Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Dj Bardh1 feat. Unikkatil & Ludacris .mp3 4.4 MB 06-Dec-2008
[24] Dj SuaT - NChair.mp3 4.5 MB 08-Dec-2008
[24] Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Hot Shorts 2008.mp3 3.3 MB 08-Dec-2008
[24] Meda - Sa Gjynah.mp3 3.2 MB 08-Dec-2008
[24] AB-MC Ft. BuJaa - Get Crunk.mp3 3.2 MB 09-Dec-2008
[24] Vanessa - Amerika.mp3 4.6 MB 14-Dec-2008
[24] Anila Lila - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 14-Dec-2008
[24] Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime.mp3 5.4 MB 14-Dec-2008
[24] Saranda - Vallja e Burrave.mp3 6.5 MB 14-Dec-2008
[24] Machiato Band - Dy Here Me Vret.mp3 4.8 MB 14-Dec-2008
[24] Sinan Vllasaliu - Une me Jarana.mp3 3.2 MB 14-Dec-2008
[24] Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2009.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2008.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Musli Kuqi - Me Ty.mp3 5.3 MB 15-Dec-2008
[24] Papushi - Pritem Shpirt.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija 2009.mp3 4.1 MB 15-Dec-2008
[24] Adelina Tahiri & Miloti - Vuaj.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[240] Remzije & Nexhat Osmani - Zemra ra n'dashni.wma 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat.mp3 3.1 MB 15-Dec-2008
[24] MC Qoppa - Arpagjikat.mp3 965.6 KB 15-Dec-2008
[24] Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume.mp3 1.7 MB 15-Dec-2008
[24] Nusret Muqiqi-Vetem Un Te Njoh 2009.mp3 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Vjollca_Haxhiu_-_Plas_Plas.mp3 2.8 MB 16-Dec-2008
[24] Adelina_Berisha_-_Merre_Ket_Shpirt.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Bitonia_-_Vec_Ne_Dashuri.mp3 3.8 MB 16-Dec-2008
[24] Dhurata_Haliti_-_Kush_Ka_Qef_Me_Nejt.mp3 3.0 MB 16-Dec-2008
[24] Dona_-_Nuk_Te_Kam_Frik_Zemer.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Faton_Ukiqi_-Dashuria_Ime.mp3 3.2 MB 16-Dec-2008
[24] Nora_Istrefi-Eke_Eke_Nje_Mike.mp3 3.3 MB 16-Dec-2008
[24] Valdeti_-_Krejt_Me_Pyesin.mp3 2.7 MB 16-Dec-2008
[24] Bajram Gigolli - ne Deqan.mp3 60.1 MB 16-Dec-2008
[24] Mihrije_Braha___Naim_Abazi_-Je_Si_Djell_Je_Si_Han_2009.mp3 3.8 MB 18-Dec-2008
[24] Lendita_Destani_-_Mos_Me_Prit_2009.mp3 5.1 MB 18-Dec-2008
[24] Violeta_Kukaj-Ratkoceri_-_Tash_Shiko.mp3 3.5 MB 18-Dec-2008
[24] Lori_-_Gjumit_Ti_Bjeri_Viz.mp3 3.4 MB 18-Dec-2008
[24] Smaijl_Puraj_-_Luje_Luje_Belin_Pak_2009.mp3 2.8 MB 18-Dec-2008
[24] 03 Sinan Vlasaliu - Mendjemadhe.mp3 3.1 MB 18-Dec-2008
[24] Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri 2009.mp3 5.2 MB 19-Dec-2008
[24] Soni - Zona zero.mp3 3.3 MB 20-Dec-2008
[24] Nexhat Osmani - Ku ke Ikur.mp3 3.6 MB 20-Dec-2008
[24] Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi.mp3 6.0 MB 20-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Dashuria e par.mp3 4.7 MB 21-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Mix.mp3 6.1 MB 21-Dec-2008
[24] Xheki - I Mir I Keq 2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Labi - Vajze me sy te shkruar.mp3 4.0 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat_Hajzeri_-_Zemer_O_Moj_Zemer_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Mira_Janji_-_Sa_Her_Ma_Lun_Syrin_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat_Mustafa__-_Pa_Ta_Pa_Nusen_Me_Tel_2009.mp3 3.9 MB 21-Dec-2008
[24] Lori___Marsela_-_Mos_Mos_Beso_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Luli_-_Sa_Sa_Me_Te_Prit_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Maki_-_Erdha_Ne_Deren_Tande_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Merita_Spahiu_-Ani_Rri_Ma_Lrage_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Nazife_Bunjaku_-_Kollazh_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Rema_-_Shum_Ma_Mir_Qe_Jemi_Nda_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Sala___Remzija_-_Je_Si_Han_E_Je_Si_Diell_2009.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Bucaj_-_Mori_Nane_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Kajtazi_-_Mir_Ma_Din_Hallin_Ti2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Albina_Jakupi_-_Ti_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Bekim_Dehari_-_Nise_Vallen_Nise_2009.mp3 3.6 MB 21-Dec-2008
[24] Beli_-_Te_Therras_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Dasmoret___Ekremi_-_Lum_E_Lum_Kush_Po_Vallzon.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Dona__-_Nuk_E_Dite_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Drita_Musliu_-Ti_Ne_Jet_Nuk_Paske_Dashuruar_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Elona_-_Cdo_Dit_Cdo_Nat_2009.mp3 3.3 MB 21-Dec-2008
[24] Fatlum_Ibrahimi_-Dje_Me_Ty_Sod_Pa_Ty_2009.mp3 3.5 MB 21-Dec-2008
[24] Fatos_Osmani_-_O_Po_Un_Jam_Llapjani_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Gjyle_Qollaku_-_Ti_Per_Mua_Je_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Kadencat___Naser_Makedonci_-_Kollazh_2009.mp3 5.0 MB 21-Dec-2008
[24] Big_Mama_-_Pata_Ra_Ne_Bixhoz_2009.mp3 2.8 MB 22-Dec-2008
[24] Albana_Syla_-_E_Kaluar_E_Kaluar_2009.mp3 3.2 MB 22-Dec-2008
[24] Shpat_Kasapi_-_Arome_Mediterane_2009.mp3 5.4 MB 22-Dec-2008
[24] Gresa_Behluli_-Rrotolloje_Numrin_2009.mp3 4.3 MB 22-Dec-2008
[24] Mirsa_Kerceli_-_Me_Ish_Femren_Tande_2009.mp3 2.9 MB 22-Dec-2008
[24] West_Side_Family_-_Jehone__2009.mp3 4.9 MB 22-Dec-2008
[24] Laureta Meci - Santa Baby.mp3 3.5 MB 22-Dec-2008
[24] LABI-Me Ndihmo Perendi.mp3 2.0 MB 22-Dec-2008
[24] Soni Malaj & Geti (tingulli 3) Zona Zero Semi 2.mp3 4.7 MB 22-Dec-2008
[24] Sulltani Live Italy 2009.mp3 10.1 MB 22-Dec-2008
[24] Sulltani & Besimi Tallava Me Defa ( Live ).mp3 6.2 MB 23-Dec-2008
[24] Mali G ft Anjezase di cpo ndodh.mp3 3.5 MB 23-Dec-2008
[24] Leka_Loj_E_Madhe_Ne_Diskotek_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Merita_Bunjaku_-_Hajde_Lule_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Avdija_Po_Vjen_Kavaleri_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Ganimete_Asllani_-_Dasma_Jon_Ka_Fillu_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Albana Syla__Mir_Keq_E_Pranoj_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Elizabeta Marku-Lum kush merr djalin e vetem.mp3 5.7 MB 23-Dec-2008
[24] Mira Janji_Mpaske_dashur_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Shqipe Abazi_O_Jo_Mos_Shko_2009.mp3 4.0 MB 23-Dec-2008
[24] Burim Kastrati - Dasma jote.mp3 3.8 MB 24-Dec-2008
[24] Lori - Dashuri dashuri 2009.mp3 2.3 MB 24-Dec-2008
[240] ExtaSy ft B-eX - Xhelozojn.wma 3.4 MB 24-Dec-2008
[24] Emi - Hajde hajde sa shyret.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Kejsi Tola - Me merr ne enderr.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Emi - Nje mije here.mp3 4.8 MB 24-Dec-2008
[24] Buqja & Gazi & Linda - Kollazh.mp3 7.6 MB 25-Dec-2008
[24] Daim Lala - prinderit na ndan.mp3 8.0 MB 25-Dec-2008
[24] Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar.mp3 3.0 MB 25-Dec-2008
[24] Beli - Te Therras .mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Andin Randobrava - Na Meshiro [ 2009 ].mp3 4.3 MB 26-Dec-2008
[24] Avdija - Po vjen kavaleri.mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit.mp3 3.8 MB 26-Dec-2008
[24] Greta Koci Do Te Me Shaj Nena.mp3 5.2 MB 26-Dec-2008
[24] Pap Dino ft Ali-P - Smokite Chillite 2009.mp3 3.0 MB 26-Dec-2008
[24] Fresh ft. ETNA - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 26-Dec-2008
[24] Joy FeaT Zeef Ft Lushi Ft Viper Ft Sllimi-Sonte(GG Army).mp3 4.7 MB 26-Dec-2008
[24] K-Brave feat Dog Drimi & Mr.Deadly & Mc.Anaconda - Real Rap.mp3 3.9 MB 26-Dec-2008
[24] Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht.mp3 3.2 MB 27-Dec-2008
[24] Genta,Tash je i Harruar.mp3 821.7 KB 27-Dec-2008
[24] Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani.mp3 3.1 MB 27-Dec-2008
[24] Kaltrina Selimi - Copy Paste.mp3 2.9 MB 27-Dec-2008
[24] Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati.mp3 2.8 MB 27-Dec-2008
[240] Mc Kresha ft. Ledri - Nese je per (Snipp).wma 734.1 KB 27-Dec-2008
[24] Lumi Ukaj - Ne gjdo hap.mp3 7.5 MB 27-Dec-2008
[24] Emmy Ft Valton Krasniqi - Rastesisht u Pam 2009.mp3 4.0 MB 27-Dec-2008
[24] Lumi Uka - Cakrro goten.MP3 5.1 MB 27-Dec-2008
[24] Labinot Shala - Qike Qike [ Live ] 2009.mp3 1.7 MB 27-Dec-2008
[24] Sami dhe Avni Alimusaj [ Live ] 2009.mp3 7.4 MB 27-Dec-2008
[24] Mc Kresha Ft. - Singullar - Ledri -Lumi (kaos) - Qoni Durt.mp3 4.3 MB 27-Dec-2008
[24] Toni-G ft.Real-G & Dr.Street & arjaneffecti-Na zOtnojm n'kit Gjakov.mp3 4.4 MB 27-Dec-2008
[24] Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj.mp3 3.4 MB 28-Dec-2008
[24] Fugga ft. Dac - n'sex 2009.mp3 3.1 MB 28-Dec-2008
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 370.7 KB 28-Dec-2008
[24] 01 1.2.3 minuta-alban mehmeti.MP3 5.2 MB 30-Dec-2008
[24] Shpat Deda - A Thu.mp3 1.6 MB 30-Dec-2008
[24] Nora Ft. Marigona - Fundi Vjen.mp3 4.1 MB 30-Dec-2008
[24] Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja.mp3 4.7 MB 30-Dec-2008
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 30-Dec-2008
[240] Artan Ferati - Foli zemres.wma 1.8 MB 31-Dec-2008
[24] Julka - Sonte.mp3 2.8 MB 31-Dec-2008
[24] Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix 2009.mp3 4.5 MB 31-Dec-2008
[24] Mandi - Vetmija Ime.mp3 1.8 MB 01-Jan-2009
[24] Lori - Bukurin qe ti e ke.mp3 4.9 MB 02-Jan-2009
[24] Vjollca - Prapa Shpines time.mp3 2.9 MB 02-Jan-2009
[24] Rovena Stefa - Malli.mp3 4.3 MB 02-Jan-2009
[24] Avni Alimusaj - Live 2009.mp3 3.5 MB 02-Jan-2009
[24] LEONORA_JAKUPI-Kabare_Gezuar_2009_TV21.mp3 3.1 MB 03-Jan-2009
[24] Leonora_Jakupi__-_Op_Labi_Party__RTV21__.mp3 4.0 MB 03-Jan-2009
[24] Gili_-_Me_mua_a_me_shoke_2009.mp3 4.2 MB 03-Jan-2009
[24] Adelina Ft Valoni( ValaMala Show ) - Realitet.mp3 1.7 MB 03-Jan-2009
[24] Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore.mp3 4.7 MB 03-Jan-2009
[24] Jeton Kuqi - Ty te du.mp3 1.9 MB 04-Jan-2009
[24] Jeton Kuqi dhe NAJA - Live TALAVA.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Meriton Hajdaraj - Luj Luj.mp3 7.3 MB 04-Jan-2009
[240] Sadik Kovani - Këng Për Keku-n.wma 2.6 MB 04-Jan-2009
[24] Mili - Sonte O Shoke.mp3 5.0 MB 04-Jan-2009
[24] Anduena Tahiri - Te te me fal.mp3 2.5 MB 05-Jan-2009
[24] Rinna - Me ke Humbur.mp3 2.5 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sdu Sdu.mp3 4.0 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Mori mjalta me sheqer.mp3 4.5 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sa shum keng per dashuri.mp3 4.7 MB 06-Jan-2009
[24] Altuna Sejdiu - Interes.mp3 3.3 MB 06-Jan-2009
[24] Leonora Jakupi - A do te jem e jotja (Premier 2009).mp3 1.7 MB 07-Jan-2009
[24] Aurela Gace - Mu thane syt.mp3 6.0 MB 07-Jan-2009
[24] Daim Lala - Party party.mp3 5.1 MB 07-Jan-2009
[24] As feat Big Basta Nje jete.mp3 4.3 MB 08-Jan-2009
[24] Dritton Video - Te Kerkoj.mp3 4.2 MB 08-Jan-2009
[24] Elvana Gjata - Disipline.mp3 2.9 MB 09-Jan-2009
[24] Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra.mp3 1.7 MB 09-Jan-2009
[24] Flori amp Mihallaq Andrea Ta dish ti.mp3 4.6 MB 10-Jan-2009
[24] Bekim Rexhepi Big Party.mp3 3.6 MB 10-Jan-2009
[24] Dj Blindi Ft. Dj Fidi - Tingulli 3nt - Po (Club Remix).mp3 4.7 MB 10-Jan-2009
[24] Blero Ft. Dafina & F-Kay - La vida loca ( FULL ).mp3 3.4 MB 10-Jan-2009
[24] STEEP Ft. Bloodz & Agresioni - Kosov Amerik.mp3 2.7 MB 11-Jan-2009
[24] Leta - Me duaj Zemer.mp3 5.8 MB 11-Jan-2009
[24] Motrat Mustafa - Potpuri.mp3 5.6 MB 11-Jan-2009
[24] Shqipdona Behluli - A me don.mp3 3.5 MB 11-Jan-2009
[24] Xhemilja - Alo Alo.mp3 10.4 MB 11-Jan-2009
[24] Sinan vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe.mp3 3.1 MB 13-Jan-2009
[24] Remzi Halimi Treni i zi.mp3 5.3 MB 13-Jan-2009
[24] Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri.mp3 5.0 MB 14-Jan-2009
[24] Lumnije Ibrahimi - Djali ne gjermoni.mp3 6.2 MB 14-Jan-2009
[24] Nikol Nikprelaj - Potpuri.mp3 10.0 MB 15-Jan-2009
[24] Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova.mp3 5.4 MB 15-Jan-2009
[24] Leo - e mallkuar.mp3 5.6 MB 15-Jan-2009
[24] Ylli -Te Dashuroj.mp3 4.7 MB 15-Jan-2009
[24] Shqipja Dhe Stineni - Moter E Vlla.mp3 6.6 MB 16-Jan-2009
[24] Suada Bytyqi - Teper Xheloze.mp3 4.5 MB 16-Jan-2009
[24] Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri.mp3 4.7 MB 16-Jan-2009
[24] Alida une te fal ty zemren time(Stine Production).mp3 2.9 MB 16-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - I Vetmuar.mp3 7.6 MB 17-Jan-2009
[24] Rifat Berisha -Tan Shqiptaria.mp3 5.8 MB 17-Jan-2009
[24] Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun.mp3 5.5 MB 17-Jan-2009
[24] Bilbilat nga Podujeva - Potpuri.mp3 6.3 MB 17-Jan-2009
[24] LEONORA JAKUPI A do te jem e jotja Gezuar 2009 RTV 21 .mp3 3.7 MB 17-Jan-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Boll Boll.mp3 2.7 MB 18-Jan-2009
[24] Arbnor & Iliros - Dashuria ime.mp3 3.5 MB 18-Jan-2009
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.3 MB 18-Jan-2009
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri - Kabare.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Sianani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009].mp3 9.1 MB 19-Jan-2009
[24] Valon - Ku ndodhem.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[240] Astrit Mulaj - Masi nuse nuk mu bone.wma 3.1 MB 19-Jan-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa & VIZI - As ni problem.mp3 7.1 MB 19-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva - Sa Me Ka Mar.mp3 3.1 MB 20-Jan-2009
[24] Antigona Rrustolli - Stop.mp3 4.1 MB 20-Jan-2009
[24] Lena - Sjemi Si Dikur.mp3 4.3 MB 20-Jan-2009
[24] Shota - E Jotja.mp3 4.0 MB 20-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva-Xhevahir.mp3 3.2 MB 20-Jan-2009
[24] Xhemile Veselaj - Nje Kafe.mp3 4.9 MB 20-Jan-2009
[24] Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla.mp3 3.8 MB 20-Jan-2009
[24] Hana Cakuli - Simbol.mp3 2.9 MB 20-Jan-2009
[24] Sami dhe Vani alimusaj - Kollazh.mp3 5.1 MB 20-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Nje deshir.mp3 3.0 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant.mp3 4.1 MB 21-Jan-2009
[24] Agroni & Lendita & Vjollca & Burimi - Potpuri.mp3 5.2 MB 21-Jan-2009
[24] Fatmire Mjaku - 1000 Her.mp3 4.3 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Hidhe at shami.mp3 3.1 MB 21-Jan-2009
[24] Dani - Mori Nan E Mjera Nan.mp3 6.3 MB 21-Jan-2009
[24] Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir.mp3 5.7 MB 21-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri ft KAOS - Blla Blla.mp3 4.2 MB 21-Jan-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 21-Jan-2009
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 21-Jan-2009
[24] Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora.mp3 5.6 MB 22-Jan-2009
[24] Istref Berisha - Qikat E Kosoves.mp3 4.9 MB 22-Jan-2009
[24] Burim Hoxha - Pa Tekst.mp3 4.3 MB 22-Jan-2009
[24] Bekim Dehari-Ledhatare.mp3 5.0 MB 22-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri Ft. Etno Engjujt - My number.mp3 3.2 MB 23-Jan-2009
[24] Sala Dhe Ramizja-Nafak Me Ra Ne Dashni.mp3 4.9 MB 23-Jan-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes.mp3 7.9 MB 23-Jan-2009
[24] Trina - Te Dua Ste Dua.mp3 5.2 MB 24-Jan-2009
[24] Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet.mp3 3.0 MB 24-Jan-2009
[24] Luciano - Per ty jam tuj mendu.mp3 2.7 MB 26-Jan-2009
[24] Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj.mp3 6.3 MB 26-Jan-2009
[24] Leonora Poloska - Skam Faj 2009.mp3 3.7 MB 26-Jan-2009
[24] Dilja - Puthja jon.mp3 4.4 MB 26-Jan-2009
[24] Besa Kokedhima Nothing gonna change Eurovision 2009 Romania.mp3 3.6 MB 26-Jan-2009
[24] Samanta Karavello Ste mbaj dot peng.mp3 4.2 MB 26-Jan-2009
[24] Nita - Mos Me Thirr.mp3 3.3 MB 26-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Pa Ty.mp3 3.0 MB 26-Jan-2009
[24] adx Motra jone.mp3 4.7 MB 26-Jan-2009
[24] Hyzeri - Solle Mindilin.mp3 2.9 MB 27-Jan-2009
[24] Burim Aliu- Pa Ty.mp3 3.0 MB 27-Jan-2009
[24] Xhavit Avdyli - Vash E Bukur.mp3 3.1 MB 27-Jan-2009
[24] Alban Blaku - Sjemi shoke.mp3 1.6 MB 27-Jan-2009
[24] SamoraY - Hajde Lochko.mp3 4.0 MB 27-Jan-2009
[24] Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj e mira.mp3 3.1 MB 30-Jan-2009
[24] Denada Bare - Sy Me Lot.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres.mp3 5.6 MB 30-Jan-2009
[24] Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Dj Dedi - Super Remix.mp3 6.3 MB 30-Jan-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty.mp3 5.2 MB 30-Jan-2009
[24] Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan.mp3 5.1 MB 30-Jan-2009
[24] Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund.mp3 4.0 MB 30-Jan-2009
[24] Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane.mp3 6.1 MB 30-Jan-2009
[24] Albana Syla - E Kaluar E Kaluar.mp3 4.8 MB 31-Jan-2009
[24] Bekim Kumanova - Moj mekatare (Live).mp3 7.7 MB 02-Feb-2009
[24] Bekimi - T'kisha me u ba flutur.mp3 1.8 MB 02-Feb-2009
[24] Shemi - Un te deshta.mp3 2.1 MB 02-Feb-2009
[24] Elona - Qdo Dit Qdo Nat.mp3 4.9 MB 02-Feb-2009
[24] Dona - Nuk E Dite Nuk E Di.mp3 5.1 MB 02-Feb-2009
[24] Naser Sulejmani - Destan begu.mp3 3.8 MB 03-Feb-2009
[24] Lumnije Ramadani - Amanet.mp3 4.9 MB 03-Feb-2009
[24] NA - oh sa lezet.mp3 3.0 MB 03-Feb-2009
[24] Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt.mp3 7.2 MB 03-Feb-2009
[24] Armendi dhe Agroni Tallava e Forte 2009.mp3 5.4 MB 03-Feb-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates.mp3 4.1 MB 03-Feb-2009
[24] Mira Janji - Sa Her Ma Lun Syrin.mp3 4.5 MB 04-Feb-2009
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 04-Feb-2009
[24] Caspo Ft. DutchSchultz - Bang Bang.mp3 3.2 MB 05-Feb-2009
[24] Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty.mp3 5.0 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj jepja hakun.mp3 3.0 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj luj bijondin.mp3 3.3 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Dashuria.mp3 3.1 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Veq nje lutje un ekam.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Hajde mori nuse.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Pavarsija.mp3 3.5 MB 05-Feb-2009
[24] Daim Lala - A bre zemer.mp3 3.4 MB 06-Feb-2009
[24] Mark Gojani - Ti nuk ishe.mp3 3.2 MB 07-Feb-2009
[24] Adnan Daci - Zambaku I Bardh.mp3 4.0 MB 07-Feb-2009
[24] Teuta - Zemra Ime Zemra Ime.mp3 5.0 MB 07-Feb-2009
[24] Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra.mp3 6.0 MB 07-Feb-2009
[24] Xheki - Ne Datlindjen tende.mp3 5.7 MB 07-Feb-2009
[24] Valbona Spahiu - Mirupafshim.mp3 4.7 MB 07-Feb-2009
[24] Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri.mp3 4.2 MB 08-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela.mp3 6.9 MB 08-Feb-2009
[24] Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy.mp3 5.2 MB 08-Feb-2009
[24] Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Anduena - Shi Me Uj.mp3 4.8 MB 08-Feb-2009
[24] Ylli - Edhe Pse Largohesh.mp3 4.7 MB 08-Feb-2009
[24] Luli - Vet Me The Te Dua.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Skender Shabani - Mbaje Ne Mend.mp3 5.5 MB 08-Feb-2009
[24] Mera Zyberi - Dashuria Egziston.mp3 4.6 MB 08-Feb-2009
[24] Troja - Amaneti.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare.mp3 3.8 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 03.mp3 11.4 MB 10-Feb-2009
[24] Tallava Pina Viski Live 2009.mp3 4.0 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 02.mp3 7.4 MB 10-Feb-2009
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 01.mp3 10.6 MB 10-Feb-2009
[24] Feduard Zikolli - Pa Ty.mp3 4.5 MB 10-Feb-2009
[24] Anonim - Dridhu pak.mp3 5.0 MB 10-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 10-Feb-2009
[24] Zyra Dhe Pro Bend - Tallava.mp3 5.1 MB 10-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 10-Feb-2009
[24] Anila Lilaj - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 17-Feb-2009
[24] Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur.mp3 4.6 MB 17-Feb-2009
[24] Bimi - Tak Tak Per Ty.mp3 6.2 MB 17-Feb-2009
[24] Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu.mp3 3.5 MB 17-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Lora - Mashalla.mp3 5.9 MB 17-Feb-2009
[24] B.King Ft. Big Ar - Nan .mp3 4.4 MB 17-Feb-2009
[24] Linda dhe Buqja - Potpuri.mp3 2.1 MB 17-Feb-2009
[24] Alida ft.Stine - a wana be one.mp3 3.9 MB 18-Feb-2009
[24] Greta Koci - Nuk Ta Kam Thene.mp3 1.9 MB 21-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Special ne prishtin.mp3 3.3 MB 22-Feb-2009
[24] Ejup Gimolli - Moj Katile.mp3 3.8 MB 22-Feb-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Special dan rrugoves.mp3 7.5 MB 22-Feb-2009
[24] Mentor Kurtishi - Tash per sugar free.mp3 3.9 MB 22-Feb-2009
[24] Edi Malaj - Ti e di.mp3 5.0 MB 24-Feb-2009
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Amarda Arkaxhiu - Dashuri Vrastare.mp3 2.2 MB 24-Feb-2009
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 24-Feb-2009
[24] Bukurije Morina & Merita Veselaj - Do Te Kthehem.mp3 1.9 MB 24-Feb-2009
[24] Besa - Tani te dua.mp3 4.0 MB 24-Feb-2009
[24] Hana Cakulli - U Sherova.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 24-Feb-2009
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Bolll.mp3 2.8 MB 24-Feb-2009
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 24-Feb-2009
[24] Petriti - Pina viski e coca cola.mp3 4.9 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 25-Feb-2009
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 25-Feb-2009
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 25-Feb-2009
[24] Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava.mp3 9.8 MB 25-Feb-2009
[24] Pa Emer - Pina Viski O Me Cocacolla - Kjo Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava(2).mp3 4.0 MB 27-Feb-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski & Nje Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti gjithmon je nj pik loti.mp3 4.3 MB 27-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti je vajz per avantur.mp3 3.3 MB 27-Feb-2009
[24] Korab Shaqiri - Te kom gjetur.mp3 5.3 MB 27-Feb-2009
[24] Shpend Latifi - Per pavarsi.mp3 5.3 MB 28-Feb-2009
[240] XheLa - O Maturant.wma 3.6 MB 28-Feb-2009
[24] Sinan Hoxha - Loje dashurie.mp3 748.2 KB 28-Feb-2009
[24] Valdeti - Krejt me pyesin.mp3 2.7 MB 28-Feb-2009
[24] Linda - Prapa Shpines Time.mp3 4.2 MB 28-Feb-2009
[24] Don Pizhi Video - Po Doni Vota.mp3 4.4 MB 01-Mar-2009
[24] Speya Ft. Don Arbas - Sesita.mp3 2.9 MB 01-Mar-2009
[24] Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla.mp3 5.5 MB 01-Mar-2009
[24] Nadi - Nuk Te Njoha.mp3 3.0 MB 02-Mar-2009
[24] Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit.mp3 3.1 MB 03-Mar-2009
[24] Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq.mp3 3.2 MB 03-Mar-2009
[24] Adelina Emini - Qka ta ben goja.mp3 3.3 MB 03-Mar-2009
[24] Naser Mitrovica - Ah mori Dashnore.mp3 3.8 MB 03-Mar-2009
[24] B.King Ft. Baba Trodon - A e Din.mp3 3.4 MB 03-Mar-2009
[24] Hyseni & Sulltani-Un nuk pata mashtrime.mp3 2.1 MB 04-Mar-2009
[24] Aferdita Dreshaj - Nese je burre.mp3 5.2 MB 05-Mar-2009
[24] Blerim Shabani - Zemer.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Zafina II - Hajde Djali I Ri.mp3 3.3 MB 05-Mar-2009
[24] Nystret Muqiqi - Ti Lozonjare.mp3 2.8 MB 05-Mar-2009
[24] Xheki & Avdyli & Lalushi - Potpuri.mp3 8.2 MB 05-Mar-2009
[24] Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri.mp3 7.3 MB 05-Mar-2009
[24] Shaqir Cervadiku & Lalushi - Formula E Dashurin.mp3 3.7 MB 05-Mar-2009
[24] Lalushi - Qika.mp3 5.7 MB 05-Mar-2009
[24] Lalushi - Thirra Thirra Kot.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj.mp3 5.5 MB 05-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit.mp3 1.6 MB 05-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Himni Im.mp3 4.8 MB 05-Mar-2009
[24] Ardiana - Qfar Lype E gjete.mp3 2.5 MB 05-Mar-2009
[24] Dafina Zeqiri - Dua qe ta di.mp3 4.8 MB 06-Mar-2009
[24] Amir & Date - Do Kthehesh.mp3 4.1 MB 06-Mar-2009
[24] Adelina Thaqi - Do Te Urrej.mp3 5.2 MB 07-Mar-2009
[24] Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin.mp3 5.3 MB 07-Mar-2009
[24] Nora Istrefi - Vetem Mua .mp3 4.3 MB 07-Mar-2009
[24] Kthjellu - Imazh.mp3 2.5 MB 07-Mar-2009
[24] Vw Xhet - U largove ti.mp3 4.2 MB 07-Mar-2009
[24] Sejlan - Me mungon.mp3 1.4 MB 07-Mar-2009
[24] Vw Xhet - Na te dyt.mp3 4.6 MB 07-Mar-2009
[24] Berkan Ahmeti - Mama mia.mp3 1.6 MB 07-Mar-2009
[24] Elvana Gjata Nuk jane me.mp3 4.8 MB 08-Mar-2009
[24] Cima Dhe Eliza Kurbokaj - Qaj Jurie Shukarie.mp3 4.7 MB 08-Mar-2009
[24] Mira Janji - I mallkuar qofsh.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Majlinda Topanica - Ejani gjith ne valle.mp3 2.9 MB 09-Mar-2009
[24] Gjyle Qollaku - Shum e shkurt eshte kjo jet.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Fani - E mir je e mir.mp3 5.0 MB 09-Mar-2009
[24] Lena - Kush gaboj.mp3 3.2 MB 09-Mar-2009
[24] Drita Musliu - Zdi pse nuk kam fat.mp3 2.8 MB 09-Mar-2009
[24] Halide Piskala - Dashuris ju ka qel dera.mp3 3.3 MB 09-Mar-2009
[24] Ismet Behxheti & Nazife Bunjaku - Potpuri.mp3 3.8 MB 09-Mar-2009
[24] Albana Mesuri - Rrak e tak me rrah kjo zemer.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Corona - O Bylbyl.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Rrahim Struja & Shota - Jena Bija Kallabllak.mp3 3.4 MB 10-Mar-2009
[24] Linda Drenovci - Injorant.mp3 4.8 MB 10-Mar-2009
[24] Albina.s band - Llokumi Jem .mp3 4.8 MB 11-Mar-2009
[240] Habibe Ostreni - Me mungon ( Top Fest 6 ).wma 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Nisu tash.mp3 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Qendresa - U Rrenua Dashuria.mp3 3.0 MB 11-Mar-2009
[24] Blinera ft Hekuran Krasniqi Lali.mp3 3.9 MB 12-Mar-2009
[24] Hysni Klinaku Merre kete dhurate.mp3 3.7 MB 12-Mar-2009
[24] Hysen Smajli CENI - Ti Si Nuse Une Si Dhender.mp3 3.5 MB 12-Mar-2009
[24] Dafina Dauti - Do Te Them Jo .mp3 4.8 MB 12-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - Moj Katile.mp3 4.5 MB 13-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - pina viski.mp3 4.7 MB 13-Mar-2009
[24] Mixha Bib - Kile Kile.mp3 4.6 MB 15-Mar-2009
[24] NRG band - Nina.mp3 6.4 MB 15-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Me mungon.mp3 3.1 MB 15-Mar-2009
[24] Leonora Poloska - Ditet e syve te mi.mp3 3.5 MB 16-Mar-2009
[24] Rovena Stefa - Disko party.mp3 3.7 MB 16-Mar-2009
[24] Dani - Kurr hallall sta bej.mp3 1.8 MB 18-Mar-2009
[24] Drenusha Latifi - Ato Dite.mp3 3.6 MB 18-Mar-2009
[24] Blero - Nuk me deshte.mp3 3.5 MB 18-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Burim ferizajt.mp3 7.9 MB 18-Mar-2009
[24] Gentz ft Mirsa - Ata kan nevoje.mp3 3.2 MB 18-Mar-2009
[24] Avdi Cari - Amore ta biri nene haram mos mu bene.mp3 4.6 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Kur pata 5 vjet mue nona meka vdek.mp3 4.7 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Kalle Krejt.mp3 8.0 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Ndahet zemra ne dy sjes Print etu zemer na dan Zemra me.mp3 24.9 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Taskim agronit krenarit.mp3 7.3 MB 20-Mar-2009
[24] Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Tim.mp3 5.4 MB 20-Mar-2009
[24] Sarkazma - S Kam Lan Vend Pa Te Permend.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1.mp3 4.9 MB 20-Mar-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Kthehu ti.mp3 4.3 MB 20-Mar-2009
[240] Nisi-D feat. Fida - Nate e dite.wma 3.3 MB 21-Mar-2009
[24] Adelina Thaci - Solo.mp3 3.4 MB 21-Mar-2009
[24] Stelina - Quni i Lales.mp3 5.2 MB 21-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj-Sa katile.mp3 1.5 MB 21-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Ty ta fala jeten.mp3 4.0 MB 24-Mar-2009
[24] Fadil Krasniqi - Sot a neser.mp3 3.6 MB 24-Mar-2009
[24] Berati - Ti e din pse jemi nda.mp3 3.8 MB 24-Mar-2009
[24] Gazmend Islami - Isha ne Vetmi - Special Per Llapjanet.mp3 1.3 MB 24-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Po fol nana.mp3 4.3 MB 24-Mar-2009
[24] Faton Ukiqi Me fal.mp3 4.4 MB 24-Mar-2009
[24] Mensur Kadriu - Kapu Ne Kete Litar [ 2009 ].mp3 3.5 MB 24-Mar-2009
[24] Libri Bima dridhma sillma.mp3 3.9 MB 24-Mar-2009
[24] Veli Sahiti - Gjurmet e tua.mp3 2.7 MB 24-Mar-2009
[24] Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [ Diss Mixha BiB ].mp3 3.1 MB 25-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj - Sa katile.mp3 1.5 MB 25-Mar-2009
[24] Alba G - Jam Jetim.mp3 1.8 MB 25-Mar-2009
[24] Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3 5.7 MB 25-Mar-2009
[24] Alban Mehmeti - 123 minuta.mp3 5.0 MB 25-Mar-2009
[24] Mixha Bib - Ti je pis (Diss Butrinti & Vala Mala).mp3 3.7 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho - Realitet jo diss.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho & Amok - Havy balles.mp3 3.3 MB 25-Mar-2009
[24] Babuka ft Nardi - Tades.mp3 2.0 MB 25-Mar-2009
[24] Endrit Duraku - Nje here ma thuaj.mp3 4.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho & Gri - Si thuu.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Zaimina Vasjari Facebook 2009i.mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Gerta Heta Lamtumire NEW 2009 .mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - leonarda.mp3 4.0 MB 28-Mar-2009
[24] Jehona Sopi - A do plakemi bashke.mp3 3.0 MB 28-Mar-2009
[24] Blero feat. Skillz_ Kaos_ MC Kresha_ Lyrical Son _ F-Kay - La Vida Loca _Remix.MP3 6.2 MB 28-Mar-2009
[24] Labinot Tahiri - Xhejlan.mp3 2.6 MB 28-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Me pa Fmijen si po qan.mp3 4.0 MB 30-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gjdo gje mbaroi.mp3 3.7 MB 30-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gzuar shokt e mi.mp3 5.3 MB 30-Mar-2009
[24] Sherif Mustafa - Ne Te Dy Sa Te Jemi Te Ri.mp3 2.1 MB 31-Mar-2009
[24] Sherf Mustava - Moj Rini.mp3 4.3 MB 31-Mar-2009
[240] Osman Imeraj - Pa faj te lashe.wma 3.4 MB 31-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Kitara.mp3 7.4 MB 31-Mar-2009
[24] Rama - Masi Te Kam Dasht.mp3 5.5 MB 31-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - New York -.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Gresa Behluli - Uji mineral.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Deshprimi.mp3 2.6 MB 31-Mar-2009
[24] Rama - Sa Me Gzim Jeten E Gjova.mp3 6.8 MB 31-Mar-2009
[24] Rozana Radi ft Noi Zy - Paralele.mp3 6.4 MB 31-Mar-2009
[24] Shipdon Lela - kjo vetmi.mp3 5.8 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Hajde ne Valle.mp3 4.1 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Kisha Me U ba Fluter.mp3 4.6 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Nje Pik Loti.mp3 6.3 MB 01-Apr-2009
[24] Shipdon Lela - per ty mendoj.mp3 3.8 MB 01-Apr-2009
[24] Vlora - Live.mp3 8.1 MB 01-Apr-2009
[24] Zikli vesi - Endrrat Per Ty I Thura.mp3 3.2 MB 01-Apr-2009
[24] Zilki Vesi - Me Lot Ne Sy.mp3 3.5 MB 01-Apr-2009
[24] B-Genius - Harrom.mp3 3.3 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha - Malli per baben.mp3 4.0 MB 03-Apr-2009
[24] Qendrim Lutfiu- Pulsi qe ritmon.mp3 3.1 MB 03-Apr-2009
[24] Andos feat Xuxi - Free spirit.mp3 2.0 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha - Ti smu bane nuse.mp3 4.9 MB 03-Apr-2009
[24] Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur.mp3 4.1 MB 03-Apr-2009
[24] Diellza Abazi - Shum Her Te Luta.mp3 2.1 MB 04-Apr-2009
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.7 MB 04-Apr-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare.mp3 2.1 MB 06-Apr-2009
[24] Enklenda Qesku - Burri Qenka Llotari.mp3 3.8 MB 06-Apr-2009
[24] Erisa Dragoshi - Fanatiku.mp3 3.0 MB 06-Apr-2009
[24] Tuni - Qelu Zemer.mp3 1.8 MB 06-Apr-2009
[24] Elizabeta Marku - Lum Kush Merr Djalin E Vetum.mp3 3.9 MB 06-Apr-2009
[24] Visar Rexhepi - Me jep kohe.mp3 5.3 MB 06-Apr-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Nga Zemra.mp3 6.1 MB 06-Apr-2009
[24] Gili dhe Enis Patoku - Kur U Ndame.mp3 2.7 MB 06-Apr-2009
[24] Mergim Rama - Falma Qat Gabim.mp3 1.7 MB 06-Apr-2009
[24] Muaad ft.Simpatiko - Shko tash.mp3 3.3 MB 07-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Eja Sonte.mp3 3.1 MB 08-Apr-2009
[24] Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3 3.0 MB 08-Apr-2009
[24] Driton Obertinca - Te kerkoj.mp3 3.3 MB 08-Apr-2009
[24] Sadik Kovani - Keng Per kekun.mp3 2.5 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Ishe ylli i jetes time.mp3 1.8 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Mos qiko mos.mp3 4.4 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Me lot ne sy.mp3 2.4 MB 08-Apr-2009
[24] Aferdita Demaku - U kall atmosfera.mp3 1.8 MB 09-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pse je xheloz.mp3 3.1 MB 09-Apr-2009
[24] Nora Istrefi - Keq u pafshim.mp3 3.7 MB 09-Apr-2009
[24] Nazife Bunjaku - Aj qe kam dashur.mp3 2.1 MB 10-Apr-2009
[24] Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh.mp3 4.6 MB 10-Apr-2009
[24] Meda - Ah moj jete Live.mp3 3.8 MB 10-Apr-2009
[24] Labi & Anduena & Dritero & Drita - Potpuri.mp3 6.2 MB 13-Apr-2009
[24] Mustaf Ramadani - Ku po knojna.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Shkelqim Kosova - Naze oj nazlije.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Mustaf Ramadani - E di.mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Mentor Kurtishi - Me fat(2).mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Xhelal Zakolli - Je biondin.mp3 6.0 MB 13-Apr-2009
[24] Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat.mp3 5.7 MB 13-Apr-2009
[24] Behare Shala - Sa mir po kcen.mp3 3.1 MB 13-Apr-2009
[24] 01 - Labi - Buzet e tua.mp3 5.0 MB 13-Apr-2009
[24] Fatushi - Me ke humbur.mp3 3.8 MB 13-Apr-2009
[24] Ylli Baka & Marjana Leka - Djemte e debores.mp3 1.9 MB 16-Apr-2009
[24] Lena - Te kam dashur.mp3 1.7 MB 16-Apr-2009
[24] Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 4.8 MB 17-Apr-2009
[24] Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja.mp3 3.4 MB 17-Apr-2009
[24] Linda Drenovci -Ti mos eja.mp3 3.6 MB 18-Apr-2009
[24] Jeta e Hidhur - Muzik Nga Seriali.mp3 4.6 MB 18-Apr-2009
[24] B-Genius - Perjet.mp3 3.5 MB 18-Apr-2009
[24] Rina - Pa Kontrat.mp3 1.5 MB 18-Apr-2009
[24] Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend.MP3 1.6 MB 18-Apr-2009
[24] Vizi ft Vlora - Mendime.mp3 4.5 MB 18-Apr-2009
[24] Xhema_aka_Jemayli__-_King_Boss.mp3 3.3 MB 18-Apr-2009
[24] Afrim Haliti - Lamtumir e dashur.mp3 5.2 MB 20-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pa Ty.mp3 2.9 MB 20-Apr-2009
[24] Emrah-K - Hajde sanije.mp3 5.8 MB 20-Apr-2009
[24] Albana Mesuli - Kur te bohesh nause cuco.mp3 4.4 MB 20-Apr-2009
[24] Adnan Daci & Pandora - Lindem Nene Edhe Nje Here.mp3 4.4 MB 22-Apr-2009
[24] Jolanda Puci - Ti Je.mp3 2.3 MB 22-Apr-2009
[24] Makiato Band - Pas saj.mp3 3.8 MB 22-Apr-2009
[24] Besart Halimi - Enderrat.mp3 4.6 MB 22-Apr-2009
[24] Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre.mp3 4.2 MB 22-Apr-2009
[24] Besjani - Hajt Moj Gru.mp3 4.1 MB 22-Apr-2009
[24] Fitore Shashivari - Xhelozia.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Merita Spahiu - Ah more djalo.mp3 3.1 MB 23-Apr-2009
[24] Pro Bend - Dikush.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Pishat - Do Te Bashkohemi.mp3 3.3 MB 23-Apr-2009
[24] Agron Macula - Ah Qfar Fati Pata.mp3 5.0 MB 23-Apr-2009
[24] Safet Krasniqi - As Vet Se Di.mp3 5.8 MB 23-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Haram I Ke Puthej.mp3 6.8 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Syri Yt Si Gjilpan.mp3 4.5 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Dashnia E Vjeter.mp3 4.8 MB 25-Apr-2009
[24] Albina Demaku - 1 Milion.mp3 4.3 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Liridona Te Tua Teper.mp3 5.7 MB 25-Apr-2009
[24] Hanemshahe Morina - Dil Deri Ne Dritare.mp3 4.1 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru.mp3 3.5 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oj Lulie oj llokum.mp3 2.6 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Aman Luljeta.mp3 2.7 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oh per ni leter.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Edona Llalloshi - Thuaj me ze.mp3 5.5 MB 25-Apr-2009
[24] KORAB_SHAQIRI_-_Te_kam_gjetur_.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Bekim Kumanova - Tash prekazit i erdh reni.mp3 6.4 MB 26-Apr-2009
[24] Valbona Spahiu -Tallava Boleros.mp3 3.8 MB 26-Apr-2009
[24] B Genius - Maturant.mp3 3.8 MB 29-Apr-2009
[24] Buqja Gazi Linda - Plus Minus Potpuri.mp3 15.9 MB 29-Apr-2009
[24] ILIR Confession Elia Zaharia.mp3 4.4 MB 29-Apr-2009
[24] Granit Ahmeti - Tjeter Kush.mp3 4.7 MB 29-Apr-2009
[24] Afrim Muqiqi - Biri Im.mp3 3.3 MB 30-Apr-2009
[24] Xhela - Veq nje dite.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Leo - Tzezat tua.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] SONY NRG - I Love You Baby 2009.mp3 4.1 MB 03-May-2009
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 03-May-2009
[24] Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri.mp3 3.4 MB 03-May-2009
[24] Shkurta Lahu - Ne Emer Te Dashuris.mp3 6.2 MB 03-May-2009
[24] Faton Berisha - Trego Te Verteten.mp3 6.7 MB 03-May-2009
[24] Agron Pefeqeli - Luje Luje Belin.mp3 5.0 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Nate me shi.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Duli - U largove.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Ke gabuar.mp3 3.2 MB 03-May-2009
[24] Faton Berisha - FotoGrafit E Tua.mp3 5.8 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Nuk jetohet veq me fjal.mp3 5.3 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Te Kujtohet e Dashur.mp3 4.7 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Na kan pas inat.mp3 6.3 MB 03-May-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Katile.mp3 2.0 MB 05-May-2009
[24] Bora Fera - Kthehu Ti.mp3 3.2 MB 05-May-2009
[24] Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi.mp3 5.0 MB 05-May-2009
[24] 7me7 - Per Cudi.mp3 4.5 MB 05-May-2009
[24] Ersani - Kthema Driten Ti.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Anila Mimani - U Bo Cuni Arapci.mp3 5.3 MB 05-May-2009
[24] Dona & Blend - Per Fajin Tim.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti .mp3 4.4 MB 05-May-2009
[24] Motrat Mustafa Me fal bija ime.mp3 5.8 MB 05-May-2009
[24] Anjeza & Zyber Avdiu - Party Party.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Naser Beqiri - Pse Shkove.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[240] Potpuri 1 - Tallava.wma 3.0 MB 07-May-2009
[24] Potpuri 2 - Tallava.mp3 2.6 MB 07-May-2009
[24] Kabal Mafia Toka Kastro ZizoOGDajaDoYoung Zerka.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Driton Sopaj - Dije.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Vellezerit SUSURI Pavarsia.mp3 4.5 MB 07-May-2009
[24] Fisniket - Mos Me Nguc.mp3 3.1 MB 08-May-2009
[24] Gold AG - Deri kur.mp3 5.6 MB 08-May-2009
[24] Bekim Kastrati - Maturant o maturant.mp3 4.3 MB 08-May-2009
[24] Shota Baraliu feat Genc Prelvukaj - Une Vlej.mp3 3.9 MB 08-May-2009
[24] Adrian Gaxha feat Snow Black - Ti Tani.mp3 4.1 MB 08-May-2009
[24] Shpend Xhemajli - Mimoza.mp3 1.6 MB 08-May-2009
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 08-May-2009
[24] Faton Berisha - Ti Ke Qen.mp3 7.8 MB 09-May-2009
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 09-May-2009
[24] ViZi Ft. Burraj - I Bjen Pishmanit.mp3 8.1 MB 09-May-2009
[24] 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play.mp3 7.4 MB 10-May-2009
[24] Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry.mp3 3.5 MB 10-May-2009
[24] Linda - Enderroja.mp3 1.5 MB 12-May-2009
[24] Anxhela & Bigi - Sonte.mp3 5.5 MB 12-May-2009
[24] Arlind Bahtiri - Pse.mp3 1.4 MB 12-May-2009
[24] Aida Cara - Zemer E Mallkuar.mp3 4.8 MB 12-May-2009
[24] Sef Gjakova - Hej Monda.mp3 3.6 MB 12-May-2009
[24] Sef Gjakova - Qfar jete.mp3 4.0 MB 12-May-2009
[24] JEHONA SOPI - A do te plakemi e.mp3 3.9 MB 13-May-2009
[24] Andos feat Xuxi Video - Free Spirit.mp3 4.9 MB 13-May-2009
[24] Ronela Hajati Video - Shume Nice (Shum keng e mir Production by Stine) .mp3 4.2 MB 13-May-2009
[24] Adrian Gaxha & Dani 2009 - Si kjo raki.mp3 3.0 MB 14-May-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Potpuri 2009.mp3 8.9 MB 14-May-2009
[24] Tuna ft Vig Poppa - E boj nxet.mp3 3.1 MB 14-May-2009
[24] Flori - Nuk mund te vdes.mp3 4.9 MB 14-May-2009
[24] Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime.mp3 3.6 MB 14-May-2009
[24] Stine - Pse.mp3 3.2 MB 14-May-2009
[24] Agim Gerguri [Fisniket] - Dola n Penxhere Live.mp3 5.3 MB 14-May-2009
[24] Gjyste Vulaj - Te Dua.mp3 2.4 MB 14-May-2009
[24] Bekimi dhe Triolla - Taksim Sllupcanit Haraqines.mp3 7.8 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 1.mp3 5.1 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 2.mp3 6.8 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 3.mp3 7.2 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 4.mp3 7.6 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Tallava Te Rand.mp3 7.7 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Kajde Defit.mp3 7.5 MB 15-May-2009
[24] Daim Lala - Me tupan e qifteli.MP3 3.5 MB 16-May-2009
[24] Ismet Demaj - Hajde hajde Rrushi i Istogut Live.mp3 7.8 MB 16-May-2009
[24] Mentor Kurtishi - Pse oh Shpirt (Live).mp3 3.9 MB 16-May-2009
[24] Ardian Salihaj Prap te dua.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Beli - Ka qel karajfili ke shkolla.mp3 2.8 MB 17-May-2009
[24] Beli - Zemer.mp3 3.2 MB 17-May-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant 2009 Remix Dj Blunt.mp3 4.4 MB 17-May-2009
[24] Beli - Kadal Dal.mp3 2.6 MB 17-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - 200 dite.mp3 3.6 MB 17-May-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Djemt e Ritmit - Maturantet.mp3 5.3 MB 17-May-2009
[24] Fadil Zariqi - Nuk Lejoj.mp3 4.5 MB 17-May-2009
[24] Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures.mp3 3.5 MB 18-May-2009
[24] Valton Krasniqi - Eja Eja.mp3 3.2 MB 19-May-2009
[24] Afrim Muqiqi - Te dua.mp3 4.8 MB 21-May-2009
[24] Eroll Murati - Me harro.mp3 4.2 MB 21-May-2009
[24] Valon Azizi - Per ditlindjen e aidit.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Nesti - Moj Shkodrane.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Pandora - Studenqan ta hanksha zemren.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Instrumental.mp3 5.5 MB 21-May-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Alkapone.mp3 4.4 MB 21-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Gurbeti Live ne Oxygen.mp3 3.8 MB 21-May-2009
[24] 01. Bajrush Doda - Hasan Fazlis.mp3 27.6 MB 21-May-2009
[24] 03. Bajrush Doda - Kur krisi Pushka.mp3 3.0 MB 21-May-2009
[24] 02. Bajrush Doda - Esat Pasha.mp3 19.9 MB 21-May-2009
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Dafina Zeqiri - Baterit [Remix ].mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Eli - Nuk pom Dhimet Nata.mp3 5.7 MB 21-May-2009
[24] Fatime Sabedini - jam jetim.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Genta - E verteta ime(2).mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Eli - Sa mir Dite.mp3 5.6 MB 21-May-2009
[24] Eli - Dashuria e Vertet.mp3 5.4 MB 21-May-2009
[24] F-Kay ft. Blero - Ama ( Top fest 6 ).mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Xhimi-P - Qe edhe ni sen.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 21-May-2009
[24] Genta - E verteta ime.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 21-May-2009
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - I Ni dit lazdroesh.mp3 2.8 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Per dashuri.mp3 3.9 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Baba im.mp3 4.2 MB 24-May-2009
[24] Petrit Goliqi - Amerika.mp3 5.2 MB 24-May-2009
[24] Vali - Jalla mor Bylbylo.mp3 31.3 MB 25-May-2009
[24] Vali - Pse me ike.mp3 50.0 MB 25-May-2009
[24] Vali - Sonte Sonte.mp3 35.4 MB 25-May-2009
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 25-May-2009
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 27-May-2009
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 27-May-2009
[24] Amaranda - Dashuri Cigane.mp3 6.2 MB 27-May-2009
[24] Barbara - Flirt.mp3 5.0 MB 27-May-2009
[24] Behare Shala - Qik Hasreti.mp3 3.6 MB 27-May-2009
[24] Ervin Bushati Vec per ty .mp3 4.3 MB 27-May-2009
[24] Edi Rama ft West Side Family - Cohu.mp3 3.9 MB 28-May-2009
[24] Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans.mp3 2.9 MB 28-May-2009
[24] Adrian Gaxha - Ti tani [ Versioni Maqedonisht ] 2009.mp3 4.7 MB 29-May-2009
[24] Nadi - Mori fund.mp3 4.5 MB 29-May-2009
[24] Alban Skenderaj & Miriam Cani - Let Me Die With You .mp3 4.6 MB 30-May-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Pasha Bella.mp3 4.5 MB 01-Jun-2009
[24] Lina - Me kan Martu.mp3 4.7 MB 01-Jun-2009
[24] Nebahate Batllava - Lamtumir.mp3 3.5 MB 01-Jun-2009
[24] Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 05-Jun-2009
[24] Bilbilat - Live Potpuri.mp3 9.6 MB 05-Jun-2009
[24] Naser Berisha - Kur mbetesh vet.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Sinan Hoxha - Live.mp3 15.3 MB 05-Jun-2009
[24] Xhela - Emine Emine.mp3 3.0 MB 05-Jun-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 01.mp3 10.3 MB 07-Jun-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 02.mp3 12.7 MB 07-Jun-2009
[24] Djemt e Drinit - pa ty.mp3 3.9 MB 07-Jun-2009
[24] Drita Musliu - Do Te Jesh Pishmane.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Elita 5, Ciljeta, Stine, Bojken Lajko - Shqiper po ndryshon.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Xhavit Avdyli - Mos loto.MP3 1.1 MB 07-Jun-2009
[24] Eta - Se Meritoj.mp3 4.0 MB 07-Jun-2009
[24] Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim.mp3 5.6 MB 07-Jun-2009
[24] Nebi Halili - Une ne Mergim e Ti Ne Kosove.mp3 3.3 MB 07-Jun-2009
[24] Burim Aliu - Me trego.mp3 1.4 MB 07-Jun-2009
[24] Aurora - Bomm 11.mp3 1.7 MB 07-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Ta la amanet.mp3 3.0 MB 08-Jun-2009
[24] Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet.mp3 7.0 MB 08-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Hajde me mu (Live).mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Vesa Luma - Edhe nje Fundvit.mp3 3.9 MB 08-Jun-2009
[24] Ermali i vogel - Qikat pedante.mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Eshte e Kot.mp3 5.2 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Ku je ti.mp3 4.4 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Se Per ty po Jetoj Une.mp3 4.9 MB 09-Jun-2009
[24] Ermali - Live ne Stuttgard.mp3 22.3 MB 10-Jun-2009
[24] Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo).mp3 1.5 MB 10-Jun-2009
[24] Meda - Live ne Stuttgard.mp3 100.0 MB 10-Jun-2009
[24] 2po2 ft. Flori-Crazy Girl.mp3 3.4 MB 10-Jun-2009
[24] Berati - Qare nuk e kam.mp3 3.2 MB 11-Jun-2009
[24] Arflet Selmani - Lumturia Jone.mp3 3.6 MB 11-Jun-2009
[24] Da Ligs feat Don Arbas - Qoj Nalt.mp3 4.6 MB 12-Jun-2009
[24] Abi feat Zeero Man Video - Ti Shko.mp3 4.3 MB 12-Jun-2009
[24] Irma Libohova - Stop.mp3 4.1 MB 12-Jun-2009
[24] OranG The Big Baba Chef.mp3 4.2 MB 12-Jun-2009
[24] Labi - Takim si ne enderr.mp3 3.1 MB 13-Jun-2009
[24] Berati - Lotet.mp3 3.7 MB 13-Jun-2009
[24] Drilandi - Tallava Live ( 2009 ).mp3 4.7 MB 13-Jun-2009
[24] Hevzia Ork Albanota - Tallava Live ( 2009 ).mp3 5.9 MB 13-Jun-2009
[24] Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo.mp3 3.3 MB 13-Jun-2009
[24] Merita Bunjaku - pa ty.mp3 3.5 MB 14-Jun-2009
[24] Ciljeta feat Big Basta - Deja Vu.mp3 7.0 MB 14-Jun-2009
[24] Meda_-_Spata_Rini_2009.mp3 3.7 MB 14-Jun-2009
[24] Besa - maturantet.mp3 9.1 MB 15-Jun-2009
[24] Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet.mp3 3.9 MB 16-Jun-2009
[24] 2PO2 Don Pizhi Capital-T - Apet Bashk.mp3 3.6 MB 16-Jun-2009
[24] Gjyle Qollaku - Ende ketu jam.mp3 5.9 MB 17-Jun-2009
[24] Dafina Zeqiri - Shume Larg.mp3 5.1 MB 17-Jun-2009
[24] Edona Llalloshi - Gjenerata.mp3 4.5 MB 20-Jun-2009
[24] Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet.mp3 3.1 MB 21-Jun-2009
[24] Ramadan_Krasniqi_-_Dani_-_Jeta_pa_ty_2009.mp3 6.4 MB 21-Jun-2009
[24] Avdija - Tallava Per Ilir Kamarjerin ( Live 2009 ).mp3 5.1 MB 23-Jun-2009
[24] Fidannex - Eja Prap ( 2009 ).mp3 3.7 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fukaraja.mp3 7.5 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fundi Im.mp3 3.8 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Nena Me Nje Sy.mp3 2.4 MB 23-Jun-2009
[24] Tuna_ft.Meda___Geti_-_Hit_2009.mp3 3.3 MB 25-Jun-2009
[24] G-Soldier - Krejt Numer 1.mp3 3.8 MB 25-Jun-2009
[24] Lori amp Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 3.9 MB 25-Jun-2009
[24] Daim Lala - Dashuria filloj.mp3 1.8 MB 26-Jun-2009
[24] Adnan Daci - Tallava ( Live ).mp3 1.9 MB 26-Jun-2009
[24] Aferdita Dreshaj - dridhem per ty.mp3 3.6 MB 26-Jun-2009
[24] Meda - Une e du Kosoven.mp3 4.4 MB 27-Jun-2009
[24] Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty.mp3 5.4 MB 27-Jun-2009
[24] Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh.mp3 5.0 MB 27-Jun-2009
[24] Korab jetishi - E mira bukuri.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] NRG Band dhe Beka - Shehide.mp3 3.7 MB 27-Jun-2009
[24] TNT - Ja Fali Zemren.mp3 5.3 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Shi Ne Qytet.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit.mp3 4.8 MB 27-Jun-2009
[24] - Meda - U thane gjethet.mp3 5.5 MB 28-Jun-2009
[24] Sabri Fejzullahu Dhe Miranda Hashani - Asnje Her Nuk Te La.mp3 3.9 MB 28-Jun-2009
[24] Mentor Kurtishi - Live 2009.mp3 6.7 MB 29-Jun-2009
[24] Mirsa Kerceli - Ti Djalo.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani ft.Mirsa Kerceli - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani - As po as jo.mp3 4.7 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani - Ike larg.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Blerim Ramadani Zemer.mp3 3.1 MB 30-Jun-2009
[24] Fidan Gashi - Potpuri.mp3 3.8 MB 30-Jun-2009
[24] Fidani Gashi - Babi ore Babi.mp3 3.0 MB 30-Jun-2009
[24] Fidan Gashi - Ku je ti.mp3 3.5 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Dije Mir Qe Ke Mem Lyp.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Shpirti i Huaj E Zeza Vetes.mp3 3.7 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Keq Je Dashuru.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj.mp3 3.5 MB 01-Jul-2009
[24] B-Genius - Vera.mp3 3.1 MB 01-Jul-2009
[24] Blero - Papritur Remix 2009.mp3 1.7 MB 01-Jul-2009
[24] Big Tipp & Fatoni G & Mentor Kurtishi - Largohu.mp3 3.2 MB 01-Jul-2009
[24] Hekuran Krasniqi & Dj Cimi - Esmarallda.mp3 3.8 MB 01-Jul-2009
[24] Albatrit Muciqi - Syte e tu.mp3 3.2 MB 02-Jul-2009
[24] Dj Fluttrim ft. Pussycat Dolls - I Will Survive (Club mix) (2009).mp3 4.6 MB 02-Jul-2009
[24] Blero Mc Kresha Snupa - Higher.mp3 1.4 MB 05-Jul-2009
[24] Etno Engjujt dhe Blero - Kthehe Bileten.mp3 1.5 MB 05-Jul-2009
[24] Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua.mp3 3.3 MB 06-Jul-2009
[24] Dani - Nje dite kur do te vdesim.mp3 3.4 MB 06-Jul-2009
[24] Elvana Gjata - HiTech.mp3 3.5 MB 08-Jul-2009
[24] Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu.mp3 6.5 MB 09-Jul-2009
[24] Dj Blunt Ft Real 1 - Miss u.mp3 9.3 MB 10-Jul-2009
[24] Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher.mp3 4.2 MB 11-Jul-2009
[24] KAOS - S'dihet Qka U Bo.mp3 2.2 MB 11-Jul-2009
[24] Korab Jetishi - Me Ty.mp3 3.4 MB 14-Jul-2009
[24] Ekrem_Kurtishi_-_Vajz_zvicrane_2009.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Muzafer Islami - Faj te ti faj te un.mp3 3.2 MB 18-Jul-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet jane per femra.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Mihrije Braha - Xhelozia (2009).mp3 3.3 MB 18-Jul-2009
[24] Muzafer Islami - Luj luj e mos u ndal.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Artan Bakija - E kujtoj.mp3 3.6 MB 18-Jul-2009
[24] Shpat Kasapi - Flirton.mp3 4.3 MB 18-Jul-2009
[24] Ylli - Adrese pa emer.mp3 3.4 MB 18-Jul-2009
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Jul-2009
[24] Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat.mp3 4.1 MB 18-Jul-2009
[24] DaGhost ft. Bizzy - Me neve 2009.mp3 2.5 MB 21-Jul-2009
[24] Arta Bajrami - DeLuxe 2009.mp3 3.4 MB 22-Jul-2009
[24] Labi - Nata e Fundit e Beqaris.mp3 4.8 MB 23-Jul-2009
[24] Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe.mp3 3.6 MB 25-Jul-2009
[24] Mandi - Ti je shum larg.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Drita Jetishi-Sahiti - Se kam dite.mp3 3.4 MB 26-Jul-2009
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 26-Jul-2009
[24] Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj [REMIX] 2009.mp3 1.4 MB 26-Jul-2009
[24] SKILLZ- TI E KSHYR UNE E N´ZO.mp3 7.2 MB 27-Jul-2009
[24] Kaltrina Selimi - Hajt 2009.mp3 3.1 MB 27-Jul-2009
[24] Xheza - Neper Lot ( 2009).mp3 4.1 MB 27-Jul-2009
[24] Ardiani - Nuk eshte Loje.mp3 1.9 MB 27-Jul-2009
[24] Gold AG feat. Edita Sopjani - Pa gjum 2009.mp3 5.2 MB 27-Jul-2009
[24] Etno Engjujt ft. DJ Flow - Shqiptart e bojn mas miri.mp3 3.4 MB 29-Jul-2009
[24] Adelina Berisha - Zemra Jote.mp3 3.2 MB 29-Jul-2009
[24] Bekim Kastrati - Live 2009.mp3 7.8 MB 30-Jul-2009
[24] Alban Skenderaj - This is your day.MP3 3.1 MB 31-Jul-2009
[24] Genta Ismajli - Nje panter i zi 2009.mp3 3.2 MB 31-Jul-2009
[24] Dj Dedi - Leylim Ley 2009.mp3 2.3 MB 02-Aug-2009
[24] Donika Hajra - Shoqet e mia.mp3 3.2 MB 03-Aug-2009
[24] Per mu femer tjeter ska.mp3 3.0 MB 04-Aug-2009
[24] Ernimi dhe Mandi - Tallava.mp3 9.8 MB 04-Aug-2009
[24] Artushi - Me ty Pergjithmone.mp3 4.0 MB 04-Aug-2009
[24] Fer - Aj nuk osht si une ft. Lyrical Son.mp3 3.6 MB 05-Aug-2009
[24] West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3 3.4 MB 06-Aug-2009
[24] Shkurte_Fejza___Gresa_Behluli_-_Nena_dhe_Bija.mp3 3.2 MB 06-Aug-2009
[24] B-Genius - B'G-ja(www.Therandamusic.com).mp3 2.5 MB 06-Aug-2009
[24] shota remix (Dj.Floyd).mp3 5.9 MB 06-Aug-2009
[24] CAPITAL T- SUPERSWEET (music).mp3 3.3 MB 07-Aug-2009
[24] Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i mergimtarit.mp3 1.9 MB 07-Aug-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Gramofon moments.mp3 3.1 MB 08-Aug-2009
[24] Elinda dhe Ardit - Merre.mp3 3.5 MB 08-Aug-2009
[24] Egzona Gjombalaj - Nje dashuri.mp3 2.7 MB 08-Aug-2009
[24] Dani-Ne martesen tende.mp3 9.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Tallava.mp3 8.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - sa mka marr malli.mp3 6.7 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Oh gurbet.mp3 6.6 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Azilant.mp3 7.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dafina Zeqiri - Zi e terr.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Bleona Qereti - Luj luj.mp3 3.8 MB 08-Aug-2009
[24] Berkan - Nje Kujtim.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Histori per tjert.mp3 2.9 MB 09-Aug-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 13-Aug-2009
[24] Mimoza Shkodra E ke nje vend.mp3 5.1 MB 13-Aug-2009
[24] Remzi Leka - Sa pishman.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Lindi - Kthehu zemer.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Xheza - Naten kur u ndam.mp3 4.1 MB 13-Aug-2009
[24] Lindi - Largohu 2009.mp3 3.6 MB 13-Aug-2009
[24] Merita Bunjaku - Pa ty 2009.mp3 3.0 MB 13-Aug-2009
[24] Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal.mp3 2.9 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Bytyqi Syrin sikur rrushi new 2009.mp3 5.2 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Maqedonsi - Po ndahemi.mp3 4.4 MB 13-Aug-2009
[24] Xheza - Potpuri 2009.mp3 8.5 MB 13-Aug-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet per femra.mp3 5.7 MB 13-Aug-2009
[24] Qendrim Lutfiu - E vecant.mp3 3.1 MB 13-Aug-2009
[24] Bekim Kastrati - Oren qe ma dhe.mp3 5.4 MB 13-Aug-2009
[24] Elvana Gjata - Turn you.mp3 4.4 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova - Per Danin.mp3 6.5 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova me Triolla - Tallava 2009 best.mp3 6.0 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova dhe Teuta Selimi - Taksim [ Tallava ].mp3 7.6 MB 14-Aug-2009
[24] ta kaloj nje nat me ty.mp3 4.1 MB 15-Aug-2009
[24] Motrat Mustafa - T dada e ke vendin.mp3 5.0 MB 15-Aug-2009
[24] Blerim Gashi - Per nje fjal [2009].mp3 1.4 MB 15-Aug-2009
[24] Ernimi - Jasha Sulltan jasha.mp3 11.9 MB 16-Aug-2009
[24] Orinda Huta - Une e di.mp3 4.8 MB 16-Aug-2009
[24] Jehona Sopi - Une e ti.mp3 4.5 MB 16-Aug-2009
[24] Gold AG ALLAH.mp3 10.6 MB 20-Aug-2009
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 21-Aug-2009
[24] Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror.mp3 5.8 MB 26-Aug-2009
[24] Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin.mp3 1.6 MB 26-Aug-2009
[24] Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday.mp3 4.1 MB 26-Aug-2009
[24] Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise.mp3 3.8 MB 26-Aug-2009
[24] Joana Smakaj - Pa 2.mp3 4.7 MB 26-Aug-2009
[24] Sef Duraj - Ardiana.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Dj Enno vs. Baba Trodon - Baba Din Remix.mp3 3.6 MB 29-Aug-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Nate Pa Fund.mp3 8.0 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Enno Vs Da Ghost - Kceni Krejt (ReMiX).mp3 3.9 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Canny Vs[1]. Duli - Sa te jet kjo jet (Club Mix 2009).mp3 4.8 MB 29-Aug-2009
[24] Lil Samee - Dua te harroj.mp3 3.2 MB 29-Aug-2009
[24] Valon Azizi - Edhe kenga e bylbylit.mp3 3.9 MB 02-Sep-2009
[24] Fitim Etemi - Dashnin te kam falur.mp3 3.5 MB 02-Sep-2009
[24] Gjithqka mbeti ne leter.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Lyrical Son Ft. Fer - Aj nuk osht si une.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Sa katile.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Vig Popa Ft Singullar - Veq po Du.mp3 4.4 MB 05-Sep-2009
[240] XheLa - Nuk kam Fat.wma 3.5 MB 05-Sep-2009
[240] Anduena Tahiri - Ne u ndam.wma 4.2 MB 05-Sep-2009
[24] Hekuran Krasniqi ft. LeGenda dhe Astrit Stafa - Gjithqka mbeti n`leter.mp3 3.7 MB 05-Sep-2009
[24] OutLife - Jasht Jetes.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Pse na ndan.mp3 3.2 MB 05-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Tallava.mp3 3.4 MB 05-Sep-2009
[24] Valon Azizi - Live Tallava.mp3 5.5 MB 07-Sep-2009
[24] Driton Emini - Te Mirat Vijn Ngadal.mp3 3.6 MB 07-Sep-2009
[24] Uniku dhe njaziu - tash je pishmane.mp3 10.9 MB 08-Sep-2009
[24] Ingrid Gjoni - Hypnotise me (2009).mp3 4.6 MB 11-Sep-2009
[24] Shota - Une vlej.mp3 3.2 MB 11-Sep-2009
[240] Valle me Tupana - Grupi muzikor Bien Tupanat wma.wmv 34.3 MB 13-Sep-2009
[24] Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem.mp3 8.4 MB 13-Sep-2009
[24] Xhema - Sa her kur te shoh.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Baby une e di.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Kishe spom don.mp3 2.9 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Si mendojme ne.mp3 3.0 MB 15-Sep-2009
[24] Mimoza Shkodra - Mehmet gjakoves.mp3 7.3 MB 15-Sep-2009
[24] Majlinda Kryeziu - Nisja Dasmes .mp3 5.8 MB 18-Sep-2009
[24] Zef Beka - Pse moj nan me linde.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Duli - Prej Tetove ne Gostivar.mp3 2.4 MB 18-Sep-2009
[24] Anton Kala - Dy lot me pikojn.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Elita Reqi - Ku je.mp3 1.9 MB 18-Sep-2009
[24] Dj Blindi vs Arta Bajrami - Te Kam Per vete (Remix).mp3 3.4 MB 19-Sep-2009
[24] Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri Deshperuese .mp3 4.1 MB 19-Sep-2009
[24] Teuta Kurti - Ty.mp3 1.6 MB 19-Sep-2009
[24] Vig Poppa Ft. Bimbimma dhe Singullar - Veq po du me .mp3 4.4 MB 19-Sep-2009
[24] Depresioni Ft.Lil Samee and F-Kay - Prishtina Hot.mp3 5.6 MB 19-Sep-2009
[24] Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009].mp3 3.5 MB 21-Sep-2009
[24] Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon.mp3 4.2 MB 23-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj.mp3 2.2 MB 23-Sep-2009
[24] LORI - Dielli.mp3 4.1 MB 24-Sep-2009
[24] Labinot Tahiri Labi - Sa mka mar malli.mp3 3.7 MB 24-Sep-2009
[24] Linda Zanzi - Nje Muaj.mp3 2.9 MB 24-Sep-2009
[24] Minator_Basha__-_Niher_Dashuroj_-.mp3 3.4 MB 24-Sep-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani - LIVE - Mos ja falni.mp3 9.3 MB 24-Sep-2009
[24] Bekimi, Valbona dhe Shkurta -Tallava (2009).mp3 5.7 MB 27-Sep-2009
[24] Bubulina - Elementi i 5te.mp3 2.8 MB 28-Sep-2009
[24] Albina Demaku Ft. Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim.mp3 3.2 MB 01-Oct-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Eternel (french).mp3 3.4 MB 01-Oct-2009
[24] Gold AG - Luftojm per fitore.mp3 11.0 MB 01-Oct-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani, Mos ja falni (Live).mp3 9.4 MB 01-Oct-2009
[24] Gold AG ft Andin Randobrava - I humbur .mp3 6.7 MB 01-Oct-2009
[24] Rrahim Struja - Nermin nermin.mp3 3.1 MB 03-Oct-2009
[24] ALba G - Hapi Syt.mp3 7.1 MB 03-Oct-2009
[240] Azemi - Shkove shkove 2009.wma 4.5 MB 04-Oct-2009
[24] Azemi - Emine 2009.mp3 3.3 MB 04-Oct-2009
[24] Azemi - Ishte nje dit 2009.mp3 3.7 MB 04-Oct-2009
[24] Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur.mp3 5.4 MB 04-Oct-2009
[24] Mandi - Moj Katile 2009.mp3 4.2 MB 06-Oct-2009
[24] Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi 2009.mp3 1.9 MB 08-Oct-2009
[24] Alban Mehmeti - Ti me Cmend.mp3 2.9 MB 10-Oct-2009
[24] Adelina Ismajli- Tribalb.mp3 8.5 MB 15-Oct-2009
[24] Buqja - Tallava Jam djal trim dai 2009.mp3 4.8 MB 16-Oct-2009
[24] Kaltrina Selimi - Ditelindja .mp3 3.6 MB 19-Oct-2009
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 22-Oct-2009
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Sabian - Te thashe te dua.mp3 3.2 MB 22-Oct-2009
[24] Adrian Gaxha - E brenduar.mp3 3.5 MB 27-Oct-2009
[24] Ajet Sinani - Dashuria nje here falet 2009.mp3 3.3 MB 27-Oct-2009
[24] Unikkatil - Urdhno knena.mp3 2.4 MB 29-Oct-2009
[24] Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet (2009).mp3 3.4 MB 30-Oct-2009
[24] LABINOT TAHIRI LABI - Dashuria ime (Polifest 2009) - therandamusic.com.mp3 9.4 MB 30-Oct-2009
[24] Naser Rexhepi ft. Sebi - Shkupjane.mp3 4.1 MB 31-Oct-2009
[24] Nikolle Nikprelaj, Valentina Rama, Malsori, Lirije Dedvukaj - Potpuri (2009).mp3 43.8 MB 31-Oct-2009
[24] Mensure - Ama Doren Moj Gjane Potpuri 2009.mp3 4.5 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Je Larg Ne Gyrbet 2009.mp3 3.8 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Syt e Zi - 2009.mp3 3.3 MB 01-Nov-2009
[24] DJ Suat ft Qendrim Kodraliu - Nata E Fundit Remix 2009.mp3 3.9 MB 01-Nov-2009
[24] 3.Salih Gash - Ku ju knova sonte Tallava.mp3 11.0 MB 03-Nov-2009
[24] Vullnet Zhuniqi - Qefi.mp3 5.7 MB 03-Nov-2009
[24] Brahim Qetaj - Ibrahim Rugova.mp3 4.1 MB 03-Nov-2009
[24] 2.Salih Gash - Tallava per Drenicen.mp3 5.4 MB 03-Nov-2009
[24] 1.Salih Gash - Tallava per Gyrbetqar.mp3 12.8 MB 03-Nov-2009
[24] Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir.mp3 3.2 MB 04-Nov-2009
[24] Flori - Playback.mp3 3.4 MB 04-Nov-2009
[24] Ndero Honey - Te Dua 2009.mp3 2.6 MB 04-Nov-2009
[24] Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj.mp3 3.0 MB 04-Nov-2009
[24] Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy.mp3 3.6 MB 07-Nov-2009
[24] Grupi TNT - Po Me Thua (2009).mp3 3.9 MB 10-Nov-2009
[24] Ryva Kajtazi - Nuk ka vend.mp3 5.7 MB 10-Nov-2009
[24] Ingrid Gjoni - Nemi nemi (2009).mp3 3.3 MB 10-Nov-2009
[24] Mira Konci - Sy femije (2009).mp3 3.5 MB 10-Nov-2009
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 11-Nov-2009
[24] Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3 6.8 MB 12-Nov-2009
[24] Rozana Radi - Femer.mp3 3.1 MB 12-Nov-2009
[24] Vjollca Luka - Flutura.mp3 4.5 MB 12-Nov-2009
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 12-Nov-2009
[24] Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen.mp3 3.5 MB 15-Nov-2009
[24] Daligs - LETS CRUNK.mp3 2.8 MB 16-Nov-2009
[24] Soni-Zemer_e_pakurdisur.mp3 3.3 MB 17-Nov-2009
[24] Laurat - 2 vjet.mp3 9.4 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat ft.Soljah Kid - I miss you.mp3 4.8 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat - Jump.mp3 5.0 MB 18-Nov-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho .mp3 9.1 MB 18-Nov-2009
[24] Adelina Ismajli - Nuk ngec.mp3 3.3 MB 18-Nov-2009
[24] B-Genius - E lype E gjete.mp3 3.3 MB 20-Nov-2009
[24] B-Genius ft[1].mp3 3.0 MB 20-Nov-2009
[24] Fidani - Masi nuse nuk mu bane.mp3 5.1 MB 20-Nov-2009
[24] Drenusha Latifi - Te ajo.mp3 3.9 MB 20-Nov-2009
[24] Beli Dhe Klodian Duraku - Ani Ani Martohu 2009.mp3 4.2 MB 20-Nov-2009
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 20-Nov-2009
[24] Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje.mp3 1.5 MB 21-Nov-2009
[24] Rona Nishliu - Zonja Vdekje.mp3 3.5 MB 21-Nov-2009
[24] Adelina Tahiri - Nuk jam penduar.mp3 3.4 MB 21-Nov-2009
[24] Kastro Zizo - I Penduar.mp3 3.2 MB 21-Nov-2009
[24] Arsim Avdyli - dashurin ta kam fal.mp3 2.7 MB 21-Nov-2009
[24] Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj.mp3 3.1 MB 21-Nov-2009
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 22-Nov-2009
[24] Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike].mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Bertat Shala dhe Elvana Sadriu - Nuk jam akull.mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Orinda Huta - Oqean.mp3 5.0 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Hajde hajde zemer.mp3 4.0 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Te dua te dua.mp3 4.6 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Oj Shehide.mp3 5.8 MB 24-Nov-2009
[24] Liria Dedvukaj - M ka dhan baci 12 vjec.mp3 1.5 MB 24-Nov-2009
[24] Dini - Dashuria nuk asht loj .mp3 6.2 MB 24-Nov-2009
[24] Capital-T - Ku Jon Pare(sa ma shpejt ne qualitet ma te mir).mp3 1.3 MB 24-Nov-2009
[24] Gold AG - Leter nga burgu..mp3 4.1 MB 25-Nov-2009
[24] Capital T - Ku Jon Paret(High Quality).mp3 6.2 MB 27-Nov-2009
[24] Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina 2009.mp3 4.1 MB 30-Nov-2009
[24] SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes.mp3 4.5 MB 30-Nov-2009
[24] Speya ft Sima dhe Bardhi - Police.mp3 7.2 MB 01-Dec-2009
[24] Kastro Zizo Ft. Ingrid Gjoni and OG - Sick.mp3 1.6 MB 01-Dec-2009
[24] Genta Ismajli - Hello America Mega Mix.mp3 6.1 MB 01-Dec-2009
[24] Kosovare Hasi - Dua Sonte.mp3 3.5 MB 01-Dec-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Status Koh.mp3 3.3 MB 02-Dec-2009
[24] Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke.mp3 1.7 MB 02-Dec-2009
[24] Artan Ferati - Buzet tua.mp3 4.2 MB 04-Dec-2009
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 04-Dec-2009
[24] Nadi - Nuk Mund Te Harroj.mp3 1.7 MB 06-Dec-2009
[24] Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat.mp3 2.9 MB 07-Dec-2009
[24] Fahrush Azemi - Uje te jap uje ste jap.mp3 3.4 MB 07-Dec-2009
[24] Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon.mp3 3.5 MB 07-Dec-2009
[24] Ilir Thaqi - Nese Ndahemi.mp3 2.5 MB 08-Dec-2009
[24] Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter.mp3 3.4 MB 08-Dec-2009
[24] Sejlan - Skam llogari.mp3 3.3 MB 09-Dec-2009
[24] Ardit Bexheti - Pa dashuri.mp3 3.8 MB 09-Dec-2009
[24] Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja.mp3 3.7 MB 09-Dec-2009
[24] Bajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuar.mp3 4.5 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra - Te dua.mp3 2.9 MB 11-Dec-2009
[24] Xhela - te dua te dua.mp3 5.7 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon .mp3 7.3 MB 11-Dec-2009
[24] FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu.mp3 5.0 MB 11-Dec-2009
[24] Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh.mp3 3.1 MB 12-Dec-2009
[24] Mira Janji - Botes Ane e mban i bie.mp3 3.2 MB 12-Dec-2009
[24] Njomza Mejzini - Linda per ty 2010.mp3 2.2 MB 10-Jan-2010
[24] Rihana - Dua te jem veq me ty 2010.mp3 3.3 MB 10-Jan-2010
1036 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 4.8 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu