Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Tini - Lujna knojna 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] G-Solider ft Capital T - E Smut 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Muahemt Bytyqi - Pritja 2010.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valton Krasniqi Ft. Chipsy - Krejt OK 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Astrit Mulaj - Qikat 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besart Haliti - Mes Nesh 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Blero - You and me 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vll Aliu & Violeta & Halidja & Ramadani & Gjylja & Nazimi & Albria & Ismeti - Potpuri 2010.mp3 11.4 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Duli Debreshi-Ndarja jon ishte gabim.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - Puthja Jote 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Halime Mani - Mos me thuaj 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] AB-MC ft BuJaa - Skenderbeu i Kosoves ( Ramush Haradinaj 2010 ).mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vilma dhe Kudreti - Jo Smundem Pa Ty 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mahmut Ferati - Me Mungon 2010 NEW.mp3 8.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lynx - Nuk ma ndjen.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Defrim Behluli - Per Ty 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Jussi - Hallo Mama.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi-Potpuri Qyqek 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vesa Luma - Amanet 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Drita Musliu - Nese ne gurbet i dashur 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike].mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ahmet Drngllava - Bukuri e Rrall 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Eltoni & Mirsa Kerqeli - Lej foret 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ramadan Krasniqi - Me Ngadal 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ornela Zela - Puthje e pafund Kenga Magjike 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shota Baraliu - Pinky Man.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shpat Kasapi - Tash po kthehesh.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Mergim Gojani Gimi - Ndahet Zemra 2010 Live.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Dubrava - Me ka ndodh kjo histori 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] OverLord ft OverDose - Veshu Zi.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] BuRRaJ Ft. Fresh - Ste shoh [2o1o].mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti Gjaku i Zemres Sime.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost - Shpejtcia 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ernim Ibrahimi - Ti je gjaku i zemres time 2010.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Eranda Libohova Ft. Big Basta - Modeli me i Mire.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valton feat Flori & Ervin Gonxhi - Jemi nr 1.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Don Pizhi - Ajo e don lekun 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aurel Hamzaj - Smund Te Jem 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Nuk jam un si te tjerat 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - Quni i mamas 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] XheLa - Ama ban hallall 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Drita Musliu - Ani moj lulie 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmir Hoxha-Potpuri 2010.mp3 12.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bertat Shala dhe Elvana Sadriu - Nuk jam akull.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aurora - Dikur Premier 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Blero - Nuk mundem pa ty [Premier 2010].mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Dobra - Te dua.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Alida Ft. J.J. Angel and K-Four - Dance With Me 2010.mp3 7.6 MB 18-Apr-2011
[24] Juliana Pasha - Its All About You (Eurovision 2010 Albania).mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius ft[1].mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] B-eX Ft. J-joinT Bloody King - Banu Besnik.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Capital-T - Replay.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Tahiri - Genjeshter 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Remziu & Majlinda & Shkurtja & Tini - Veq me isharet Potpuri 2010.mp3 10.6 MB 18-Apr-2011
[24] Halime Mani - Kuptoje Jeten.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Stine - Sa dua te te njoh 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Gjata - A ke Ti Zemer 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] DMC aka Babloki - Perjetusi.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Berisha - Party People 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Fatlum Zeka - Ika 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft.Dj Enno - Oh My.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuar.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Blerina Osaj - 24-7.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi - Sekret 2010.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aurela Gace ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Jetishi - Se kam njet me te lut 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Pro Band Dhe Sallah - Ramazani 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] AB-MC ft BuJaa - What a Love 2010.mp3 9.8 MB 18-Apr-2011
[24] Eni Koci - Vij tek ti 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Hasi - Dua Sonte.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] DMC Ft. Kobra - Story Rap Shqip.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Ndreca - Ani ani 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] NRG Band - Atmosfera 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K - Dua Diell 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Qoppa - QoppSexy 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Antrax - Oj Lulija jon 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi - Dy shoke.mp3 8.8 MB 18-Apr-2011
[24] EROLL MURATI - 2010 - LIVE -XHEJLAN new hit.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa Ismajli - Top Tem 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Idolize Me.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Loti vjen nga syri 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Zinxhirt - T'Rregullojna [20010].mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kaltrina Molliqaj - Shiu qe bjen 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA ft. Da.kiLLa - 2 Kunatat 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - Shikimi na tradhtoj 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Halil Bilalli - Tjeter kujt nuse i ke shku 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Guess Ya Hatin 2010.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Fisnik Berbati - Pa Shiqime 2010.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Kastrati - Ne Dasmen tende.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Majlinda & Pro Band & Luljeta Krasniqi - Aman of aman Potpuri 2010.mp3 9.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a Helmusi - Ramush Haradinaj 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Fatlum Ibrahimi - Nuk me shkon.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bertan Asllani Ft. V-Ton - Vendosi 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ligs feat Dj Blunt & Real 1 - Summer Jam 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 2Pac ft. Mimoza Shkodra - Ndarja Remix (Dj Teko).mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ardian Begaj - Ti ne Zemren Time.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Besa Beiqi - A po Don 2010.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Blindi VG-My Albanian GirL 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Hoxha - Te urrej dhe te du 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] NRG band - Me gaz e lot 2010.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Drenusha Latifi - Te ajo.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Artani - Hajde Hajde Loqko 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Tash Po knoj Sikur Tana her 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Hoxha - Potpuri.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Shaqiri - Malesori 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Krivaqa - Shuj 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kushtrim Dobra - Moj Shqiptare 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Orinda Huta - Oqean.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Fundin tek Une e ke 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Alejdin - Ajeti-Ti fala.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi - Nuk me Vyn dashnija jote 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vllezrit Gashi - Keng Gurbeti 2010.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gjuli - Fati im esht 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Durim Bajraktari - Te pash ashiqare 2010.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] MasteR GoLD ft. TiKi, Maksi - Ndale Kohen 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] SMAIL PURAJ-Kur te pendohesh.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Unikkatil - Trim i Gjall [Demo] 2010.mp3 622.3 KB 18-Apr-2011
[24] Adil Ramadani - Deri ne fund.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Habibe Ostreni - Me Harro 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Remzie Osmani Linda Halimi - Luje Vallen 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - I vrare per liri.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xhemil Saliu - Dashuria Rrejshme 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Poloska - Kush 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Drenusha Latifi - Ska 2010.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 18-Apr-2011
[24] Dani - Pse oj zemer 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Duli debreshi live per Ty.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Te dua te dashuroj 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aziz Murati - Ritmike 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Unikkatil ft Hudra a.k.a Problemi - Jaran.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Florian dhe Ilirjan Beqiri - Keshtu e kallim 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Armendi Burimi Bitonia - Pak me zor pak me qef 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Felon Records - Gjith n'tem 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Nje deshir 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Syne Loshi - Sja Fafi as ty as vetes 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Monika Salihu - Edhe Une di.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Albana Syla - Tash pa ty mbeta 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nazmie Selimi - Mendohu edhe nje her 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] TDS ft. Nora Istrefi - Ka je.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xhemil Saliu - Dashuri moj dashuri 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Tina nga Burreli - Tallava per Radivojcin.mp3 10.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Romanca 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Blindi vs 2PO2 - Ku Po te Dhem (Love In The Club Remix).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Nadi - Zoti e paska Shkru 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lumnije Lumi - Sa gazim 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft. Ester Hoxha - Te Urrej Se Te Dua 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Labi Shqipja Xheki Dhe Stiveni - Sa E Bukur Jeta Potpuri 2010.mp3 14.6 MB 18-Apr-2011
[24] Kastro Zizo - I Penduar.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - I Harruar 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Antrax - Me Mu 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Granit Ahmeti - Dikur.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Big Basta Ft. 2po2 - Terror 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Destani - Dhurate e Shenjte 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Zef Beka - Syri i Nanes 2010.mp3 10.0 MB 18-Apr-2011
[24] Xhoi - Pertej Vetmise 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Arabela ft. Big Boy Niti & Dafeen DJ XaaJa - R.e.G Ne 039 Club.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Big Basta ft Stine - Gezuar Vitin E Ri.mp3 11.5 MB 18-Apr-2011
[24] TDS ft. Skillz - Si manekene Official Song.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] LILI vllau Florjanit - Sa mka marr malli 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Cyanide Ft. B52 - Miza Mrapa Veshit.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lori - Dashnia e Par.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Fatlum Ibrahimi - Nese nuk me do 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Bujar Gashi - Pse me shikon ne sy te perlotur 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Samanta Ft. Stine - Kam filluar te Ndjej 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Masar Gjakova - U kall sonte atmosfera 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mixha Bib dhe Lazgushi - Ska ma Hite [Risi-Ks].mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Adela dhe Bjordi - Nuk betohem dot 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Kastrati - Maturant 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Patikat e Mia.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a. Helmuesi - Per ty Gjakove 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vedat Ademi Dhe Samanta Karavella - Po Me Prite Ti 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Zajmina Vasjari - 1 me 6.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava per Eminin.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Eltoni - Per Ty 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Qendresa ft.Hekuran Krasniqi - Ste harroj 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Rozana Radi e Dani - Valsi i Tradhtise 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gold King - V.I.P.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] DJ.Blunt e Real 1 Feat Big D - Classic Remix Offical.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu -Tallava per Ridvanin.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] GoLd AG - Per Merak 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bashkim Spahiu - Qare nuk e kam o shpirt 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Eki - Dridhe belin 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Ahmeti - I kujtoj Une 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Blertina Shabani - Po du me kcy.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shqipe Fazlija - Lem Mam Lem 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Pro Band dhe Arberie Hadergjonaj - Oj lulije pllumb i bardhe 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Goldi Halili - Emrin Tim do ta bej Vete 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Jetishi - Zemra me vdese.mp3 9.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ex king a k a Emperor Ft. Double Beat - Apet jet njejt.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Olta Boka - Mbeti nje brenge .mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Cima Hasani Fizza - Neper Autobana [SllekY 2010].mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Remzije Osmani - Potpuri 2010.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Anonimos Ft. ReTic - Ferizaji e Prishtina 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Naser Berisha ft K-Master - Litafeti.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Zef Beka - Gjynahtare mos u ba 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi - Tallava me Vullnet 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Chill Ft. Mobby and Critty - Tungjatjeta.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Unikkatil - Trim i Gjall ft gjebraili 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Alida - Dance with me - The Remix 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Eshte rrezik 2010(2).mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - Kengen qe ta Kendova Live 2010.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Tahiri - Lemza 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dj fLO feat. SKILLZ - V.I.P (Dub mix.1).mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bim Bimma ft.Mc Kresha - Kur vim 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adem Ramadani - Qysh na dul ky bedat LIVE 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mihrije Braha - Tigresh 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hajro Ceka - Hajt se bahet mir 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Alberie Hadergjonaj - Tani me tjeter je 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Egzon Krasniqi Ft. Legenda - Nr. 1.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Skillz - Qu prej gjumi 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Labi - Ajshe .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Cmendu 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Lumnije Ibrahimi - Hajde lum lulia 2010.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Valza Bajra - Lshoma Skenen.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Aliu Ft Sanimete Krasniqi - Padrejtsia 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Unikkatil ft Presioni & Jeton - N`rrot Somes VERSION 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Bombarder 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Hazbi Therra dhe Floriani Vogel - Tallava 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xhavit Avdyli - Ti nzemren time & Ruju vajzo ruju 2010 .mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qemajl - Musliu - N zemren Time 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Arusha_Ft._Marsela_-_Prishtin_ose_Tiran.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Blindi vs 50 Cent Ft. Skillz - Get Up ( Qu Prej Gjumi ) Remix 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mariza Ikonomi - Deshire 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Malli 2010.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rascom - Per Repera 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xhavit Avdyli - Her drit her terr 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Samir Aliu - Sa te du 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Antrax - Ti e din 2010.mp3 929.5 KB 18-Apr-2011
[24] Gold AG ft. Elita 5 -çka mka syri.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. Tha Answer - Nuk Po Ju Njoh - 2010.MP3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Haxhiu - Gabova gabova 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ilir Shaqiri - Maria 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Prince Double H ft. DLS , RSP - Toka e Shkret 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Shani Shala - Bija e nanes 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Qeraz ( Explode ) - Kallxom 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Estrada e Bashkuar - Atdheu im 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Visar Peja - Fati 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Lil Samee - Your Body 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] ViZi Ft FiTim - FaLma.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bujar Cimili (Burraj) - Nuk Mundem 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Astrit Ft. Stacey King and Genc Prelvukaj - Tonight.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - So Slow 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Nuk ka gjyq qe me Gjykon 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] YLLI - Dhimbje 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmire Mjaku - Zemer zemer smuj me besu 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Meriton - Me ndryshe.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Lumi B Ft. Big Busta , MC Kresha , Lyricl Son - S`Ja Vlen.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 038 Ft. Libri and UK - Femna jem me frayer tvet 2010.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besjan Gashi - Leje kompjuterin 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Fitore Berisha - Fol vetem Njehere 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Accident 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina 2009.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Me Krye n'hi 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Br1sk e Bullet - E bojm 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ganimete Bllaca - Ma ne fund 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kaos feat. Lyrical Son Mc kresha - Krejt Njejt.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha Ft. Caspo - Shum Classy.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Hoxha - Live.mp3 15.3 MB 18-Apr-2011
[24] Flaka ft. Gazu - Underground 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gramoz Gervalla - Jeta Si Jeta 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Krivaqa-Diten e mir.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ex-WoLF - Lutje Zotit 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ardiana Rama - Baby Boy.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Meda - Pa fat 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi - Llokumi me arra 2010.mp3 10.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Vllaznit e mi 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Grupi Simpatiket - Qfar me ndodhi ty e mu 2010.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost & E-Rock - Kape 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] InSect ft ViZi - Gjith Ke Mendu.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Drita dhe Azizi - Lulie belholla 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Stresi - Tik...Tak....mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Realiteti.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli dhe Leta - Potpuri 2010.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bertan Asllani Ft. Big-D - Shum Low 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Zaimina ft Blero - Vec Ti .mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Still.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Troja - Mbretereshes Kohe.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] B2N ft Lyrical Son Big Basta e Apg - Are you ready 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - My Lady 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Emini - As Ti as Une 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gramos Simnica - Sante 2010.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Laurat ft.Soljah Kid - I miss you.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Fahrush Azemi - Uje te jap uje ste jap.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli - Du Bist Anders 2010 (Alba Kingz).mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Kallaba - Koza Nostra 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Era Rrustemi - Miqesia 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Ne rrug te gabuar je 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Ti nuk je Ajo 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xhuli - Besoj ne Horizont.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K - Lider i Jetes Time 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Avdyli - Kendon bilbili.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Tahiri - Manipulator.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj AGI Ft. Dj Crazy Style And Capital-T - Ku Jon Paret (Special Remix 2010).mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gjuli - Jo Nuk Te Dua 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adil Ramadani - Ishte ndjenje 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[240] Burim Kasumi - Eshte e Vertet 2010.wma 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gzim Hajdini - Edhe nje mengjes 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bleona Qereti - Big Big Girl 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Ismaili - Kaos i Yti New 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Azra Ibrahimi - Me Veten.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost - Gjeneza 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Ismajli - Nuk ngec.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hekuran Krasniqi LeGenda - Qokollat 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Shkune Tune 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Poni - Nje Sekond 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Myrvete Bajrami - Mikja - Dy here ne jete.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gramoz Gervalla - Jemi Nje 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] F-Kay ft Adelina Tahiri - Magnet 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] F-Kay Ft. Adelina Tahiri - Magnet.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Fati Krasniqi - Dy fjale me ti than 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mc Anndy - Heshtje e kuptimt [new 2010].mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shkumbin Ismaili - Ditet pa ty 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Besa ft Jehona - Nuk jam ajo (New 2010 Lyrics) .mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Evi Reci Ft. Flori - I ngjan asaj 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Florian Beqiri - O zot 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon Gjakoman Feat G-k - Mir e Din 2010.mp3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Shpresim Zylbehari NEW 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Edhe nje here.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Greta Koci - Get This 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dea Xhemaili - Harrimi Dhemb 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Paraveli - O Engjell.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rina - A e din 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] OveR`Geen ft. K-TL [TGB record`s] - Harro t`kaLumen 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - Stupid in Love(LIVE).mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost - Fore Mor 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lazy Ft. Dmc - Siniorita Eleganca 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mendi Ft. Nexhat Osmani - Si dikur 2010.mp3 12.1 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Telefoni 2010.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Iliret - Kenga e Naimit 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adrian Gaxha - Tragjedi si ne Romane 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] TNT - Moj Shqiptare 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xheki - E Di e di 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Arta Bajrami - Nese ty 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - O sheqer 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ermal Fejzullahu - Ti dua syte 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Jehona Sopi - Work it girl 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] KaSaMo a.K.a GangSter - Dridhe Zemer 2010.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Liridona Jaha - Te mirat e ksaj bote 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Azemi - A ma ban Hallall 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Nikoll Nikprelaj Dhe Mahmut Ferati - Moj Shqipni [Live ne Oxygen].mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Luro ft Gt - Qualitet.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Mehmet Bajrami Qohen rosat 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Til Kurtishi - Mesazhi fundit 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Laurat - 2 vjet.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Capital T - Come Around 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Shyhrete Behluli - Sjam jelek e sjam fustan 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Valton Krasniqi - Sonte Premier 2010.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Labi - Dashuria ime.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Buqaj - Nusja 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aziz Murati - njeher per mu 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Beli Dhe Klodian Duraku - Ani Ani Martohu 2009.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lavdimi a.k.a AlbosZz ft. Scream - My Love.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sadik Kovani - Studentja Xheloze 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Flow ft Lumi B (Kaos) - Auuu 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vesa Luma - Vetem 2010.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vz Ft. Buja - 1shi (Vushtrri-Prishtine) .mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ardit Bexheti - Pa dashuri.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Egznona Gerguri dhe Lalushi - Ti ani shko 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Hoxha - Knoj per pleq knoj per te ri.MP3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Agnesa - Po e Shijoj Jeten 2010.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Xheza - Gjojana 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rozana Radi - Femer.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Arber Elezi - Heshtja.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri - If I Ain t Got You 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Shokut 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Fortesa Hoti - Akull 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Zaimina Vasjari - Me Sy te Penduar.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Jo nuk mundem jo 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Femrat Shqiptare 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Nikoll Nikprelaj - Du me knu 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Thaqi - Sdua te lesh gjurme 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft Motrat Mustafa - Kemi Ngrit Flamurin.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Taulant Ajvazi - Kthemi prap ato ditet e mia 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Besart Haliti - Mes Nesh.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a Helmusi - Shkojn E Vin 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy feat. No One - Ku Jan Shqiponjat 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Argjentina Ramosaj - Engjejt Qajne 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Pajtim Gashi - Kur te Jesh e merzitur.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] GT - Fuck The Real 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[240] YLLI - Urreje Urrejtjen.wma 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Newpoorn ft. Lyrical Son - Shihem prap 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Flori - Next.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Tini - Zemra ime 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] DJ Blunt ft. Big D, Real 1, Rona - Pump up the jam 2010.mp3 8.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Blunt ft Noizy Real1 - Rruges tu shku 2010.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizyft. A.k ft.VarrosiftShadow -Mbani Pasojat 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shyhrete Osmanolli - Potpuri 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kusha ft. Lyric Master - Veq Per Trip 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka - Flutura.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Eshte rrezik 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Demiri - Tradhtare 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Boy Style Ft Roli A.k.a Btx - Te Dashuroj 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA - ON Top 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gerti Gjoni - Pse s'ma dhe Kohen 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] ArianniT - Jamaican Lady 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Reda Fazliu - Zemer thyer 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a Helmusi-Identiteti nrap 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] AB-MC ft BuJaa - We are albanian 2010.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] NooTiX ft. Besarta Krasniqi - Nuk e Di 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Big Basta - Welcome to AL 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Fidany - Pa lamtumir 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] NewPorn ft. Ledri (Skillz) - Weepy 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Labi - Emrin mos ma thirr .mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Armendi - Me Thuaj 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Sala Dhe Ramizja - Po na mer vallja hjeshi 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Aliu - Zemra ime 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - Fshije ti Sonte 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezerit Mziu me Prallen - Mere Nanen 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Visar feat. Gerta - Dashuria nuk ka fe.mp3 8.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besart Halimi - Endrrat.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft. Ak And. Shadow - Mbretrojm Hala 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Berisha - Kompliment 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft Varrosi - Femer cdo shtet 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ahmet Dranogllava - Bukuri e Rrall 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Vllahiu - Sa po vuaj 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Ahmeti dhe Shqipe Krinjeva - Luj me mu 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Aziz Murati e Hekuran Krasniqi - Hajde Maturant 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Mejzini - Linda per ty 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Blindi vs UnikKatill Ft Dmx Remix 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizi - Nkapigjik dola me tpa 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Lenti - Vetem Ty 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Veq ti 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Taulant Ajvazi - Krejt po Sillet 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ardiana Rama - Baby Boy 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Doli - Te festojm se bashku me Sofren 1.mp3 17.1 MB 18-Apr-2011
[24] Orhan Ademi - Ku vazhdojm me vullnet 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Game Over.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Samanta Karavello - Le te jete 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Berisha - Party People (2010)(High Quality).mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Tiki - Sa her qe po vi 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Zef Beka - keng kurbeti 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost - Lype se e gjen.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Fatmire Mjaku - E Di Gabova 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] - Ronela Hajati - Harroje.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Donika Vucinaj ft Petrit Gjinaj - Fshije moter lotin 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Drita Musliu - Djal sheherli 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Smail Puraj - Luj Zeshkane 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Daci - O Bilbil Qe Kendon Ne Pranver 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Ben sikur sme do Premier 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Andi Kongo - Shija e Saj.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Capital T ft Eni Koci - Diva 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Feat Krimineli - So Sick.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Xhela - te dua te dua.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Besart Halimi - Nates nuk i dihet.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shqipe Abazi - Hajde gjith ne valle 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Beatrix Ramosaj - E Dua Beat-in.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Pi Gurbetit- 2010 Premier.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xheza - Pa dashnoren time ( Live 2010 ).mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Xhemil Saliu - Ti je ndryshu 2010.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sela a.k.a Boszman - Mytnu 2010.MP3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Vllasaliu - Sa mka marr malli 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K - Kete Loj E Ka N'dore TBA.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Elvana Gjata Ft. Fugaa - Mamani Nejen 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Fidani - Masi nuse nuk mu bane.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Duda ft Mr Safet - Kush jon ata 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - 3 Tyma .mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] F Kay Feat. Dafina Zeqiri - Edhe Njo 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Liria Dedvukaj - M ka dhan baci 12 vjec.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Dobra Dhe Trandafyle Rama - I mbylli syt 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mali-G Ft. Stresi - Fuck Greece.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyle Qollaku - Si per te mir e si per te keq 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mirsa Kerqeli & Armend Shabani - E dashuruar jam ne ty 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Soni Malaj & Stine - Ti je Ok 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Chika - Hala.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Oran Shala - Ndahet Zemra Ne Dy Pjes.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhat Haliti - Si trupi pa zemer 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Buqaj - Potpuri 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lirie Dedvukaj - Jam e vogel 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - Po Te Pres 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Flora Gashi - Popullore 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] F-Ton ft. Infinity-One - Jeta Ne Gurbet.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Te thirri Princesh 2010.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Skillz feat. Creep Maneak - Vec per mu.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Vllasaliu dhe Eliza Hoxha - E kujtoj at takim 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ryva Kajtazi - Nuk ka vend.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Majlinda Kryeziu - Zemra mbeti ne Prishtine (2010).mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Sa me ka mar malli me te pa 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Fejzullahu - Coca e mahalles 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Skillz Ft. Stine & Noga Beatbox - Ndaloje Vrapin (Remix 2010).mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bleona Qereti - Lets out 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Rovena Stefa - Une Nuse Nuk u Bera 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xheza - Kadife lal moj 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Sefe Duraj - Hajde hajde 2010...mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] BassTaRap - Girl Like her 2010.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Hello America Mega Mix.mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kadan Duraj - Veq ty te dua 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Joana - Si kam harruar 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - 5sta Hustla.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Capital T - Ku Jon Paret(High Quality).mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Tingulli 3nt ft Flori - Syt e Mi 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Don Assassin ft. OverLord - Ku Je 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Fortesa Sopi - Nje ne nje milion 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. B52 And Jetoni - Si Boome 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] M.F. - Lil Samee ft. MC Kresha, Gentz, Dr. Mic, Lav'da, Kastro Zi.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Smail Puraj - Mos Harro.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Linda Halimi - Kur Nje Dite te kthehesh Ti 2010.mp3 8.5 MB 18-Apr-2011
[24] Sefe Duraj - Qikat Si Hije Jan 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Capital-T - Ku Jon Pare(sa ma shpejt ne qualitet ma te mir).mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] GT ft Yllka Deliu & Tonic - Superstar.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ilira Gashi - Tek .mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nikoll Nikprelaj dhe Mari Lajqaj - Amerika 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Erinda Neziri - Nuk e dija 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] BuJaa - Mka mar malli 2010.mp3 12.5 MB 18-Apr-2011
[24] The Collective - Fjalet e Qiririt 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] DJ AGI Ft. Kaos - Ti po don me kcy Club Mix 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Enver Kolgeci - Se kam ditur se me len 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Eniso biri nanes haram mos u ban.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Gangsta Phone Book.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ilir Thaqi - Nese Ndahemi.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Shum Gabova.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Big Mama - Qka po ta nin 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ylber Aliu - Te Dashuroj Po Ma Thot Zemra 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Pranoje 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Alajdin Ajeti - Engjellush 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] ARTUSHI - KUR I VJEN GOCES SAHATI.mp3 9.2 MB 18-Apr-2011
[24] Dhurata Ahmetaj - Narcizoid 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Pireva - E padrejt isha me ty 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Jemayli - Sa te dua 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[240] Duli - Qka nisa me knue LIVE (2010) by Dj Toli_vd.wma 10.9 MB 18-Apr-2011
[24] dj blunt ft real1,big d - biznis.mp3 8.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Daci Pandora - Lulija 2010.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Stiveni Shqipja Dhe Labinot Rexha - Potpuri 2010.mp3 10.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rihana - Dua te jem veq me ty 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy - Sa ka si un (feat. Bohemi & Xhevi).mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Hajde Jasha Jasha 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Suzana Morina - Syt e zi 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Yll Demaj - Lamtumir per gjithmon 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Anjeza Branka - Tani e di 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kpucat e zeza - O zemer 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Qameria 2010.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ahmet Drnogllava - Afrohu afrohu 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gazi , Buqja , Linda - Ndash me dit Potpuri 2010.mp3 11.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gjovani - Le te flasin 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - A ma jep 2010.mp3 9.2 MB 18-Apr-2011
[24] 2po2 & Capital-T - Qaje 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - Sme mungon 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Erresira e Jetes - 444 Vena 2010.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xhezair Elezi - Une Po Vdes I Ri 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] ETNA - Falma Zemren Ti 2010.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] G-Gold Army - Shqiperi Etnike ( Diss Serbi ) 2010..mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Edita Sopjani - Koleksioner.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Argjentina Ramosaj - Jeta Vazhdon 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Gresa_Behluli_-_Faqe_e_re_2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhat Osmani - Potpuri 2010.mp3 9.0 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Hajzeri - Sa her te sho ty 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezerit Aliu - Potpuri 2010.mp3 8.9 MB 18-Apr-2011
[24] NooTiX ft. Besarta Krasniqi - Nuk e Di 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Te dua te dua.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Loco ft Don Arbas - E Dashura Nene.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Avdyli - dashurin ta kam fal.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Remi - Mere zemren 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gerta - Dashuri e Pare 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mad Lion - Shum i Qart 2010.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft. Varrosi ft. Lil Koli - Nese Ta Lypi 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ester - Stacioni dashurise.mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Cimi Ft. Toni - Hanny 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Me Hile 2010.MP3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mandi e Ervin Gonxhi - Tallava 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Argjentina Ramosaj - Engjejt qajne (Kenga Magjike 2010).mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] DJ Bussulla - E Thom e boj 2010.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mentor Kurtishi - Zot ndihmom 2010.mp3 396.9 KB 18-Apr-2011
[24] Capital T - Rrenci.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Juliana Pasha Dhe Luis Ejlli - Sa e shite Zemren.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Hamez LLapqeva- Ne dasmen tende 2010.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ana - As mesazh as cingron 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Kastrati - Kam nje vit qe ste kam pa 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Dreshaj - Just kiss me 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Doli - Te festojm se bashku me Sofren 2.mp3 16.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dj La2i ft. UniKKatiL & VZ - Tqoj Pesh (Remix Tallava).mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Hajzeri - E di 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Zanfina Ismajli - Je vetem ti 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni shqipja - Hajde Nuse [Potpuri].mp3 15.7 MB 18-Apr-2011
[24] Meda - Jo jo 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Kthjellu - Tonight Is Your Night 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Leka - Ti je ylli i ksaj nate 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Albina - Veq Ty Te prita 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Sinan Vllasaliu - Nje puthje 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Gezim Uka - Shum i ri jam per me vdek 2010.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Crazy Style & Dj AGI - New Porn ft. Rezarta Shkurta - S'ki Shm.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Tolja - Vetem me ty.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Arberie Hadergjonaj dhe Pro Band - Ajshe Potpuri 2010.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli Ft. Cuneyt Cakym - Sexy 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Kastro Zizo e Blero feat. Klevis - Gjinkalla Remix 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Greta Koci - Koha s'ndalet .mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] DMC Ft. Kobra - Story Rap Shqip 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lyrical Son - Albanian Regatone 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Kallaba - Semafor 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Anxhelina Hadergjonaj - Kopje pa kuptim 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Nuk Vdes 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K - Fuck Greece 2010.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Mustafa - 100 Vjet 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft. Renegade & J.R - Bonjour 2010.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kaltrina Selimi - Harrom 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Blerta Sopaj - Je si molla lalqe 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nusret Hoxha - Don me marre infrakt Tadiqi.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Gashi-Un me ty.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Endriti - Si llokum me arra 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ryva Kajtazi - Me hipnotizon 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 2po2 - Vibe (feat. Tuna & Dafina Zeqiri).mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka - Jetova jetova 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Burim Kastrati - Ymer Popovci.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mima dhe Zyber Avdiu - Hajt qike qike 2010.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Mirsa Kerqeli - Status Koh.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.k.a BosZMaN ft. Antigona & MGH - Sonte (Premier 2010).mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Gashi - Vetem nje minut 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Antrax - Po du 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aziz Murati - Te pim kafe 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] MC Kresha - Lej Flleshat.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Tuna - Pse Jo 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Alban Skenderaj - Si me pare 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Eneda Tarifa - Me Veten.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shota Baraliu - Call the Police.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Tingulli 3nt ft. Ermal Fejzullahu - I Kom (High Quality).mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ruzhdi Durmishi - Dashuri me Marifet 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bertan Asllani Eh ta kisha dit Premier 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Gresa Behluli - Te kerkoj 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Xhela - Kush na ka nda 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Macula - Eja Ti Moj Gjane.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati & Albulena Ukaj - Te Kujtoj Me Mall New 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mirvet Shaqiri - Genjeshtara.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Stresi - Tik Tak.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Eliza Hoxha - Don't Speak 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy Ft. Shadow & A.K - Tuten me ec Vetem.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dorina Garuci - Me Ty prane Zemres 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Leotrim Gashi - Skom pare.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Durim Gashi - Se ta besova un rinin 2010.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho .mp3 9.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicius 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Kallaba - Je i Vetmi .mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Fadili dhe Besarta Krasniqi - Ah Ti Dashnia e Shkret 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Genta Ismajli - Nr. 1 2010.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K {T.B.A} - Watch Me (Premier 2010).mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Da-Ligs ft.Skillz - Rap techno (2010).mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Nadi - Xhamadani 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Avdi Avdiu-Tallava Per Shekin&DjemT.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Rovena Stefa dhe Irva Stefa - E gjej.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Barooti ft Burna - Ata Se Din.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Lyrical Son, MC Kresha Feat. Noga - Souljah' (Soldier) 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Gazmend Rama - Bashkojme Trojet 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] APG - A e Din 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ryva Kajtazi - Veq Ty Te Du 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ismet Bexheti - Balada e nenes 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lena - Satellite (Germany) 2010.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] UniKKatiL - Scary Night (new 2010).mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Rexha - Si hero 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Niti-Bronx - O Sa Mir Me Kan Shqiptar 2010.mp3 1.2 MB 18-Apr-2011
[24] Gramoz Gervalla - Zemra digjet 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon Feat Mr.H - Kceni Me Mu 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rona Nishliu - Zonja Vdekje.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Ahmeti - Ku i kam shokt e mi 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bertan Asllani - Pranoje 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Oj Shehide.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lyric Master - Darka HiT 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shpat Kasapi - Depresive 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj AlbaTime feat.Lyric Master - Shum Te Dua (AlbProcution 2009).mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] CyaNide - 1 Njeri MC.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Fakulteti.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mimoza Shkodra - Ndarja 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft Lil.Koli - Whats up.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] No-One Ft. L'B - Hand's Up.mp3.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] NewP0rn - Baby Baby 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] GhosT Pymm ft. Lir oo - Ti Ke Qen.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sejlan - Skam llogari.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] DJ Blunt ft Nora Istrefi, Real 1 - Nr 1 [ 2010 ].mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Rameka- Fitoj 2010 .mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Jeton (Orginallat) - E kemi n Dor 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Meda - Thuhet e shkruhet 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ernim Ibrahimi Tallava.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Albana Azizi Ft. Hekuran Krasniqi - Loqke.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dhurata Ahmetaj - Veq Ty te Dua.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Crash-K Ft. GT - Ice Babe 2010.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Kosovare Haxha - Fundjava.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 2po2 - Ti po thu [ Premier 2010 ].mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi - Nje Lule mbi Varr 2011.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Garazhat e Bardha Ft. MC Kresha - Cha kisha ngjyros 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Endrit Duraku - Ke Mem Lyp 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] shalyon.a.k.a - diss noizy 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Anila Lilaj - Dua qfar nuk kam 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Alejdin Ajeti-Xhane 2010.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Kurti - Mall i Pashuar.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Erjon Beci - Aurores.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Granit Ahmeti Ft. Alban Mehmeti - 2 Per 1 .mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Rosela Gjylbegu - Sdua me te dashuroj 2010.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Skender Shabani - Per ty 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lyrical Son - Tabullarrasa (High Quality 2010).mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Eggi Twice - Veq Per Ty 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kastrati - Synush o Synush 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Argjentina Ramosaj - Jeta Vazhdon 2010(2).mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Nora Istrefi Ft. Linda Halimi and Big D - All Mine 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Floriani vogel e Ilirjani - Keshtu e kallim 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] B-Genius - E lype E gjete.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon feat. GjakoMan - Ska Mat Fort.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aurora - Qielli.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Daligs - LETS CRUNK.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Irena - Qou mamude 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Gold AG - Leter nga burgu..mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Smail Puraj - Te dua vetem ty 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Kastro Zizo Ft. Ingrid Gjoni and OG - Sick.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agroni & Shqipja & Burimi & Lendita & Lali - Potpuri 2010.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Me premtove 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Mandi Nishtulles - Qou Rexho 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Skillz ft Libri - Nuk Jom Vet.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Maksi ft. Kosovare Haxha - Te kam kerkuar.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Anduena Tahiri - Si Ne Enderr 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Mira Konci - Sy femije (2009).mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Muaad Ft. Simpatico - We Come Again 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Majlinda Topanica - Lulia ne der 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Speya ft Sima dhe Bardhi - Police.mp3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Hajde hajde zemer.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Violeta Kajtazi dhe Pro Band - Potpuri 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nukoll Nikprelaj - Potpuri 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 2po2 - Pa Tabu 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Berati dhe Pandora potpuri.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a Helmusi - Per Njerzt E Mi.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] LiL Kaay ft. Raf-ey - Kur jem knej 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni Ft. Milot and Mery - TBA.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Arbrie Hadergjonaj - Puthjen Time 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ciljeta - Se te Dua Ty.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] Orhan Ademi dhe Mandi - Ah le le 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Flori feat Fugaa - Making Of 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Islam Morina - Ti mendon se te kam harru.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Etnon ft. Dj Blunt & Real 1 - Music is my ghetto 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Valton Krasniqi - Did you know 2010 ( Viva MTV Song).mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] Remzije Osmani - Agim Ramadani 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Besim Morina - Pse mu kjo jet veq me lot po me shkon 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Baba Trodon Ft X-Tone - N-Club.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] Mixeri ft.Kusha & Lyric Master - Sot Po Qaj 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Argjentina - Tip 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Kurti - Mos Pi Mo 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft Varrosi - Cant Do Shit 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ganimete Asllani - Sot po behesh nuse 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Pa Kufijt feat. Graciela - Impakti Pare.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Grupi TNT - Po Me Thua (2009).mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] MaLi-G ft. Noizy - Dridhet veni.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Muharrem Ahmeti - Ngoni shok 2010.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adelina Tahiri - Nuk jam penduar.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto Dashurin Time 2010.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Besart Halimi - Ti nuk Me ndjen.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Labinot Beqiri - Ndahet zemra 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Labi - Smundet me te bind.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Shaqiri - Veren e kaluar 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ghost Balboa 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Big Basta Ft. Stresi - Himni i Rruges 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Shpat Deda - Molla e Pare 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lori Dhe Nadi - Tjeter mos Kerko.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Noizy ft. A.K and Shadow - Kush Na Tregon 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sheribane Mema - Vet ke desht e vet kam dasht 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat Mustafa - Potpuri 2010.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Pizha ft Fati - Eja me merr 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] GoLd AG - Zor me Jetu 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Mehmet Bajrami Nata sonte 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ismet Peja Burim Mehmeti - Knoma kengen sa tjam gjalle.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kobra a.k.a Helmusi - Shqipe e Pergjakshme 2010.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Avdia - Lamtumir o syno i zi 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Jetishi - Mjeshtri i puthjeve 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kelly - Une jam Ai.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Demaku - Afer Teje.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Da Ghost Ft. K-Master and FuGaA - Mos u mshef prej Meje.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon .mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Ah moj zemer 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] CapitaL-T - U Bo Von 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adem Ramadani - Vin Pampurat [ Konaku ].mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Tingulli 3 ft Ermal Fejzullahu - i kom.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Mad Lion ft.Don Edison e DuKaTi - Jasht Lojes.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Avdyli dhe Kosovare gashi - Kom Mall.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Demaku - Bama hallall moj nan 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Sheki - Te dua te dua 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Blindi vs Zaimina Vasjari - Me Sy Te Penduar (Remix).mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Azizii - Moj vener Tallava 2010.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ingrid Gjoni - Nemi nemi (2009).mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Gigolli - Hasan Aga 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bedri Islami - Dashuria 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bekim Kumanova - Taksim 2010 Burimit Artizanit Nikolles.mp3 7.6 MB 18-Apr-2011
[24] Albina Jakupi - Get me.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Master Bass 25 - Night game Kenga Magjike 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Soni-Zemer_e_pakurdisur.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Mali-G ft.No-One - Jena t'Part.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Sunaj Saraqi - Nene Me Fal 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] D.M.K - Ti Nuk Je Vetem 2010.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sabri Saliu - Sot e 100 vjet 2010.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Zaimina Vasjari - Problem 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Kthjellu feat Flori - Ste Fal 2010.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Taulant Ajvazi - Djali qe te do 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Fadil Krasniqi - Qare nuk e kam 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Rexhepi feat. Etnon - Ti mi then kufinjte 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nadi - Nuk Mund Te Harroj.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shkelzen Jetishi - Xeni - Koha nuk te pret 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Hajro Ceka - Bohet mire 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lindor Krasniqi - Kaqurrele 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gentz - Dossier K. 2010.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adriatik Asllani - Matilda 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Leonora Jakupi - Sa do doja te perqafoja 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dj AlbaTime - Hajde Ti(Albproduction 2010).mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Fatjeta Dhe Dani - Lotet e Mallit 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Artan Ferati - Buzet tua.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Laurat - Jump.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Kaos - Ti po don me kcy.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dj Blindi vs. Elvana Gjata - A ke Ti Zemer 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Capital T - Ma e mira.MP3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Avdyli - Sa mka marr malli.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Bajram Dobra - Sa te deshta.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Halime Mani - Nostalgjia 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ingrit Gjoni - Me fal 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Mira Janji - Botes Ane e mban i bie.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Albrie Hadergjonaj - Me iku dashuria 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Prap te dua 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Fidani Vogel - Dot vdes per ty 2009.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli Dhe Leta - Ti moj kosovare mos u ba gjermane 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Haxhiu - Llafe llafe 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Gramoz Gervalla - Kush dashuron edhe vun 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dj.Blunt ft. Klani Shqiptar - Heyy .mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Bazzuka ft Agresioni - Kosova Po Qan 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rezarta Shkurta - Budallacke e Vogel 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] BERATI dola npenxhere.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Shqipe Bytyqi - Ah Medet.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Albatrit Muqiqi - Kot Mundohesh 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka - A Duhet 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shyhrete Behluli & Sinan Hoxha - Kendoma kengen 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Arberesha Hajdari Ft. Kastro Zizo - Burre dhe Grua 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Artan Jusufi - Nje puthje gratis 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Agron Macula - Leylim ley 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjonny Ft. Phoenix - Jo jo 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Njomza Mezini - Per ty jetoj 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Daci - Bolle kam prit 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Fidan Stublla - Dashuris nuk i vije fundi 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Albina Demaku - 1 Dollar.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Arion Gashi - Ti se dite 2011.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ciljeta - Te dy qajme te ndare 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] LUAR - FILM PREMIERE.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Dafina Zeqiri Rock This Club 2010.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] DJ fLO feat. Arta Bajrami - Falje nuk ka (75 Brazil Street RMX).mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Diellza Ferizi - Superstar 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Presioni - Sikur Na ( T.B.A ).mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Tingulli 3nt - Asniher Premier 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Kalle kalle 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Dini - Dashuria nuk asht loj .mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Motrat bujari - Qaj e qaj 2010.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
859 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 3.6 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu