mp3 5.2 MB 11-Jun-2011
[24] AB-MC Feat. Buja - Me Mu 2011.mp3 6.0 MB 11-Jun-2011
[24] Aferdita Elshani - Shum her te luta 2011.mp3 3.7 MB 11-Jun-2011
[24] Bertan Asllani - O Biliyor 2011.mp3 4.7 MB 11-Jun-2011
[24] Florent Osmani - Tradhetare 2011.mp3 2.7 MB 11-Jun-2011
[24] Zyber Avdiu - Live 2011.mp3 47.2 MB 12-Jun-2011
[24] Beatrix Ramosaj - Dreams Come True 2011.mp3 3.4 MB 12-Jun-2011
[24] Bertan Asllani - Kalpsiz 2011.mp3 4.8 MB 12-Jun-2011
[24] Bertan Asllani - Yaramaz 2011.mp3 3.0 MB 12-Jun-2011
[24] Shkurte Gashi - Kur ske Dashuri 2011.mp3 3.8 MB 13-Jun-2011
[24] B2N Ft. Lyrical Son - Albania, Kosova, Tirana, Prishtina 2011.mp3 4.4 MB 13-Jun-2011
[24] B2N ft Lyrical Son - Are you ready 2011.mp3 4.4 MB 13-Jun-2011
[24] Sinan Vllasaliu - Pellumb i bardh 2011.mp3 6.4 MB 13-Jun-2011
[24] Mera Zymeri - Jackpot 2011.mp3 5.9 MB 13-Jun-2011
[24] Aurela Gace feat. MC Kresha - Cash 2011.mp3 5.6 MB 13-Jun-2011
[24] Explode - Gabim e ki.mp3 2.3 MB 14-Jun-2011
[24] TiKi - Ti je kuptim 2011.mp3 7.5 MB 14-Jun-2011
[24] Adem Ramadani - Kjo dynja si bora n diell 2011 .mp3 4.1 MB 14-Jun-2011
[24] Ghetto - Ti Po Rren 2011.mp3 4.3 MB 14-Jun-2011
[24] Ghetto - Aj 2011.mp3 4.5 MB 14-Jun-2011
[24] ACT Gang Feat. Krimineli - Hala 2011.mp3 5.1 MB 14-Jun-2011
[24] Lyrical Son Ft. Singullar Dhe Mc Kresha - Kon pe shan me Nan 2011.mp3 4.8 MB 16-Jun-2011
[24] Yllka Kuqi - Realitet 2011.mp3 3.2 MB 16-Jun-2011
[24] Mirsa Kerceli - Kete nate 2011.mp3 5.0 MB 18-Jun-2011
[24] Blero feat Astrit Stafaj - Summer Love 2011.mp3 3.8 MB 19-Jun-2011
[24] Presioni - Zgedhe Njo 2011.mp3 5.5 MB 19-Jun-2011
[24] Lyric Master - Jo Nuk Shkon 2011.mp3 3.0 MB 19-Jun-2011
[24] Kusha - So Sweet (DEMO) 2011.mp3 1.8 MB 21-Jun-2011
[24] Dafina Dauti - Shko 2011.mp3 5.1 MB 21-Jun-2011
[24] Tony Ray feat. Ingrid Gjoni - My heart is crying 2011.mp3 5.5 MB 22-Jun-2011
[24] Mad Lion feat Bardh Latifi - Vul me Gjak.mp3 4.1 MB 23-Jun-2011
[24] 2 Ton feat. Big Bossidy - Nuk tkom 2011.mp3 7.6 MB 23-Jun-2011
[24] Real-K Ft. Hava - Dance With Me 2011.mp3 3.1 MB 23-Jun-2011
[24] Mc Kresha feat SingullaR - Bring it On.mp3 4.9 MB 23-Jun-2011
[24] Bondi - Ah sa me mungon.mp3 4.5 MB 23-Jun-2011
[24] Ylber Aliu ft. Shqipe Krivenjeva -Nuk e Meriton 2011.mp3 4.8 MB 23-Jun-2011
[24] BloodyChuck - Ur Killin Me co-starring MC Kresha DUK.mp3 9.6 MB 23-Jun-2011
[24] Drenusha Latifi - Pasoja Dashurije 2011.mp3 3.4 MB 23-Jun-2011
[24] Vesa Luma - Ti po don 2011.mp3 4.4 MB 23-Jun-2011
[24] Emir Batllava - Une po digjem prush 2011.mp3 4.2 MB 25-Jun-2011
[24] Emir Batllava - Mi dhe flak mallit tim 2011.mp3 13.2 MB 25-Jun-2011
[24] Emir Batllava - O gurbet 2011.mp3 6.5 MB 25-Jun-2011
[24] Emir Batllava - Ta besova ty rinin 2011.mp3 5.5 MB 25-Jun-2011
[24] Gold AG ft Rovena Stefa - Thirrem 2011.mp3 4.6 MB 25-Jun-2011
[24] Shkurte Fejza - Sheqerja 2011.mp3 4.0 MB 25-Jun-2011
[24] Gjyste Vulaj - Vdekrisht te dashuroj 2011.mp3 4.5 MB 26-Jun-2011
[24] Dj Flow Ft. MC Kresha - Boni Zhurme 2011.mp3 4.7 MB 26-Jun-2011
[24] Vellezerit Susuri - Shpirt o Zemer 2011.mp3 3.8 MB 26-Jun-2011
[24] Motrat Mustafa - Shpirtit Tim 2011.mp3 6.4 MB 26-Jun-2011
[24] Vedat Ademi - Emrin Tim.mp3 5.8 MB 26-Jun-2011
[24] Silva Gunbardhi - Unaza.mp3 4.9 MB 26-Jun-2011
[24] Mc Qoppa - Zoni i saj 2011.mp3 3.1 MB 26-Jun-2011
[24] Blero ft Lori - Kthehu Sonte 2011.mp3 3.2 MB 27-Jun-2011
[24] Orginallat - Neve na gjen ne Club.mp3 5.0 MB 27-Jun-2011
[24] Florian beqiri - Kan luftu trimat.mp3 5.7 MB 28-Jun-2011
[24] Ryva Kajtazi - Hajde zemer 2011.mp3 5.5 MB 28-Jun-2011
[24] Bekim Kumanova Elda Berisha - Kengen Mos Ta Ndalim 2011.mp3 3.9 MB 28-Jun-2011
[24] B Genius ft Felon - Ti me Shoqe 2011.mp3 4.8 MB 28-Jun-2011
[24] Hekuran Krasniqi e grupi Fama - Qika e mir 2011.mp3 5.0 MB 28-Jun-2011
[24] Astrit Mulaj - Te Mallkoj 2011.mp3 4.9 MB 29-Jun-2011
[24] Kole Oroshi - Po po Zemer 2011.mp3 3.4 MB 29-Jun-2011
[24] Belistar feat. TiKi ,2-rim - Ata Sy 2011.mp3 5.1 MB 01-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - One Day.mp3 5.0 MB 01-Jul-2011
[24] Tuna - Dyshemeja [High Quality 2011].mp3 8.0 MB 01-Jul-2011
[24] Gold Master - Ku je 2011.mp3 2.9 MB 01-Jul-2011
[24] Arben Sefedini - Sa mka marr malli 2011.mp3 5.8 MB 01-Jul-2011
[24] Orginallat - Neve na gjen nClub.mp3 4.0 MB 01-Jul-2011
[24] Nescho - Qka ka 3 2011.mp3 2.8 MB 01-Jul-2011
[24] Gold AG ft 2PO2 - Falem Ty 2011.mp3 5.3 MB 01-Jul-2011
[24] Genta Ismajli feat DJ Dalool - Guximi 2011.mp3 5.6 MB 03-Jul-2011
[24] Shpresim Zylbehari - Me Mundon 2011.mp3 4.6 MB 03-Jul-2011
[24] GhosT Pymm Ft. Ekremi - Lamtumir.mp3 3.6 MB 04-Jul-2011
[24] 2Kings ft.Kusha - Kualitet Kem Veq Na - prod.by Lyric Master.mp3 2.5 MB 04-Jul-2011
[24] Bleona Qerreti - Rrushi Kosoves.mp3 5.2 MB 04-Jul-2011
[24] Kaltrina Selimi - Hot 2011.mp3 5.2 MB 06-Jul-2011
[24] Shyhrete Behluli - Ma te mir me u ba 2011.mp3 6.3 MB 07-Jul-2011
[24] Malesori - Shoqet Xheloze 2011.mp3 5.7 MB 07-Jul-2011
[24] Loco ft Albochino, Don Arbas - So Fly 2011.mp3 4.9 MB 07-Jul-2011
[24] Oran-G feat Mentor Kurtishi - Luj Karshi 2011.mp3 3.5 MB 07-Jul-2011
[24] Gold AG Ft. Rovena Stefa - Thirrem 2011[High Quality].mp3 3.2 MB 08-Jul-2011
[24] NR ft. MC Kresha Lyrical Son - Here We Are 2011.mp3 7.7 MB 10-Jul-2011
[24] Mimoza Shkodra - Pika ime e nxehte 2011.mp3 2.8 MB 10-Jul-2011
[24] Lori - Kur u Ndava 2011.mp3 4.4 MB 10-Jul-2011
[24] Kole Oroshi - Kiss me Now 2011.mp3 4.6 MB 10-Jul-2011
[24] Tini - Gexeler 2011.mp3 3.8 MB 10-Jul-2011
[24] Adnan Dukaj - Ste vjen keq 2011.mp3 12.1 MB 10-Jul-2011
[24] Mensur Kadriu Dhe Iliran Beqiri - Facebook 2011.mp3 3.8 MB 10-Jul-2011
[24] Hysi - Jolla shofer dogane 2011.mp3 9.0 MB 10-Jul-2011
[24] Adnan Dukaj - Ne syt e tu 2011.mp3 9.7 MB 10-Jul-2011
[24] Adnan Dukaj - Durim 2011.mp3 4.3 MB 10-Jul-2011
[24] Hysi - Kjo unaz 2011.mp3 3.7 MB 10-Jul-2011
[24] Dafina Zeqiri - Dangerously Inlove 2011.mp3 4.7 MB 10-Jul-2011
[24] Hysi - Xhemile 2011.mp3 14.6 MB 10-Jul-2011
[24] Hysi - Ishalla spo bjen shi 2011.mp3 3.3 MB 10-Jul-2011
[24] Valza Bajra - Me jep rast 2011.mp3 4.4 MB 12-Jul-2011
[24] BimBimma Ft. Lurro - Na Dallojm 2011.mp3 7.4 MB 12-Jul-2011
[24] Jonida Maliqi - Fantastik 2011.mp3 5.6 MB 12-Jul-2011
[24] Bastri Bali - Pse je Martu 2011.mp3 1.6 MB 14-Jul-2011
[24] Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Kaos - Mos u nal 2011.mp3 2.8 MB 14-Jul-2011
[24] Lyrical Son - Pse tfola u njoftova me Ty 2011.mp3 3.9 MB 15-Jul-2011
[24] Lil Samee Ft. Big Boy Niti Dhe Genc Prelvukaj - Dush Me Ty 2011.mp3 3.7 MB 15-Jul-2011
[24] Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Bjondina 2011.mp3 4.7 MB 15-Jul-2011
[24] Dj Blunt ft Real 1 ft Da Ghost - Dit e nat [ 2011 ].mp3 4.6 MB 15-Jul-2011
[24] Noizy Ft. Sheila, Varrosi Dhe Lil Koli - Boll mo me Pytje 2011.mp3 3.9 MB 17-Jul-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Mergimtari 2011.mp3 3.8 MB 17-Jul-2011
[24] D.M.K Ft. Rebel a.K.a Unikkatil - Jam Katil 2011.mp3 4.5 MB 17-Jul-2011
[24] Sinan Vllasaliu - Buzet me jan thar 2011.mp3 4.5 MB 19-Jul-2011
[24] Adelina Emini Ft. Gentz - Tipsy 2011.mp3 4.2 MB 19-Jul-2011
[24] Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet 2011.mp3 4.4 MB 19-Jul-2011
[24] Dj Blunt ft Real 1 - Sexy Love 2011.mp3 4.0 MB 19-Jul-2011
[24] Barooti Ft. Explode Dhe F-Tim - Ju Po Doni 2011.mp3 6.3 MB 19-Jul-2011
[24] Dr.Nushi - Qyteti Jone 2011.mp3 5.7 MB 22-Jul-2011
[24] Dj Blunt Ft. TeTret - Me Neve 2011.mp3 4.2 MB 22-Jul-2011
[24] Gazi Bajrami Dhe Mentori - Super Tallava 1.mp3 11.5 MB 22-Jul-2011
[24] Teuta Selimi Dhe Beni Baksi - Ama ben Hallall 2011.mp3 5.5 MB 22-Jul-2011
[24] Gramoz Gervalla - Semundje e Ilaq 2011.mp3 3.1 MB 22-Jul-2011
[24] Gazi Bajrami Dhe Mentori - Super Tallava 2.mp3 13.4 MB 22-Jul-2011
[24] Gazi Bajrami Dhe Mentori - Super Tallava 3.mp3 5.4 MB 22-Jul-2011
[24] Blindi Beats Ft Bujaa - Shok si une 2011.mp3 3.1 MB 22-Jul-2011
[24] Elvana Gjata - Afer dhe Larg 2011.mp3 3.9 MB 23-Jul-2011
[24] original G per ty Blerta.mp3 1.8 MB 24-Jul-2011
[24] Leonora Jakupi - iluzion 2011.mp3 3.9 MB 24-Jul-2011
[24] Artiola Toska - Goc Tirone Jom 2011.mp3 4.0 MB 24-Jul-2011
[24] Alida ft Stine - Lucky girl 2011.mp3 5.0 MB 25-Jul-2011
[24] Duda Ft. B-K - Dielli pa Rreze 2011.mp3 4.6 MB 26-Jul-2011
[24] Mentor Haziri - Engjell 2011.mp3 7.0 MB 26-Jul-2011
[24] Sabina Dana - Motivi Je Ti 2011.mp3 3.7 MB 26-Jul-2011
[24] Zajmina Vasjari Besjan Gashi - Apokalips 2011.mp3 3.6 MB 27-Jul-2011
[24] Lyric Master ft.Lil Samee - Te Dua Me Mungon 2011.mp3 3.6 MB 27-Jul-2011
[24] Shpat Kasapi ft. Toni - Si diamant.mp3 5.5 MB 27-Jul-2011
[24] Skillz Ft. Tingulli 3nt - High 2011.mp3 7.1 MB 28-Jul-2011
[24] Gold AG - Gjithmon i gjall Enver Zymberi 2011.mp3 5.0 MB 28-Jul-2011
[24] Anila Ft. Dr.Flori - Ca Po Menon 2011.mp3 5.5 MB 29-Jul-2011
[24] Mc Kresha ft Lyrical Son - Lui Lui 2011.mp3 5.2 MB 31-Jul-2011
[24] TDS - Dea 2011.mp3 5.3 MB 31-Jul-2011
[24] Baboo Darabuka ft Dj Benity feat. Astrit Stafa - Summer Jam 2011.mp3 4.7 MB 31-Jul-2011
[24] Korab Shaqiri - Per ty jetoj 2011.mp3 3.2 MB 02-Aug-2011
[24] Rozana Radi - Kiss me Rozy 2011.mp3 5.9 MB 02-Aug-2011
[24] Mc Kresha Feat. Lyrical Son Dhe Dr.Mic - Hustla 2011.mp3 5.5 MB 02-Aug-2011
[24] Meda ft Artiola Toska - Qaj e Qesh 2011.mp3 4.3 MB 02-Aug-2011
[24] Shota Baraliu ft Kastro Zizo - Liar 2011.mp3 4.8 MB 02-Aug-2011
[24] Nescho ft. 2Kings - Ey Ey ( Prod By Lyric Master) 2011.mp3 2.6 MB 02-Aug-2011
[24] Dhurata Ahmetaj - Larg 2011.mp3 5.9 MB 06-Aug-2011
[24] Lyric Master - A Ka Naj Sen 2011.mp3 2.9 MB 06-Aug-2011
[24] Big Basta - Bounce with the Star 2011.mp3 4.7 MB 06-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Gjaku im 2011.mp3 5.3 MB 07-Aug-2011
[24] Artan Jusufi - Sdua ta di 2011.mp3 4.2 MB 07-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Kush Jam Une 2011.mp3 5.3 MB 07-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Ti Je 2011.mp3 4.8 MB 07-Aug-2011
[24] Dafina Rexhepi - Pasha ty 2011.mp3 4.8 MB 07-Aug-2011
[24] Murat Gjoniku ft Xhoi - Shume gabova.mp3 5.1 MB 07-Aug-2011
[24] Albulena Ukaj - Ne sy sun te shikoj 2011.mp3 4.0 MB 07-Aug-2011
[24] Fortesa Sopi - Real Man 2011.mp3 4.3 MB 07-Aug-2011
[24] Xhensila - Dikush te do 2011.mp3 3.1 MB 11-Aug-2011
[24] Dhurata Ahmetaj ft. PaPi - Hot Summer 2011.mp3 5.1 MB 11-Aug-2011
[24] Sabit Imeri ft Roy - Ti je e imja 2011.mp3 3.0 MB 11-Aug-2011
[24] ProOFiL ft. Durrki ft. Rema Canolli - Oh Yess 2011.mp3 4.0 MB 11-Aug-2011
[24] ReTic Ft. Join-T - Rruges kur e Sho 2011.mp3 3.1 MB 11-Aug-2011
[24] Nusret Kurtishi - Ramazani 2011.mp3 3.1 MB 11-Aug-2011
[24] Nora Ft. Mc Kresha - As ni zo 2011.mp3 5.4 MB 11-Aug-2011
[24] Nusret Kurtishi - Si ta presim Ramazanin 2011.mp3 6.8 MB 11-Aug-2011
[24] Zanfina Ismaili - Ti pa mu smundesh 2011.mp3 5.1 MB 11-Aug-2011
[24] Hip-Hop Soldiers ft ProOFiL Ft. Durrki - Me Ty Dua Tjetoj 2011.mp3 3.4 MB 12-Aug-2011
[24] Ryva Kajtazi - Te kam prane 2011.mp3 4.4 MB 12-Aug-2011
[24] Burim Aliu - Femer pa zemer [HIT 2011].mp3 3.0 MB 12-Aug-2011
[24] Ghetto - Jom rrit n`rrug 2011.mp3 2.6 MB 12-Aug-2011
[24] Skillz - Dokna Mir 2011.mp3 3.5 MB 13-Aug-2011
[24] Dardan Aliu - N'daq me dit 2011.mp3 2.9 MB 14-Aug-2011
[24] Ciljeta Ft Vani - Sonte me dhemb zemra 2011.mp3 4.1 MB 14-Aug-2011
[24] Burim Aliu - Zemra ime 2011.mp3 4.9 MB 14-Aug-2011
[24] Bedri Fazliu - Sonte 2011.mp3 2.7 MB 17-Aug-2011
[24] K-Style - Fly Away 2011.mp3 7.2 MB 17-Aug-2011
[24] Tuna - E para dhe e fundit 2011.mp3 2.8 MB 17-Aug-2011
[24] MC Kresha ft. Lyrical Son - Fuck Tallava 2011.mp3 5.4 MB 19-Aug-2011
[24] Naser Berisha - Deti i lodhur 2011.mp3 3.3 MB 19-Aug-2011
[24] Adem Ramadani - Ti je feja e vertete 2011.mp3 5.7 MB 19-Aug-2011
[24] Saggi Feat. Paradox - Flladitnu (Remix 2011).mp3 2.0 MB 19-Aug-2011
[24] KAOS - I Like It 2011.mp3 6.5 MB 22-Aug-2011
[24] Zajmina Vasjari - Po Ta Dija 2011.mp3 4.0 MB 22-Aug-2011
[24] Besa - Always on my mind 2011.mp3 5.5 MB 26-Aug-2011
[24] Samanta Karavello - Larg 2011.mp3 3.2 MB 26-Aug-2011
[24] Dj Canny Feat. Arta Bajrami - E Pa Fat (Sllow 2011).mp3 4.4 MB 26-Aug-2011
[24] Duda Feat. Noizy - Marrim Rrugen 2011.mp3 3.9 MB 26-Aug-2011
[24] Loco ft Sima - Per Qef 2011.mp3 5.2 MB 28-Aug-2011
[24] Alban Mehmeti - Telefonom 2011.mp3 3.4 MB 28-Aug-2011
[24] Gazmend Hyseni - Sa Here 2011.mp3 3.1 MB 28-Aug-2011
[24] Veli Sahiti - Trix Ne mbremje ne Ujvar 2011.mp3 3.9 MB 28-Aug-2011
[24] Eterno ft. Alfred Meco - Fantasy 2011.mp3 3.3 MB 28-Aug-2011
[24] Anonimos Feat. Mad Lion - Krejt dalin Offline 2011.mp3 5.6 MB 28-Aug-2011
[24] Stine Ft. Xheroo - Asgje Smungon 2011.mp3 2.9 MB 28-Aug-2011
[24] Dj Canny Ft. Arta Bajrami - Sdua Tjeter 2011.mp3 4.7 MB 28-Aug-2011
[24] Ronela Hajati - Nuk te duroj 2011.mp3 3.0 MB 29-Aug-2011
[24] Hana Cakuli - Un vendos 2011.mp3 3.2 MB 29-Aug-2011
[24] Greta Koci - Milionere e Pare 2011.mp3 3.4 MB 29-Aug-2011
[24] Fatlum Zeka - Mekati 2011.mp3 2.6 MB 29-Aug-2011
[24] Greta Koci Ft. Dr.Flori - Mos thuaj ska Kohe 2011.mp3 3.7 MB 29-Aug-2011
[24] Dr.Flori Feat. Fatima - Tune Tune 2011.mp3 3.4 MB 29-Aug-2011
[24] B-Genius Ft. Trina - Dilema 2011.mp3 2.8 MB 29-Aug-2011
[24] MC Qoppa ft. Arben and Bledi - Emine-m 2011.mp3 3.4 MB 29-Aug-2011
[24] Naim Hoti Dhe Maria - Gjithmone ne mendje ty te Kam 2011.mp3 7.0 MB 03-Sep-2011
[24] Korab Jetishi - Hallakaten 2011.mp3 3.8 MB 03-Sep-2011
[24] Jonida Maliqi - Nje ore me Shume 2011.mp3 3.0 MB 03-Sep-2011
[24] Barbana - Hajna hajna 2011.mp3 3.7 MB 03-Sep-2011
[24] Etnon Ft. Dafina Rexhepi - Flashing light 2011.mp3 5.2 MB 03-Sep-2011
[24] Dj Albastyls Ft. Muharrem Ahmeti dhe Valbona - Sonte Do Ta Tundim (Remix 2011).mp3 7.9 MB 03-Sep-2011
[24] Mc Qoppa - How High 2011.mp3 4.5 MB 06-Sep-2011
[24] Adelina Berisha - Sa larg je 2011.mp3 3.5 MB 06-Sep-2011
[24] Samanta Karavella - Larg 2011 ( High Quality).mp3 3.2 MB 06-Sep-2011
[24] 2Kings - Sex edhe Lek 2011.mp3 4.0 MB 06-Sep-2011
[24] Premtimi - Elektrizoje 2011.mp3 3.7 MB 06-Sep-2011
[24] Zig Zag Orchestra e Anjeza Shahini - Ti dhe un 2011.mp3 4.0 MB 06-Sep-2011
[24] Fadil Keca - Msyshi 2011.mp3 2.9 MB 06-Sep-2011
[24] UniKKaTil Feat. Jeton Dhe Dredha - Gatshem Per Pasoja 2011.mp3 3.7 MB 06-Sep-2011
[24] Visar Axhaj - Kenge Dasme.mp3 3.6 MB 08-Sep-2011
[24] Gold AG feat Flow-D - Nga Lugina ne Qameri.mp3 3.2 MB 08-Sep-2011
[24] Kinnez - Krejt e Kalli.mp3 2.9 MB 08-Sep-2011
[24] ETNA ft. Mali G - Ndaq qiko ndaq 2011.mp3 4.6 MB 12-Sep-2011
[24] Egzona Ademi - Mos me Kerko 2011.mp3 3.4 MB 12-Sep-2011
[24] DJ Dalool Feat. Freax - Po Du 2011.mp3 6.7 MB 12-Sep-2011
[24] B-eX - Po du met Pas 2011.mp3 4.7 MB 12-Sep-2011
[24] B-Genius - A po Vjen 2011.mp3 1.6 MB 12-Sep-2011
[24] Lyric Master ft. Mixeri - Dashuria e Par 2011.mp3 7.6 MB 12-Sep-2011
[24] Seven Saraqi - Secret Love 2011.mp3 3.9 MB 12-Sep-2011
[24] Dafina Dauti - Ti 2011.mp3 3.0 MB 12-Sep-2011
[24] Fatmire Mjaku - Ska hajni ne dashuri 2011.mp3 2.8 MB 12-Sep-2011
[24] Barooti ft Gold AG - Nuk Muni 2011.mp3 4.4 MB 14-Sep-2011
[24] Ex B ft. Kusha - Dy Lotet e Fundit 2011.mp3 3.1 MB 15-Sep-2011
[24] Elizabeta Marku - Kete dashni se blen me pare 2011.mp3 3.2 MB 15-Sep-2011
[24] Kosovare Hasi - Vera 2011.mp3 3.4 MB 15-Sep-2011
[24] Grupi Simpatiket - Shko Ti Shko 2011.mp3 4.7 MB 17-Sep-2011
[24] Vedat Ademi - Emrin Tim 2011.mp3 3.9 MB 17-Sep-2011
[24] Luiz Ejlli - Iluzion 2011.mp3 3.8 MB 17-Sep-2011
[24] Attdhe - Perjete 2011.mp3 2.6 MB 17-Sep-2011
[24] D.u.d.a Ft. Noizy - Ma te Miret 2011.mp3 2.8 MB 18-Sep-2011
[24] VISMAC FEAT FILLORETA RAQI - A PO TE PELQEJ.mp3 5.2 MB 18-Sep-2011
[24] Adelina Tahiri - TI MOS U KTHE 2011 Premier.mp3 5.2 MB 20-Sep-2011
[24] Lyric Master - Ajo po Qan 2011.mp3 6.0 MB 22-Sep-2011
[24] DudA Ft. Lil Koli - Ti nuk vdes kurr 2011.mp3 3.2 MB 22-Sep-2011
[24] Kosovare Xhoni - Mr Milioner 2011.mp3 4.5 MB 23-Sep-2011
[24] Barooti - IN 2011.mp3 3.5 MB 23-Sep-2011
[24] Linda Krivaqa - Ndize baby 2011.mp3 4.5 MB 23-Sep-2011
[24] Gold Ag - Biri im 2011.mp3 3.5 MB 23-Sep-2011
[24] DudA Feat. Noizy dhe Shadow - I Pavdekshum 2011.mp3 4.0 MB 25-Sep-2011
[24] Valbona Gjezo - Te kam pas si hajmali.mp3 3.7 MB 28-Sep-2011
[24] Malda Susuri - Jam e huaj.mp3 5.6 MB 28-Sep-2011
[24] Valon Selimi ft Armendi - Dridhe.mp3 2.9 MB 28-Sep-2011
[24] Miranda Hashani & Visari Rexhepi - Itinerar.mp3 6.4 MB 28-Sep-2011
[24] Jonida Maliqi - Thesar pa emer.mp3 4.7 MB 28-Sep-2011
[24] Egzona Gjonbalaj - Nuk egziston.mp3 3.4 MB 28-Sep-2011
[24] DMC aka BaBLoKi - Kush Jam.mp3 5.0 MB 30-Sep-2011
[24] Gena - Aman.mp3 4.0 MB 30-Sep-2011
[24] Cyclone Ft. BimBimma Dhe Mc Mix - Inkorrekt 2011.mp3 8.2 MB 30-Sep-2011
[24] BURN - PER DIKE.mp3 6.2 MB 30-Sep-2011
[24] Qendrim Jahiri - Më ndjen.mp3 4.5 MB 30-Sep-2011
[24] Blero Ft Etno Engjujt ft Linda Halimi - Qdo nat.mp3 6.7 MB 01-Oct-2011
[24] Eni Koci ft Staz - Nobody else with lyrics.mp3 6.2 MB 01-Oct-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Vallja e Tropojes.mp3 2.6 MB 01-Oct-2011
[24] Gold Ag - Made in lugina 2011.mp3 8.0 MB 01-Oct-2011
[24] Blindi VG ft Gutti - Numer Njoh 2011.mp3 4.3 MB 01-Oct-2011
[24] Agim Poshka feat. Alex - Bardhe e zi.mp3 2.8 MB 02-Oct-2011
[24] Keida Budini - Larg Teje Do Jem.mp3 3.8 MB 02-Oct-2011
[24] Redon Makashi feat. Arb - Me Ler Te Fle.mp3 4.1 MB 02-Oct-2011
[24] Graciela Pashaj - Te Dy.mp3 3.3 MB 02-Oct-2011
[24] Ronela Hajati ft Skillz - Neles 2011.mp3 3.1 MB 02-Oct-2011
[24] Enis Bytyqi - A thu jam i Keq.mp3 3.5 MB 02-Oct-2011
[24] Erik feat. Band - Ti dhe Une.mp3 3.6 MB 02-Oct-2011
[24] TiKi feat. ETNA, Master GoLD - Ona Ona.mp3 3.2 MB 02-Oct-2011
[24] Ervin Gonxhi ft Llollo - Fly 2011.mp3 3.7 MB 04-Oct-2011
[24] Dafina Zeqiri - My Swag.mp3 3.2 MB 04-Oct-2011
[24] Greta Koci - Qdo hap eshte nje peng.mp3 3.5 MB 04-Oct-2011
[24] Anila Lilaj - Sheqeri i nenes.mp3 3.9 MB 04-Oct-2011
[24] Nicckey - All night 2011.mp3 2.3 MB 08-Oct-2011
[24] 2Ton Feat. Big Bossidy - Tjerat [Think Creative 2011].mp3 6.9 MB 08-Oct-2011
[24] Ardit Stafa - Syt e tu 2011.mp3 3.6 MB 08-Oct-2011
[24] Burim Kastrati - Ne dy zemra si nje shpirt.mp3 4.7 MB 08-Oct-2011
[24] Muharrem Ahmeti ft Ilda Emiljano - Super star 2011.mp3 5.3 MB 08-Oct-2011
[24] Lori - E Ndjej Mungesen Tende 2011.mp3 5.6 MB 08-Oct-2011
[24] DJ Dyli - Qysh na dul nje mod ere.mp3 11.8 MB 08-Oct-2011
[24] DJ Dyli - Jalla shofer.mp3 12.8 MB 08-Oct-2011
[24] Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi - Dashuria.mp3 3.4 MB 08-Oct-2011
[24] The Mike Feat. Linda Halimi - 1 Dhe i vetmi.mp3 3.1 MB 09-Oct-2011
[24] Adelina Tahiri - Ti mos u kthe 2011 High Quality.mp3 3.5 MB 09-Oct-2011
[24] Kosovare Xhoni - Sa mir vallen ti e lun 2011.mp3 4.1 MB 10-Oct-2011
[24] MC Kresha ft Rozana Radi - Jabadabadu 2011.mp3 7.4 MB 10-Oct-2011
[24] Besim Shabani - Mikesha 2011.mp3 4.7 MB 11-Oct-2011
[24] Mili - Urrej qe ste kam.mp3 3.3 MB 11-Oct-2011
[24] Kujtim Prodani - Rebelja.mp3 4.0 MB 11-Oct-2011
[24] Laura Nezha - Jo se di.mp3 3.6 MB 11-Oct-2011
[24] Rezarta Shkurtaj - Te jesh i mir smjafton.mp3 3.2 MB 11-Oct-2011
[24] 3 Bajrami & Luli ne Stanofc.mp3 64.6 MB 11-Oct-2011
[24] 2 Bajrami & Luli ne Stanofc.mp3 26.1 MB 11-Oct-2011
[24] 1 Bajrami & Luli ne Stanofc.mp3 34.3 MB 11-Oct-2011
[24] Gold AG - Jam Musliman 2011.mp3 3.8 MB 13-Oct-2011
[24] Dritero Shaqiri - Ti qaje un te shikoja 2011.mp3 3.9 MB 13-Oct-2011
[24] Irva Stefa - Rock This Party 2011.mp3 4.5 MB 13-Oct-2011
[24] ETNA Ft. Kosovare Xhoni - Nje here ne jete 2011.mp3 3.9 MB 16-Oct-2011
[24] 2Kings - Mat Mirt N'qytet 2011.mp3 2.6 MB 16-Oct-2011
[24] Mimoza Pllana feat. Flow Twista - S'du me ni 2011.mp3 3.2 MB 16-Oct-2011
[24] Dj Cimi feat. Vismac - Hey Mama 2011.mp3 4.7 MB 16-Oct-2011
[24] Adelina Tahiri - Mjaft 2011.mp3 3.3 MB 16-Oct-2011
[24] Shpejtim Guri e Kastriot Seferi - Ti ne zemren time.mp3 3.5 MB 17-Oct-2011
[24] Adelina Ismaili ft. Faudel - I love you more.mp3 5.4 MB 17-Oct-2011
[24] Zyra Ft Mihrije Braha - Parodi Folklor.mp3 6.3 MB 17-Oct-2011
[24] Noizy Feat. Tuna -Turn My Swag On.mp3 3.2 MB 17-Oct-2011
[24] Julian Lekocaj - Me jep jet.mp3 3.5 MB 17-Oct-2011
[24] Big Basta dhe Angelo.mp3 3.4 MB 17-Oct-2011
[24] Ilir Kazaferi - Lodhem kot te jem nje mik.mp3 3.6 MB 17-Oct-2011
[24] Deep System ft. Jeta Faqolli - Its time.mp3 2.9 MB 17-Oct-2011
[24] Kejsi Tola - Me jeto.mp3 3.2 MB 17-Oct-2011
[24] Elia - E boj une.mp3 3.2 MB 17-Oct-2011
[24] Era Rusi - Nje lamtumir.mp3 3.5 MB 17-Oct-2011
[24] Arnesa Ft. Anita - Sa e sa vite 2011.mp3 5.8 MB 19-Oct-2011
[24] Valon Haxhijaj - Jetimi 2011.mp3 4.3 MB 19-Oct-2011
[24] Mihrije Braha - Veq ty te dua 2011.mp3 4.2 MB 19-Oct-2011
[24] Kusha - Pa Ty Bota Ska Kuptim 2011.mp3 4.7 MB 19-Oct-2011
[24] Erik Ft. Band - Premtimi 2011.mp3 3.3 MB 20-Oct-2011
[24] Insect - Mos u Kthe.mp3 2.9 MB 20-Oct-2011
[24] Sabina Dana ft Ervin Bushati - Jeta ne dy pjese.mp3 3.5 MB 20-Oct-2011
[24] Elita 5 - Nuk jam diktator 2011.mp3 4.0 MB 20-Oct-2011
[24] 2Ton Feat. Big Bossidy - Hands Up 2011.mp3 6.5 MB 20-Oct-2011
[24] Edita Sopjani - Girls Like Me.mp3 3.7 MB 20-Oct-2011
[24] NRG Band - Ashtu sikur dje.mp3 3.8 MB 23-Oct-2011
[24] Gold AG ft. Iliret - Xhamadani.mp3 4.4 MB 23-Oct-2011
[24] Erjon Beci - Nje tjeter do mbetesh 2011.mp3 3.2 MB 24-Oct-2011
[24] Cyber Hand - Nuk Trembem.mp3 3.4 MB 24-Oct-2011
[24] Behxhet Zeka - Vajza ne lagjen Ton 2011.mp3 3.4 MB 24-Oct-2011
[24] Yana - Nuk mund te ndalem 2011.mp3 3.2 MB 24-Oct-2011
[24] Eranda Libohova e Aldo - Pa Problem 2011.mp3 3.3 MB 24-Oct-2011
[24] Besa - Boten do ndryshoja 2011.mp3 2.9 MB 24-Oct-2011
[24] Ester Hoxha - Mbete i asaj.mp3 3.5 MB 24-Oct-2011
[24] Burhan Mahmuti - Dy Pika Lot 2011.mp3 4.2 MB 26-Oct-2011
[24] Alberie Hadergjonaj - Music 2011.mp3 4.6 MB 27-Oct-2011
[24] Grupi 403 - Peralla e fundit 2011.mp3 7.1 MB 27-Oct-2011
[24] Estrada Shqiptare - Kuq e zi.mp3 3.9 MB 27-Oct-2011
[24] Ardian Bujupi - This Is My Time 2011.mp3 7.9 MB 30-Oct-2011
[24] Noizy - Shooting Star 2011.mp3 3.6 MB 31-Oct-2011
[24] Xheroo - Ski ide hala.mp3 4.7 MB 31-Oct-2011
[24] Sabina Dana ft. Ervin Bushati - Fale Zemren.mp3 5.2 MB 31-Oct-2011
[24] Nebi Tahiri Ft Joana Hoxha - Ty Te Dua 2011.mp3 3.5 MB 31-Oct-2011
[24] Rosela Gjylbegu - Sikur te isha ti 2011.mp3 3.6 MB 02-Nov-2011
[24] Labinot Rexha NOTI - Knaqu Sonte 2011(1).mp3 3.3 MB 02-Nov-2011
[24] Kastro e Mira Janji - Doruntina dhe Kastro i zi 2011.mp3 3.6 MB 02-Nov-2011
[24] Labinot Rexha NOTI - Knaqu Sonte 2011.mp3 3.3 MB 02-Nov-2011
[24] Shkumbin Ismaili - Asnje lule smbet nga vera 2011.mp3 4.4 MB 02-Nov-2011
[24] Gezim Berisha - Ne Gurbet 2011.mp3 3.4 MB 02-Nov-2011
[24] Burim Dhe Bekim Kastrati - Extra Tallava 2011.mp3 11.6 MB 02-Nov-2011
[24] Adrian Gaxha - Me ty 2011.mp3 3.2 MB 02-Nov-2011
[24] Blero Ft. Cekic Dhe Astrit Stafa - Dance 2011.mp3 3.2 MB 02-Nov-2011
[24] Adelina Tahiri Ft. Elgit Doda - Mjaft 2011.mp3 3.4 MB 02-Nov-2011
[24] Blerina Matraku - Laja laja 2011.mp3 3.4 MB 02-Nov-2011
[24] Adem Imeri - Shum po vuj 2011.mp3 4.6 MB 02-Nov-2011
[24] Remi Jakupi & Sevdalite - 5 Mandolina.mp3 3.2 MB 02-Nov-2011
[24] Ismet Beqiri - Lotet me pikojn 2011.mp3 5.0 MB 03-Nov-2011
[24] Ismet Maqkaj - Eja zemet eja 2011.mp3 3.8 MB 03-Nov-2011
[24] Dj Sina Ft LyrcMaster - Tedua Me Mungon House Remix 2011.mp3 5.3 MB 03-Nov-2011
[24] Dj Sina Feat Lyric Master - Ajo Po Qan Slow rMx 2011.mp3 6.1 MB 03-Nov-2011
[24] Cyanide - Forcat Politike 2011.mp3 9.3 MB 03-Nov-2011
[24] Rina Abdyli ft. Flaka Krelani MC Kresha - Si Bass 2011.mp3 3.5 MB 05-Nov-2011
[24] Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Big Basta - Kodi Sekret 2011.mp3 3.1 MB 05-Nov-2011
[24] Valon Selimi Ft. Gzimi, Armend Sherifi - Ti Me Motivon 2011.mp3 2.8 MB 05-Nov-2011
[24] Zyra e Nusja e Gostivarit - Buqe Buqe.mp3 3.9 MB 06-Nov-2011
[24] Naim Quliqi e Eroll Dogani - Festa e Bajramit.mp3 4.3 MB 06-Nov-2011
[24] Aziz Murati, Beqir Aliu e Adnan Daci - Ilahi.mp3 2.7 MB 06-Nov-2011
[24] Silva Gunbardhi ft Nik-T - Jemi une dhe ti 2011.mp3 3.2 MB 06-Nov-2011
[24] Gold AG - Inxhja 2011.mp3 3.1 MB 06-Nov-2011
[24] Ermal Mamaqi - Vetem beso.mp3 3.2 MB 06-Nov-2011
[24] Himena Ymeri - Kam mall.mp3 3.4 MB 06-Nov-2011
[24] Olta Boka - Anna.mp3 3.6 MB 06-Nov-2011
[24] Seldi - Kno.mp3 3.0 MB 06-Nov-2011
[24] Denisa Gjezo - Kurr si me par.mp3 3.9 MB 06-Nov-2011
[24] Netët e Bardha - Më mungon.mp3 5.7 MB 07-Nov-2011
[24] NRG Band - Rina Rina (Anglisht).mp3 5.1 MB 07-Nov-2011
[24] Aurel Amzai - Nuk ndaloj 2011.mp3 3.6 MB 07-Nov-2011
[24] Shkumbin Ismaili - Cauca e Tetoves 2011.mp3 3.2 MB 08-Nov-2011
[24] Ronni - Vuaj 2011.mp3 4.3 MB 08-Nov-2011
[24] Shkumbin Ismaili - Ti nuk me kupton 2011.mp3 3.9 MB 08-Nov-2011
[24] Ronni - Eshte Vone 2011.mp3 4.8 MB 08-Nov-2011
[24] Gold AG feat.Hysni Klinaku - Ruaje flamurin 2011.mp3 3.1 MB 08-Nov-2011
[24] Arsim Latifi - Hajde Kalle 2011.mp3 2.9 MB 10-Nov-2011
[24] Agron Ahmeti - Tallava Live 2011.mp3 8.5 MB 10-Nov-2011
[24] Mark Marku - Dashnise te shenjte 2011.mp3 5.4 MB 10-Nov-2011
[24] Sokol Gjakova - Te Kerkoj 2011.mp3 6.9 MB 10-Nov-2011
[24] Bastri Bali - Zdu me te Pa 2011.mp3 5.7 MB 10-Nov-2011
[24] Noizy Ft. Eni Koci - Love Me 2011.mp3 4.4 MB 10-Nov-2011
[24] Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar.mp3 3.3 MB 15-Nov-2011
[24] Mc Qoppa Feat. Bad - Sna Gjon 2011.mp3 2.7 MB 15-Nov-2011
[24] Avdi Gervalla - Avanturiste 2011.mp3 1.6 MB 15-Nov-2011
[24] Greta Koqi - Pyes veten.mp3 3.6 MB 15-Nov-2011
[24] Dr. Flori - Sma ndjen.mp3 3.5 MB 15-Nov-2011
[24] Alberie Hadergjonaj - Vetem ty.mp3 2.8 MB 15-Nov-2011
[24] Pirro Qako e Vedat Ademi - Buj vetem buj.mp3 3.0 MB 15-Nov-2011
[24] Albana Azizi - Real Love 2011.mp3 8.7 MB 15-Nov-2011
[24] Dritton - Pa falje.mp3 3.4 MB 19-Nov-2011
[24] Ahmeti e Visar Shabani - Dasem e madhe sante fillon.mp3 5.9 MB 19-Nov-2011
[24] Ernim Ibrahimi - Tallava per Mitrovicalit.mp3 10.9 MB 19-Nov-2011
[24] Varrosi - Po u Tregoj 2011.mp3 6.3 MB 19-Nov-2011
[24] Ilirian Beqiri - Sonte zemra me qan.mp3 4.6 MB 19-Nov-2011
[24] Da.kiLLa - Jetimi.mp3 3.2 MB 19-Nov-2011
[24] Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves.mp3 4.8 MB 26-Nov-2011
[24] Lindi ft Valza - Era 2011.mp3 6.3 MB 26-Nov-2011
[24] Anjeza Branka - Je in 2012.mp3 5.0 MB 26-Nov-2011
[24] Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy - Bad Boys in Town.mp3 4.2 MB 26-Nov-2011
[24] Iliriana Sahiti - Ah Jet.mp3 7.3 MB 26-Nov-2011
[24] 2Ton Feat. Stresi, Anestezion - Skena koh 2012.mp3 3.3 MB 26-Nov-2011
[24] Star Station - 28 Nentori 2011.mp3 4.6 MB 02-Dec-2011
1121 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 5.3 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu