Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] - Meda - U thane gjethet.mp3 5.5 MB 28-Jun-2009
[24] 01 - Labi - Buzet e tua.mp3 5.0 MB 13-Apr-2009
[24] 01 1.2.3 minuta-alban mehmeti.MP3 5.2 MB 30-Dec-2008
[24] 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play.mp3 7.4 MB 10-May-2009
[24] 01. Bajrush Doda - Hasan Fazlis.mp3 27.6 MB 21-May-2009
[24] 1.Salih Gash - Tallava per Gyrbetqar.mp3 12.8 MB 03-Nov-2009
[24] 02. Bajrush Doda - Esat Pasha.mp3 19.9 MB 21-May-2009
[24] 2.Salih Gash - Tallava per Drenicen.mp3 5.4 MB 03-Nov-2009
[24] 2PO2 Don Pizhi Capital-T - Apet Bashk.mp3 3.6 MB 16-Jun-2009
[24] 2po2 ft. Flori-Crazy Girl.mp3 3.4 MB 10-Jun-2009
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] 03 Sinan Vlasaliu - Mendjemadhe.mp3 3.1 MB 18-Dec-2008
[24] 03. Bajrush Doda - Kur krisi Pushka.mp3 3.0 MB 21-May-2009
[24] 3.Salih Gash - Ku ju knova sonte Tallava.mp3 11.0 MB 03-Nov-2009
[24] 7me7 - Per Cudi.mp3 4.5 MB 05-May-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa & VIZI - As ni problem.mp3 7.1 MB 19-Jan-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa - Get Crunk.mp3 3.2 MB 09-Dec-2008
[24] Abi feat Zeero Man Video - Ti Shko.mp3 4.3 MB 12-Jun-2009
[24] Adelina Berisha - Zemra Jote.mp3 3.2 MB 29-Jul-2009
[24] Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon.mp3 3.5 MB 07-Dec-2009
[24] Adelina Emini - Qka ta ben goja.mp3 3.3 MB 03-Mar-2009
[24] Adelina Ft Valoni( ValaMala Show ) - Realitet.mp3 1.7 MB 03-Jan-2009
[24] Adelina Ismajli - Nuk ngec.mp3 3.3 MB 18-Nov-2009
[24] Adelina Ismajli- Tribalb.mp3 8.5 MB 15-Oct-2009
[24] Adelina Tahiri & Miloti - Vuaj.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Adelina Tahiri - Nuk jam penduar.mp3 3.4 MB 21-Nov-2009
[24] Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj.mp3 5.5 MB 05-Mar-2009
[24] Adelina Thaci - Solo.mp3 3.4 MB 21-Mar-2009
[24] Adelina Thaqi - Do Te Urrej.mp3 5.2 MB 07-Mar-2009
[24] Adelina_Berisha_-_Merre_Ket_Shpirt.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Adem Ramadani - Fukaraja.mp3 7.5 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fundi Im.mp3 3.8 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Nena Me Nje Sy.mp3 2.4 MB 23-Jun-2009
[24] Adnan Daci & Pandora - Lindem Nene Edhe Nje Here.mp3 4.4 MB 22-Apr-2009
[24] Adnan Daci - Tallava ( Live ).mp3 1.9 MB 26-Jun-2009
[24] Adnan Daci - Zambaku I Bardh.mp3 4.0 MB 07-Feb-2009
[24] Adrian Gaxha & Dani 2009 - Si kjo raki.mp3 3.0 MB 14-May-2009
[24] Adrian Gaxha - E brenduar.mp3 3.5 MB 27-Oct-2009
[24] Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina 2009.mp3 4.1 MB 30-Nov-2009
[24] Adrian Gaxha - Ti tani [ Versioni Maqedonisht ] 2009.mp3 4.7 MB 29-May-2009
[24] Adrian Gaxha feat Snow Black - Ti Tani.mp3 4.1 MB 08-May-2009
[24] adx Motra jone.mp3 4.7 MB 26-Jan-2009
[24] Aferdita Demaku - U kall atmosfera.mp3 1.8 MB 09-Apr-2009
[24] Aferdita Dreshaj - dridhem per ty.mp3 3.6 MB 26-Jun-2009
[24] Aferdita Dreshaj - Nese je burre.mp3 5.2 MB 05-Mar-2009
[24] Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj.mp3 6.3 MB 26-Jan-2009
[24] Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty.mp3 5.4 MB 27-Jun-2009
[24] Afrim Haliti - Lamtumir e dashur.mp3 5.2 MB 20-Apr-2009
[24] Afrim Muqiqi - Biri Im.mp3 3.3 MB 30-Apr-2009
[24] Afrim Muqiqi - Hajde me mu (Live).mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Ta la amanet.mp3 3.0 MB 08-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Te dua.mp3 4.8 MB 21-May-2009
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 12-Nov-2009
[24] Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Agim Gerguri [Fisniket] - Dola n Penxhere Live.mp3 5.3 MB 14-May-2009
[24] Agron Ahmeti - Nje deshir.mp3 3.0 MB 21-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Pa Ty.mp3 3.0 MB 26-Jan-2009
[24] Agroni & Lendita & Vjollca & Burimi - Potpuri.mp3 5.2 MB 21-Jan-2009
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 25-Feb-2009
[24] Agron Macula - Ah Qfar Fati Pata.mp3 5.0 MB 23-Apr-2009
[24] Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur.mp3 4.1 MB 03-Apr-2009
[24] Agron Pefeqeli - Luje Luje Belin.mp3 5.0 MB 03-May-2009
[24] Aida Cara - Zemer E Mallkuar.mp3 4.8 MB 12-May-2009
[24] Ajet Sinani - Dashuria nje here falet 2009.mp3 3.3 MB 27-Oct-2009
[24] ALba G - Hapi Syt.mp3 7.1 MB 03-Oct-2009
[24] Alba G - Jam Jetim.mp3 1.8 MB 25-Mar-2009
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 11-Nov-2009
[24] Albana Mesuli - Kur te bohesh nause cuco.mp3 4.4 MB 20-Apr-2009
[24] Albana Mesuri - Rrak e tak me rrah kjo zemer.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Albana Syla - E Kaluar E Kaluar.mp3 4.8 MB 31-Jan-2009
[24] Albana Syla__Mir_Keq_E_Pranoj_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Albana_Syla_-_E_Kaluar_E_Kaluar_2009.mp3 3.2 MB 22-Dec-2008
[24] Alban Blaku - Sjemi shoke.mp3 1.6 MB 27-Jan-2009
[24] Alban Mehmeti - 123 minuta.mp3 5.0 MB 25-Mar-2009
[24] Alban Mehmeti - Ti me Cmend.mp3 2.9 MB 10-Oct-2009
[24] Alban Skenderaj & Miriam Cani - Let Me Die With You .mp3 4.6 MB 30-May-2009
[24] Alban Skenderaj - This is your day.MP3 3.1 MB 31-Jul-2009
[24] Albatrit Muciqi - Syte e tu.mp3 3.2 MB 02-Jul-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Boll Boll.mp3 2.7 MB 18-Jan-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Bolll.mp3 2.8 MB 24-Feb-2009
[24] Albina.s band - Llokumi Jem .mp3 4.8 MB 11-Mar-2009
[24] Albina Demaku - 1 Milion.mp3 4.3 MB 25-Apr-2009
[24] Albina Demaku Ft. Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim.mp3 3.2 MB 01-Oct-2009
[24] Albina_Jakupi_-_Ti_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Alida ft.Stine - a wana be one.mp3 3.9 MB 18-Feb-2009
[24] Alida une te fal ty zemren time(Stine Production).mp3 2.9 MB 16-Jan-2009
[24] Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht.mp3 3.2 MB 27-Dec-2008
[24] Altuna Sejdiu - Interes.mp3 3.3 MB 06-Jan-2009
[24] Amaranda - Dashuri Cigane.mp3 6.2 MB 27-May-2009
[24] Amarda Arkaxhiu - Dashuri Vrastare.mp3 2.2 MB 24-Feb-2009
[24] Amir & Date - Do Kthehesh.mp3 4.1 MB 06-Mar-2009
[24] Andin Randobrava - Na Meshiro [ 2009 ].mp3 4.3 MB 26-Dec-2008
[24] Andos feat Xuxi - Free spirit.mp3 2.0 MB 03-Apr-2009
[24] Andos feat Xuxi Video - Free Spirit.mp3 4.9 MB 13-May-2009
[24] Anduena - Shi Me Uj.mp3 4.8 MB 08-Feb-2009
[240] Anduena Tahiri - Ne u ndam.wma 4.2 MB 05-Sep-2009
[24] Anduena Tahiri - Te te me fal.mp3 2.5 MB 05-Jan-2009
[24] Anila Lila - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 14-Dec-2008
[24] Anila Lilaj - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 17-Feb-2009
[24] Anila Mimani - U Bo Cuni Arapci.mp3 5.3 MB 05-May-2009
[24] Anjeza & Zyber Avdiu - Party Party.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Anonim - Dridhu pak.mp3 5.0 MB 10-Feb-2009
[24] Antigona Rrustolli - Stop.mp3 4.1 MB 20-Jan-2009
[24] Anton Kala - Dy lot me pikojn.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Anxhela & Bigi - Sonte.mp3 5.5 MB 12-May-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Kitara.mp3 7.4 MB 31-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit.mp3 1.6 MB 05-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - New York -.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Arbnor & Iliros - Dashuria ime.mp3 3.5 MB 18-Jan-2009
[24] Ardiana - Qfar Lype E gjete.mp3 2.5 MB 05-Mar-2009
[24] Ardiana Rama - Eja Sonte.mp3 3.1 MB 08-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pa Ty.mp3 2.9 MB 20-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pse je xheloz.mp3 3.1 MB 09-Apr-2009
[24] Ardiani - Nuk eshte Loje.mp3 1.9 MB 27-Jul-2009
[24] Ardian Salihaj Prap te dua.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Ardit Bexheti - Pa dashuri.mp3 3.8 MB 09-Dec-2009
[24] Arflet Selmani - Lumturia Jone.mp3 3.6 MB 11-Jun-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Eternel (french).mp3 3.4 MB 01-Oct-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Nate Pa Fund.mp3 8.0 MB 29-Aug-2009
[24] Arlind Bahtiri - Pse.mp3 1.4 MB 12-May-2009
[24] Armendi dhe Agroni Tallava e Forte 2009.mp3 5.4 MB 03-Feb-2009
[24] Armend Shabani - As po as jo.mp3 4.7 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani - Ike larg.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani ft.Mirsa Kerceli - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 30-Jun-2009
[24] Arsim Avdyli - dashurin ta kam fal.mp3 2.7 MB 21-Nov-2009
[24] Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj.mp3 3.1 MB 21-Nov-2009
[24] Arta Bajrami - DeLuxe 2009.mp3 3.4 MB 22-Jul-2009
[24] Artan Bakija - E kujtoj.mp3 3.6 MB 18-Jul-2009
[24] Artan Ferati - Buzet tua.mp3 4.2 MB 04-Dec-2009
[240] Artan Ferati - Foli zemres.wma 1.8 MB 31-Dec-2008
[24] Artushi - Me ty Pergjithmone.mp3 4.0 MB 04-Aug-2009
[24] As feat Big Basta Nje jete.mp3 4.3 MB 08-Jan-2009
[24] Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje.mp3 1.5 MB 21-Nov-2009
[24] Astrit Halitaj-Sa katile.mp3 1.5 MB 21-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj - Sa katile.mp3 1.5 MB 25-Mar-2009
[240] Astrit Mulaj - Masi nuse nuk mu bone.wma 3.1 MB 19-Jan-2009
[24] Aurela Gace - Mu thane syt.mp3 6.0 MB 07-Jan-2009
[24] Aurora - Bomm 11.mp3 1.7 MB 07-Jun-2009
[24] Avdi Cari - Amore ta biri nene haram mos mu bene.mp3 4.6 MB 20-Mar-2009
[24] Avdija - Po vjen kavaleri.mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Avdija - Tallava Per Ilir Kamarjerin ( Live 2009 ).mp3 5.1 MB 23-Jun-2009
[24] Avdija_Po_Vjen_Kavaleri_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Avni Alimusaj - Live 2009.mp3 3.5 MB 02-Jan-2009
[24] Azemi - Emine 2009.mp3 3.3 MB 04-Oct-2009
[24] Azemi - Ishte nje dit 2009.mp3 3.7 MB 04-Oct-2009
[240] Azemi - Shkove shkove 2009.wma 4.5 MB 04-Oct-2009
[24] B-Genius - B'G-ja(www.Therandamusic.com).mp3 2.5 MB 06-Aug-2009
[24] B-Genius - E lype E gjete.mp3 3.3 MB 20-Nov-2009
[24] B-Genius - Harrom.mp3 3.3 MB 03-Apr-2009
[24] B-Genius - Perjet.mp3 3.5 MB 18-Apr-2009
[24] B-Genius - Vera.mp3 3.1 MB 01-Jul-2009
[24] B-Genius ft[1].mp3 3.0 MB 20-Nov-2009
[24] B.King Ft. Baba Trodon - A e Din.mp3 3.4 MB 03-Mar-2009
[24] B.King Ft. Big Ar - Nan .mp3 4.4 MB 17-Feb-2009
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat.mp3 5.7 MB 13-Apr-2009
[24] Babuka ft Nardi - Tades.mp3 2.0 MB 25-Mar-2009
[24] Bajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuar.mp3 4.5 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra - Te dua.mp3 2.9 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon .mp3 7.3 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Gigolli - ne Deqan.mp3 60.1 MB 16-Dec-2008
[24] Barbara - Flirt.mp3 5.0 MB 27-May-2009
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 22-Oct-2009
[24] Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela.mp3 6.9 MB 08-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet.mp3 3.1 MB 21-Jun-2009
[24] Behare Shala - Qik Hasreti.mp3 3.6 MB 27-May-2009
[24] Behare Shala - Sa mir po kcen.mp3 3.1 MB 13-Apr-2009
[24] Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija 2009.mp3 4.1 MB 15-Dec-2008
[24] Bekim Dehari-Ledhatare.mp3 5.0 MB 22-Jan-2009
[24] Bekimi, Valbona dhe Shkurta -Tallava (2009).mp3 5.7 MB 27-Sep-2009
[24] Bekimi - T'kisha me u ba flutur.mp3 1.8 MB 02-Feb-2009
[24] Bekimi dhe Triolla - Taksim Sllupcanit Haraqines.mp3 7.8 MB 15-May-2009
[24] Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj e mira.mp3 3.1 MB 30-Jan-2009
[24] Bekim Kastrati - Gjdo gje mbaroi.mp3 3.7 MB 30-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gzuar shokt e mi.mp3 5.3 MB 30-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Live 2009.mp3 7.8 MB 30-Jul-2009
[24] Bekim Kastrati - Maturant o maturant.mp3 4.3 MB 08-May-2009
[24] Bekim Kastrati - Oren qe ma dhe.mp3 5.4 MB 13-Aug-2009
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 10-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 10-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Moj mekatare (Live).mp3 7.7 MB 02-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Per Danin.mp3 6.5 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova - Special ne prishtin.mp3 3.3 MB 22-Feb-2009
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 25-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Tash prekazit i erdh reni.mp3 6.4 MB 26-Apr-2009
[24] Bekim Kumanova dhe Teuta Selimi - Taksim [ Tallava ].mp3 7.6 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova me Triolla - Tallava 2009 best.mp3 6.0 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Rexhepi Big Party.mp3 3.6 MB 10-Jan-2009
[24] Bekim_Dehari_-_Nise_Vallen_Nise_2009.mp3 3.6 MB 21-Dec-2008
[24] Beli - Kadal Dal.mp3 2.6 MB 17-May-2009
[24] Beli - Ka qel karajfili ke shkolla.mp3 2.8 MB 17-May-2009
[24] Beli - Te Therras .mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Beli - Zemer.mp3 3.2 MB 17-May-2009
[24] Beli Dhe Klodian Duraku - Ani Ani Martohu 2009.mp3 4.2 MB 20-Nov-2009
[24] Beli_-_Te_Therras_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Berati - Lotet.mp3 3.7 MB 13-Jun-2009
[24] Berati - Qare nuk e kam.mp3 3.2 MB 11-Jun-2009
[24] Berati - Ti e din pse jemi nda.mp3 3.8 MB 24-Mar-2009
[24] Berkan - Nje Kujtim.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Berkan Ahmeti - Mama mia.mp3 1.6 MB 07-Mar-2009
[24] Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh.mp3 5.0 MB 27-Jun-2009
[24] Bertat Shala dhe Elvana Sadriu - Nuk jam akull.mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Besa - maturantet.mp3 9.1 MB 15-Jun-2009
[24] Besa - Tani te dua.mp3 4.0 MB 24-Feb-2009
[24] Besa Kokedhima Nothing gonna change Eurovision 2009 Romania.mp3 3.6 MB 26-Jan-2009
[24] Besart Halimi - Enderrat.mp3 4.6 MB 22-Apr-2009
[24] Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures.mp3 3.5 MB 18-May-2009
[24] Besjani - Hajt Moj Gru.mp3 4.1 MB 22-Apr-2009
[24] B Genius - Maturant.mp3 3.8 MB 29-Apr-2009
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 26-Jul-2009
[24] Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Big Tipp & Fatoni G & Mentor Kurtishi - Largohu.mp3 3.2 MB 01-Jul-2009
[24] Big_Mama_-_Pata_Ra_Ne_Bixhoz_2009.mp3 2.8 MB 22-Dec-2008
[24] Bilbilat - Live Potpuri.mp3 9.6 MB 05-Jun-2009
[24] Bilbilat nga Podujeva - Potpuri.mp3 6.3 MB 17-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva - Sa Me Ka Mar.mp3 3.1 MB 20-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva-Xhevahir.mp3 3.2 MB 20-Jan-2009
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 08-May-2009
[24] Bimi - Tak Tak Per Ty.mp3 6.2 MB 17-Feb-2009
[24] Bitonia_-_Vec_Ne_Dashuri.mp3 3.8 MB 16-Dec-2008
[24] Bleona Qereti - Luj luj.mp3 3.8 MB 08-Aug-2009
[24] Blerim Gashi - Per nje fjal [2009].mp3 1.4 MB 15-Aug-2009
[24] Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke.mp3 1.7 MB 02-Dec-2009
[24] Blerim Ramadani Zemer.mp3 3.1 MB 30-Jun-2009
[24] Blerim Shabani - Zemer.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Blero - Nuk me deshte.mp3 3.5 MB 18-Mar-2009
[24] Blero - Papritur Remix 2009.mp3 1.7 MB 01-Jul-2009
[24] Blero feat. Skillz_ Kaos_ MC Kresha_ Lyrical Son _ F-Kay - La Vida Loca _Remix.MP3 6.2 MB 28-Mar-2009
[24] Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher.mp3 4.2 MB 11-Jul-2009
[24] Blero Ft. Dafina & F-Kay - La vida loca ( FULL ).mp3 3.4 MB 10-Jan-2009
[24] Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo).mp3 1.5 MB 10-Jun-2009
[24] Blero Mc Kresha Snupa - Higher.mp3 1.4 MB 05-Jul-2009
[24] Blinera ft Hekuran Krasniqi Lali.mp3 3.9 MB 12-Mar-2009
[24] Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Bora Fera - Kthehu Ti.mp3 3.2 MB 05-May-2009
[24] Brahim Qetaj - Ibrahim Rugova.mp3 4.1 MB 03-Nov-2009
[24] Bubulina - Elementi i 5te.mp3 2.8 MB 28-Sep-2009
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Bukurije Morina & Merita Veselaj - Do Te Kthehem.mp3 1.9 MB 24-Feb-2009
[24] Buqja & Gazi & Linda - Kollazh.mp3 7.6 MB 25-Dec-2008
[24] Buqja - Tallava Jam djal trim dai 2009.mp3 4.8 MB 16-Oct-2009
[24] Buqja Gazi Linda - Plus Minus Potpuri.mp3 15.9 MB 29-Apr-2009
[24] Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise.mp3 3.8 MB 26-Aug-2009
[24] Burim Aliu - Me trego.mp3 1.4 MB 07-Jun-2009
[24] Burim Aliu- Pa Ty.mp3 3.0 MB 27-Jan-2009
[24] Burim Hoxha - Pa Tekst.mp3 4.3 MB 22-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Dasma jote.mp3 3.8 MB 24-Dec-2008
[24] Burim Kastrati - Hidhe at shami.mp3 3.1 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - I Vetmuar.mp3 7.6 MB 17-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant.mp3 4.1 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant 2009 Remix Dj Blunt.mp3 4.4 MB 17-May-2009
[24] Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [ Diss Mixha BiB ].mp3 3.1 MB 25-Mar-2009
[24] Capital-T - Ku Jon Pare(sa ma shpejt ne qualitet ma te mir).mp3 1.3 MB 24-Nov-2009
[24] Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt.mp3 7.2 MB 03-Feb-2009
[24] Capital T - Ku Jon Paret(High Quality).mp3 6.2 MB 27-Nov-2009
[24] CAPITAL T- SUPERSWEET (music).mp3 3.3 MB 07-Aug-2009
[24] Caspo Ft. DutchSchultz - Bang Bang.mp3 3.2 MB 05-Feb-2009
[24] Ciljeta feat Big Basta - Deja Vu.mp3 7.0 MB 14-Jun-2009
[24] Cima Dhe Eliza Kurbokaj - Qaj Jurie Shukarie.mp3 4.7 MB 08-Mar-2009
[24] Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3 5.7 MB 25-Mar-2009
[24] Corona - O Bylbyl.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Dafina Dauti - Do Te Them Jo .mp3 4.8 MB 12-Mar-2009
[24] Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009].mp3 3.5 MB 21-Sep-2009
[24] Dafina Zeqiri - Baterit [Remix ].mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Dafina Zeqiri - Dua qe ta di.mp3 4.8 MB 06-Mar-2009
[24] Dafina Zeqiri - Kabare.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri - Shume Larg.mp3 5.1 MB 17-Jun-2009
[24] Dafina Zeqiri - Zi e terr.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Dafina Zeqiri Ft. Etno Engjujt - My number.mp3 3.2 MB 23-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri ft KAOS - Blla Blla.mp3 4.2 MB 21-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Hot Shorts 2008.mp3 3.3 MB 08-Dec-2008
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.7 MB 04-Apr-2009
[24] DaGhost ft. Bizzy - Me neve 2009.mp3 2.5 MB 21-Jul-2009
[24] Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri.mp3 3.4 MB 03-May-2009
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu.mp3 6.5 MB 09-Jul-2009
[24] Daim Lala - A bre zemer.mp3 3.4 MB 06-Feb-2009
[24] Daim Lala - Dashuria filloj.mp3 1.8 MB 26-Jun-2009
[24] Daim Lala - Me tupan e qifteli.MP3 3.5 MB 16-May-2009
[24] Daim Lala - Party party.mp3 5.1 MB 07-Jan-2009
[24] Daim Lala - prinderit na ndan.mp3 8.0 MB 25-Dec-2008
[24] Daligs - LETS CRUNK.mp3 2.8 MB 16-Nov-2009
[24] Da Ligs feat Don Arbas - Qoj Nalt.mp3 4.6 MB 12-Jun-2009
[24] Dani - Azilant.mp3 7.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Kurr hallall sta bej.mp3 1.8 MB 18-Mar-2009
[24] Dani - Mori Nan E Mjera Nan.mp3 6.3 MB 21-Jan-2009
[24] Dani-Ne martesen tende.mp3 9.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Nje dite kur do te vdesim.mp3 3.4 MB 06-Jul-2009
[24] Dani - Oh gurbet.mp3 6.6 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - sa mka marr malli.mp3 6.7 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Tallava.mp3 8.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri.mp3 7.3 MB 05-Mar-2009
[24] Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet.mp3 3.9 MB 16-Jun-2009
[24] Dasmoret___Ekremi_-_Lum_E_Lum_Kush_Po_Vallzon.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra.mp3 1.7 MB 09-Jan-2009
[24] Denada Bare - Sy Me Lot.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Depresioni Ft.Lil Samee and F-Kay - Prishtina Hot.mp3 5.6 MB 19-Sep-2009
[24] Dhurata_Haliti_-_Kush_Ka_Qef_Me_Nejt.mp3 3.0 MB 16-Dec-2008
[24] Diellza Abazi - Shum Her Te Luta.mp3 2.1 MB 04-Apr-2009
[24] Dilja - Puthja jon.mp3 4.4 MB 26-Jan-2009
[24] Dini - Dashuria nuk asht loj .mp3 6.2 MB 24-Nov-2009
[24] Dj Bardh1 feat. Unikkatil & Ludacris .mp3 4.4 MB 06-Dec-2008
[24] Dj Blindi Ft. Dj Fidi - Tingulli 3nt - Po (Club Remix).mp3 4.7 MB 10-Jan-2009
[24] Dj Blindi vs Arta Bajrami - Te Kam Per vete (Remix).mp3 3.4 MB 19-Sep-2009
[24] Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj [REMIX] 2009.mp3 1.4 MB 26-Jul-2009
[24] Dj Blunt Ft Real 1 - Miss u.mp3 9.3 MB 10-Jul-2009
[24] Dj Canny Vs[1]. Duli - Sa te jet kjo jet (Club Mix 2009).mp3 4.8 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3 3.0 MB 08-Apr-2009
[24] Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry.mp3 3.5 MB 10-May-2009
[24] Dj Dedi - Leylim Ley 2009.mp3 2.3 MB 02-Aug-2009
[24] Dj Dedi - Super Remix.mp3 6.3 MB 30-Jan-2009
[24] Djemt e Drinit - pa ty.mp3 3.9 MB 07-Jun-2009
[24] Djemt e Ritmit - Maturantet.mp3 5.3 MB 17-May-2009
[24] Dj Enno vs. Baba Trodon - Baba Din Remix.mp3 3.6 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Enno Vs Da Ghost - Kceni Krejt (ReMiX).mp3 3.9 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Fluttrim ft. Pussycat Dolls - I Will Survive (Club mix) (2009).mp3 4.6 MB 02-Jul-2009
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 04-Dec-2009
[24] Dj SuaT - NChair.mp3 4.5 MB 08-Dec-2008
[24] DJ Suat ft Qendrim Kodraliu - Nata E Fundit Remix 2009.mp3 3.9 MB 01-Nov-2009
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 21-Aug-2009
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 370.7 KB 28-Dec-2008
[24] Dona & Blend - Per Fajin Tim.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Dona - Nuk E Dite Nuk E Di.mp3 5.1 MB 02-Feb-2009
[24] Dona_-_Nuk_Te_Kam_Frik_Zemer.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Dona__-_Nuk_E_Dite_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Donika Hajra - Shoqet e mia.mp3 3.2 MB 03-Aug-2009
[24] Don Pizhi Video - Po Doni Vota.mp3 4.4 MB 01-Mar-2009
[24] Drenusha Latifi - Ato Dite.mp3 3.6 MB 18-Mar-2009
[24] Drenusha Latifi - Te ajo.mp3 3.9 MB 20-Nov-2009
[24] Drilandi - Tallava Live ( 2009 ).mp3 4.7 MB 13-Jun-2009
[24] Drita Jetishi-Sahiti - Se kam dite.mp3 3.4 MB 26-Jul-2009
[24] Drita Musliu - Do Te Jesh Pishmane.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar.mp3 3.0 MB 25-Dec-2008
[24] Drita Musliu - Zdi pse nuk kam fat.mp3 2.8 MB 09-Mar-2009
[24] Drita_Musliu_-Ti_Ne_Jet_Nuk_Paske_Dashuruar_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Driton Emini - Te Mirat Vijn Ngadal.mp3 3.6 MB 07-Sep-2009
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 24-Feb-2009
[24] Driton Obertinca - Te kerkoj.mp3 3.3 MB 08-Apr-2009
[24] Driton Sopaj - Dije.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin.mp3 1.6 MB 26-Aug-2009
[24] Dritton Video - Te Kerkoj.mp3 4.2 MB 08-Jan-2009
[24] Duli - Prej Tetove ne Gostivar.mp3 2.4 MB 18-Sep-2009
[24] Duli - U largove.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat.mp3 3.1 MB 15-Dec-2008
[24] Edi Malaj - Ti e di.mp3 5.0 MB 24-Feb-2009
[24] Edi Rama ft West Side Family - Cohu.mp3 3.9 MB 28-May-2009
[24] Edmond Saliu - Hajde ne Valle.mp3 4.1 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Kisha Me U ba Fluter.mp3 4.6 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Nje Pik Loti.mp3 6.3 MB 01-Apr-2009
[24] Edona Llalloshi - Gjenerata.mp3 4.5 MB 20-Jun-2009
[24] Edona Llalloshi - Thuaj me ze.mp3 5.5 MB 25-Apr-2009
[24] Egzona Gjombalaj - Nje dashuri.mp3 2.7 MB 08-Aug-2009
[24] Ejup Gimolli - Moj Katile.mp3 3.8 MB 22-Feb-2009
[24] Ekrem_Kurtishi_-_Vajz_zvicrane_2009.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Eli - Dashuria e Vertet.mp3 5.4 MB 21-May-2009
[24] Eli - Nuk pom Dhimet Nata.mp3 5.7 MB 21-May-2009
[24] Eli - Sa mir Dite.mp3 5.6 MB 21-May-2009
[24] Elinda dhe Ardit - Merre.mp3 3.5 MB 08-Aug-2009
[24] Elita 5, Ciljeta, Stine, Bojken Lajko - Shqiper po ndryshon.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Elita Reqi - Ku je.mp3 1.9 MB 18-Sep-2009
[24] Elizabeta Marku-Lum kush merr djalin e vetem.mp3 5.7 MB 23-Dec-2008
[24] Elizabeta Marku - Lum Kush Merr Djalin E Vetum.mp3 3.9 MB 06-Apr-2009
[24] Eliza Hoxha - Deshprimi.mp3 2.6 MB 31-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Himni Im.mp3 4.8 MB 05-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen.mp3 3.5 MB 15-Nov-2009
[24] Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike].mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Elona - Qdo Dit Qdo Nat.mp3 4.9 MB 02-Feb-2009
[24] Elona_-_Cdo_Dit_Cdo_Nat_2009.mp3 3.3 MB 21-Dec-2008
[24] Elvana Gjata - Disipline.mp3 2.9 MB 09-Jan-2009
[24] Elvana Gjata - HiTech.mp3 3.5 MB 08-Jul-2009
[24] Elvana Gjata - Turn you.mp3 4.4 MB 14-Aug-2009
[24] Elvana Gjata Nuk jane me.mp3 4.8 MB 08-Mar-2009
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 10-Feb-2009
[24] Emi - Hajde hajde sa shyret.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Emi - Nje mije here.mp3 4.8 MB 24-Dec-2008
[24] Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj.mp3 3.0 MB 04-Nov-2009
[24] Emmy Ft Valton Krasniqi - Rastesisht u Pam 2009.mp3 4.0 MB 27-Dec-2008
[24] Emrah-K - Hajde sanije.mp3 5.8 MB 20-Apr-2009
[24] Endrit Duraku - Nje here ma thuaj.mp3 4.9 MB 25-Mar-2009
[24] Enklenda Qesku - Burri Qenka Llotari.mp3 3.8 MB 06-Apr-2009
[24] Erisa Dragoshi - Fanatiku.mp3 3.0 MB 06-Apr-2009
[24] Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi.mp3 6.0 MB 20-Dec-2008
[24] Ermali - Live ne Stuttgard.mp3 22.3 MB 10-Jun-2009
[24] Ermali i vogel - Qikat pedante.mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Ernimi - Jasha Sulltan jasha.mp3 11.9 MB 16-Aug-2009
[24] Ernimi dhe Mandi - Tallava.mp3 9.8 MB 04-Aug-2009
[24] Eroll Murati - Me harro.mp3 4.2 MB 21-May-2009
[24] Ersani - Kthema Driten Ti.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Ervin Bushati Vec per ty .mp3 4.3 MB 27-May-2009
[24] Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre.mp3 4.2 MB 22-Apr-2009
[24] Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava.mp3 9.8 MB 25-Feb-2009
[24] Eta - Se Meritoj.mp3 4.0 MB 07-Jun-2009
[24] Etno Engjujt dhe Blero - Kthehe Bileten.mp3 1.5 MB 05-Jul-2009
[24] Etno Engjujt ft. DJ Flow - Shqiptart e bojn mas miri.mp3 3.4 MB 29-Jul-2009
[240] ExtaSy ft B-eX - Xhelozojn.wma 3.4 MB 24-Dec-2008
[24] F-Kay ft. Blero - Ama ( Top fest 6 ).mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Fadili Krasniqi - leonarda.mp3 4.0 MB 28-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Me pa Fmijen si po qan.mp3 4.0 MB 30-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Po fol nana.mp3 4.3 MB 24-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Ty ta fala jeten.mp3 4.0 MB 24-Mar-2009
[24] Fadil Krasniqi - Sot a neser.mp3 3.6 MB 24-Mar-2009
[24] Fadil Zariqi - Nuk Lejoj.mp3 4.5 MB 17-May-2009
[24] Fahrush Azemi - Uje te jap uje ste jap.mp3 3.4 MB 07-Dec-2009
[24] Fani - E mir je e mir.mp3 5.0 MB 09-Mar-2009
[24] Fatime Sabedini - jam jetim.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty.mp3 5.2 MB 30-Jan-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare.mp3 2.1 MB 06-Apr-2009
[24] Fatlum_Ibrahimi_-Dje_Me_Ty_Sod_Pa_Ty_2009.mp3 3.5 MB 21-Dec-2008
[24] Fatmire Mjaku - 1000 Her.mp3 4.3 MB 21-Jan-2009
[24] Faton Berisha - FotoGrafit E Tua.mp3 5.8 MB 03-May-2009
[24] Faton Berisha - Ti Ke Qen.mp3 7.8 MB 09-May-2009
[24] Faton Berisha - Trego Te Verteten.mp3 6.7 MB 03-May-2009
[24] Faton Ukiqi Me fal.mp3 4.4 MB 24-Mar-2009
[24] Faton_Ukiqi_-Dashuria_Ime.mp3 3.2 MB 16-Dec-2008
[24] Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund.mp3 4.0 MB 30-Jan-2009
[24] Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani.mp3 3.1 MB 27-Dec-2008
[24] Fatos_Osmani_-_O_Po_Un_Jam_Llapjani_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Fatushi - Me ke humbur.mp3 3.8 MB 13-Apr-2009
[24] Feduard Zikolli - Pa Ty.mp3 4.5 MB 10-Feb-2009
[24] Fer - Aj nuk osht si une ft. Lyrical Son.mp3 3.6 MB 05-Aug-2009
[24] Fidan Gashi - Ku je ti.mp3 3.5 MB 30-Jun-2009
[24] Fidan Gashi - Potpuri.mp3 3.8 MB 30-Jun-2009
[24] Fidani - Masi nuse nuk mu bane.mp3 5.1 MB 20-Nov-2009
[24] Fidani Gashi - Babi ore Babi.mp3 3.0 MB 30-Jun-2009
[24] Fidannex - Eja Prap ( 2009 ).mp3 3.7 MB 23-Jun-2009
[24] Fisniket - Mos Me Nguc.mp3 3.1 MB 08-May-2009
[24] Fitim Etemi - Dashnin te kam falur.mp3 3.5 MB 02-Sep-2009
[24] Fitore Shashivari - Xhelozia.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Flori - Nuk mund te vdes.mp3 4.9 MB 14-May-2009
[24] Flori - Playback.mp3 3.4 MB 04-Nov-2009
[24] Flori amp Mihallaq Andrea Ta dish ti.mp3 4.6 MB 10-Jan-2009
[24] Fresh ft. ETNA - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 26-Dec-2008
[24] FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu.mp3 5.0 MB 11-Dec-2009
[24] Fugga ft. Dac - n'sex 2009.mp3 3.1 MB 28-Dec-2008
[24] G-Soldier - Krejt Numer 1.mp3 3.8 MB 25-Jun-2009
[24] Ganimete_Asllani_-_Dasma_Jon_Ka_Fillu_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Gazmend Goliqi - Baba im.mp3 4.2 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - I Ni dit lazdroesh.mp3 2.8 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Per dashuri.mp3 3.9 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Islami - Isha ne Vetmi - Special Per Llapjanet.mp3 1.3 MB 24-Mar-2009
[24] Genta,Tash je i Harruar.mp3 821.7 KB 27-Dec-2008
[24] Genta - E verteta ime(2).mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Genta - E verteta ime.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Genta Ismajli - Hello America Mega Mix.mp3 6.1 MB 01-Dec-2009
[24] Genta Ismajli - Nje panter i zi 2009.mp3 3.2 MB 31-Jul-2009
[24] Gentz ft Mirsa - Ata kan nevoje.mp3 3.2 MB 18-Mar-2009
[24] Gerta Heta Lamtumire NEW 2009 .mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 20-Nov-2009
[24] Gili dhe Enis Patoku - Kur U Ndame.mp3 2.7 MB 06-Apr-2009
[24] Gili_-_Me_mua_a_me_shoke_2009.mp3 4.2 MB 03-Jan-2009
[24] Gjithqka mbeti ne leter.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres.mp3 5.6 MB 30-Jan-2009
[24] Gjyle Qollaku - Ende ketu jam.mp3 5.9 MB 17-Jun-2009
[24] Gjyle Qollaku - Shum e shkurt eshte kjo jet.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Gjyle_Qollaku_-_Ti_Per_Mua_Je_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Gjyste Vulaj - Te Dua.mp3 2.4 MB 14-May-2009
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 21-Jan-2009
[24] Gold AG - Deri kur.mp3 5.6 MB 08-May-2009
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 27-May-2009
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 30-Dec-2008
[24] Gold AG - Leter nga burgu..mp3 4.1 MB 25-Nov-2009
[24] Gold AG - Luftojm per fitore.mp3 11.0 MB 01-Oct-2009
[24] Gold AG ALLAH.mp3 10.6 MB 20-Aug-2009
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 27-May-2009
[24] Gold AG feat. Edita Sopjani - Pa gjum 2009.mp3 5.2 MB 27-Jul-2009
[24] Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti .mp3 4.4 MB 05-May-2009
[24] Gold AG ft Andin Randobrava - I humbur .mp3 6.7 MB 01-Oct-2009
[24] Granit Ahmeti - Tjeter Kush.mp3 4.7 MB 29-Apr-2009
[24] Gresa Behluli - Uji mineral.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Gresa_Behluli_-Rrotolloje_Numrin_2009.mp3 4.3 MB 22-Dec-2008
[24] Greta Koci - Nuk Ta Kam Thene.mp3 1.9 MB 21-Feb-2009
[24] Greta Koci Do Te Me Shaj Nena.mp3 5.2 MB 26-Dec-2008
[24] Grupi TNT - Po Me Thua (2009).mp3 3.9 MB 10-Nov-2009
[240] Habibe Ostreni - Me mungon ( Top Fest 6 ).wma 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Me mungon.mp3 3.1 MB 15-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Nisu tash.mp3 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Halide Piskala - Dashuris ju ka qel dera.mp3 3.3 MB 09-Mar-2009
[24] Hana Cakuli - Simbol.mp3 2.9 MB 20-Jan-2009
[24] Hana Cakulli - U Sherova.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Hanemshahe Morina - Dil Deri Ne Dritare.mp3 4.1 MB 25-Apr-2009
[24] Hekuran Krasniqi & Dj Cimi - Esmarallda.mp3 3.8 MB 01-Jul-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Gramofon moments.mp3 3.1 MB 08-Aug-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho .mp3 9.1 MB 18-Nov-2009
[24] Hekuran Krasniqi ft. LeGenda dhe Astrit Stafa - Gjithqka mbeti n`leter.mp3 3.7 MB 05-Sep-2009
[24] Hevzia Ork Albanota - Tallava Live ( 2009 ).mp3 5.9 MB 13-Jun-2009
[24] Hyseni & Sulltani-Un nuk pata mashtrime.mp3 2.1 MB 04-Mar-2009
[24] Hysen Smajli CENI - Ti Si Nuse Une Si Dhender.mp3 3.5 MB 12-Mar-2009
[24] Hysni Klinaku Merre kete dhurate.mp3 3.7 MB 12-Mar-2009
[24] Hyzeri - Solle Mindilin.mp3 2.9 MB 27-Jan-2009
[24] Idrizi - Kalle Krejt.mp3 8.0 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Kur pata 5 vjet mue nona meka vdek.mp3 4.7 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Ndahet zemra ne dy sjes Print etu zemer na dan Zemra me.mp3 24.9 MB 20-Mar-2009
[24] ILIR Confession Elia Zaharia.mp3 4.4 MB 29-Apr-2009
[24] Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit.mp3 3.1 MB 03-Mar-2009
[24] Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu.mp3 3.5 MB 17-Feb-2009
[24] Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i mergimtarit.mp3 1.9 MB 07-Aug-2009
[24] Ilir Thaqi - Nese Ndahemi.mp3 2.5 MB 08-Dec-2009
[24] Ingrid Gjoni - Hypnotise me (2009).mp3 4.6 MB 11-Sep-2009
[24] Ingrid Gjoni - Nemi nemi (2009).mp3 3.3 MB 10-Nov-2009
[24] Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit.mp3 3.8 MB 26-Dec-2008
[24] Irma Libohova - Stop.mp3 4.1 MB 12-Jun-2009
[24] Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova.mp3 5.4 MB 15-Jan-2009
[24] Ismet Behxheti & Nazife Bunjaku - Potpuri.mp3 3.8 MB 09-Mar-2009
[24] Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora.mp3 5.6 MB 22-Jan-2009
[24] Ismet Demaj - Hajde hajde Rrushi i Istogut Live.mp3 7.8 MB 16-May-2009
[24] Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Istref Berisha - Qikat E Kosoves.mp3 4.9 MB 22-Jan-2009
[24] Jehona Sopi - A do plakemi bashke.mp3 3.0 MB 28-Mar-2009
[24] JEHONA SOPI - A do te plakemi e.mp3 3.9 MB 13-May-2009
[24] Jehona Sopi - Une e ti.mp3 4.5 MB 16-Aug-2009
[24] Jemayli - Baby une e di.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Kishe spom don.mp3 2.9 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Si mendojme ne.mp3 3.0 MB 15-Sep-2009
[24] Jeta e Hidhur - Muzik Nga Seriali.mp3 4.6 MB 18-Apr-2009
[24] Jeton Kuqi - Ty te du.mp3 1.9 MB 04-Jan-2009
[24] Jeton Kuqi dhe NAJA - Live TALAVA.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Joana Smakaj - Pa 2.mp3 4.7 MB 26-Aug-2009
[24] Jolanda Puci - Ti Je.mp3 2.3 MB 22-Apr-2009
[24] Joy FeaT Zeef Ft Lushi Ft Viper Ft Sllimi-Sonte(GG Army).mp3 4.7 MB 26-Dec-2008
[24] Julka - Sonte.mp3 2.8 MB 31-Dec-2008
[24] K-Brave feat Dog Drimi & Mr.Deadly & Mc.Anaconda - Real Rap.mp3 3.9 MB 26-Dec-2008
[24] Kabal Mafia Toka Kastro ZizoOGDajaDoYoung Zerka.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Kadencat___Naser_Makedonci_-_Kollazh_2009.mp3 5.0 MB 21-Dec-2008
[24] Kadrush Rahoveci - Potpuri 2009.mp3 8.9 MB 14-May-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Special dan rrugoves.mp3 7.5 MB 22-Feb-2009
[24] Kaltrina Selimi - Copy Paste.mp3 2.9 MB 27-Dec-2008
[24] Kaltrina Selimi - Ditelindja .mp3 3.6 MB 19-Oct-2009
[24] Kaltrina Selimi - Hajt 2009.mp3 3.1 MB 27-Jul-2009
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] KAOS - S'dihet Qka U Bo.mp3 2.2 MB 11-Jul-2009
[24] Kastro Zizo - I Penduar.mp3 3.2 MB 21-Nov-2009
[24] Kastro Zizo Ft. Ingrid Gjoni and OG - Sick.mp3 1.6 MB 01-Dec-2009
[24] Kejsi Tola - Me merr ne enderr.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 22-Nov-2009
[24] Korab jetishi - E mira bukuri.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Jetishi - Me Ty.mp3 3.4 MB 14-Jul-2009
[24] Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet (2009).mp3 3.4 MB 30-Oct-2009
[24] Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit.mp3 4.8 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Shi Ne Qytet.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin.mp3 5.3 MB 07-Mar-2009
[24] Korab Shaqiri - Te kom gjetur.mp3 5.3 MB 27-Feb-2009
[24] KORAB_SHAQIRI_-_Te_kam_gjetur_.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Kosovare Hasi - Dua Sonte.mp3 3.5 MB 01-Dec-2009
[24] Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh.mp3 4.6 MB 10-Apr-2009
[24] Kthjellu - Imazh.mp3 2.5 MB 07-Mar-2009
[24] Labi & Anduena & Dritero & Drita - Potpuri.mp3 6.2 MB 13-Apr-2009
[24] LABI-Me Ndihmo Perendi.mp3 2.0 MB 22-Dec-2008
[24] Labi - Nata e Fundit e Beqaris.mp3 4.8 MB 23-Jul-2009
[24] Labi - Takim si ne enderr.mp3 3.1 MB 13-Jun-2009
[24] Labi - Vajze me sy te shkruar.mp3 4.0 MB 21-Dec-2008
[24] Labinot Rexha - Malli per baben.mp3 4.0 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha - Ti smu bane nuse.mp3 4.9 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Hajde hajde zemer.mp3 4.0 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Oj Shehide.mp3 5.8 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Te dua te dua.mp3 4.6 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Shala - Qike Qike [ Live ] 2009.mp3 1.7 MB 27-Dec-2008
[24] Labinot Tahiri - Xhejlan.mp3 2.6 MB 28-Mar-2009
[24] Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri.mp3 5.0 MB 14-Jan-2009
[24] LABINOT TAHIRI LABI - Dashuria ime (Polifest 2009) - therandamusic.com.mp3 9.4 MB 30-Oct-2009
[24] Labinot Tahiri Labi - Sa mka mar malli.mp3 3.7 MB 24-Sep-2009
[24] Lalushi - Qika.mp3 5.7 MB 05-Mar-2009
[24] Lalushi - Thirra Thirra Kot.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Laurat - 2 vjet.mp3 9.4 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat - Jump.mp3 5.0 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat ft.Soljah Kid - I miss you.mp3 4.8 MB 18-Nov-2009
[24] Laureta Meci - Santa Baby.mp3 3.5 MB 22-Dec-2008
[24] Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri 2009.mp3 5.2 MB 19-Dec-2008
[24] Leka_Loj_E_Madhe_Ne_Diskotek_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Lena - Kush gaboj.mp3 3.2 MB 09-Mar-2009
[24] Lena - Sjemi Si Dikur.mp3 4.3 MB 20-Jan-2009
[24] Lena - Te kam dashur.mp3 1.7 MB 16-Apr-2009
[24] Lendita_Destani_-_Mos_Me_Prit_2009.mp3 5.1 MB 18-Dec-2008
[24] Leo - e mallkuar.mp3 5.6 MB 15-Jan-2009
[24] Leo - Tzezat tua.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Leonora Jakupi - A do te jem e jotja (Premier 2009).mp3 1.7 MB 07-Jan-2009
[24] Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi.mp3 5.0 MB 05-May-2009
[24] LEONORA JAKUPI A do te jem e jotja Gezuar 2009 RTV 21 .mp3 3.7 MB 17-Jan-2009
[24] Leonora Poloska - Ditet e syve te mi.mp3 3.5 MB 16-Mar-2009
[24] Leonora Poloska - Skam Faj 2009.mp3 3.7 MB 26-Jan-2009
[24] LEONORA_JAKUPI-Kabare_Gezuar_2009_TV21.mp3 3.1 MB 03-Jan-2009
[24] Leonora_Jakupi__-_Op_Labi_Party__RTV21__.mp3 4.0 MB 03-Jan-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet jane per femra.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet per femra.mp3 5.7 MB 13-Aug-2009
[24] Leta - Me duaj Zemer.mp3 5.8 MB 11-Jan-2009
[24] Libri Bima dridhma sillma.mp3 3.9 MB 24-Mar-2009
[24] Lil Samee - Dua te harroj.mp3 3.2 MB 29-Aug-2009
[24] Lina - Me kan Martu.mp3 4.7 MB 01-Jun-2009
[24] Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy.mp3 5.2 MB 08-Feb-2009
[24] Linda - Enderroja.mp3 1.5 MB 12-May-2009
[24] Linda - Prapa Shpines Time.mp3 4.2 MB 28-Feb-2009
[24] Linda dhe Buqja - Potpuri.mp3 2.1 MB 17-Feb-2009
[24] Linda Drenovci - Injorant.mp3 4.8 MB 10-Mar-2009
[24] Linda Drenovci -Ti mos eja.mp3 3.6 MB 18-Apr-2009
[24] Linda Zanzi - Ke gabuar.mp3 3.2 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Nate me shi.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Nje Muaj.mp3 2.9 MB 24-Sep-2009
[24] Lindi - Kthehu zemer.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Lindi - Largohu 2009.mp3 3.6 MB 13-Aug-2009
[24] Liria Dedvukaj - M ka dhan baci 12 vjec.mp3 1.5 MB 24-Nov-2009
[24] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare.mp3 3.8 MB 10-Feb-2009
[24] Lora - Mashalla.mp3 5.9 MB 17-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 01.mp3 10.6 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 02.mp3 7.4 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 03.mp3 11.4 MB 10-Feb-2009
[24] Lori - Bukurin qe ti e ke.mp3 4.9 MB 02-Jan-2009
[24] Lori - Dashuri dashuri 2009.mp3 2.3 MB 24-Dec-2008
[24] LORI - Dielli.mp3 4.1 MB 24-Sep-2009
[24] Lori amp Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 3.9 MB 25-Jun-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Alkapone.mp3 4.4 MB 21-May-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Instrumental.mp3 5.5 MB 21-May-2009
[24] Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix 2009.mp3 4.5 MB 31-Dec-2008
[24] Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 4.8 MB 17-Apr-2009
[24] Lori_-_Gjumit_Ti_Bjeri_Viz.mp3 3.4 MB 18-Dec-2008
[24] Lori___Marsela_-_Mos_Mos_Beso_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Luciano - Per ty jam tuj mendu.mp3 2.7 MB 26-Jan-2009
[24] Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Luli - Vet Me The Te Dua.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Luli_-_Sa_Sa_Me_Te_Prit_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 09-May-2009
[24] Lumi Uka - Cakrro goten.MP3 5.1 MB 27-Dec-2008
[24] Lumi Ukaj - Ne gjdo hap.mp3 7.5 MB 27-Dec-2008
[24] Lumnije Ibrahimi - Djali ne gjermoni.mp3 6.2 MB 14-Jan-2009
[24] Lumnije Ramadani - Amanet.mp3 4.9 MB 03-Feb-2009
[24] Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja.mp3 3.4 MB 17-Apr-2009
[24] Lyrical Son Ft. Fer - Aj nuk osht si une.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Machiato Band - Dy Here Me Vret.mp3 4.8 MB 14-Dec-2008
[24] Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi 2009.mp3 1.9 MB 08-Oct-2009
[24] Majlinda Kryeziu - Nisja Dasmes .mp3 5.8 MB 18-Sep-2009
[24] Majlinda Topanica - Ejani gjith ne valle.mp3 2.9 MB 09-Mar-2009
[24] Makiato Band - Pas saj.mp3 3.8 MB 22-Apr-2009
[24] Maki_-_Erdha_Ne_Deren_Tande_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon.mp3 4.2 MB 23-Sep-2009
[24] Mali G ft Anjezase di cpo ndodh.mp3 3.5 MB 23-Dec-2008
[24] Mandi - Moj Katile 2009.mp3 4.2 MB 06-Oct-2009
[24] Mandi - Ti je shum larg.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Mandi - Vetmija Ime.mp3 1.8 MB 01-Jan-2009
[24] Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter.mp3 3.4 MB 08-Dec-2009
[24] Mark Gojani - Ti nuk ishe.mp3 3.2 MB 07-Feb-2009
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.3 MB 18-Jan-2009
[24] Mc Kresha Ft. - Singullar - Ledri -Lumi (kaos) - Qoni Durt.mp3 4.3 MB 27-Dec-2008
[240] Mc Kresha ft. Ledri - Nese je per (Snipp).wma 734.1 KB 27-Dec-2008
[24] MC Qoppa - Arpagjikat.mp3 965.6 KB 15-Dec-2008
[24] Meda - Ah moj jete Live.mp3 3.8 MB 10-Apr-2009
[24] Meda - Live ne Stuttgard.mp3 100.0 MB 10-Jun-2009
[24] Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Meda - Sa Gjynah.mp3 3.2 MB 08-Dec-2008
[24] Meda - Une e du Kosoven.mp3 4.4 MB 27-Jun-2009
[24] Meda_-_Spata_Rini_2009.mp3 3.7 MB 14-Jun-2009
[24] Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj.mp3 3.4 MB 28-Dec-2008
[24] Mensure - Ama Doren Moj Gjane Potpuri 2009.mp3 4.5 MB 01-Nov-2009
[24] Mensur Kadriu - Kapu Ne Kete Litar [ 2009 ].mp3 3.5 MB 24-Mar-2009
[24] Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Mentor Kurtishi - Live 2009.mp3 6.7 MB 29-Jun-2009
[24] Mentor Kurtishi - Me fat(2).mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Mentor Kurtishi - Pse oh Shpirt (Live).mp3 3.9 MB 16-May-2009
[24] Mentor Kurtishi - Tash per sugar free.mp3 3.9 MB 22-Feb-2009
[24] Mera Zyberi - Dashuria Egziston.mp3 4.6 MB 08-Feb-2009
[24] Mergim Rama - Falma Qat Gabim.mp3 1.7 MB 06-Apr-2009
[24] Merita Bunjaku - pa ty.mp3 3.5 MB 14-Jun-2009
[24] Merita Bunjaku - Pa ty 2009.mp3 3.0 MB 13-Aug-2009
[24] Merita Spahiu - Ah more djalo.mp3 3.1 MB 23-Apr-2009
[24] Merita_Bunjaku_-_Hajde_Lule_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Merita_Spahiu_-Ani_Rri_Ma_Lrage_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Meriton Hajdaraj - Luj Luj.mp3 7.3 MB 04-Jan-2009
[24] Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime.mp3 3.6 MB 14-May-2009
[24] Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime.mp3 5.4 MB 14-Dec-2008
[24] Mihrije Braha - Xhelozia (2009).mp3 3.3 MB 18-Jul-2009
[24] Mihrije_Braha___Naim_Abazi_-Je_Si_Djell_Je_Si_Han_2009.mp3 3.8 MB 18-Dec-2008
[24] Mili - Sonte O Shoke.mp3 5.0 MB 04-Jan-2009
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 25-May-2009
[24] Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3 6.8 MB 12-Nov-2009
[24] Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim.mp3 5.6 MB 07-Jun-2009
[24] Mimoza Shkodra - Burim ferizajt.mp3 7.9 MB 18-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Mehmet gjakoves.mp3 7.3 MB 15-Sep-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava(2).mp3 4.0 MB 27-Feb-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Taskim agronit krenarit.mp3 7.3 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra E ke nje vend.mp3 5.1 MB 13-Aug-2009
[24] Minator_Basha__-_Niher_Dashuroj_-.mp3 3.4 MB 24-Sep-2009
[24] Mira Janji - Botes Ane e mban i bie.mp3 3.2 MB 12-Dec-2009
[24] Mira Janji - I mallkuar qofsh.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Mira Janji - Sa Her Ma Lun Syrin.mp3 4.5 MB 04-Feb-2009
[24] Mira Janji_Mpaske_dashur_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Mira Konci - Sy femije (2009).mp3 3.5 MB 10-Nov-2009
[24] Mira_Janji_-_Sa_Her_Ma_Lun_Syrin_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Mirsa Kerceli - Ti Djalo.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 05-Jun-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Histori per tjert.mp3 2.9 MB 09-Aug-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Status Koh.mp3 3.3 MB 02-Dec-2009
[24] Mirsa_Kerceli_-_Me_Ish_Femren_Tande_2009.mp3 2.9 MB 22-Dec-2008
[24] Mixha Bib - Kile Kile.mp3 4.6 MB 15-Mar-2009
[24] Mixha Bib - Ti je pis (Diss Butrinti & Vala Mala).mp3 3.7 MB 25-Mar-2009
[24] Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Tim.mp3 5.4 MB 20-Mar-2009
[24] Motrat Mustafa - Potpuri.mp3 5.6 MB 11-Jan-2009
[24] Motrat Mustafa - T dada e ke vendin.mp3 5.0 MB 15-Aug-2009
[24] Motrat Mustafa Me fal bija ime.mp3 5.8 MB 05-May-2009
[24] Motrat_Hajzeri_-_Zemer_O_Moj_Zemer_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat_Mustafa__-_Pa_Ta_Pa_Nusen_Me_Tel_2009.mp3 3.9 MB 21-Dec-2008
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Muaad ft.Simpatiko - Shko tash.mp3 3.3 MB 07-Apr-2009
[24] Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem.mp3 8.4 MB 13-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Katile.mp3 2.0 MB 05-May-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj.mp3 2.2 MB 23-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Nga Zemra.mp3 6.1 MB 06-Apr-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Pasha Bella.mp3 4.5 MB 01-Jun-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Sa katile.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Musli Kuqi - Me Ty.mp3 5.3 MB 15-Dec-2008
[24] Mustaf Ramadani - E di.mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Mustaf Ramadani - Ku po knojna.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Muzafer Islami - Faj te ti faj te un.mp3 3.2 MB 18-Jul-2009
[24] Muzafer Islami - Luj luj e mos u ndal.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] NA - oh sa lezet.mp3 3.0 MB 03-Feb-2009
[24] Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri.mp3 4.2 MB 08-Feb-2009
[24] Nadi - Mori fund.mp3 4.5 MB 29-May-2009
[24] Nadi - Nuk Mund Te Harroj.mp3 1.7 MB 06-Dec-2009
[24] Nadi - Nuk Te Njoha.mp3 3.0 MB 02-Mar-2009
[24] Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir.mp3 5.7 MB 21-Jan-2009
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Naser Beqiri - Pse Shkove.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Naser Berisha - Kur mbetesh vet.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Naser Bytyqi Syrin sikur rrushi new 2009.mp3 5.2 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Maqedonsi - Po ndahemi.mp3 4.4 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Mitrovica - Ah mori Dashnore.mp3 3.8 MB 03-Mar-2009
[24] Naser Rexhepi ft. Sebi - Shkupjane.mp3 4.1 MB 31-Oct-2009
[24] Naser Sulejmani - Destan begu.mp3 3.8 MB 03-Feb-2009
[24] Nazife Bunjaku - Aj qe kam dashur.mp3 2.1 MB 10-Apr-2009
[24] Nazife_Bunjaku_-_Kollazh_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Ndero Honey - Te Dua 2009.mp3 2.6 MB 04-Nov-2009
[24] Nebahate Batllava - Lamtumir.mp3 3.5 MB 01-Jun-2009
[24] Nebi Halili - Une ne Mergim e Ti Ne Kosove.mp3 3.3 MB 07-Jun-2009
[24] Nesti - Moj Shkodrane.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal.mp3 2.9 MB 13-Aug-2009
[24] Nexhat Osmani - Ku ke Ikur.mp3 3.6 MB 20-Dec-2008
[24] Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty.mp3 5.0 MB 05-Feb-2009
[24] Nikolle Nikprelaj, Valentina Rama, Malsori, Lirije Dedvukaj - Potpuri (2009).mp3 43.8 MB 31-Oct-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes.mp3 7.9 MB 23-Jan-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj.mp3 3.5 MB 01-Jul-2009
[24] Nikol Nikprelaj - Potpuri.mp3 10.0 MB 15-Jan-2009
[240] Nisi-D feat. Fida - Nate e dite.wma 3.3 MB 21-Mar-2009
[24] Nita - Mos Me Thirr.mp3 3.3 MB 26-Jan-2009
[24] Njomza Mejzini - Linda per ty 2010.mp3 2.2 MB 10-Jan-2010
[24] Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday.mp3 4.1 MB 26-Aug-2009
[24] Nora Ft. Marigona - Fundi Vjen.mp3 4.1 MB 30-Dec-2008
[24] Nora Istrefi - Keq u pafshim.mp3 3.7 MB 09-Apr-2009
[24] Nora Istrefi - Vetem Mua .mp3 4.3 MB 07-Mar-2009
[24] Nora_Istrefi-Eke_Eke_Nje_Mike.mp3 3.3 MB 16-Dec-2008
[24] NRG band - Nina.mp3 6.4 MB 15-Mar-2009
[24] NRG Band dhe Beka - Shehide.mp3 3.7 MB 27-Jun-2009
[24] Nuredin Avduli - Aman Luljeta.mp3 2.7 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru.mp3 3.5 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oh per ni leter.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oj Lulie oj llokum.mp3 2.6 MB 25-Apr-2009
[24] Nusret Muqiqi-Vetem Un Te Njoh 2009.mp3 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Nysret Hyseni - Na kan pas inat.mp3 6.3 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Nuk jetohet veq me fjal.mp3 5.3 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Te Kujtohet e Dashur.mp3 4.7 MB 03-May-2009
[24] Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur.mp3 4.6 MB 17-Feb-2009
[24] Nystret Muqiqi - Ti Lozonjare.mp3 2.8 MB 05-Mar-2009
[24] OranG The Big Baba Chef.mp3 4.2 MB 12-Jun-2009
[24] Orinda Huta - Oqean.mp3 5.0 MB 24-Nov-2009
[24] Orinda Huta - Une e di.mp3 4.8 MB 16-Aug-2009
[240] Osman Imeraj - Pa faj te lashe.wma 3.4 MB 31-Mar-2009
[24] OutLife - Jasht Jetes.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Pa Emer - Pina Viski O Me Cocacolla - Kjo Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Pancho & Amok - Havy balles.mp3 3.3 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho & Gri - Si thuu.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho - Realitet jo diss.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 24-Feb-2009
[24] Pandora - Studenqan ta hanksha zemren.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Pap Dino ft Ali-P - Smokite Chillite 2009.mp3 3.0 MB 26-Dec-2008
[24] Papushi - Pritem Shpirt.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Per mu femer tjeter ska.mp3 3.0 MB 04-Aug-2009
[24] Petrit Goliqi - Amerika.mp3 5.2 MB 24-May-2009
[24] Petriti - Pina viski e coca cola.mp3 4.9 MB 25-Feb-2009
[24] Pishat - Do Te Bashkohemi.mp3 3.3 MB 23-Apr-2009
[240] Potpuri 1 - Tallava.wma 3.0 MB 07-May-2009
[24] Potpuri 2 - Tallava.mp3 2.6 MB 07-May-2009
[24] Pro Bend - Dikush.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Qendresa - U Rrenua Dashuria.mp3 3.0 MB 11-Mar-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Je Larg Ne Gyrbet 2009.mp3 3.8 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Syt e Zi - 2009.mp3 3.3 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Lutfiu - E vecant.mp3 3.1 MB 13-Aug-2009
[24] Qendrim Lutfiu- Pulsi qe ritmon.mp3 3.1 MB 03-Apr-2009
[24] Rama - Masi Te Kam Dasht.mp3 5.5 MB 31-Mar-2009
[24] Rama - Sa Me Gzim Jeten E Gjova.mp3 6.8 MB 31-Mar-2009
[24] Ramadan_Krasniqi_-_Dani_-_Jeta_pa_ty_2009.mp3 6.4 MB 21-Jun-2009
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 04-Feb-2009
[24] Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Rema_-_Shum_Ma_Mir_Qe_Jemi_Nda_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Remzi Halimi Treni i zi.mp3 5.3 MB 13-Jan-2009
[240] Remzije & Nexhat Osmani - Zemra ra n'dashni.wma 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Remzi Leka - Sa pishman.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Rifat Berisha -Tan Shqiptaria.mp3 5.8 MB 17-Jan-2009
[24] Rihana - Dua te jem veq me ty 2010.mp3 3.3 MB 10-Jan-2010
[24] Rina - Pa Kontrat.mp3 1.5 MB 18-Apr-2009
[24] Rinna - Me ke Humbur.mp3 2.5 MB 06-Jan-2009
[24] Rona Nishliu - Zonja Vdekje.mp3 3.5 MB 21-Nov-2009
[24] Ronela Hajati Video - Shume Nice (Shum keng e mir Production by Stine) .mp3 4.2 MB 13-May-2009
[24] Rovena Stefa - Disko party.mp3 3.7 MB 16-Mar-2009
[24] Rovena Stefa - Malli.mp3 4.3 MB 02-Jan-2009
[24] Rozana Radi - Femer.mp3 3.1 MB 12-Nov-2009
[24] Rozana Radi ft Noi Zy - Paralele.mp3 6.4 MB 31-Mar-2009
[24] Rrahim Struja & Shota - Jena Bija Kallabllak.mp3 3.4 MB 10-Mar-2009
[24] Rrahim Struja - Nermin nermin.mp3 3.1 MB 03-Oct-2009
[24] Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend.MP3 1.6 MB 18-Apr-2009
[24] Ryva Kajtazi - Nuk ka vend.mp3 5.7 MB 10-Nov-2009
[24] Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore.mp3 4.7 MB 03-Jan-2009
[24] Sabian - Te thashe te dua.mp3 3.2 MB 22-Oct-2009
[24] Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet.mp3 7.0 MB 08-Jun-2009
[24] Sabri Fejzullahu Dhe Miranda Hashani - Asnje Her Nuk Te La.mp3 3.9 MB 28-Jun-2009
[24] Sadik Kovani - Keng Per kekun.mp3 2.5 MB 08-Apr-2009
[240] Sadik Kovani - Këng Për Keku-n.wma 2.6 MB 04-Jan-2009
[24] Safet Krasniqi - As Vet Se Di.mp3 5.8 MB 23-Apr-2009
[24] Sala Dhe Ramizja-Nafak Me Ra Ne Dashni.mp3 4.9 MB 23-Jan-2009
[24] Sala___Remzija_-_Je_Si_Han_E_Je_Si_Diell_2009.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Samanta Karavello Ste mbaj dot peng.mp3 4.2 MB 26-Jan-2009
[24] Sami dhe Avni Alimusaj [ Live ] 2009.mp3 7.4 MB 27-Dec-2008
[24] Sami dhe Vani alimusaj - Kollazh.mp3 5.1 MB 20-Jan-2009
[24] SamoraY - Hajde Lochko.mp3 4.0 MB 27-Jan-2009
[24] Saranda - Vallja e Burrave.mp3 6.5 MB 14-Dec-2008
[24] Sarkazma - S Kam Lan Vend Pa Te Permend.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Sef Duraj - Ardiana.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Sef Duraj - Dije Mir Qe Ke Mem Lyp.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Keq Je Dashuru.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Mori mjalta me sheqer.mp3 4.5 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sa shum keng per dashuri.mp3 4.7 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sdu Sdu.mp3 4.0 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Shpirti i Huaj E Zeza Vetes.mp3 3.7 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Gjakova - Hej Monda.mp3 3.6 MB 12-May-2009
[24] Sef Gjakova - Qfar jete.mp3 4.0 MB 12-May-2009
[24] Sejlan - Me mungon.mp3 1.4 MB 07-Mar-2009
[24] Sejlan - Skam llogari.mp3 3.3 MB 09-Dec-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 21-Jan-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 13-Aug-2009
[24] SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes.mp3 4.5 MB 30-Nov-2009
[24] Shana - Tallava 1.mp3 5.1 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 2.mp3 6.8 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 3.mp3 7.2 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 4.mp3 7.6 MB 15-May-2009
[24] Shaqir Cervadiku & Lalushi - Formula E Dashurin.mp3 3.7 MB 05-Mar-2009
[24] Shemi - Un te deshta.mp3 2.1 MB 02-Feb-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Eshte e Kot.mp3 5.2 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Ku je ti.mp3 4.4 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Se Per ty po Jetoj Une.mp3 4.9 MB 09-Jun-2009
[24] Sherf Mustava - Moj Rini.mp3 4.3 MB 31-Mar-2009
[24] Sherif Mustafa - Ne Te Dy Sa Te Jemi Te Ri.mp3 2.1 MB 31-Mar-2009
[24] Shipdon Lela - kjo vetmi.mp3 5.8 MB 01-Apr-2009
[24] Shipdon Lela - per ty mendoj.mp3 3.8 MB 01-Apr-2009
[24] Shkelqim Kosova - Naze oj nazlije.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat.mp3 4.1 MB 18-Jul-2009
[24] Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri Deshperuese .mp3 4.1 MB 19-Sep-2009
[24] Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra.mp3 6.0 MB 07-Feb-2009
[24] Shkurta Lahu - Ne Emer Te Dashuris.mp3 6.2 MB 03-May-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 01.mp3 10.3 MB 07-Jun-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 02.mp3 12.7 MB 07-Jun-2009
[24] Shkurte Gashi - Kajde Defit.mp3 7.5 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe.mp3 3.6 MB 25-Jul-2009
[24] Shkurte Gashi - Tallava Te Rand.mp3 7.7 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2008.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2009.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte_Fejza___Gresa_Behluli_-_Nena_dhe_Bija.mp3 3.2 MB 06-Aug-2009
[24] Shota - E Jotja.mp3 4.0 MB 20-Jan-2009
[24] Shota - Une vlej.mp3 3.2 MB 11-Sep-2009
[24] Shota Baraliu feat Genc Prelvukaj - Une Vlej.mp3 3.9 MB 08-May-2009
[24] shota remix (Dj.Floyd).mp3 5.9 MB 06-Aug-2009
[24] Shpat Deda - A Thu.mp3 1.6 MB 30-Dec-2008
[24] Shpat Kasapi - Flirton.mp3 4.3 MB 18-Jul-2009
[24] Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo.mp3 3.3 MB 13-Jun-2009
[24] Shpat_Kasapi_-_Arome_Mediterane_2009.mp3 5.4 MB 22-Dec-2008
[24] Shpend Latifi - Per pavarsi.mp3 5.3 MB 28-Feb-2009
[24] Shpend Xhemajli - Mimoza.mp3 1.6 MB 08-May-2009
[24] Shqipdona Behluli - A me don.mp3 3.5 MB 11-Jan-2009
[24] Shqipe Abazi_O_Jo_Mos_Shko_2009.mp3 4.0 MB 23-Dec-2008
[24] Shqipe Hasanaj - Dashuria.mp3 3.1 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Hajde mori nuse.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Pavarsija.mp3 3.5 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipja Dhe Stineni - Moter E Vlla.mp3 6.6 MB 16-Jan-2009
[24] Sianani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009].mp3 9.1 MB 19-Jan-2009
[24] Sinan Hoxha - Live.mp3 15.3 MB 05-Jun-2009
[24] Sinan Hoxha - Loje dashurie.mp3 748.2 KB 28-Feb-2009
[24] Sinan Vllasaliu - 200 dite.mp3 3.6 MB 17-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Gurbeti Live ne Oxygen.mp3 3.8 MB 21-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati.mp3 2.8 MB 27-Dec-2008
[24] Sinan vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe.mp3 3.1 MB 13-Jan-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani, Mos ja falni (Live).mp3 9.4 MB 01-Oct-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani - LIVE - Mos ja falni.mp3 9.3 MB 24-Sep-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Une me Jarana.mp3 3.2 MB 14-Dec-2008
[24] Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates.mp3 4.1 MB 03-Feb-2009
[24] Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat.mp3 2.9 MB 07-Dec-2009
[24] Skender Shabani - Mbaje Ne Mend.mp3 5.5 MB 08-Feb-2009
[24] SKILLZ- TI E KSHYR UNE E N´ZO.mp3 7.2 MB 27-Jul-2009
[24] Smaijl_Puraj_-_Luje_Luje_Belin_Pak_2009.mp3 2.8 MB 18-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Dashuria e par.mp3 4.7 MB 21-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Mix.mp3 6.1 MB 21-Dec-2008
[24] Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans.mp3 2.9 MB 28-May-2009
[24] Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh.mp3 3.1 MB 12-Dec-2009
[24] Soni-Zemer_e_pakurdisur.mp3 3.3 MB 17-Nov-2009
[24] Soni - Zona zero.mp3 3.3 MB 20-Dec-2008
[24] Soni Malaj & Geti (tingulli 3) Zona Zero Semi 2.mp3 4.7 MB 22-Dec-2008
[24] SONY NRG - I Love You Baby 2009.mp3 4.1 MB 03-May-2009
[24] Speya Ft. Don Arbas - Sesita.mp3 2.9 MB 01-Mar-2009
[24] Speya ft Sima dhe Bardhi - Police.mp3 7.2 MB 01-Dec-2009
[24] STEEP Ft. Bloodz & Agresioni - Kosov Amerik.mp3 2.7 MB 11-Jan-2009
[24] Stelina - Quni i Lales.mp3 5.2 MB 21-Mar-2009
[24] Stine - Pse.mp3 3.2 MB 14-May-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj jepja hakun.mp3 3.0 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj luj bijondin.mp3 3.3 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Veq nje lutje un ekam.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 21-May-2009
[24] Suada Bytyqi - Teper Xheloze.mp3 4.5 MB 16-Jan-2009
[24] Sulltani & Besimi Tallava Me Defa ( Live ).mp3 6.2 MB 23-Dec-2008
[24] Sulltani Live Italy 2009.mp3 10.1 MB 22-Dec-2008
[24] ta kaloj nje nat me ty.mp3 4.1 MB 15-Aug-2009
[24] Tallava Pina Viski Live 2009.mp3 4.0 MB 10-Feb-2009
[24] Teuta - Zemra Ime Zemra Ime.mp3 5.0 MB 07-Feb-2009
[24] Teuta Kurti - Ty.mp3 1.6 MB 19-Sep-2009
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 24-Feb-2009
[24] TNT - Ja Fali Zemren.mp3 5.3 MB 27-Jun-2009
[24] Toni-G ft.Real-G & Dr.Street & arjaneffecti-Na zOtnojm n'kit Gjakov.mp3 4.4 MB 27-Dec-2008
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 03-May-2009
[24] Trina - Te Dua Ste Dua.mp3 5.2 MB 24-Jan-2009
[24] Troja - Amaneti.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Tuna ft Vig Poppa - E boj nxet.mp3 3.1 MB 14-May-2009
[24] Tuna_ft.Meda___Geti_-_Hit_2009.mp3 3.3 MB 25-Jun-2009
[24] Tuni - Qelu Zemer.mp3 1.8 MB 06-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Ishe ylli i jetes time.mp3 1.8 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Me lot ne sy.mp3 2.4 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Mos qiko mos.mp3 4.4 MB 08-Apr-2009
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Jul-2009
[24] Unikkatil - Urdhno knena.mp3 2.4 MB 29-Oct-2009
[24] Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja.mp3 3.7 MB 09-Dec-2009
[24] Uniku dhe njaziu - tash je pishmane.mp3 10.9 MB 08-Sep-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - Moj Katile.mp3 4.5 MB 13-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - pina viski.mp3 4.7 MB 13-Mar-2009
[24] Valbona Spahiu - Mirupafshim.mp3 4.7 MB 07-Feb-2009
[24] Valbona Spahiu -Tallava Boleros.mp3 3.8 MB 26-Apr-2009
[24] Valdeti - Krejt me pyesin.mp3 2.7 MB 28-Feb-2009
[24] Valdeti_-_Krejt_Me_Pyesin.mp3 2.7 MB 16-Dec-2008
[24] Vali - Jalla mor Bylbylo.mp3 31.3 MB 25-May-2009
[24] Vali - Pse me ike.mp3 50.0 MB 25-May-2009
[24] Vali - Sonte Sonte.mp3 35.4 MB 25-May-2009
[240] Valle me Tupana - Grupi muzikor Bien Tupanat wma.wmv 34.3 MB 13-Sep-2009
[24] Valmir Delia - Dashnia E Vjeter.mp3 4.8 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Haram I Ke Puthej.mp3 6.8 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Liridona Te Tua Teper.mp3 5.7 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Syri Yt Si Gjilpan.mp3 4.5 MB 25-Apr-2009
[24] Valon - Ku ndodhem.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Valon Azizi - Edhe kenga e bylbylit.mp3 3.9 MB 02-Sep-2009
[24] Valon Azizi - Live Tallava.mp3 5.5 MB 07-Sep-2009
[24] Valon Azizi - Per ditlindjen e aidit.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Valon Azizi - Ti gjithmon je nj pik loti.mp3 4.3 MB 27-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti je vajz per avantur.mp3 3.3 MB 27-Feb-2009
[24] Valton Krasniqi - Eja Eja.mp3 3.2 MB 19-May-2009
[24] Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur.mp3 5.4 MB 04-Oct-2009
[24] Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy.mp3 3.6 MB 07-Nov-2009
[24] Vanessa - Amerika.mp3 4.6 MB 14-Dec-2008
[24] Veli Sahiti - Gjurmet e tua.mp3 2.7 MB 24-Mar-2009
[24] Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla.mp3 3.8 MB 20-Jan-2009
[24] Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror.mp3 5.8 MB 26-Aug-2009
[24] Vellezerit SUSURI Pavarsia.mp3 4.5 MB 07-May-2009
[24] Vesa Luma - Edhe nje Fundvit.mp3 3.9 MB 08-Jun-2009
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Jan-2009
[24] Vig Popa Ft Singullar - Veq po Du.mp3 4.4 MB 05-Sep-2009
[24] Vig Poppa Ft. Bimbimma dhe Singullar - Veq po du me .mp3 4.4 MB 19-Sep-2009
[24] Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir.mp3 3.2 MB 04-Nov-2009
[24] Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan.mp3 5.1 MB 30-Jan-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski & Nje Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Violeta_Bucaj_-_Mori_Nane_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Kajtazi_-_Mir_Ma_Din_Hallin_Ti2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Kukaj-Ratkoceri_-_Tash_Shiko.mp3 3.5 MB 18-Dec-2008
[24] Visar Rexhepi - Me jep kohe.mp3 5.3 MB 06-Apr-2009
[24] ViZi Ft. Burraj - I Bjen Pishmanit.mp3 8.1 MB 09-May-2009
[24] Vizi ft Vlora - Mendime.mp3 4.5 MB 18-Apr-2009
[24] Vjollca - Prapa Shpines time.mp3 2.9 MB 02-Jan-2009
[24] Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane.mp3 6.1 MB 30-Jan-2009
[24] Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Vjollca Luka - Flutura.mp3 4.5 MB 12-Nov-2009
[24] Vjollca_Haxhiu_-_Plas_Plas.mp3 2.8 MB 16-Dec-2008
[24] Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1.mp3 4.9 MB 20-Mar-2009
[24] Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri.mp3 4.7 MB 16-Jan-2009
[24] Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun.mp3 5.5 MB 17-Jan-2009
[24] Vlora - Live.mp3 8.1 MB 01-Apr-2009
[24] Vullnet Zhuniqi - Qefi.mp3 5.7 MB 03-Nov-2009
[24] Vw Xhet - Na te dyt.mp3 4.6 MB 07-Mar-2009
[24] Vw Xhet - U largove ti.mp3 4.2 MB 07-Mar-2009
[24] West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3 3.4 MB 06-Aug-2009
[24] West_Side_Family_-_Jehone__2009.mp3 4.9 MB 22-Dec-2008
[24] Xhavit Avdyli - Mos loto.MP3 1.1 MB 07-Jun-2009
[24] Xhavit Avdyli - Vash E Bukur.mp3 3.1 MB 27-Jan-2009
[24] Xheki & Avdyli & Lalushi - Potpuri.mp3 8.2 MB 05-Mar-2009
[24] Xheki - I Mir I Keq 2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Xheki - Ne Datlindjen tende.mp3 5.7 MB 07-Feb-2009
[24] Xhela - Emine Emine.mp3 3.0 MB 05-Jun-2009
[240] XheLa - Nuk kam Fat.wma 3.5 MB 05-Sep-2009
[240] XheLa - O Maturant.wma 3.6 MB 28-Feb-2009
[24] Xhela - te dua te dua.mp3 5.7 MB 11-Dec-2009
[24] Xhela - Veq nje dite.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Xhelal Zakolli - Je biondin.mp3 6.0 MB 13-Apr-2009
[24] Xhema - Sa her kur te shoh.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Xhema_aka_Jemayli__-_King_Boss.mp3 3.3 MB 18-Apr-2009
[24] Xhemile Veselaj - Nje Kafe.mp3 4.9 MB 20-Jan-2009
[24] Xhemilja - Alo Alo.mp3 10.4 MB 11-Jan-2009
[24] Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla.mp3 5.5 MB 01-Mar-2009
[24] Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet.mp3 3.0 MB 24-Jan-2009
[24] Xheza - Naten kur u ndam.mp3 4.1 MB 13-Aug-2009
[24] Xheza - Neper Lot ( 2009).mp3 4.1 MB 27-Jul-2009
[24] Xheza - Potpuri 2009.mp3 8.5 MB 13-Aug-2009
[24] Xhimi-P - Qe edhe ni sen.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 21-May-2009
[24] Ylli - Adrese pa emer.mp3 3.4 MB 18-Jul-2009
[24] Ylli - Edhe Pse Largohesh.mp3 4.7 MB 08-Feb-2009
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Ylli -Te Dashuroj.mp3 4.7 MB 15-Jan-2009
[24] Ylli Baka & Marjana Leka - Djemte e debores.mp3 1.9 MB 16-Apr-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Kthehu ti.mp3 4.3 MB 20-Mar-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Pse na ndan.mp3 3.2 MB 05-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Tallava.mp3 3.4 MB 05-Sep-2009
[24] Zafina II - Hajde Djali I Ri.mp3 3.3 MB 05-Mar-2009
[24] Zaimina Vasjari Facebook 2009i.mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume.mp3 1.7 MB 15-Dec-2008
[24] Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja.mp3 4.7 MB 30-Dec-2008
[24] Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua.mp3 3.3 MB 06-Jul-2009
[24] Zef Beka - Pse moj nan me linde.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Zikli vesi - Endrrat Per Ty I Thura.mp3 3.2 MB 01-Apr-2009
[24] Zilki Vesi - Me Lot Ne Sy.mp3 3.5 MB 01-Apr-2009
[24] Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq.mp3 3.2 MB 03-Mar-2009
[24] Zyra Dhe Pro Bend - Tallava.mp3 5.1 MB 10-Feb-2009
1036 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 4.8 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu