Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 370.7 KB 28-Dec-2008
[240] Mc Kresha ft. Ledri - Nese je per (Snipp).wma 734.1 KB 27-Dec-2008
[24] Sinan Hoxha - Loje dashurie.mp3 748.2 KB 28-Feb-2009
[24] Genta,Tash je i Harruar.mp3 821.7 KB 27-Dec-2008
[24] MC Qoppa - Arpagjikat.mp3 965.6 KB 15-Dec-2008
[24] Xhavit Avdyli - Mos loto.MP3 1.1 MB 07-Jun-2009
[24] Capital-T - Ku Jon Pare(sa ma shpejt ne qualitet ma te mir).mp3 1.3 MB 24-Nov-2009
[24] Gazmend Islami - Isha ne Vetmi - Special Per Llapjanet.mp3 1.3 MB 24-Mar-2009
[24] Arlind Bahtiri - Pse.mp3 1.4 MB 12-May-2009
[24] Blerim Gashi - Per nje fjal [2009].mp3 1.4 MB 15-Aug-2009
[24] Blero Mc Kresha Snupa - Higher.mp3 1.4 MB 05-Jul-2009
[24] Burim Aliu - Me trego.mp3 1.4 MB 07-Jun-2009
[24] Sejlan - Me mungon.mp3 1.4 MB 07-Mar-2009
[24] Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj [REMIX] 2009.mp3 1.4 MB 26-Jul-2009
[24] Linda - Enderroja.mp3 1.5 MB 12-May-2009
[24] Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo).mp3 1.5 MB 10-Jun-2009
[24] Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje.mp3 1.5 MB 21-Nov-2009
[24] Etno Engjujt dhe Blero - Kthehe Bileten.mp3 1.5 MB 05-Jul-2009
[24] Liria Dedvukaj - M ka dhan baci 12 vjec.mp3 1.5 MB 24-Nov-2009
[24] Astrit Halitaj-Sa katile.mp3 1.5 MB 21-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj - Sa katile.mp3 1.5 MB 25-Mar-2009
[24] Rina - Pa Kontrat.mp3 1.5 MB 18-Apr-2009
[24] Shpat Deda - A Thu.mp3 1.6 MB 30-Dec-2008
[24] Shpend Xhemajli - Mimoza.mp3 1.6 MB 08-May-2009
[24] Kastro Zizo Ft. Ingrid Gjoni and OG - Sick.mp3 1.6 MB 01-Dec-2009
[24] Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin.mp3 1.6 MB 26-Aug-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit.mp3 1.6 MB 05-Mar-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Sa katile.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Teuta Kurti - Ty.mp3 1.6 MB 19-Sep-2009
[24] Alban Blaku - Sjemi shoke.mp3 1.6 MB 27-Jan-2009
[24] Berkan Ahmeti - Mama mia.mp3 1.6 MB 07-Mar-2009
[24] Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend.MP3 1.6 MB 18-Apr-2009
[24] Gjithqka mbeti ne leter.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke.mp3 1.7 MB 02-Dec-2009
[24] Lena - Te kam dashur.mp3 1.7 MB 16-Apr-2009
[24] Nadi - Nuk Mund Te Harroj.mp3 1.7 MB 06-Dec-2009
[24] Labinot Shala - Qike Qike [ Live ] 2009.mp3 1.7 MB 27-Dec-2008
[24] Blero - Papritur Remix 2009.mp3 1.7 MB 01-Jul-2009
[24] Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume.mp3 1.7 MB 15-Dec-2008
[24] Leonora Jakupi - A do te jem e jotja (Premier 2009).mp3 1.7 MB 07-Jan-2009
[24] Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra.mp3 1.7 MB 09-Jan-2009
[24] Aurora - Bomm 11.mp3 1.7 MB 07-Jun-2009
[24] Mergim Rama - Falma Qat Gabim.mp3 1.7 MB 06-Apr-2009
[24] Adelina Ft Valoni( ValaMala Show ) - Realitet.mp3 1.7 MB 03-Jan-2009
[24] Daim Lala - Dashuria filloj.mp3 1.8 MB 26-Jun-2009
[24] Tuni - Qelu Zemer.mp3 1.8 MB 06-Apr-2009
[24] Mandi - Vetmija Ime.mp3 1.8 MB 01-Jan-2009
[24] Aferdita Demaku - U kall atmosfera.mp3 1.8 MB 09-Apr-2009
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 21-May-2009
[24] Bekimi - T'kisha me u ba flutur.mp3 1.8 MB 02-Feb-2009
[24] Dani - Kurr hallall sta bej.mp3 1.8 MB 18-Mar-2009
[24] Tush Gjakova - Ishe ylli i jetes time.mp3 1.8 MB 08-Apr-2009
[24] Alba G - Jam Jetim.mp3 1.8 MB 25-Mar-2009
[240] Artan Ferati - Foli zemres.wma 1.8 MB 31-Dec-2008
[24] Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i mergimtarit.mp3 1.9 MB 07-Aug-2009
[24] Bukurije Morina & Merita Veselaj - Do Te Kthehem.mp3 1.9 MB 24-Feb-2009
[24] Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi 2009.mp3 1.9 MB 08-Oct-2009
[24] Adnan Daci - Tallava ( Live ).mp3 1.9 MB 26-Jun-2009
[24] Elita Reqi - Ku je.mp3 1.9 MB 18-Sep-2009
[24] Jeton Kuqi - Ty te du.mp3 1.9 MB 04-Jan-2009
[24] Ardiani - Nuk eshte Loje.mp3 1.9 MB 27-Jul-2009
[24] Greta Koci - Nuk Ta Kam Thene.mp3 1.9 MB 21-Feb-2009
[24] Ylli Baka & Marjana Leka - Djemte e debores.mp3 1.9 MB 16-Apr-2009
[24] LABI-Me Ndihmo Perendi.mp3 2.0 MB 22-Dec-2008
[24] Muharrem Ahmeti - Katile.mp3 2.0 MB 05-May-2009
[24] Babuka ft Nardi - Tades.mp3 2.0 MB 25-Mar-2009
[24] Andos feat Xuxi - Free spirit.mp3 2.0 MB 03-Apr-2009
[24] Shemi - Un te deshta.mp3 2.1 MB 02-Feb-2009
[24] Ermali i vogel - Qikat pedante.mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Nazife Bunjaku - Aj qe kam dashur.mp3 2.1 MB 10-Apr-2009
[24] Afrim Muqiqi - Hajde me mu (Live).mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Linda dhe Buqja - Potpuri.mp3 2.1 MB 17-Feb-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare.mp3 2.1 MB 06-Apr-2009
[24] Hyseni & Sulltani-Un nuk pata mashtrime.mp3 2.1 MB 04-Mar-2009
[24] Diellza Abazi - Shum Her Te Luta.mp3 2.1 MB 04-Apr-2009
[24] Sherif Mustafa - Ne Te Dy Sa Te Jemi Te Ri.mp3 2.1 MB 31-Mar-2009
[24] Njomza Mejzini - Linda per ty 2010.mp3 2.2 MB 10-Jan-2010
[24] Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj.mp3 2.2 MB 23-Sep-2009
[24] Amarda Arkaxhiu - Dashuri Vrastare.mp3 2.2 MB 24-Feb-2009
[24] KAOS - S'dihet Qka U Bo.mp3 2.2 MB 11-Jul-2009
[24] Dj Dedi - Leylim Ley 2009.mp3 2.3 MB 02-Aug-2009
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 24-Feb-2009
[24] Lori - Dashuri dashuri 2009.mp3 2.3 MB 24-Dec-2008
[24] Jolanda Puci - Ti Je.mp3 2.3 MB 22-Apr-2009
[24] Unikkatil - Urdhno knena.mp3 2.4 MB 29-Oct-2009
[24] Tush Gjakova - Me lot ne sy.mp3 2.4 MB 08-Apr-2009
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 09-May-2009
[24] Gjyste Vulaj - Te Dua.mp3 2.4 MB 14-May-2009
[24] Adem Ramadani - Nena Me Nje Sy.mp3 2.4 MB 23-Jun-2009
[24] Duli - Prej Tetove ne Gostivar.mp3 2.4 MB 18-Sep-2009
[24] B-Genius - B'G-ja(www.Therandamusic.com).mp3 2.5 MB 06-Aug-2009
[24] Kthjellu - Imazh.mp3 2.5 MB 07-Mar-2009
[24] Sadik Kovani - Keng Per kekun.mp3 2.5 MB 08-Apr-2009
[24] Ilir Thaqi - Nese Ndahemi.mp3 2.5 MB 08-Dec-2009
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 21-May-2009
[24] Anduena Tahiri - Te te me fal.mp3 2.5 MB 05-Jan-2009
[24] Rinna - Me ke Humbur.mp3 2.5 MB 06-Jan-2009
[24] DaGhost ft. Bizzy - Me neve 2009.mp3 2.5 MB 21-Jul-2009
[24] Ardiana - Qfar Lype E gjete.mp3 2.5 MB 05-Mar-2009
[240] Sadik Kovani - Këng Për Keku-n.wma 2.6 MB 04-Jan-2009
[24] Eliza Hoxha - Deshprimi.mp3 2.6 MB 31-Mar-2009
[24] Ndero Honey - Te Dua 2009.mp3 2.6 MB 04-Nov-2009
[24] Nuredin Avduli - Oj Lulie oj llokum.mp3 2.6 MB 25-Apr-2009
[24] Labinot Tahiri - Xhejlan.mp3 2.6 MB 28-Mar-2009
[24] Potpuri 2 - Tallava.mp3 2.6 MB 07-May-2009
[24] Beli - Kadal Dal.mp3 2.6 MB 17-May-2009
[24] Anton Kala - Dy lot me pikojn.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Egzona Gjombalaj - Nje dashuri.mp3 2.7 MB 08-Aug-2009
[24] Valdeti - Krejt me pyesin.mp3 2.7 MB 28-Feb-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Boll Boll.mp3 2.7 MB 18-Jan-2009
[24] Valdeti_-_Krejt_Me_Pyesin.mp3 2.7 MB 16-Dec-2008
[24] Zef Beka - Pse moj nan me linde.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Nuredin Avduli - Aman Luljeta.mp3 2.7 MB 25-Apr-2009
[24] Gili dhe Enis Patoku - Kur U Ndame.mp3 2.7 MB 06-Apr-2009
[24] Veli Sahiti - Gjurmet e tua.mp3 2.7 MB 24-Mar-2009
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.7 MB 04-Apr-2009
[24] STEEP Ft. Bloodz & Agresioni - Kosov Amerik.mp3 2.7 MB 11-Jan-2009
[24] Arsim Avdyli - dashurin ta kam fal.mp3 2.7 MB 21-Nov-2009
[24] Luciano - Per ty jam tuj mendu.mp3 2.7 MB 26-Jan-2009
[24] Vjollca_Haxhiu_-_Plas_Plas.mp3 2.8 MB 16-Dec-2008
[24] Drita Musliu - Zdi pse nuk kam fat.mp3 2.8 MB 09-Mar-2009
[24] Big_Mama_-_Pata_Ra_Ne_Bixhoz_2009.mp3 2.8 MB 22-Dec-2008
[24] Beli - Ka qel karajfili ke shkolla.mp3 2.8 MB 17-May-2009
[24] Julka - Sonte.mp3 2.8 MB 31-Dec-2008
[24] Albatrit Muqiqi - Bolll.mp3 2.8 MB 24-Feb-2009
[24] Smaijl_Puraj_-_Luje_Luje_Belin_Pak_2009.mp3 2.8 MB 18-Dec-2008
[24] Albina_Jakupi_-_Ti_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Nystret Muqiqi - Ti Lozonjare.mp3 2.8 MB 05-Mar-2009
[24] Gazmend Goliqi - I Ni dit lazdroesh.mp3 2.8 MB 24-May-2009
[24] Bubulina - Elementi i 5te.mp3 2.8 MB 28-Sep-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati.mp3 2.8 MB 27-Dec-2008
[24] Merita_Spahiu_-Ani_Rri_Ma_Lrage_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Daligs - LETS CRUNK.mp3 2.8 MB 16-Nov-2009
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2008.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2009.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Majlinda Topanica - Ejani gjith ne valle.mp3 2.9 MB 09-Mar-2009
[24] Jemayli - Kishe spom don.mp3 2.9 MB 15-Sep-2009
[24] Mirsa_Kerceli_-_Me_Ish_Femren_Tande_2009.mp3 2.9 MB 22-Dec-2008
[24] Alban Mehmeti - Ti me Cmend.mp3 2.9 MB 10-Oct-2009
[24] Mustaf Ramadani - Ku po knojna.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat.mp3 2.9 MB 07-Dec-2009
[24] Dasmoret___Ekremi_-_Lum_E_Lum_Kush_Po_Vallzon.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Pancho - Realitet jo diss.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Shkelqim Kosova - Naze oj nazlije.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Pancho & Gri - Si thuu.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Histori per tjert.mp3 2.9 MB 09-Aug-2009
[24] Speya Ft. Don Arbas - Sesita.mp3 2.9 MB 01-Mar-2009
[24] Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal.mp3 2.9 MB 13-Aug-2009
[24] Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans.mp3 2.9 MB 28-May-2009
[24] Ardiana Rama - Pa Ty.mp3 2.9 MB 20-Apr-2009
[24] Sala___Remzija_-_Je_Si_Han_E_Je_Si_Diell_2009.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Mandi - Ti je shum larg.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Kaltrina Selimi - Copy Paste.mp3 2.9 MB 27-Dec-2008
[24] Vjollca - Prapa Shpines time.mp3 2.9 MB 02-Jan-2009
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 25-Feb-2009
[24] Alida une te fal ty zemren time(Stine Production).mp3 2.9 MB 16-Jan-2009
[24] Hana Cakuli - Simbol.mp3 2.9 MB 20-Jan-2009
[24] Hyzeri - Solle Mindilin.mp3 2.9 MB 27-Jan-2009
[24] Linda Zanzi - Nje Muaj.mp3 2.9 MB 24-Sep-2009
[24] Bajram Dobra - Te dua.mp3 2.9 MB 11-Dec-2009
[24] Elvana Gjata - Disipline.mp3 2.9 MB 09-Jan-2009
[24] B-Genius ft[1].mp3 3.0 MB 20-Nov-2009
[24] Mentor Kurtishi - Me fat(2).mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3 3.0 MB 08-Apr-2009
[24] Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj.mp3 3.0 MB 04-Nov-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj jepja hakun.mp3 3.0 MB 05-Feb-2009
[24] Nadi - Nuk Te Njoha.mp3 3.0 MB 02-Mar-2009
[24] NA - oh sa lezet.mp3 3.0 MB 03-Feb-2009
[24] Elita 5, Ciljeta, Stine, Bojken Lajko - Shqiper po ndryshon.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Pap Dino ft Ali-P - Smokite Chillite 2009.mp3 3.0 MB 26-Dec-2008
[24] Mustaf Ramadani - E di.mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet.mp3 3.0 MB 24-Jan-2009
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Jul-2009
[24] Per mu femer tjeter ska.mp3 3.0 MB 04-Aug-2009
[24] Dhurata_Haliti_-_Kush_Ka_Qef_Me_Nejt.mp3 3.0 MB 16-Dec-2008
[24] Lori___Marsela_-_Mos_Mos_Beso_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Drita Musliu - Do Te Jesh Pishmane.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Qendresa - U Rrenua Dashuria.mp3 3.0 MB 11-Mar-2009
[24] Fidani Gashi - Babi ore Babi.mp3 3.0 MB 30-Jun-2009
[24] 03. Bajrush Doda - Kur krisi Pushka.mp3 3.0 MB 21-May-2009
[24] Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar.mp3 3.0 MB 25-Dec-2008
[24] Drita_Musliu_-Ti_Ne_Jet_Nuk_Paske_Dashuruar_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Burim Aliu- Pa Ty.mp3 3.0 MB 27-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Pa Ty.mp3 3.0 MB 26-Jan-2009
[24] Luli_-_Sa_Sa_Me_Te_Prit_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Afrim Muqiqi - Ta la amanet.mp3 3.0 MB 08-Jun-2009
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Merita Bunjaku - Pa ty 2009.mp3 3.0 MB 13-Aug-2009
[24] Xhela - Emine Emine.mp3 3.0 MB 05-Jun-2009
[24] Jehona Sopi - A do plakemi bashke.mp3 3.0 MB 28-Mar-2009
[24] Adrian Gaxha & Dani 2009 - Si kjo raki.mp3 3.0 MB 14-May-2009
[24] Mira_Janji_-_Sa_Her_Ma_Lun_Syrin_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Hana Cakulli - U Sherova.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[240] Potpuri 1 - Tallava.wma 3.0 MB 07-May-2009
[24] Jemayli - Si mendojme ne.mp3 3.0 MB 15-Sep-2009
[24] Erisa Dragoshi - Fanatiku.mp3 3.0 MB 06-Apr-2009
[24] Agron Ahmeti - Nje deshir.mp3 3.0 MB 21-Jan-2009
[24] Rozana Radi - Femer.mp3 3.1 MB 12-Nov-2009
[24] Merita Spahiu - Ah more djalo.mp3 3.1 MB 23-Apr-2009
[24] B-Genius - Vera.mp3 3.1 MB 01-Jul-2009
[24] Habibe Ostreni - Me mungon.mp3 3.1 MB 15-Mar-2009
[24] Behare Shala - Sa mir po kcen.mp3 3.1 MB 13-Apr-2009
[24] Rrahim Struja - Nermin nermin.mp3 3.1 MB 03-Oct-2009
[24] Xhema - Sa her kur te shoh.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] LEONORA_JAKUPI-Kabare_Gezuar_2009_TV21.mp3 3.1 MB 03-Jan-2009
[24] Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani.mp3 3.1 MB 27-Dec-2008
[24] Fatos_Osmani_-_O_Po_Un_Jam_Llapjani_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Blerim Ramadani Zemer.mp3 3.1 MB 30-Jun-2009
[24] Kaltrina Selimi - Hajt 2009.mp3 3.1 MB 27-Jul-2009
[24] Labi - Takim si ne enderr.mp3 3.1 MB 13-Jun-2009
[24] Xheki - I Mir I Keq 2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Qendrim Lutfiu - E vecant.mp3 3.1 MB 13-Aug-2009
[24] Qendrim Lutfiu- Pulsi qe ritmon.mp3 3.1 MB 03-Apr-2009
[24] Alban Skenderaj - This is your day.MP3 3.1 MB 31-Jul-2009
[24] Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj e mira.mp3 3.1 MB 30-Jan-2009
[24] Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh.mp3 3.1 MB 12-Dec-2009
[24] Jemayli - Baby une e di.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Sinan vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe.mp3 3.1 MB 13-Jan-2009
[24] 03 Sinan Vlasaliu - Mendjemadhe.mp3 3.1 MB 18-Dec-2008
[24] Shqipe Hasanaj - Dashuria.mp3 3.1 MB 05-Feb-2009
[24] Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat.mp3 3.1 MB 15-Dec-2008
[24] Hekuran Krasniqi - Gramofon moments.mp3 3.1 MB 08-Aug-2009
[24] Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet.mp3 3.1 MB 21-Jun-2009
[24] Burim Kastrati - Hidhe at shami.mp3 3.1 MB 21-Jan-2009
[24] Rema_-_Shum_Ma_Mir_Qe_Jemi_Nda_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Ardiana Rama - Eja Sonte.mp3 3.1 MB 08-Apr-2009
[24] Fugga ft. Dac - n'sex 2009.mp3 3.1 MB 28-Dec-2008
[24] Ardiana Rama - Pse je xheloz.mp3 3.1 MB 09-Apr-2009
[24] Tuna ft Vig Poppa - E boj nxet.mp3 3.1 MB 14-May-2009
[24] Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj.mp3 3.1 MB 21-Nov-2009
[24] Xhavit Avdyli - Vash E Bukur.mp3 3.1 MB 27-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva - Sa Me Ka Mar.mp3 3.1 MB 20-Jan-2009
[24] Fisniket - Mos Me Nguc.mp3 3.1 MB 08-May-2009
[240] Astrit Mulaj - Masi nuse nuk mu bone.wma 3.1 MB 19-Jan-2009
[24] Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [ Diss Mixha BiB ].mp3 3.1 MB 25-Mar-2009
[24] Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit.mp3 3.1 MB 03-Mar-2009
[240] Habibe Ostreni - Me mungon ( Top Fest 6 ).wma 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Adelina Berisha - Zemra Jote.mp3 3.2 MB 29-Jul-2009
[24] Bora Fera - Kthehu Ti.mp3 3.2 MB 05-May-2009
[24] Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir.mp3 3.2 MB 04-Nov-2009
[24] KORAB_SHAQIRI_-_Te_kam_gjetur_.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Mira Janji - Botes Ane e mban i bie.mp3 3.2 MB 12-Dec-2009
[24] Nuredin Avduli - Oh per ni leter.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Lena - Kush gaboj.mp3 3.2 MB 09-Mar-2009
[24] Big Tipp & Fatoni G & Mentor Kurtishi - Largohu.mp3 3.2 MB 01-Jul-2009
[24] Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq.mp3 3.2 MB 03-Mar-2009
[24] Dafina Zeqiri Ft. Etno Engjujt - My number.mp3 3.2 MB 23-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva-Xhevahir.mp3 3.2 MB 20-Jan-2009
[24] Linda Zanzi - Ke gabuar.mp3 3.2 MB 03-May-2009
[24] Stine - Pse.mp3 3.2 MB 14-May-2009
[24] Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Berkan - Nje Kujtim.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Mark Gojani - Ti nuk ishe.mp3 3.2 MB 07-Feb-2009
[24] Sabian - Te thashe te dua.mp3 3.2 MB 22-Oct-2009
[24] Berati - Qare nuk e kam.mp3 3.2 MB 11-Jun-2009
[24] Gentz ft Mirsa - Ata kan nevoje.mp3 3.2 MB 18-Mar-2009
[24] Fatime Sabedini - jam jetim.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Muzafer Islami - Faj te ti faj te un.mp3 3.2 MB 18-Jul-2009
[24] Kastro Zizo - I Penduar.mp3 3.2 MB 21-Nov-2009
[24] Pandora - Studenqan ta hanksha zemren.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Meda - Sa Gjynah.mp3 3.2 MB 08-Dec-2008
[24] Donika Hajra - Shoqet e mia.mp3 3.2 MB 03-Aug-2009
[24] Dafina Zeqiri - Zi e terr.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa - Get Crunk.mp3 3.2 MB 09-Dec-2008
[24] Genta Ismajli - Nje panter i zi 2009.mp3 3.2 MB 31-Jul-2009
[24] Beli - Zemer.mp3 3.2 MB 17-May-2009
[24] Shkurte_Fejza___Gresa_Behluli_-_Nena_dhe_Bija.mp3 3.2 MB 06-Aug-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Une me Jarana.mp3 3.2 MB 14-Dec-2008
[24] Valton Krasniqi - Eja Eja.mp3 3.2 MB 19-May-2009
[24] Habibe Ostreni - Nisu tash.mp3 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Papushi - Pritem Shpirt.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Zikli vesi - Endrrat Per Ty I Thura.mp3 3.2 MB 01-Apr-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Pse na ndan.mp3 3.2 MB 05-Sep-2009
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 21-Aug-2009
[24] Albatrit Muciqi - Syte e tu.mp3 3.2 MB 02-Jul-2009
[24] Albana_Syla_-_E_Kaluar_E_Kaluar_2009.mp3 3.2 MB 22-Dec-2008
[24] Shota - Une vlej.mp3 3.2 MB 11-Sep-2009
[24] Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht.mp3 3.2 MB 27-Dec-2008
[24] Caspo Ft. DutchSchultz - Bang Bang.mp3 3.2 MB 05-Feb-2009
[24] Faton_Ukiqi_-Dashuria_Ime.mp3 3.2 MB 16-Dec-2008
[24] Albina Demaku Ft. Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim.mp3 3.2 MB 01-Oct-2009
[24] Lil Samee - Dua te harroj.mp3 3.2 MB 29-Aug-2009
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 26-Jul-2009
[240] Nisi-D feat. Fida - Nate e dite.wma 3.3 MB 21-Mar-2009
[24] Adelina Emini - Qka ta ben goja.mp3 3.3 MB 03-Mar-2009
[24] Rihana - Dua te jem veq me ty 2010.mp3 3.3 MB 10-Jan-2010
[24] Mirsa Kerqeli - Status Koh.mp3 3.3 MB 02-Dec-2009
[24] Bekim Kumanova - Special ne prishtin.mp3 3.3 MB 22-Feb-2009
[24] Ingrid Gjoni - Nemi nemi (2009).mp3 3.3 MB 10-Nov-2009
[24] Soni-Zemer_e_pakurdisur.mp3 3.3 MB 17-Nov-2009
[24] Driton Obertinca - Te kerkoj.mp3 3.3 MB 08-Apr-2009
[24] Nora_Istrefi-Eke_Eke_Nje_Mike.mp3 3.3 MB 16-Dec-2008
[24] Ardian Salihaj Prap te dua.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Soni - Zona zero.mp3 3.3 MB 20-Dec-2008
[24] Sejlan - Skam llogari.mp3 3.3 MB 09-Dec-2009
[24] Azemi - Emine 2009.mp3 3.3 MB 04-Oct-2009
[24] Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo.mp3 3.3 MB 13-Jun-2009
[24] Elona_-_Cdo_Dit_Cdo_Nat_2009.mp3 3.3 MB 21-Dec-2008
[24] Pishat - Do Te Bashkohemi.mp3 3.3 MB 23-Apr-2009
[24] B-Genius - Harrom.mp3 3.3 MB 03-Apr-2009
[24] Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua.mp3 3.3 MB 06-Jul-2009
[24] Halide Piskala - Dashuris ju ka qel dera.mp3 3.3 MB 09-Mar-2009
[24] CAPITAL T- SUPERSWEET (music).mp3 3.3 MB 07-Aug-2009
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 08-May-2009
[24] Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Muaad ft.Simpatiko - Shko tash.mp3 3.3 MB 07-Apr-2009
[24] Pancho & Amok - Havy balles.mp3 3.3 MB 25-Mar-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Tuna_ft.Meda___Geti_-_Hit_2009.mp3 3.3 MB 25-Jun-2009
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.3 MB 18-Jan-2009
[24] Nebi Halili - Une ne Mergim e Ti Ne Kosove.mp3 3.3 MB 07-Jun-2009
[24] Adelina Tahiri & Miloti - Vuaj.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Altuna Sejdiu - Interes.mp3 3.3 MB 06-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Hot Shorts 2008.mp3 3.3 MB 08-Dec-2008
[24] Zafina II - Hajde Djali I Ri.mp3 3.3 MB 05-Mar-2009
[24] Afrim Muqiqi - Biri Im.mp3 3.3 MB 30-Apr-2009
[24] B-Genius - E lype E gjete.mp3 3.3 MB 20-Nov-2009
[24] Ajet Sinani - Dashuria nje here falet 2009.mp3 3.3 MB 27-Oct-2009
[24] Xhema_aka_Jemayli__-_King_Boss.mp3 3.3 MB 18-Apr-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Syt e Zi - 2009.mp3 3.3 MB 01-Nov-2009
[24] Nita - Mos Me Thirr.mp3 3.3 MB 26-Jan-2009
[24] Mihrije Braha - Xhelozia (2009).mp3 3.3 MB 18-Jul-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj luj bijondin.mp3 3.3 MB 05-Feb-2009
[24] Adelina Ismajli - Nuk ngec.mp3 3.3 MB 18-Nov-2009
[24] Valon Azizi - Ti je vajz per avantur.mp3 3.3 MB 27-Feb-2009
[24] Lori_-_Gjumit_Ti_Bjeri_Viz.mp3 3.4 MB 18-Dec-2008
[24] Korab Jetishi - Me Ty.mp3 3.4 MB 14-Jul-2009
[24] Fahrush Azemi - Uje te jap uje ste jap.mp3 3.4 MB 07-Dec-2009
[24] Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet (2009).mp3 3.4 MB 30-Oct-2009
[24] Rrahim Struja & Shota - Jena Bija Kallabllak.mp3 3.4 MB 10-Mar-2009
[24] Flori - Playback.mp3 3.4 MB 04-Nov-2009
[24] Ylli - Adrese pa emer.mp3 3.4 MB 18-Jul-2009
[24] West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3 3.4 MB 06-Aug-2009
[24] Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja.mp3 3.4 MB 17-Apr-2009
[24] Albana Mesuri - Rrak e tak me rrah kjo zemer.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Blero Ft. Dafina & F-Kay - La vida loca ( FULL ).mp3 3.4 MB 10-Jan-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Eternel (french).mp3 3.4 MB 01-Oct-2009
[24] Sef Duraj - Ardiana.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Dj Blindi vs Arta Bajrami - Te Kam Per vete (Remix).mp3 3.4 MB 19-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Tallava.mp3 3.4 MB 05-Sep-2009
[24] Daim Lala - A bre zemer.mp3 3.4 MB 06-Feb-2009
[24] 2po2 ft. Flori-Crazy Girl.mp3 3.4 MB 10-Jun-2009
[24] Avdija - Po vjen kavaleri.mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Adelina Thaci - Solo.mp3 3.4 MB 21-Mar-2009
[24] Avdija_Po_Vjen_Kavaleri_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Adelina_Berisha_-_Merre_Ket_Shpirt.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri.mp3 3.4 MB 03-May-2009
[24] Mira Janji - I mallkuar qofsh.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] B.King Ft. Baba Trodon - A e Din.mp3 3.4 MB 03-Mar-2009
[24] Ganimete_Asllani_-_Dasma_Jon_Ka_Fillu_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Stiven Hasanaj - Veq nje lutje un ekam.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Albana Syla__Mir_Keq_E_Pranoj_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj.mp3 3.4 MB 28-Dec-2008
[24] Sef Duraj - Keq Je Dashuru.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[240] Osman Imeraj - Pa faj te lashe.wma 3.4 MB 31-Mar-2009
[24] Dona__-_Nuk_E_Dite_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Corona - O Bylbyl.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Beli_-_Te_Therras_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Beli - Te Therras .mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Drita Jetishi-Sahiti - Se kam dite.mp3 3.4 MB 26-Jul-2009
[240] ExtaSy ft B-eX - Xhelozojn.wma 3.4 MB 24-Dec-2008
[24] Minator_Basha__-_Niher_Dashuroj_-.mp3 3.4 MB 24-Sep-2009
[24] Gjyle Qollaku - Shum e shkurt eshte kjo jet.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Dona_-_Nuk_Te_Kam_Frik_Zemer.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Shqipe Hasanaj - Hajde mori nuse.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Dani - Nje dite kur do te vdesim.mp3 3.4 MB 06-Jul-2009
[24] Mirsa Kerceli - Ti Djalo.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Etno Engjujt ft. DJ Flow - Shqiptart e bojn mas miri.mp3 3.4 MB 29-Jul-2009
[24] Arta Bajrami - DeLuxe 2009.mp3 3.4 MB 22-Jul-2009
[24] Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter.mp3 3.4 MB 08-Dec-2009
[24] Violeta_Kajtazi_-_Mir_Ma_Din_Hallin_Ti2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Adelina Tahiri - Nuk jam penduar.mp3 3.4 MB 21-Nov-2009
[24] Remzi Leka - Sa pishman.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Merita Bunjaku - pa ty.mp3 3.5 MB 14-Jun-2009
[24] Arbnor & Iliros - Dashuria ime.mp3 3.5 MB 18-Jan-2009
[24] Lindi - Kthehu zemer.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Mensur Kadriu - Kapu Ne Kete Litar [ 2009 ].mp3 3.5 MB 24-Mar-2009
[24] Fatlum_Ibrahimi_-Dje_Me_Ty_Sod_Pa_Ty_2009.mp3 3.5 MB 21-Dec-2008
[24] Fidan Gashi - Ku je ti.mp3 3.5 MB 30-Jun-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj.mp3 3.5 MB 01-Jul-2009
[24] Laureta Meci - Santa Baby.mp3 3.5 MB 22-Dec-2008
[24] Elinda dhe Ardit - Merre.mp3 3.5 MB 08-Aug-2009
[24] Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009].mp3 3.5 MB 21-Sep-2009
[24] Nebahate Batllava - Lamtumir.mp3 3.5 MB 01-Jun-2009
[24] Nusret Muqiqi-Vetem Un Te Njoh 2009.mp3 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Mira Konci - Sy femije (2009).mp3 3.5 MB 10-Nov-2009
[24] Hysen Smajli CENI - Ti Si Nuse Une Si Dhender.mp3 3.5 MB 12-Mar-2009
[24] Violeta_Kukaj-Ratkoceri_-_Tash_Shiko.mp3 3.5 MB 18-Dec-2008
[240] Remzije & Nexhat Osmani - Zemra ra n'dashni.wma 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru.mp3 3.5 MB 25-Apr-2009
[24] Daim Lala - Me tupan e qifteli.MP3 3.5 MB 16-May-2009
[24] Rona Nishliu - Zonja Vdekje.mp3 3.5 MB 21-Nov-2009
[24] Blero - Nuk me deshte.mp3 3.5 MB 18-Mar-2009
[24] Leonora Poloska - Ditet e syve te mi.mp3 3.5 MB 16-Mar-2009
[24] Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures.mp3 3.5 MB 18-May-2009
[24] Shqipdona Behluli - A me don.mp3 3.5 MB 11-Jan-2009
[240] XheLa - Nuk kam Fat.wma 3.5 MB 05-Sep-2009
[24] Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen.mp3 3.5 MB 15-Nov-2009
[24] Kosovare Hasi - Dua Sonte.mp3 3.5 MB 01-Dec-2009
[24] Fitim Etemi - Dashnin te kam falur.mp3 3.5 MB 02-Sep-2009
[24] Mali G ft Anjezase di cpo ndodh.mp3 3.5 MB 23-Dec-2008
[24] Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry.mp3 3.5 MB 10-May-2009
[24] Avni Alimusaj - Live 2009.mp3 3.5 MB 02-Jan-2009
[24] Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu.mp3 3.5 MB 17-Feb-2009
[24] Zilki Vesi - Me Lot Ne Sy.mp3 3.5 MB 01-Apr-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Pavarsija.mp3 3.5 MB 05-Feb-2009
[24] B-Genius - Perjet.mp3 3.5 MB 18-Apr-2009
[24] Adrian Gaxha - E brenduar.mp3 3.5 MB 27-Oct-2009
[24] Elvana Gjata - HiTech.mp3 3.5 MB 08-Jul-2009
[24] Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon.mp3 3.5 MB 07-Dec-2009
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime.mp3 3.6 MB 14-May-2009
[24] Nexhat Osmani - Ku ke Ikur.mp3 3.6 MB 20-Dec-2008
[24] F-Kay ft. Blero - Ama ( Top fest 6 ).mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Driton Emini - Te Mirat Vijn Ngadal.mp3 3.6 MB 07-Sep-2009
[24] Kaltrina Selimi - Ditelindja .mp3 3.6 MB 19-Oct-2009
[24] Fadil Krasniqi - Sot a neser.mp3 3.6 MB 24-Mar-2009
[24] Armend Shabani - Ike larg.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Bertat Shala dhe Elvana Sadriu - Nuk jam akull.mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Valon Azizi - Per ditlindjen e aidit.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Besa Kokedhima Nothing gonna change Eurovision 2009 Romania.mp3 3.6 MB 26-Jan-2009
[24] Arflet Selmani - Lumturia Jone.mp3 3.6 MB 11-Jun-2009
[24] Behare Shala - Qik Hasreti.mp3 3.6 MB 27-May-2009
[24] Dj Enno vs. Baba Trodon - Baba Din Remix.mp3 3.6 MB 29-Aug-2009
[24] Fer - Aj nuk osht si une ft. Lyrical Son.mp3 3.6 MB 05-Aug-2009
[24] Lyrical Son Ft. Fer - Aj nuk osht si une.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Sinan Vllasaliu - 200 dite.mp3 3.6 MB 17-May-2009
[24] Linda Drenovci -Ti mos eja.mp3 3.6 MB 18-Apr-2009
[24] Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike].mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[240] XheLa - O Maturant.wma 3.6 MB 28-Feb-2009
[24] Linda Zanzi - Nate me shi.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Drenusha Latifi - Ato Dite.mp3 3.6 MB 18-Mar-2009
[24] Aferdita Dreshaj - dridhem per ty.mp3 3.6 MB 26-Jun-2009
[24] Duli - U largove.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy.mp3 3.6 MB 07-Nov-2009
[24] Artan Bakija - E kujtoj.mp3 3.6 MB 18-Jul-2009
[24] Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe.mp3 3.6 MB 25-Jul-2009
[24] Anjeza & Zyber Avdiu - Party Party.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Sef Gjakova - Hej Monda.mp3 3.6 MB 12-May-2009
[24] Lindi - Largohu 2009.mp3 3.6 MB 13-Aug-2009
[24] OutLife - Jasht Jetes.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Sef Duraj - Dije Mir Qe Ke Mem Lyp.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Naser Beqiri - Pse Shkove.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Bekim Rexhepi Big Party.mp3 3.6 MB 10-Jan-2009
[24] Bekim_Dehari_-_Nise_Vallen_Nise_2009.mp3 3.6 MB 21-Dec-2008
[24] 2PO2 Don Pizhi Capital-T - Apet Bashk.mp3 3.6 MB 16-Jun-2009
[24] Rovena Stefa - Disko party.mp3 3.7 MB 16-Mar-2009
[24] Nora Istrefi - Keq u pafshim.mp3 3.7 MB 09-Apr-2009
[24] Hekuran Krasniqi ft. LeGenda dhe Astrit Stafa - Gjithqka mbeti n`leter.mp3 3.7 MB 05-Sep-2009
[24] Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja.mp3 3.7 MB 09-Dec-2009
[24] Bekim Kastrati - Gjdo gje mbaroi.mp3 3.7 MB 30-Mar-2009
[24] Fidannex - Eja Prap ( 2009 ).mp3 3.7 MB 23-Jun-2009
[24] Valon - Ku ndodhem.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Azemi - Ishte nje dit 2009.mp3 3.7 MB 04-Oct-2009
[24] Mixha Bib - Ti je pis (Diss Butrinti & Vala Mala).mp3 3.7 MB 25-Mar-2009
[24] Leka_Loj_E_Madhe_Ne_Diskotek_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Shaqir Cervadiku & Lalushi - Formula E Dashurin.mp3 3.7 MB 05-Mar-2009
[24] Motrat_Hajzeri_-_Zemer_O_Moj_Zemer_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Hysni Klinaku Merre kete dhurate.mp3 3.7 MB 12-Mar-2009
[24] NRG Band dhe Beka - Shehide.mp3 3.7 MB 27-Jun-2009
[24] Dafina Zeqiri - Kabare.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] LEONORA JAKUPI A do te jem e jotja Gezuar 2009 RTV 21 .mp3 3.7 MB 17-Jan-2009
[24] Mira Janji_Mpaske_dashur_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 04-Feb-2009
[24] Merita_Bunjaku_-_Hajde_Lule_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 24-Feb-2009
[24] Leonora Poloska - Skam Faj 2009.mp3 3.7 MB 26-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Shpirti i Huaj E Zeza Vetes.mp3 3.7 MB 30-Jun-2009
[24] Meda_-_Spata_Rini_2009.mp3 3.7 MB 14-Jun-2009
[24] Gjyle_Qollaku_-_Ti_Per_Mua_Je_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Labinot Tahiri Labi - Sa mka mar malli.mp3 3.7 MB 24-Sep-2009
[24] Maki_-_Erdha_Ne_Deren_Tande_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Jan-2009
[24] Berati - Lotet.mp3 3.7 MB 13-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fundi Im.mp3 3.8 MB 23-Jun-2009
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Valbona Spahiu -Tallava Boleros.mp3 3.8 MB 26-Apr-2009
[24] Bleona Qereti - Luj luj.mp3 3.8 MB 08-Aug-2009
[24] Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise.mp3 3.8 MB 26-Aug-2009
[24] Meda - Ah moj jete Live.mp3 3.8 MB 10-Apr-2009
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Shipdon Lela - per ty mendoj.mp3 3.8 MB 01-Apr-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Je Larg Ne Gyrbet 2009.mp3 3.8 MB 01-Nov-2009
[24] Hekuran Krasniqi & Dj Cimi - Esmarallda.mp3 3.8 MB 01-Jul-2009
[24] Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla.mp3 3.8 MB 20-Jan-2009
[24] Makiato Band - Pas saj.mp3 3.8 MB 22-Apr-2009
[24] Naser Mitrovica - Ah mori Dashnore.mp3 3.8 MB 03-Mar-2009
[24] Mihrije_Braha___Naim_Abazi_-Je_Si_Djell_Je_Si_Han_2009.mp3 3.8 MB 18-Dec-2008
[24] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare.mp3 3.8 MB 10-Feb-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet jane per femra.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] B Genius - Maturant.mp3 3.8 MB 29-Apr-2009
[24] Naser Sulejmani - Destan begu.mp3 3.8 MB 03-Feb-2009
[24] Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit.mp3 3.8 MB 26-Dec-2008
[24] G-Soldier - Krejt Numer 1.mp3 3.8 MB 25-Jun-2009
[24] Muzafer Islami - Luj luj e mos u ndal.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Bitonia_-_Vec_Ne_Dashuri.mp3 3.8 MB 16-Dec-2008
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Ismet Behxheti & Nazife Bunjaku - Potpuri.mp3 3.8 MB 09-Mar-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Gurbeti Live ne Oxygen.mp3 3.8 MB 21-May-2009
[24] Berati - Ti e din pse jemi nda.mp3 3.8 MB 24-Mar-2009
[24] Fatushi - Me ke humbur.mp3 3.8 MB 13-Apr-2009
[24] Enklenda Qesku - Burri Qenka Llotari.mp3 3.8 MB 06-Apr-2009
[24] Burim Kastrati - Dasma jote.mp3 3.8 MB 24-Dec-2008
[24] Fidan Gashi - Potpuri.mp3 3.8 MB 30-Jun-2009
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Ejup Gimolli - Moj Katile.mp3 3.8 MB 22-Feb-2009
[24] Ardit Bexheti - Pa dashuri.mp3 3.8 MB 09-Dec-2009
[24] Genta - E verteta ime.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Genta - E verteta ime(2).mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] DJ Suat ft Qendrim Kodraliu - Nata E Fundit Remix 2009.mp3 3.9 MB 01-Nov-2009
[24] Grupi TNT - Po Me Thua (2009).mp3 3.9 MB 10-Nov-2009
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Sabri Fejzullahu Dhe Miranda Hashani - Asnje Her Nuk Te La.mp3 3.9 MB 28-Jun-2009
[24] K-Brave feat Dog Drimi & Mr.Deadly & Mc.Anaconda - Real Rap.mp3 3.9 MB 26-Dec-2008
[24] Drenusha Latifi - Te ajo.mp3 3.9 MB 20-Nov-2009
[24] Edi Rama ft West Side Family - Cohu.mp3 3.9 MB 28-May-2009
[24] Mentor Kurtishi - Tash per sugar free.mp3 3.9 MB 22-Feb-2009
[24] Mentor Kurtishi - Pse oh Shpirt (Live).mp3 3.9 MB 16-May-2009
[24] Dona & Blend - Per Fajin Tim.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Emi - Hajde hajde sa shyret.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Alida ft.Stine - a wana be one.mp3 3.9 MB 18-Feb-2009
[24] Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet.mp3 3.9 MB 16-Jun-2009
[24] Valon Azizi - Edhe kenga e bylbylit.mp3 3.9 MB 02-Sep-2009
[24] JEHONA SOPI - A do te plakemi e.mp3 3.9 MB 13-May-2009
[24] Blinera ft Hekuran Krasniqi Lali.mp3 3.9 MB 12-Mar-2009
[24] Libri Bima dridhma sillma.mp3 3.9 MB 24-Mar-2009
[24] Elizabeta Marku - Lum Kush Merr Djalin E Vetum.mp3 3.9 MB 06-Apr-2009
[24] Motrat_Mustafa__-_Pa_Ta_Pa_Nusen_Me_Tel_2009.mp3 3.9 MB 21-Dec-2008
[24] Kejsi Tola - Me merr ne enderr.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Gazmend Goliqi - Per dashuri.mp3 3.9 MB 24-May-2009
[24] Dafina Zeqiri - Baterit [Remix ].mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Shota Baraliu feat Genc Prelvukaj - Une Vlej.mp3 3.9 MB 08-May-2009
[24] Xhela - Veq nje dite.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Lori amp Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 3.9 MB 25-Jun-2009
[24] Ersani - Kthema Driten Ti.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Nesti - Moj Shkodrane.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Djemt e Drinit - pa ty.mp3 3.9 MB 07-Jun-2009
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Dj Enno Vs Da Ghost - Kceni Krejt (ReMiX).mp3 3.9 MB 29-Aug-2009
[24] Vesa Luma - Edhe nje Fundvit.mp3 3.9 MB 08-Jun-2009
[24] Ekrem_Kurtishi_-_Vajz_zvicrane_2009.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Leo - Tzezat tua.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Shqipe Abazi_O_Jo_Mos_Shko_2009.mp3 4.0 MB 23-Dec-2008
[24] Tallava Pina Viski Live 2009.mp3 4.0 MB 10-Feb-2009
[24] Artushi - Me ty Pergjithmone.mp3 4.0 MB 04-Aug-2009
[24] Eta - Se Meritoj.mp3 4.0 MB 07-Jun-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Hajde hajde zemer.mp3 4.0 MB 24-Nov-2009
[24] Leonora_Jakupi__-_Op_Labi_Party__RTV21__.mp3 4.0 MB 03-Jan-2009
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Emmy Ft Valton Krasniqi - Rastesisht u Pam 2009.mp3 4.0 MB 27-Dec-2008
[24] Labi - Vajze me sy te shkruar.mp3 4.0 MB 21-Dec-2008
[24] Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund.mp3 4.0 MB 30-Jan-2009
[24] Sef Gjakova - Qfar jete.mp3 4.0 MB 12-May-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - New York -.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - leonarda.mp3 4.0 MB 28-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Me pa Fmijen si po qan.mp3 4.0 MB 30-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava(2).mp3 4.0 MB 27-Feb-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 20-Mar-2009
[24] SamoraY - Hajde Lochko.mp3 4.0 MB 27-Jan-2009
[24] Shota - E Jotja.mp3 4.0 MB 20-Jan-2009
[24] Labinot Rexha - Malli per baben.mp3 4.0 MB 03-Apr-2009
[24] Gresa Behluli - Uji mineral.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Sef Duraj - Sdu Sdu.mp3 4.0 MB 06-Jan-2009
[24] Besa - Tani te dua.mp3 4.0 MB 24-Feb-2009
[24] Fadili Krasniqi - Ty ta fala jeten.mp3 4.0 MB 24-Mar-2009
[24] Adnan Daci - Zambaku I Bardh.mp3 4.0 MB 07-Feb-2009
[24] Xhimi-P - Qe edhe ni sen.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Edmond Saliu - Hajde ne Valle.mp3 4.1 MB 01-Apr-2009
[24] Adrian Gaxha feat Snow Black - Ti Tani.mp3 4.1 MB 08-May-2009
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 25-Feb-2009
[24] Hanemshahe Morina - Dil Deri Ne Dritare.mp3 4.1 MB 25-Apr-2009
[24] Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri Deshperuese .mp3 4.1 MB 19-Sep-2009
[24] Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur.mp3 4.1 MB 03-Apr-2009
[24] ta kaloj nje nat me ty.mp3 4.1 MB 15-Aug-2009
[24] Xheza - Naten kur u ndam.mp3 4.1 MB 13-Aug-2009
[24] Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina 2009.mp3 4.1 MB 30-Nov-2009
[24] SONY NRG - I Love You Baby 2009.mp3 4.1 MB 03-May-2009
[24] Naser Rexhepi ft. Sebi - Shkupjane.mp3 4.1 MB 31-Oct-2009
[24] Violeta_Bucaj_-_Mori_Nane_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Gerta Heta Lamtumire NEW 2009 .mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Zaimina Vasjari Facebook 2009i.mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Nazife_Bunjaku_-_Kollazh_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Gold AG - Leter nga burgu..mp3 4.1 MB 25-Nov-2009
[24] Besjani - Hajt Moj Gru.mp3 4.1 MB 22-Apr-2009
[24] Antigona Rrustolli - Stop.mp3 4.1 MB 20-Jan-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates.mp3 4.1 MB 03-Feb-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant.mp3 4.1 MB 21-Jan-2009
[24] Brahim Qetaj - Ibrahim Rugova.mp3 4.1 MB 03-Nov-2009
[24] LORI - Dielli.mp3 4.1 MB 24-Sep-2009
[24] Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat.mp3 4.1 MB 18-Jul-2009
[24] Irma Libohova - Stop.mp3 4.1 MB 12-Jun-2009
[24] Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija 2009.mp3 4.1 MB 15-Dec-2008
[24] Nora Ft. Marigona - Fundi Vjen.mp3 4.1 MB 30-Dec-2008
[24] Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday.mp3 4.1 MB 26-Aug-2009
[24] Xheza - Neper Lot ( 2009).mp3 4.1 MB 27-Jul-2009
[24] Amir & Date - Do Kthehesh.mp3 4.1 MB 06-Mar-2009
[24] Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher.mp3 4.2 MB 11-Jul-2009
[24] Ronela Hajati Video - Shume Nice (Shum keng e mir Production by Stine) .mp3 4.2 MB 13-May-2009
[24] Eroll Murati - Me harro.mp3 4.2 MB 21-May-2009
[24] Vw Xhet - U largove ti.mp3 4.2 MB 07-Mar-2009
[24] Dritton Video - Te Kerkoj.mp3 4.2 MB 08-Jan-2009
[24] Kabal Mafia Toka Kastro ZizoOGDajaDoYoung Zerka.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Driton Sopaj - Dije.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Baba im.mp3 4.2 MB 24-May-2009
[24] Samanta Karavello Ste mbaj dot peng.mp3 4.2 MB 26-Jan-2009
[24] Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Dafina Zeqiri ft KAOS - Blla Blla.mp3 4.2 MB 21-Jan-2009
[24] Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] OranG The Big Baba Chef.mp3 4.2 MB 12-Jun-2009
[240] Anduena Tahiri - Ne u ndam.wma 4.2 MB 05-Sep-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 13-Aug-2009
[24] Beli Dhe Klodian Duraku - Ani Ani Martohu 2009.mp3 4.2 MB 20-Nov-2009
[24] Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon.mp3 4.2 MB 23-Sep-2009
[24] Linda - Prapa Shpines Time.mp3 4.2 MB 28-Feb-2009
[24] Gili_-_Me_mua_a_me_shoke_2009.mp3 4.2 MB 03-Jan-2009
[24] Mandi - Moj Katile 2009.mp3 4.2 MB 06-Oct-2009
[24] Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri.mp3 4.2 MB 08-Feb-2009
[24] Artan Ferati - Buzet tua.mp3 4.2 MB 04-Dec-2009
[24] Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre.mp3 4.2 MB 22-Apr-2009
[24] Sherf Mustava - Moj Rini.mp3 4.3 MB 31-Mar-2009
[24] Abi feat Zeero Man Video - Ti Shko.mp3 4.3 MB 12-Jun-2009
[24] Lena - Sjemi Si Dikur.mp3 4.3 MB 20-Jan-2009
[24] Albina Demaku - 1 Milion.mp3 4.3 MB 25-Apr-2009
[24] Ervin Bushati Vec per ty .mp3 4.3 MB 27-May-2009
[24] Fadili Krasniqi - Po fol nana.mp3 4.3 MB 24-Mar-2009
[24] Gresa_Behluli_-Rrotolloje_Numrin_2009.mp3 4.3 MB 22-Dec-2008
[24] Rovena Stefa - Malli.mp3 4.3 MB 02-Jan-2009
[24] Shpat Kasapi - Flirton.mp3 4.3 MB 18-Jul-2009
[24] Mc Kresha Ft. - Singullar - Ledri -Lumi (kaos) - Qoni Durt.mp3 4.3 MB 27-Dec-2008
[24] Andin Randobrava - Na Meshiro [ 2009 ].mp3 4.3 MB 26-Dec-2008
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 24-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti gjithmon je nj pik loti.mp3 4.3 MB 27-Feb-2009
[24] Fatmire Mjaku - 1000 Her.mp3 4.3 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Hoxha - Pa Tekst.mp3 4.3 MB 22-Jan-2009
[24] Bekim Kastrati - Maturant o maturant.mp3 4.3 MB 08-May-2009
[24] As feat Big Basta Nje jete.mp3 4.3 MB 08-Jan-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Kthehu ti.mp3 4.3 MB 20-Mar-2009
[24] Nora Istrefi - Vetem Mua .mp3 4.3 MB 07-Mar-2009
[24] Sarkazma - S Kam Lan Vend Pa Te Permend.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant 2009 Remix Dj Blunt.mp3 4.4 MB 17-May-2009
[24] Naser Maqedonsi - Po ndahemi.mp3 4.4 MB 13-Aug-2009
[24] Adnan Daci & Pandora - Lindem Nene Edhe Nje Here.mp3 4.4 MB 22-Apr-2009
[24] Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Vig Poppa Ft. Bimbimma dhe Singullar - Veq po du me .mp3 4.4 MB 19-Sep-2009
[24] Vig Popa Ft Singullar - Veq po Du.mp3 4.4 MB 05-Sep-2009
[24] Albana Mesuli - Kur te bohesh nause cuco.mp3 4.4 MB 20-Apr-2009
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 03-May-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Ku je ti.mp3 4.4 MB 09-Jun-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Alkapone.mp3 4.4 MB 21-May-2009
[24] Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti .mp3 4.4 MB 05-May-2009
[24] Dj Bardh1 feat. Unikkatil & Ludacris .mp3 4.4 MB 06-Dec-2008
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Meda - Une e du Kosoven.mp3 4.4 MB 27-Jun-2009
[24] Dilja - Puthja jon.mp3 4.4 MB 26-Jan-2009
[24] B.King Ft. Big Ar - Nan .mp3 4.4 MB 17-Feb-2009
[24] Tush Gjakova - Mos qiko mos.mp3 4.4 MB 08-Apr-2009
[24] ILIR Confession Elia Zaharia.mp3 4.4 MB 29-Apr-2009
[24] Don Pizhi Video - Po Doni Vota.mp3 4.4 MB 01-Mar-2009
[24] Toni-G ft.Real-G & Dr.Street & arjaneffecti-Na zOtnojm n'kit Gjakov.mp3 4.4 MB 27-Dec-2008
[24] Faton Ukiqi Me fal.mp3 4.4 MB 24-Mar-2009
[24] Elvana Gjata - Turn you.mp3 4.4 MB 14-Aug-2009
[24] 7me7 - Per Cudi.mp3 4.5 MB 05-May-2009
[24] Nadi - Mori fund.mp3 4.5 MB 29-May-2009
[24] Dj SuaT - NChair.mp3 4.5 MB 08-Dec-2008
[24] Troja - Amaneti.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Bajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuar.mp3 4.5 MB 11-Dec-2009
[24] Sef Duraj - Mori mjalta me sheqer.mp3 4.5 MB 06-Jan-2009
[24] Naser Berisha - Kur mbetesh vet.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes.mp3 4.5 MB 30-Nov-2009
[24] Suada Bytyqi - Teper Xheloze.mp3 4.5 MB 16-Jan-2009
[24] Edona Llalloshi - Gjenerata.mp3 4.5 MB 20-Jun-2009
[24] Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix 2009.mp3 4.5 MB 31-Dec-2008
[24] Vellezerit SUSURI Pavarsia.mp3 4.5 MB 07-May-2009
[24] Jeton Kuqi dhe NAJA - Live TALAVA.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 11-Nov-2009
[24] Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Feduard Zikolli - Pa Ty.mp3 4.5 MB 10-Feb-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Pasha Bella.mp3 4.5 MB 01-Jun-2009
[24] Fadil Zariqi - Nuk Lejoj.mp3 4.5 MB 17-May-2009
[240] Azemi - Shkove shkove 2009.wma 4.5 MB 04-Oct-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Jehona Sopi - Une e ti.mp3 4.5 MB 16-Aug-2009
[24] Vizi ft Vlora - Mendime.mp3 4.5 MB 18-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Syri Yt Si Gjilpan.mp3 4.5 MB 25-Apr-2009
[24] Vjollca Luka - Flutura.mp3 4.5 MB 12-Nov-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - Moj Katile.mp3 4.5 MB 13-Mar-2009
[24] Mira Janji - Sa Her Ma Lun Syrin.mp3 4.5 MB 04-Feb-2009
[24] Mensure - Ama Doren Moj Gjane Potpuri 2009.mp3 4.5 MB 01-Nov-2009
[24] Vanessa - Amerika.mp3 4.6 MB 14-Dec-2008
[24] Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh.mp3 4.6 MB 10-Apr-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Te dua te dua.mp3 4.6 MB 24-Nov-2009
[24] Mera Zyberi - Dashuria Egziston.mp3 4.6 MB 08-Feb-2009
[24] Ingrid Gjoni - Hypnotise me (2009).mp3 4.6 MB 11-Sep-2009
[24] Dj Fluttrim ft. Pussycat Dolls - I Will Survive (Club mix) (2009).mp3 4.6 MB 02-Jul-2009
[24] Mixha Bib - Kile Kile.mp3 4.6 MB 15-Mar-2009
[24] Fitore Shashivari - Xhelozia.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Da Ligs feat Don Arbas - Qoj Nalt.mp3 4.6 MB 12-Jun-2009
[24] Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur.mp3 4.6 MB 17-Feb-2009
[24] Flori amp Mihallaq Andrea Ta dish ti.mp3 4.6 MB 10-Jan-2009
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 10-Feb-2009
[24] Jeta e Hidhur - Muzik Nga Seriali.mp3 4.6 MB 18-Apr-2009
[24] Besart Halimi - Enderrat.mp3 4.6 MB 22-Apr-2009
[24] Pro Bend - Dikush.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Alban Skenderaj & Miriam Cani - Let Me Die With You .mp3 4.6 MB 30-May-2009
[24] Vw Xhet - Na te dyt.mp3 4.6 MB 07-Mar-2009
[24] Edmond Saliu - Kisha Me U ba Fluter.mp3 4.6 MB 01-Apr-2009
[24] Avdi Cari - Amore ta biri nene haram mos mu bene.mp3 4.6 MB 20-Mar-2009
[24] Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Lina - Me kan Martu.mp3 4.7 MB 01-Jun-2009
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 25-May-2009
[24] Joana Smakaj - Pa 2.mp3 4.7 MB 26-Aug-2009
[24] Sef Duraj - Sa shum keng per dashuri.mp3 4.7 MB 06-Jan-2009
[24] Soni Malaj & Geti (tingulli 3) Zona Zero Semi 2.mp3 4.7 MB 22-Dec-2008
[24] adx Motra jone.mp3 4.7 MB 26-Jan-2009
[24] Anila Lilaj - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 17-Feb-2009
[24] Anila Lila - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 14-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Dashuria e par.mp3 4.7 MB 21-Dec-2008
[24] Nysret Hyseni - Te Kujtohet e Dashur.mp3 4.7 MB 03-May-2009
[24] Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri.mp3 4.7 MB 16-Jan-2009
[24] Valbona Spahiu - Mirupafshim.mp3 4.7 MB 07-Feb-2009
[24] Idrizi - Kur pata 5 vjet mue nona meka vdek.mp3 4.7 MB 20-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - pina viski.mp3 4.7 MB 13-Mar-2009
[24] Granit Ahmeti - Tjeter Kush.mp3 4.7 MB 29-Apr-2009
[24] Drilandi - Tallava Live ( 2009 ).mp3 4.7 MB 13-Jun-2009
[24] Cima Dhe Eliza Kurbokaj - Qaj Jurie Shukarie.mp3 4.7 MB 08-Mar-2009
[24] Dj Blindi Ft. Dj Fidi - Tingulli 3nt - Po (Club Remix).mp3 4.7 MB 10-Jan-2009
[24] Joy FeaT Zeef Ft Lushi Ft Viper Ft Sllimi-Sonte(GG Army).mp3 4.7 MB 26-Dec-2008
[24] Ylli - Edhe Pse Largohesh.mp3 4.7 MB 08-Feb-2009
[24] Ylli -Te Dashuroj.mp3 4.7 MB 15-Jan-2009
[24] Armend Shabani - As po as jo.mp3 4.7 MB 30-Jun-2009
[24] Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore.mp3 4.7 MB 03-Jan-2009
[24] Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja.mp3 4.7 MB 30-Dec-2008
[24] Adrian Gaxha - Ti tani [ Versioni Maqedonisht ] 2009.mp3 4.7 MB 29-May-2009
[24] Denada Bare - Sy Me Lot.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Labi - Nata e Fundit e Beqaris.mp3 4.8 MB 23-Jul-2009
[24] Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 4.8 MB 17-Apr-2009
[24] Emi - Nje mije here.mp3 4.8 MB 24-Dec-2008
[24] Eliza Hoxha - Himni Im.mp3 4.8 MB 05-Mar-2009
[24] Buqja - Tallava Jam djal trim dai 2009.mp3 4.8 MB 16-Oct-2009
[24] Anduena - Shi Me Uj.mp3 4.8 MB 08-Feb-2009
[24] Dafina Dauti - Do Te Them Jo .mp3 4.8 MB 12-Mar-2009
[24] Afrim Muqiqi - Te dua.mp3 4.8 MB 21-May-2009
[24] Albana Syla - E Kaluar E Kaluar.mp3 4.8 MB 31-Jan-2009
[24] Valmir Delia - Dashnia E Vjeter.mp3 4.8 MB 25-Apr-2009
[24] Laurat ft.Soljah Kid - I miss you.mp3 4.8 MB 18-Nov-2009
[24] Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit.mp3 4.8 MB 27-Jun-2009
[24] Dafina Zeqiri - Dua qe ta di.mp3 4.8 MB 06-Mar-2009
[24] Orinda Huta - Une e di.mp3 4.8 MB 16-Aug-2009
[24] Aida Cara - Zemer E Mallkuar.mp3 4.8 MB 12-May-2009
[24] Machiato Band - Dy Here Me Vret.mp3 4.8 MB 14-Dec-2008
[24] Elvana Gjata Nuk jane me.mp3 4.8 MB 08-Mar-2009
[24] Dj Canny Vs[1]. Duli - Sa te jet kjo jet (Club Mix 2009).mp3 4.8 MB 29-Aug-2009
[24] Albina.s band - Llokumi Jem .mp3 4.8 MB 11-Mar-2009
[24] Linda Drenovci - Injorant.mp3 4.8 MB 10-Mar-2009
[24] Endrit Duraku - Nje here ma thuaj.mp3 4.9 MB 25-Mar-2009
[24] Sala Dhe Ramizja-Nafak Me Ra Ne Dashni.mp3 4.9 MB 23-Jan-2009
[24] West_Side_Family_-_Jehone__2009.mp3 4.9 MB 22-Dec-2008
[24] Xhemile Veselaj - Nje Kafe.mp3 4.9 MB 20-Jan-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Se Per ty po Jetoj Une.mp3 4.9 MB 09-Jun-2009
[24] Andos feat Xuxi Video - Free Spirit.mp3 4.9 MB 13-May-2009
[24] Flori - Nuk mund te vdes.mp3 4.9 MB 14-May-2009
[24] Elona - Qdo Dit Qdo Nat.mp3 4.9 MB 02-Feb-2009
[24] Istref Berisha - Qikat E Kosoves.mp3 4.9 MB 22-Jan-2009
[24] Petriti - Pina viski e coca cola.mp3 4.9 MB 25-Feb-2009
[24] Lori - Bukurin qe ti e ke.mp3 4.9 MB 02-Jan-2009
[24] Lumnije Ramadani - Amanet.mp3 4.9 MB 03-Feb-2009
[24] Labinot Rexha - Ti smu bane nuse.mp3 4.9 MB 03-Apr-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1.mp3 4.9 MB 20-Mar-2009
[24] Kadencat___Naser_Makedonci_-_Kollazh_2009.mp3 5.0 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat Mustafa - T dada e ke vendin.mp3 5.0 MB 15-Aug-2009
[24] Fresh ft. ETNA - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 26-Dec-2008
[24] Anonim - Dridhu pak.mp3 5.0 MB 10-Feb-2009
[24] Laurat - Jump.mp3 5.0 MB 18-Nov-2009
[24] Teuta - Zemra Ime Zemra Ime.mp3 5.0 MB 07-Feb-2009
[24] Bekim Dehari-Ledhatare.mp3 5.0 MB 22-Jan-2009
[24] FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu.mp3 5.0 MB 11-Dec-2009
[24] Alban Mehmeti - 123 minuta.mp3 5.0 MB 25-Mar-2009
[24] Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri.mp3 5.0 MB 14-Jan-2009
[24] Edi Malaj - Ti e di.mp3 5.0 MB 24-Feb-2009
[24] Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty.mp3 5.0 MB 05-Feb-2009
[24] Agron Macula - Ah Qfar Fati Pata.mp3 5.0 MB 23-Apr-2009
[24] Agron Pefeqeli - Luje Luje Belin.mp3 5.0 MB 03-May-2009
[24] Fani - E mir je e mir.mp3 5.0 MB 09-Mar-2009
[24] Orinda Huta - Oqean.mp3 5.0 MB 24-Nov-2009
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 04-Dec-2009
[24] Mili - Sonte O Shoke.mp3 5.0 MB 04-Jan-2009
[24] Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi.mp3 5.0 MB 05-May-2009
[24] Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh.mp3 5.0 MB 27-Jun-2009
[24] Barbara - Flirt.mp3 5.0 MB 27-May-2009
[24] 01 - Labi - Buzet e tua.mp3 5.0 MB 13-Apr-2009
[24] Avdija - Tallava Per Ilir Kamarjerin ( Live 2009 ).mp3 5.1 MB 23-Jun-2009
[24] Mimoza Shkodra E ke nje vend.mp3 5.1 MB 13-Aug-2009
[24] Lumi Uka - Cakrro goten.MP3 5.1 MB 27-Dec-2008
[24] Zyra Dhe Pro Bend - Tallava.mp3 5.1 MB 10-Feb-2009
[24] Lalushi - Thirra Thirra Kot.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Fidani - Masi nuse nuk mu bane.mp3 5.1 MB 20-Nov-2009
[24] Dafina Zeqiri - Shume Larg.mp3 5.1 MB 17-Jun-2009
[24] Daim Lala - Party party.mp3 5.1 MB 07-Jan-2009
[24] Shana - Tallava 1.mp3 5.1 MB 15-May-2009
[24] Dona - Nuk E Dite Nuk E Di.mp3 5.1 MB 02-Feb-2009
[24] Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan.mp3 5.1 MB 30-Jan-2009
[24] Blerim Shabani - Zemer.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Sami dhe Vani alimusaj - Kollazh.mp3 5.1 MB 20-Jan-2009
[24] Lendita_Destani_-_Mos_Me_Prit_2009.mp3 5.1 MB 18-Dec-2008
[24] Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty.mp3 5.2 MB 30-Jan-2009
[24] Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri 2009.mp3 5.2 MB 19-Dec-2008
[24] Gold AG feat. Edita Sopjani - Pa gjum 2009.mp3 5.2 MB 27-Jul-2009
[24] Agroni & Lendita & Vjollca & Burimi - Potpuri.mp3 5.2 MB 21-Jan-2009
[24] Petrit Goliqi - Amerika.mp3 5.2 MB 24-May-2009
[24] Naser Bytyqi Syrin sikur rrushi new 2009.mp3 5.2 MB 13-Aug-2009
[24] Greta Koci Do Te Me Shaj Nena.mp3 5.2 MB 26-Dec-2008
[24] Shemsi Bytyqi - Eshte e Kot.mp3 5.2 MB 09-Jun-2009
[24] Aferdita Dreshaj - Nese je burre.mp3 5.2 MB 05-Mar-2009
[24] Stelina - Quni i Lales.mp3 5.2 MB 21-Mar-2009
[24] Afrim Haliti - Lamtumir e dashur.mp3 5.2 MB 20-Apr-2009
[24] Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy.mp3 5.2 MB 08-Feb-2009
[24] Trina - Te Dua Ste Dua.mp3 5.2 MB 24-Jan-2009
[24] Adelina Thaqi - Do Te Urrej.mp3 5.2 MB 07-Mar-2009
[24] 01 1.2.3 minuta-alban mehmeti.MP3 5.2 MB 30-Dec-2008
[24] Shpend Latifi - Per pavarsi.mp3 5.3 MB 28-Feb-2009
[24] Djemt e Ritmit - Maturantet.mp3 5.3 MB 17-May-2009
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 30-Dec-2008
[24] Agim Gerguri [Fisniket] - Dola n Penxhere Live.mp3 5.3 MB 14-May-2009
[24] Musli Kuqi - Me Ty.mp3 5.3 MB 15-Dec-2008
[24] TNT - Ja Fali Zemren.mp3 5.3 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin.mp3 5.3 MB 07-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gzuar shokt e mi.mp3 5.3 MB 30-Mar-2009
[24] Korab Shaqiri - Te kom gjetur.mp3 5.3 MB 27-Feb-2009
[24] Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 05-Jun-2009
[24] Armend Shabani ft.Mirsa Kerceli - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 30-Jun-2009
[24] Anila Mimani - U Bo Cuni Arapci.mp3 5.3 MB 05-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Nuk jetohet veq me fjal.mp3 5.3 MB 03-May-2009
[24] Remzi Halimi Treni i zi.mp3 5.3 MB 13-Jan-2009
[24] Visar Rexhepi - Me jep kohe.mp3 5.3 MB 06-Apr-2009
[24] Shpat_Kasapi_-_Arome_Mediterane_2009.mp3 5.4 MB 22-Dec-2008
[24] Armendi dhe Agroni Tallava e Forte 2009.mp3 5.4 MB 03-Feb-2009
[24] Eli - Dashuria e Vertet.mp3 5.4 MB 21-May-2009
[24] Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova.mp3 5.4 MB 15-Jan-2009
[24] Bekim Kastrati - Oren qe ma dhe.mp3 5.4 MB 13-Aug-2009
[24] Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime.mp3 5.4 MB 14-Dec-2008
[24] Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty.mp3 5.4 MB 27-Jun-2009
[24] 2.Salih Gash - Tallava per Drenicen.mp3 5.4 MB 03-Nov-2009
[24] Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur.mp3 5.4 MB 04-Oct-2009
[24] Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Tim.mp3 5.4 MB 20-Mar-2009
[24] Anxhela & Bigi - Sonte.mp3 5.5 MB 12-May-2009
[24] Korab jetishi - E mira bukuri.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Shi Ne Qytet.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Edona Llalloshi - Thuaj me ze.mp3 5.5 MB 25-Apr-2009
[24] Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun.mp3 5.5 MB 17-Jan-2009
[24] - Meda - U thane gjethet.mp3 5.5 MB 28-Jun-2009
[24] Skender Shabani - Mbaje Ne Mend.mp3 5.5 MB 08-Feb-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Instrumental.mp3 5.5 MB 21-May-2009
[24] Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla.mp3 5.5 MB 01-Mar-2009
[24] Rama - Masi Te Kam Dasht.mp3 5.5 MB 31-Mar-2009
[24] Valon Azizi - Live Tallava.mp3 5.5 MB 07-Sep-2009
[24] Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj.mp3 5.5 MB 05-Mar-2009
[24] Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres.mp3 5.6 MB 30-Jan-2009
[24] Depresioni Ft.Lil Samee and F-Kay - Prishtina Hot.mp3 5.6 MB 19-Sep-2009
[24] Leo - e mallkuar.mp3 5.6 MB 15-Jan-2009
[24] Motrat Mustafa - Potpuri.mp3 5.6 MB 11-Jan-2009
[24] Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora.mp3 5.6 MB 22-Jan-2009
[24] Eli - Sa mir Dite.mp3 5.6 MB 21-May-2009
[24] Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim.mp3 5.6 MB 07-Jun-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 21-Jan-2009
[24] Gold AG - Deri kur.mp3 5.6 MB 08-May-2009
[24] Valmir Delia - Liridona Te Tua Teper.mp3 5.7 MB 25-Apr-2009
[24] Vullnet Zhuniqi - Qefi.mp3 5.7 MB 03-Nov-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet per femra.mp3 5.7 MB 13-Aug-2009
[24] Bekimi, Valbona dhe Shkurta -Tallava (2009).mp3 5.7 MB 27-Sep-2009
[24] Elizabeta Marku-Lum kush merr djalin e vetem.mp3 5.7 MB 23-Dec-2008
[24] Ryva Kajtazi - Nuk ka vend.mp3 5.7 MB 10-Nov-2009
[24] Eli - Nuk pom Dhimet Nata.mp3 5.7 MB 21-May-2009
[24] Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir.mp3 5.7 MB 21-Jan-2009
[24] Xheki - Ne Datlindjen tende.mp3 5.7 MB 07-Feb-2009
[24] Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3 5.7 MB 25-Mar-2009
[24] Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat.mp3 5.7 MB 13-Apr-2009
[24] Lalushi - Qika.mp3 5.7 MB 05-Mar-2009
[24] Xhela - te dua te dua.mp3 5.7 MB 11-Dec-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Oj Shehide.mp3 5.8 MB 24-Nov-2009
[24] Motrat Mustafa Me fal bija ime.mp3 5.8 MB 05-May-2009
[24] Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror.mp3 5.8 MB 26-Aug-2009
[24] Rifat Berisha -Tan Shqiptaria.mp3 5.8 MB 17-Jan-2009
[24] Faton Berisha - FotoGrafit E Tua.mp3 5.8 MB 03-May-2009
[24] Emrah-K - Hajde sanije.mp3 5.8 MB 20-Apr-2009
[24] Majlinda Kryeziu - Nisja Dasmes .mp3 5.8 MB 18-Sep-2009
[24] Safet Krasniqi - As Vet Se Di.mp3 5.8 MB 23-Apr-2009
[24] Leta - Me duaj Zemer.mp3 5.8 MB 11-Jan-2009
[24] Shipdon Lela - kjo vetmi.mp3 5.8 MB 01-Apr-2009
[24] Gjyle Qollaku - Ende ketu jam.mp3 5.9 MB 17-Jun-2009
[24] shota remix (Dj.Floyd).mp3 5.9 MB 06-Aug-2009
[24] Hevzia Ork Albanota - Tallava Live ( 2009 ).mp3 5.9 MB 13-Jun-2009
[24] Lora - Mashalla.mp3 5.9 MB 17-Feb-2009
[24] Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi.mp3 6.0 MB 20-Dec-2008
[24] Bekim Kumanova me Triolla - Tallava 2009 best.mp3 6.0 MB 14-Aug-2009
[24] Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra.mp3 6.0 MB 07-Feb-2009
[24] Xhelal Zakolli - Je biondin.mp3 6.0 MB 13-Apr-2009
[24] Aurela Gace - Mu thane syt.mp3 6.0 MB 07-Jan-2009
[24] Smail Puraj - Mix.mp3 6.1 MB 21-Dec-2008
[24] Muharrem Ahmeti - Nga Zemra.mp3 6.1 MB 06-Apr-2009
[24] Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane.mp3 6.1 MB 30-Jan-2009
[24] Genta Ismajli - Hello America Mega Mix.mp3 6.1 MB 01-Dec-2009
[24] Amaranda - Dashuri Cigane.mp3 6.2 MB 27-May-2009
[24] Blero feat. Skillz_ Kaos_ MC Kresha_ Lyrical Son _ F-Kay - La Vida Loca _Remix.MP3 6.2 MB 28-Mar-2009
[24] Sulltani & Besimi Tallava Me Defa ( Live ).mp3 6.2 MB 23-Dec-2008
[24] Bimi - Tak Tak Per Ty.mp3 6.2 MB 17-Feb-2009
[24] Lumnije Ibrahimi - Djali ne gjermoni.mp3 6.2 MB 14-Jan-2009
[24] Dini - Dashuria nuk asht loj .mp3 6.2 MB 24-Nov-2009
[24] Labi & Anduena & Dritero & Drita - Potpuri.mp3 6.2 MB 13-Apr-2009
[24] Capital T - Ku Jon Paret(High Quality).mp3 6.2 MB 27-Nov-2009
[24] Shkurta Lahu - Ne Emer Te Dashuris.mp3 6.2 MB 03-May-2009
[24] Dj Dedi - Super Remix.mp3 6.3 MB 30-Jan-2009
[24] Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Bilbilat nga Podujeva - Potpuri.mp3 6.3 MB 17-Jan-2009
[24] Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj.mp3 6.3 MB 26-Jan-2009
[24] Edmond Saliu - Nje Pik Loti.mp3 6.3 MB 01-Apr-2009
[24] Luli - Vet Me The Te Dua.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Dani - Mori Nan E Mjera Nan.mp3 6.3 MB 21-Jan-2009
[24] Nysret Hyseni - Na kan pas inat.mp3 6.3 MB 03-May-2009
[24] Bekim Kumanova - Tash prekazit i erdh reni.mp3 6.4 MB 26-Apr-2009
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 25-Feb-2009
[24] NRG band - Nina.mp3 6.4 MB 15-Mar-2009
[24] Ramadan_Krasniqi_-_Dani_-_Jeta_pa_ty_2009.mp3 6.4 MB 21-Jun-2009
[24] Rozana Radi ft Noi Zy - Paralele.mp3 6.4 MB 31-Mar-2009
[24] Saranda - Vallja e Burrave.mp3 6.5 MB 14-Dec-2008
[24] Bekim Kumanova - Per Danin.mp3 6.5 MB 14-Aug-2009
[24] Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu.mp3 6.5 MB 09-Jul-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski & Nje Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Pa Emer - Pina Viski O Me Cocacolla - Kjo Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Dani - Oh gurbet.mp3 6.6 MB 08-Aug-2009
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 25-Feb-2009
[24] Shqipja Dhe Stineni - Moter E Vlla.mp3 6.6 MB 16-Jan-2009
[24] Mentor Kurtishi - Live 2009.mp3 6.7 MB 29-Jun-2009
[24] Faton Berisha - Trego Te Verteten.mp3 6.7 MB 03-May-2009
[24] Gold AG ft Andin Randobrava - I humbur .mp3 6.7 MB 01-Oct-2009
[24] Dani - sa mka marr malli.mp3 6.7 MB 08-Aug-2009
[24] Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3 6.8 MB 12-Nov-2009
[24] Shana - Tallava 2.mp3 6.8 MB 15-May-2009
[24] Valmir Delia - Haram I Ke Puthej.mp3 6.8 MB 25-Apr-2009
[24] Rama - Sa Me Gzim Jeten E Gjova.mp3 6.8 MB 31-Mar-2009
[24] Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela.mp3 6.9 MB 08-Feb-2009
[24] Dani - Azilant.mp3 7.0 MB 08-Aug-2009
[24] Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet.mp3 7.0 MB 08-Jun-2009
[24] Ciljeta feat Big Basta - Deja Vu.mp3 7.0 MB 14-Jun-2009
[24] ALba G - Hapi Syt.mp3 7.1 MB 03-Oct-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa & VIZI - As ni problem.mp3 7.1 MB 19-Jan-2009
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 21-Jan-2009
[24] Speya ft Sima dhe Bardhi - Police.mp3 7.2 MB 01-Dec-2009
[24] Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt.mp3 7.2 MB 03-Feb-2009
[24] SKILLZ- TI E KSHYR UNE E N´ZO.mp3 7.2 MB 27-Jul-2009
[24] Shana - Tallava 3.mp3 7.2 MB 15-May-2009
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 27-May-2009
[24] Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri.mp3 7.3 MB 05-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Taskim agronit krenarit.mp3 7.3 MB 20-Mar-2009
[24] Meriton Hajdaraj - Luj Luj.mp3 7.3 MB 04-Jan-2009
[24] Mimoza Shkodra - Mehmet gjakoves.mp3 7.3 MB 15-Sep-2009
[24] Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon .mp3 7.3 MB 11-Dec-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Kitara.mp3 7.4 MB 31-Mar-2009
[24] 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play.mp3 7.4 MB 10-May-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 02.mp3 7.4 MB 10-Feb-2009
[24] Sami dhe Avni Alimusaj [ Live ] 2009.mp3 7.4 MB 27-Dec-2008
[24] Adem Ramadani - Fukaraja.mp3 7.5 MB 23-Jun-2009
[24] Lumi Ukaj - Ne gjdo hap.mp3 7.5 MB 27-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Kajde Defit.mp3 7.5 MB 15-May-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Special dan rrugoves.mp3 7.5 MB 22-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova dhe Teuta Selimi - Taksim [ Tallava ].mp3 7.6 MB 14-Aug-2009
[24] Buqja & Gazi & Linda - Kollazh.mp3 7.6 MB 25-Dec-2008
[24] Burim Kastrati - I Vetmuar.mp3 7.6 MB 17-Jan-2009
[24] Shana - Tallava 4.mp3 7.6 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Tallava Te Rand.mp3 7.7 MB 15-May-2009
[24] Bekim Kumanova - Moj mekatare (Live).mp3 7.7 MB 02-Feb-2009
[24] Bekim Kastrati - Live 2009.mp3 7.8 MB 30-Jul-2009
[24] Bekimi dhe Triolla - Taksim Sllupcanit Haraqines.mp3 7.8 MB 15-May-2009
[24] Faton Berisha - Ti Ke Qen.mp3 7.8 MB 09-May-2009
[24] Ismet Demaj - Hajde hajde Rrushi i Istogut Live.mp3 7.8 MB 16-May-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes.mp3 7.9 MB 23-Jan-2009
[24] Mimoza Shkodra - Burim ferizajt.mp3 7.9 MB 18-Mar-2009
[24] Dani - Tallava.mp3 8.0 MB 08-Aug-2009
[24] Idrizi - Kalle Krejt.mp3 8.0 MB 20-Mar-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Nate Pa Fund.mp3 8.0 MB 29-Aug-2009
[24] Daim Lala - prinderit na ndan.mp3 8.0 MB 25-Dec-2008
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 22-Oct-2009
[24] Vlora - Live.mp3 8.1 MB 01-Apr-2009
[24] ViZi Ft. Burraj - I Bjen Pishmanit.mp3 8.1 MB 09-May-2009
[24] Xheki & Avdyli & Lalushi - Potpuri.mp3 8.2 MB 05-Mar-2009
[24] Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem.mp3 8.4 MB 13-Sep-2009
[24] Xheza - Potpuri 2009.mp3 8.5 MB 13-Aug-2009
[24] Adelina Ismajli- Tribalb.mp3 8.5 MB 15-Oct-2009
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 27-May-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Potpuri 2009.mp3 8.9 MB 14-May-2009
[24] Dani-Ne martesen tende.mp3 9.0 MB 08-Aug-2009
[24] Sianani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009].mp3 9.1 MB 19-Jan-2009
[24] Besa - maturantet.mp3 9.1 MB 15-Jun-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho .mp3 9.1 MB 18-Nov-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani - LIVE - Mos ja falni.mp3 9.3 MB 24-Sep-2009
[24] Dj Blunt Ft Real 1 - Miss u.mp3 9.3 MB 10-Jul-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 10-Feb-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani, Mos ja falni (Live).mp3 9.4 MB 01-Oct-2009
[24] LABINOT TAHIRI LABI - Dashuria ime (Polifest 2009) - therandamusic.com.mp3 9.4 MB 30-Oct-2009
[24] Laurat - 2 vjet.mp3 9.4 MB 18-Nov-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 10-Feb-2009
[24] Bilbilat - Live Potpuri.mp3 9.6 MB 05-Jun-2009
[24] Ernimi dhe Mandi - Tallava.mp3 9.8 MB 04-Aug-2009
[24] Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava.mp3 9.8 MB 25-Feb-2009
[24] Nikol Nikprelaj - Potpuri.mp3 10.0 MB 15-Jan-2009
[24] Sulltani Live Italy 2009.mp3 10.1 MB 22-Dec-2008
[24] Shkurte Fejza - Live 01.mp3 10.3 MB 07-Jun-2009
[24] Xhemilja - Alo Alo.mp3 10.4 MB 11-Jan-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 01.mp3 10.6 MB 10-Feb-2009
[24] Gold AG ALLAH.mp3 10.6 MB 20-Aug-2009
[24] Uniku dhe njaziu - tash je pishmane.mp3 10.9 MB 08-Sep-2009
[24] 3.Salih Gash - Ku ju knova sonte Tallava.mp3 11.0 MB 03-Nov-2009
[24] Gold AG - Luftojm per fitore.mp3 11.0 MB 01-Oct-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 03.mp3 11.4 MB 10-Feb-2009
[24] Ernimi - Jasha Sulltan jasha.mp3 11.9 MB 16-Aug-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 02.mp3 12.7 MB 07-Jun-2009
[24] 1.Salih Gash - Tallava per Gyrbetqar.mp3 12.8 MB 03-Nov-2009
[24] Sinan Hoxha - Live.mp3 15.3 MB 05-Jun-2009
[24] Buqja Gazi Linda - Plus Minus Potpuri.mp3 15.9 MB 29-Apr-2009
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 12-Nov-2009
[24] 02. Bajrush Doda - Esat Pasha.mp3 19.9 MB 21-May-2009
[24] Ermali - Live ne Stuttgard.mp3 22.3 MB 10-Jun-2009
[24] Idrizi - Ndahet zemra ne dy sjes Print etu zemer na dan Zemra me.mp3 24.9 MB 20-Mar-2009
[24] 01. Bajrush Doda - Hasan Fazlis.mp3 27.6 MB 21-May-2009
[24] Vali - Jalla mor Bylbylo.mp3 31.3 MB 25-May-2009
[240] Valle me Tupana - Grupi muzikor Bien Tupanat wma.wmv 34.3 MB 13-Sep-2009
[24] Vali - Sonte Sonte.mp3 35.4 MB 25-May-2009
[24] Nikolle Nikprelaj, Valentina Rama, Malsori, Lirije Dedvukaj - Potpuri (2009).mp3 43.8 MB 31-Oct-2009
[24] Vali - Pse me ike.mp3 50.0 MB 25-May-2009
[24] Bajram Gigolli - ne Deqan.mp3 60.1 MB 16-Dec-2008
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 22-Nov-2009
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 20-Nov-2009
[24] Meda - Live ne Stuttgard.mp3 100.0 MB 10-Jun-2009
1036 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 4.8 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu