Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Rihana - Dua te jem veq me ty 2010.mp3 3.3 MB 10-Jan-2010
[24] Njomza Mejzini - Linda per ty 2010.mp3 2.2 MB 10-Jan-2010
[24] Mira Janji - Botes Ane e mban i bie.mp3 3.2 MB 12-Dec-2009
[24] Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh.mp3 3.1 MB 12-Dec-2009
[24] Xhela - te dua te dua.mp3 5.7 MB 11-Dec-2009
[24] FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu.mp3 5.0 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon .mp3 7.3 MB 11-Dec-2009
[24] Bajram Dobra - Te dua.mp3 2.9 MB 11-Dec-2009
[24] Bajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuar.mp3 4.5 MB 11-Dec-2009
[24] Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja.mp3 3.7 MB 09-Dec-2009
[24] Ardit Bexheti - Pa dashuri.mp3 3.8 MB 09-Dec-2009
[24] Sejlan - Skam llogari.mp3 3.3 MB 09-Dec-2009
[24] Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter.mp3 3.4 MB 08-Dec-2009
[24] Ilir Thaqi - Nese Ndahemi.mp3 2.5 MB 08-Dec-2009
[24] Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon.mp3 3.5 MB 07-Dec-2009
[24] Fahrush Azemi - Uje te jap uje ste jap.mp3 3.4 MB 07-Dec-2009
[24] Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat.mp3 2.9 MB 07-Dec-2009
[24] Nadi - Nuk Mund Te Harroj.mp3 1.7 MB 06-Dec-2009
[24] Dj Suat - I Burgosur.mp3 5.0 MB 04-Dec-2009
[24] Artan Ferati - Buzet tua.mp3 4.2 MB 04-Dec-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Status Koh.mp3 3.3 MB 02-Dec-2009
[24] Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke.mp3 1.7 MB 02-Dec-2009
[24] Kosovare Hasi - Dua Sonte.mp3 3.5 MB 01-Dec-2009
[24] Kastro Zizo Ft. Ingrid Gjoni and OG - Sick.mp3 1.6 MB 01-Dec-2009
[24] Speya ft Sima dhe Bardhi - Police.mp3 7.2 MB 01-Dec-2009
[24] Genta Ismajli - Hello America Mega Mix.mp3 6.1 MB 01-Dec-2009
[24] SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes.mp3 4.5 MB 30-Nov-2009
[24] Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina 2009.mp3 4.1 MB 30-Nov-2009
[24] Capital T - Ku Jon Paret(High Quality).mp3 6.2 MB 27-Nov-2009
[24] Gold AG - Leter nga burgu..mp3 4.1 MB 25-Nov-2009
[24] Dini - Dashuria nuk asht loj .mp3 6.2 MB 24-Nov-2009
[24] Capital-T - Ku Jon Pare(sa ma shpejt ne qualitet ma te mir).mp3 1.3 MB 24-Nov-2009
[24] Liria Dedvukaj - M ka dhan baci 12 vjec.mp3 1.5 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Oj Shehide.mp3 5.8 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Te dua te dua.mp3 4.6 MB 24-Nov-2009
[24] Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Hajde hajde zemer.mp3 4.0 MB 24-Nov-2009
[24] Orinda Huta - Oqean.mp3 5.0 MB 24-Nov-2009
[24] Bertat Shala dhe Elvana Sadriu - Nuk jam akull.mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike].mp3 3.6 MB 22-Nov-2009
[24] Keng per deshmoret e Kombit.mp3 75.8 MB 22-Nov-2009
[24] Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj.mp3 3.1 MB 21-Nov-2009
[24] Arsim Avdyli - dashurin ta kam fal.mp3 2.7 MB 21-Nov-2009
[24] Adelina Tahiri - Nuk jam penduar.mp3 3.4 MB 21-Nov-2009
[24] Kastro Zizo - I Penduar.mp3 3.2 MB 21-Nov-2009
[24] Rona Nishliu - Zonja Vdekje.mp3 3.5 MB 21-Nov-2009
[24] Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje.mp3 1.5 MB 21-Nov-2009
[24] Gezuar me folklorin 2009.mp3 89.9 MB 20-Nov-2009
[24] Beli Dhe Klodian Duraku - Ani Ani Martohu 2009.mp3 4.2 MB 20-Nov-2009
[24] Drenusha Latifi - Te ajo.mp3 3.9 MB 20-Nov-2009
[24] B-Genius - E lype E gjete.mp3 3.3 MB 20-Nov-2009
[24] Fidani - Masi nuse nuk mu bane.mp3 5.1 MB 20-Nov-2009
[24] B-Genius ft[1].mp3 3.0 MB 20-Nov-2009
[24] Adelina Ismajli - Nuk ngec.mp3 3.3 MB 18-Nov-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho .mp3 9.1 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat - Jump.mp3 5.0 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat ft.Soljah Kid - I miss you.mp3 4.8 MB 18-Nov-2009
[24] Laurat - 2 vjet.mp3 9.4 MB 18-Nov-2009
[24] Soni-Zemer_e_pakurdisur.mp3 3.3 MB 17-Nov-2009
[24] Daligs - LETS CRUNK.mp3 2.8 MB 16-Nov-2009
[24] Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen.mp3 3.5 MB 15-Nov-2009
[24] Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3 17.6 MB 12-Nov-2009
[24] Vjollca Luka - Flutura.mp3 4.5 MB 12-Nov-2009
[24] Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3 6.8 MB 12-Nov-2009
[24] Rozana Radi - Femer.mp3 3.1 MB 12-Nov-2009
[24] ALba G Ft. ViZi - Ber..tit Ma Shum Creazy HiT 2oo9.mp3 4.5 MB 11-Nov-2009
[24] Mira Konci - Sy femije (2009).mp3 3.5 MB 10-Nov-2009
[24] Ingrid Gjoni - Nemi nemi (2009).mp3 3.3 MB 10-Nov-2009
[24] Grupi TNT - Po Me Thua (2009).mp3 3.9 MB 10-Nov-2009
[24] Ryva Kajtazi - Nuk ka vend.mp3 5.7 MB 10-Nov-2009
[24] Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy.mp3 3.6 MB 07-Nov-2009
[24] Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj.mp3 3.0 MB 04-Nov-2009
[24] Flori - Playback.mp3 3.4 MB 04-Nov-2009
[24] Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir.mp3 3.2 MB 04-Nov-2009
[24] Ndero Honey - Te Dua 2009.mp3 2.6 MB 04-Nov-2009
[24] 3.Salih Gash - Ku ju knova sonte Tallava.mp3 11.0 MB 03-Nov-2009
[24] 2.Salih Gash - Tallava per Drenicen.mp3 5.4 MB 03-Nov-2009
[24] 1.Salih Gash - Tallava per Gyrbetqar.mp3 12.8 MB 03-Nov-2009
[24] Brahim Qetaj - Ibrahim Rugova.mp3 4.1 MB 03-Nov-2009
[24] Vullnet Zhuniqi - Qefi.mp3 5.7 MB 03-Nov-2009
[24] Mensure - Ama Doren Moj Gjane Potpuri 2009.mp3 4.5 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Syt e Zi - 2009.mp3 3.3 MB 01-Nov-2009
[24] Qendrim Kodraliu - Je Larg Ne Gyrbet 2009.mp3 3.8 MB 01-Nov-2009
[24] DJ Suat ft Qendrim Kodraliu - Nata E Fundit Remix 2009.mp3 3.9 MB 01-Nov-2009
[24] Naser Rexhepi ft. Sebi - Shkupjane.mp3 4.1 MB 31-Oct-2009
[24] Nikolle Nikprelaj, Valentina Rama, Malsori, Lirije Dedvukaj - Potpuri (2009).mp3 43.8 MB 31-Oct-2009
[24] LABINOT TAHIRI LABI - Dashuria ime (Polifest 2009) - therandamusic.com.mp3 9.4 MB 30-Oct-2009
[24] Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet (2009).mp3 3.4 MB 30-Oct-2009
[24] Unikkatil - Urdhno knena.mp3 2.4 MB 29-Oct-2009
[24] Ajet Sinani - Dashuria nje here falet 2009.mp3 3.3 MB 27-Oct-2009
[24] Adrian Gaxha - E brenduar.mp3 3.5 MB 27-Oct-2009
[24] Sabian - Te thashe te dua.mp3 3.2 MB 22-Oct-2009
[24] Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Barooti Ft. Explode - The Best.mp3 8.1 MB 22-Oct-2009
[24] Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3 3.8 MB 22-Oct-2009
[24] Kaltrina Selimi - Ditelindja .mp3 3.6 MB 19-Oct-2009
[24] Buqja - Tallava Jam djal trim dai 2009.mp3 4.8 MB 16-Oct-2009
[24] Adelina Ismajli- Tribalb.mp3 8.5 MB 15-Oct-2009
[24] Alban Mehmeti - Ti me Cmend.mp3 2.9 MB 10-Oct-2009
[24] Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi 2009.mp3 1.9 MB 08-Oct-2009
[24] Mandi - Moj Katile 2009.mp3 4.2 MB 06-Oct-2009
[24] Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur.mp3 5.4 MB 04-Oct-2009
[240] Azemi - Shkove shkove 2009.wma 4.5 MB 04-Oct-2009
[24] Azemi - Emine 2009.mp3 3.3 MB 04-Oct-2009
[24] Azemi - Ishte nje dit 2009.mp3 3.7 MB 04-Oct-2009
[24] ALba G - Hapi Syt.mp3 7.1 MB 03-Oct-2009
[24] Rrahim Struja - Nermin nermin.mp3 3.1 MB 03-Oct-2009
[24] Gold AG ft Andin Randobrava - I humbur .mp3 6.7 MB 01-Oct-2009
[24] Gold AG - Luftojm per fitore.mp3 11.0 MB 01-Oct-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani, Mos ja falni (Live).mp3 9.4 MB 01-Oct-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Eternel (french).mp3 3.4 MB 01-Oct-2009
[24] Albina Demaku Ft. Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim.mp3 3.2 MB 01-Oct-2009
[24] Bubulina - Elementi i 5te.mp3 2.8 MB 28-Sep-2009
[24] Bekimi, Valbona dhe Shkurta -Tallava (2009).mp3 5.7 MB 27-Sep-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani - LIVE - Mos ja falni.mp3 9.3 MB 24-Sep-2009
[24] Minator_Basha__-_Niher_Dashuroj_-.mp3 3.4 MB 24-Sep-2009
[24] Linda Zanzi - Nje Muaj.mp3 2.9 MB 24-Sep-2009
[24] Labinot Tahiri Labi - Sa mka mar malli.mp3 3.7 MB 24-Sep-2009
[24] LORI - Dielli.mp3 4.1 MB 24-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj.mp3 2.2 MB 23-Sep-2009
[24] Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon.mp3 4.2 MB 23-Sep-2009
[24] Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009].mp3 3.5 MB 21-Sep-2009
[24] Depresioni Ft.Lil Samee and F-Kay - Prishtina Hot.mp3 5.6 MB 19-Sep-2009
[24] Vig Poppa Ft. Bimbimma dhe Singullar - Veq po du me .mp3 4.4 MB 19-Sep-2009
[24] Teuta Kurti - Ty.mp3 1.6 MB 19-Sep-2009
[24] Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri Deshperuese .mp3 4.1 MB 19-Sep-2009
[24] Dj Blindi vs Arta Bajrami - Te Kam Per vete (Remix).mp3 3.4 MB 19-Sep-2009
[24] Zef Beka - Pse moj nan me linde.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Majlinda Kryeziu - Nisja Dasmes .mp3 5.8 MB 18-Sep-2009
[24] Elita Reqi - Ku je.mp3 1.9 MB 18-Sep-2009
[24] Duli - Prej Tetove ne Gostivar.mp3 2.4 MB 18-Sep-2009
[24] Anton Kala - Dy lot me pikojn.mp3 2.7 MB 18-Sep-2009
[24] Mimoza Shkodra - Mehmet gjakoves.mp3 7.3 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Kishe spom don.mp3 2.9 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Si mendojme ne.mp3 3.0 MB 15-Sep-2009
[24] Jemayli - Baby une e di.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Xhema - Sa her kur te shoh.mp3 3.1 MB 15-Sep-2009
[24] Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem.mp3 8.4 MB 13-Sep-2009
[240] Valle me Tupana - Grupi muzikor Bien Tupanat wma.wmv 34.3 MB 13-Sep-2009
[24] Shota - Une vlej.mp3 3.2 MB 11-Sep-2009
[24] Ingrid Gjoni - Hypnotise me (2009).mp3 4.6 MB 11-Sep-2009
[24] Uniku dhe njaziu - tash je pishmane.mp3 10.9 MB 08-Sep-2009
[24] Driton Emini - Te Mirat Vijn Ngadal.mp3 3.6 MB 07-Sep-2009
[24] Valon Azizi - Live Tallava.mp3 5.5 MB 07-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Tallava.mp3 3.4 MB 05-Sep-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Pse na ndan.mp3 3.2 MB 05-Sep-2009
[24] OutLife - Jasht Jetes.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Hekuran Krasniqi ft. LeGenda dhe Astrit Stafa - Gjithqka mbeti n`leter.mp3 3.7 MB 05-Sep-2009
[240] Anduena Tahiri - Ne u ndam.wma 4.2 MB 05-Sep-2009
[240] XheLa - Nuk kam Fat.wma 3.5 MB 05-Sep-2009
[24] Vig Popa Ft Singullar - Veq po Du.mp3 4.4 MB 05-Sep-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Sa katile.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Lyrical Son Ft. Fer - Aj nuk osht si une.mp3 3.6 MB 05-Sep-2009
[24] Gjithqka mbeti ne leter.mp3 1.6 MB 05-Sep-2009
[24] Fitim Etemi - Dashnin te kam falur.mp3 3.5 MB 02-Sep-2009
[24] Valon Azizi - Edhe kenga e bylbylit.mp3 3.9 MB 02-Sep-2009
[24] Arlinda Gaxherri - Nate Pa Fund.mp3 8.0 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Enno vs. Baba Trodon - Baba Din Remix.mp3 3.6 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Enno Vs Da Ghost - Kceni Krejt (ReMiX).mp3 3.9 MB 29-Aug-2009
[24] Dj Canny Vs[1]. Duli - Sa te jet kjo jet (Club Mix 2009).mp3 4.8 MB 29-Aug-2009
[24] Lil Samee - Dua te harroj.mp3 3.2 MB 29-Aug-2009
[24] Sef Duraj - Ardiana.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin.mp3 1.6 MB 26-Aug-2009
[24] Joana Smakaj - Pa 2.mp3 4.7 MB 26-Aug-2009
[24] Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise.mp3 3.8 MB 26-Aug-2009
[24] Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday.mp3 4.1 MB 26-Aug-2009
[24] Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror.mp3 5.8 MB 26-Aug-2009
[24] DMC ft Kobra - Shendritim N'Terr (Unikkatils beat).mp3 3.2 MB 21-Aug-2009
[24] Gold AG ALLAH.mp3 10.6 MB 20-Aug-2009
[24] Jehona Sopi - Une e ti.mp3 4.5 MB 16-Aug-2009
[24] Orinda Huta - Une e di.mp3 4.8 MB 16-Aug-2009
[24] Ernimi - Jasha Sulltan jasha.mp3 11.9 MB 16-Aug-2009
[24] Blerim Gashi - Per nje fjal [2009].mp3 1.4 MB 15-Aug-2009
[24] Motrat Mustafa - T dada e ke vendin.mp3 5.0 MB 15-Aug-2009
[24] ta kaloj nje nat me ty.mp3 4.1 MB 15-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova - Per Danin.mp3 6.5 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova dhe Teuta Selimi - Taksim [ Tallava ].mp3 7.6 MB 14-Aug-2009
[24] Bekim Kumanova me Triolla - Tallava 2009 best.mp3 6.0 MB 14-Aug-2009
[24] Elvana Gjata - Turn you.mp3 4.4 MB 14-Aug-2009
[24] Qendrim Lutfiu - E vecant.mp3 3.1 MB 13-Aug-2009
[24] Bekim Kastrati - Oren qe ma dhe.mp3 5.4 MB 13-Aug-2009
[24] Xheza - Potpuri 2009.mp3 8.5 MB 13-Aug-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3 4.2 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Maqedonsi - Po ndahemi.mp3 4.4 MB 13-Aug-2009
[24] Xheza - Naten kur u ndam.mp3 4.1 MB 13-Aug-2009
[24] Merita Bunjaku - Pa ty 2009.mp3 3.0 MB 13-Aug-2009
[24] Mimoza Shkodra E ke nje vend.mp3 5.1 MB 13-Aug-2009
[24] Naser Bytyqi Syrin sikur rrushi new 2009.mp3 5.2 MB 13-Aug-2009
[24] Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal.mp3 2.9 MB 13-Aug-2009
[24] Lindi - Largohu 2009.mp3 3.6 MB 13-Aug-2009
[24] Remzi Leka - Sa pishman.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet per femra.mp3 5.7 MB 13-Aug-2009
[24] Lindi - Kthehu zemer.mp3 3.5 MB 13-Aug-2009
[24] Mirsa Kerqeli - Histori per tjert.mp3 2.9 MB 09-Aug-2009
[24] Berkan - Nje Kujtim.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Bleona Qereti - Luj luj.mp3 3.8 MB 08-Aug-2009
[24] Dafina Zeqiri - Zi e terr.mp3 3.2 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Azilant.mp3 7.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Oh gurbet.mp3 6.6 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - sa mka marr malli.mp3 6.7 MB 08-Aug-2009
[24] Dani - Tallava.mp3 8.0 MB 08-Aug-2009
[24] Dani-Ne martesen tende.mp3 9.0 MB 08-Aug-2009
[24] Egzona Gjombalaj - Nje dashuri.mp3 2.7 MB 08-Aug-2009
[24] Elinda dhe Ardit - Merre.mp3 3.5 MB 08-Aug-2009
[24] Hekuran Krasniqi - Gramofon moments.mp3 3.1 MB 08-Aug-2009
[24] Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i mergimtarit.mp3 1.9 MB 07-Aug-2009
[24] CAPITAL T- SUPERSWEET (music).mp3 3.3 MB 07-Aug-2009
[24] West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3 3.4 MB 06-Aug-2009
[24] shota remix (Dj.Floyd).mp3 5.9 MB 06-Aug-2009
[24] B-Genius - B'G-ja(www.Therandamusic.com).mp3 2.5 MB 06-Aug-2009
[24] Shkurte_Fejza___Gresa_Behluli_-_Nena_dhe_Bija.mp3 3.2 MB 06-Aug-2009
[24] Fer - Aj nuk osht si une ft. Lyrical Son.mp3 3.6 MB 05-Aug-2009
[24] Artushi - Me ty Pergjithmone.mp3 4.0 MB 04-Aug-2009
[24] Ernimi dhe Mandi - Tallava.mp3 9.8 MB 04-Aug-2009
[24] Per mu femer tjeter ska.mp3 3.0 MB 04-Aug-2009
[24] Donika Hajra - Shoqet e mia.mp3 3.2 MB 03-Aug-2009
[24] Dj Dedi - Leylim Ley 2009.mp3 2.3 MB 02-Aug-2009
[24] Genta Ismajli - Nje panter i zi 2009.mp3 3.2 MB 31-Jul-2009
[24] Alban Skenderaj - This is your day.MP3 3.1 MB 31-Jul-2009
[24] Bekim Kastrati - Live 2009.mp3 7.8 MB 30-Jul-2009
[24] Adelina Berisha - Zemra Jote.mp3 3.2 MB 29-Jul-2009
[24] Etno Engjujt ft. DJ Flow - Shqiptart e bojn mas miri.mp3 3.4 MB 29-Jul-2009
[24] Gold AG feat. Edita Sopjani - Pa gjum 2009.mp3 5.2 MB 27-Jul-2009
[24] Ardiani - Nuk eshte Loje.mp3 1.9 MB 27-Jul-2009
[24] Xheza - Neper Lot ( 2009).mp3 4.1 MB 27-Jul-2009
[24] Kaltrina Selimi - Hajt 2009.mp3 3.1 MB 27-Jul-2009
[24] SKILLZ- TI E KSHYR UNE E N´ZO.mp3 7.2 MB 27-Jul-2009
[24] Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj [REMIX] 2009.mp3 1.4 MB 26-Jul-2009
[24] Big G - Me mungon.mp3 3.3 MB 26-Jul-2009
[24] Drita Jetishi-Sahiti - Se kam dite.mp3 3.4 MB 26-Jul-2009
[24] Mandi - Ti je shum larg.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe.mp3 3.6 MB 25-Jul-2009
[24] Labi - Nata e Fundit e Beqaris.mp3 4.8 MB 23-Jul-2009
[24] Arta Bajrami - DeLuxe 2009.mp3 3.4 MB 22-Jul-2009
[24] DaGhost ft. Bizzy - Me neve 2009.mp3 2.5 MB 21-Jul-2009
[24] Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat.mp3 4.1 MB 18-Jul-2009
[24] Ummet ft Bertan Asllani - Njerzt e Din.mp3 3.0 MB 18-Jul-2009
[24] Ylli - Adrese pa emer.mp3 3.4 MB 18-Jul-2009
[24] Shpat Kasapi - Flirton.mp3 4.3 MB 18-Jul-2009
[24] Leotrim Gashi - Lotet jane per femra.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Mihrije Braha - Xhelozia (2009).mp3 3.3 MB 18-Jul-2009
[24] Muzafer Islami - Faj te ti faj te un.mp3 3.2 MB 18-Jul-2009
[24] Muzafer Islami - Luj luj e mos u ndal.mp3 3.8 MB 18-Jul-2009
[24] Artan Bakija - E kujtoj.mp3 3.6 MB 18-Jul-2009
[24] Meritol - Nashta Neser Sjom.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Buja - Sje Normal.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Ekrem_Kurtishi_-_Vajz_zvicrane_2009.mp3 3.9 MB 17-Jul-2009
[24] Korab Jetishi - Me Ty.mp3 3.4 MB 14-Jul-2009
[24] KAOS - S'dihet Qka U Bo.mp3 2.2 MB 11-Jul-2009
[24] Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher.mp3 4.2 MB 11-Jul-2009
[24] Dj Blunt Ft Real 1 - Miss u.mp3 9.3 MB 10-Jul-2009
[24] Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu.mp3 6.5 MB 09-Jul-2009
[24] Elvana Gjata - HiTech.mp3 3.5 MB 08-Jul-2009
[24] Dani - Nje dite kur do te vdesim.mp3 3.4 MB 06-Jul-2009
[24] Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua.mp3 3.3 MB 06-Jul-2009
[24] Etno Engjujt dhe Blero - Kthehe Bileten.mp3 1.5 MB 05-Jul-2009
[24] Blero Mc Kresha Snupa - Higher.mp3 1.4 MB 05-Jul-2009
[24] Dj Fluttrim ft. Pussycat Dolls - I Will Survive (Club mix) (2009).mp3 4.6 MB 02-Jul-2009
[24] Albatrit Muciqi - Syte e tu.mp3 3.2 MB 02-Jul-2009
[24] Big Tipp & Fatoni G & Mentor Kurtishi - Largohu.mp3 3.2 MB 01-Jul-2009
[24] Hekuran Krasniqi & Dj Cimi - Esmarallda.mp3 3.8 MB 01-Jul-2009
[24] Blero - Papritur Remix 2009.mp3 1.7 MB 01-Jul-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj.mp3 3.5 MB 01-Jul-2009
[24] B-Genius - Vera.mp3 3.1 MB 01-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Shpirti i Huaj E Zeza Vetes.mp3 3.7 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Keq Je Dashuru.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Sef Duraj - Dije Mir Qe Ke Mem Lyp.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Fidan Gashi - Ku je ti.mp3 3.5 MB 30-Jun-2009
[24] Fidani Gashi - Babi ore Babi.mp3 3.0 MB 30-Jun-2009
[24] Fidan Gashi - Potpuri.mp3 3.8 MB 30-Jun-2009
[24] Blerim Ramadani Zemer.mp3 3.1 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani ft.Mirsa Kerceli - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani - As po as jo.mp3 4.7 MB 30-Jun-2009
[24] Armend Shabani - Ike larg.mp3 3.6 MB 30-Jun-2009
[24] Mirsa Kerceli - Ti Djalo.mp3 3.4 MB 30-Jun-2009
[24] Mentor Kurtishi - Live 2009.mp3 6.7 MB 29-Jun-2009
[24] Sabri Fejzullahu Dhe Miranda Hashani - Asnje Her Nuk Te La.mp3 3.9 MB 28-Jun-2009
[24] - Meda - U thane gjethet.mp3 5.5 MB 28-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit.mp3 4.8 MB 27-Jun-2009
[24] Korab Shaqiri - Shi Ne Qytet.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] TNT - Ja Fali Zemren.mp3 5.3 MB 27-Jun-2009
[24] NRG Band dhe Beka - Shehide.mp3 3.7 MB 27-Jun-2009
[24] Korab jetishi - E mira bukuri.mp3 5.5 MB 27-Jun-2009
[24] Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh.mp3 5.0 MB 27-Jun-2009
[24] Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty.mp3 5.4 MB 27-Jun-2009
[24] Meda - Une e du Kosoven.mp3 4.4 MB 27-Jun-2009
[24] Adnan Daci - Tallava ( Live ).mp3 1.9 MB 26-Jun-2009
[24] Aferdita Dreshaj - dridhem per ty.mp3 3.6 MB 26-Jun-2009
[24] Daim Lala - Dashuria filloj.mp3 1.8 MB 26-Jun-2009
[24] Lori amp Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 3.9 MB 25-Jun-2009
[24] G-Soldier - Krejt Numer 1.mp3 3.8 MB 25-Jun-2009
[24] Tuna_ft.Meda___Geti_-_Hit_2009.mp3 3.3 MB 25-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Nena Me Nje Sy.mp3 2.4 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fundi Im.mp3 3.8 MB 23-Jun-2009
[24] Adem Ramadani - Fukaraja.mp3 7.5 MB 23-Jun-2009
[24] Avdija - Tallava Per Ilir Kamarjerin ( Live 2009 ).mp3 5.1 MB 23-Jun-2009
[24] Fidannex - Eja Prap ( 2009 ).mp3 3.7 MB 23-Jun-2009
[24] Ramadan_Krasniqi_-_Dani_-_Jeta_pa_ty_2009.mp3 6.4 MB 21-Jun-2009
[24] Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet.mp3 3.1 MB 21-Jun-2009
[24] Edona Llalloshi - Gjenerata.mp3 4.5 MB 20-Jun-2009
[24] Dafina Zeqiri - Shume Larg.mp3 5.1 MB 17-Jun-2009
[24] Gjyle Qollaku - Ende ketu jam.mp3 5.9 MB 17-Jun-2009
[24] 2PO2 Don Pizhi Capital-T - Apet Bashk.mp3 3.6 MB 16-Jun-2009
[24] Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet.mp3 3.9 MB 16-Jun-2009
[24] Besa - maturantet.mp3 9.1 MB 15-Jun-2009
[24] Meda_-_Spata_Rini_2009.mp3 3.7 MB 14-Jun-2009
[24] Ciljeta feat Big Basta - Deja Vu.mp3 7.0 MB 14-Jun-2009
[24] Merita Bunjaku - pa ty.mp3 3.5 MB 14-Jun-2009
[24] Berati - Lotet.mp3 3.7 MB 13-Jun-2009
[24] Hevzia Ork Albanota - Tallava Live ( 2009 ).mp3 5.9 MB 13-Jun-2009
[24] Drilandi - Tallava Live ( 2009 ).mp3 4.7 MB 13-Jun-2009
[24] Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo.mp3 3.3 MB 13-Jun-2009
[24] Labi - Takim si ne enderr.mp3 3.1 MB 13-Jun-2009
[24] OranG The Big Baba Chef.mp3 4.2 MB 12-Jun-2009
[24] Irma Libohova - Stop.mp3 4.1 MB 12-Jun-2009
[24] Da Ligs feat Don Arbas - Qoj Nalt.mp3 4.6 MB 12-Jun-2009
[24] Abi feat Zeero Man Video - Ti Shko.mp3 4.3 MB 12-Jun-2009
[24] Arflet Selmani - Lumturia Jone.mp3 3.6 MB 11-Jun-2009
[24] Berati - Qare nuk e kam.mp3 3.2 MB 11-Jun-2009
[24] 2po2 ft. Flori-Crazy Girl.mp3 3.4 MB 10-Jun-2009
[24] Meda - Live ne Stuttgard.mp3 100.0 MB 10-Jun-2009
[24] Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo).mp3 1.5 MB 10-Jun-2009
[24] Ermali - Live ne Stuttgard.mp3 22.3 MB 10-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Ku je ti.mp3 4.4 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Se Per ty po Jetoj Une.mp3 4.9 MB 09-Jun-2009
[24] Shemsi Bytyqi - Eshte e Kot.mp3 5.2 MB 09-Jun-2009
[24] Ermali i vogel - Qikat pedante.mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Vesa Luma - Edhe nje Fundvit.mp3 3.9 MB 08-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Hajde me mu (Live).mp3 2.1 MB 08-Jun-2009
[24] Afrim Muqiqi - Ta la amanet.mp3 3.0 MB 08-Jun-2009
[24] Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet.mp3 7.0 MB 08-Jun-2009
[24] Aurora - Bomm 11.mp3 1.7 MB 07-Jun-2009
[24] Burim Aliu - Me trego.mp3 1.4 MB 07-Jun-2009
[24] Eta - Se Meritoj.mp3 4.0 MB 07-Jun-2009
[24] Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim.mp3 5.6 MB 07-Jun-2009
[24] Nebi Halili - Une ne Mergim e Ti Ne Kosove.mp3 3.3 MB 07-Jun-2009
[24] Xhavit Avdyli - Mos loto.MP3 1.1 MB 07-Jun-2009
[24] Elita 5, Ciljeta, Stine, Bojken Lajko - Shqiper po ndryshon.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Drita Musliu - Do Te Jesh Pishmane.mp3 3.0 MB 07-Jun-2009
[24] Djemt e Drinit - pa ty.mp3 3.9 MB 07-Jun-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 02.mp3 12.7 MB 07-Jun-2009
[24] Shkurte Fejza - Live 01.mp3 10.3 MB 07-Jun-2009
[24] Sinan Hoxha - Live.mp3 15.3 MB 05-Jun-2009
[24] Xhela - Emine Emine.mp3 3.0 MB 05-Jun-2009
[24] Naser Berisha - Kur mbetesh vet.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj.mp3 4.5 MB 05-Jun-2009
[24] Bilbilat - Live Potpuri.mp3 9.6 MB 05-Jun-2009
[24] Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i, e dashuruar.mp3 5.3 MB 05-Jun-2009
[24] Nebahate Batllava - Lamtumir.mp3 3.5 MB 01-Jun-2009
[24] Lina - Me kan Martu.mp3 4.7 MB 01-Jun-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Pasha Bella.mp3 4.5 MB 01-Jun-2009
[24] Alban Skenderaj & Miriam Cani - Let Me Die With You .mp3 4.6 MB 30-May-2009
[24] Nadi - Mori fund.mp3 4.5 MB 29-May-2009
[24] Adrian Gaxha - Ti tani [ Versioni Maqedonisht ] 2009.mp3 4.7 MB 29-May-2009
[24] Edi Rama ft West Side Family - Cohu.mp3 3.9 MB 28-May-2009
[24] Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans.mp3 2.9 MB 28-May-2009
[24] Ervin Bushati Vec per ty .mp3 4.3 MB 27-May-2009
[24] Behare Shala - Qik Hasreti.mp3 3.6 MB 27-May-2009
[24] Barbara - Flirt.mp3 5.0 MB 27-May-2009
[24] Amaranda - Dashuri Cigane.mp3 6.2 MB 27-May-2009
[24] Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur.mp3 8.7 MB 27-May-2009
[24] Gold AG - Diss Serbia.mp3 7.3 MB 27-May-2009
[24] Milot - Blacked Out.mp3 4.7 MB 25-May-2009
[24] Vali - Sonte Sonte.mp3 35.4 MB 25-May-2009
[24] Vali - Pse me ike.mp3 50.0 MB 25-May-2009
[24] Vali - Jalla mor Bylbylo.mp3 31.3 MB 25-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Baba im.mp3 4.2 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - I Ni dit lazdroesh.mp3 2.8 MB 24-May-2009
[24] Gazmend Goliqi - Per dashuri.mp3 3.9 MB 24-May-2009
[24] Petrit Goliqi - Amerika.mp3 5.2 MB 24-May-2009
[24] Genta - E verteta ime.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Str8 - Ku BoheT Mire.mp3 1.8 MB 21-May-2009
[24] Xhimi-P - Qe edhe ni sen.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] Muaad feat SIMPATICO - Shko tash.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Xhimi-P ft. MR.VAloosss - KUQKOO ( Diss Baba Trodon ).mp3 2.5 MB 21-May-2009
[24] Fatime Sabedini - jam jetim.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Genta - E verteta ime(2).mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Eli - Dashuria e Vertet.mp3 5.4 MB 21-May-2009
[24] Eli - Nuk pom Dhimet Nata.mp3 5.7 MB 21-May-2009
[24] Eli - Sa mir Dite.mp3 5.6 MB 21-May-2009
[24] F-Kay ft. Blero - Ama ( Top fest 6 ).mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Baba Trodon - Te Dua Pergithmon.mp3 4.0 MB 21-May-2009
[24] 02. Bajrush Doda - Esat Pasha.mp3 19.9 MB 21-May-2009
[24] 2Ton Feat. Gonche - Ama.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] 03. Bajrush Doda - Kur krisi Pushka.mp3 3.0 MB 21-May-2009
[24] Dafina Zeqiri - Baterit [Remix ].mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] 01. Bajrush Doda - Hasan Fazlis.mp3 27.6 MB 21-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Gurbeti Live ne Oxygen.mp3 3.8 MB 21-May-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Alkapone.mp3 4.4 MB 21-May-2009
[24] Pandora - Studenqan ta hanksha zemren.mp3 3.2 MB 21-May-2009
[24] Eroll Murati - Me harro.mp3 4.2 MB 21-May-2009
[24] Nesti - Moj Shkodrane.mp3 3.9 MB 21-May-2009
[24] Lori dhe Kadencat - Instrumental.mp3 5.5 MB 21-May-2009
[24] Valon Azizi - Per ditlindjen e aidit.mp3 3.6 MB 21-May-2009
[24] Afrim Muqiqi - Te dua.mp3 4.8 MB 21-May-2009
[24] Valton Krasniqi - Eja Eja.mp3 3.2 MB 19-May-2009
[24] Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures.mp3 3.5 MB 18-May-2009
[24] Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Fadil Zariqi - Nuk Lejoj.mp3 4.5 MB 17-May-2009
[24] Djemt e Ritmit - Maturantet.mp3 5.3 MB 17-May-2009
[24] Sinan Vllasaliu - 200 dite.mp3 3.6 MB 17-May-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN -Nese e Tepron.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant 2009 Remix Dj Blunt.mp3 4.4 MB 17-May-2009
[24] Beli - Kadal Dal.mp3 2.6 MB 17-May-2009
[24] Beli - Zemer.mp3 3.2 MB 17-May-2009
[24] Ardian Salihaj Prap te dua.mp3 3.3 MB 17-May-2009
[24] Beli - Ka qel karajfili ke shkolla.mp3 2.8 MB 17-May-2009
[24] Ismet Demaj - Hajde hajde Rrushi i Istogut Live.mp3 7.8 MB 16-May-2009
[24] Mentor Kurtishi - Pse oh Shpirt (Live).mp3 3.9 MB 16-May-2009
[24] Daim Lala - Me tupan e qifteli.MP3 3.5 MB 16-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Tallava Te Rand.mp3 7.7 MB 15-May-2009
[24] Shkurte Gashi - Kajde Defit.mp3 7.5 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 3.mp3 7.2 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 4.mp3 7.6 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 2.mp3 6.8 MB 15-May-2009
[24] Shana - Tallava 1.mp3 5.1 MB 15-May-2009
[24] Bekimi dhe Triolla - Taksim Sllupcanit Haraqines.mp3 7.8 MB 15-May-2009
[24] Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime.mp3 3.6 MB 14-May-2009
[24] Flori - Nuk mund te vdes.mp3 4.9 MB 14-May-2009
[24] Stine - Pse.mp3 3.2 MB 14-May-2009
[24] Agim Gerguri [Fisniket] - Dola n Penxhere Live.mp3 5.3 MB 14-May-2009
[24] Gjyste Vulaj - Te Dua.mp3 2.4 MB 14-May-2009
[24] Tuna ft Vig Poppa - E boj nxet.mp3 3.1 MB 14-May-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Potpuri 2009.mp3 8.9 MB 14-May-2009
[24] Adrian Gaxha & Dani 2009 - Si kjo raki.mp3 3.0 MB 14-May-2009
[24] Ronela Hajati Video - Shume Nice (Shum keng e mir Production by Stine) .mp3 4.2 MB 13-May-2009
[24] Andos feat Xuxi Video - Free Spirit.mp3 4.9 MB 13-May-2009
[24] JEHONA SOPI - A do te plakemi e.mp3 3.9 MB 13-May-2009
[24] Sef Gjakova - Qfar jete.mp3 4.0 MB 12-May-2009
[24] Sef Gjakova - Hej Monda.mp3 3.6 MB 12-May-2009
[24] Aida Cara - Zemer E Mallkuar.mp3 4.8 MB 12-May-2009
[24] Arlind Bahtiri - Pse.mp3 1.4 MB 12-May-2009
[24] Linda - Enderroja.mp3 1.5 MB 12-May-2009
[24] Anxhela & Bigi - Sonte.mp3 5.5 MB 12-May-2009
[24] 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play.mp3 7.4 MB 10-May-2009
[24] Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry.mp3 3.5 MB 10-May-2009
[24] ViZi Ft. Burraj - I Bjen Pishmanit.mp3 8.1 MB 09-May-2009
[24] LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy.mp3 2.4 MB 09-May-2009
[24] Faton Berisha - Ti Ke Qen.mp3 7.8 MB 09-May-2009
[24] Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3 3.3 MB 08-May-2009
[24] Shpend Xhemajli - Mimoza.mp3 1.6 MB 08-May-2009
[24] Shota Baraliu feat Genc Prelvukaj - Une Vlej.mp3 3.9 MB 08-May-2009
[24] Adrian Gaxha feat Snow Black - Ti Tani.mp3 4.1 MB 08-May-2009
[24] Bekim Kastrati - Maturant o maturant.mp3 4.3 MB 08-May-2009
[24] Gold AG - Deri kur.mp3 5.6 MB 08-May-2009
[24] Fisniket - Mos Me Nguc.mp3 3.1 MB 08-May-2009
[24] Kabal Mafia Toka Kastro ZizoOGDajaDoYoung Zerka.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Driton Sopaj - Dije.mp3 4.2 MB 07-May-2009
[24] Vellezerit SUSURI Pavarsia.mp3 4.5 MB 07-May-2009
[24] Potpuri 2 - Tallava.mp3 2.6 MB 07-May-2009
[240] Potpuri 1 - Tallava.wma 3.0 MB 07-May-2009
[24] Naser Beqiri - Pse Shkove.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Anjeza & Zyber Avdiu - Party Party.mp3 3.6 MB 06-May-2009
[24] Motrat Mustafa Me fal bija ime.mp3 5.8 MB 05-May-2009
[24] Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti .mp3 4.4 MB 05-May-2009
[24] Ersani - Kthema Driten Ti.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] Anila Mimani - U Bo Cuni Arapci.mp3 5.3 MB 05-May-2009
[24] Dona & Blend - Per Fajin Tim.mp3 3.9 MB 05-May-2009
[24] 7me7 - Per Cudi.mp3 4.5 MB 05-May-2009
[24] Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi.mp3 5.0 MB 05-May-2009
[24] Bora Fera - Kthehu Ti.mp3 3.2 MB 05-May-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Katile.mp3 2.0 MB 05-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Te Kujtohet e Dashur.mp3 4.7 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Na kan pas inat.mp3 6.3 MB 03-May-2009
[24] Nysret Hyseni - Nuk jetohet veq me fjal.mp3 5.3 MB 03-May-2009
[24] Duli - U largove.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Faton Berisha - Trego Te Verteten.mp3 6.7 MB 03-May-2009
[24] Faton Berisha - FotoGrafit E Tua.mp3 5.8 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Nate me shi.mp3 3.6 MB 03-May-2009
[24] Agron Pefeqeli - Luje Luje Belin.mp3 5.0 MB 03-May-2009
[24] Linda Zanzi - Ke gabuar.mp3 3.2 MB 03-May-2009
[24] Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri.mp3 3.4 MB 03-May-2009
[24] Shkurta Lahu - Ne Emer Te Dashuris.mp3 6.2 MB 03-May-2009
[24] Leo - Tzezat tua.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Xhela - Veq nje dite.mp3 3.9 MB 03-May-2009
[24] Toni feat DjCimi - Ngoje Qit sen 2009.mp3 4.4 MB 03-May-2009
[24] SONY NRG - I Love You Baby 2009.mp3 4.1 MB 03-May-2009
[24] Afrim Muqiqi - Biri Im.mp3 3.3 MB 30-Apr-2009
[24] ILIR Confession Elia Zaharia.mp3 4.4 MB 29-Apr-2009
[24] Granit Ahmeti - Tjeter Kush.mp3 4.7 MB 29-Apr-2009
[24] Buqja Gazi Linda - Plus Minus Potpuri.mp3 15.9 MB 29-Apr-2009
[24] B Genius - Maturant.mp3 3.8 MB 29-Apr-2009
[24] Valbona Spahiu -Tallava Boleros.mp3 3.8 MB 26-Apr-2009
[24] Bekim Kumanova - Tash prekazit i erdh reni.mp3 6.4 MB 26-Apr-2009
[24] KORAB_SHAQIRI_-_Te_kam_gjetur_.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Edona Llalloshi - Thuaj me ze.mp3 5.5 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Aman Luljeta.mp3 2.7 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oh per ni leter.mp3 3.2 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru.mp3 3.5 MB 25-Apr-2009
[24] Nuredin Avduli - Oj Lulie oj llokum.mp3 2.6 MB 25-Apr-2009
[24] Hanemshahe Morina - Dil Deri Ne Dritare.mp3 4.1 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Liridona Te Tua Teper.mp3 5.7 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Haram I Ke Puthej.mp3 6.8 MB 25-Apr-2009
[24] Albina Demaku - 1 Milion.mp3 4.3 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Dashnia E Vjeter.mp3 4.8 MB 25-Apr-2009
[24] Valmir Delia - Syri Yt Si Gjilpan.mp3 4.5 MB 25-Apr-2009
[24] Safet Krasniqi - As Vet Se Di.mp3 5.8 MB 23-Apr-2009
[24] Fitore Shashivari - Xhelozia.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Pishat - Do Te Bashkohemi.mp3 3.3 MB 23-Apr-2009
[24] Pro Bend - Dikush.mp3 4.6 MB 23-Apr-2009
[24] Merita Spahiu - Ah more djalo.mp3 3.1 MB 23-Apr-2009
[24] Agron Macula - Ah Qfar Fati Pata.mp3 5.0 MB 23-Apr-2009
[24] Besjani - Hajt Moj Gru.mp3 4.1 MB 22-Apr-2009
[24] Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre.mp3 4.2 MB 22-Apr-2009
[24] Besart Halimi - Enderrat.mp3 4.6 MB 22-Apr-2009
[24] Makiato Band - Pas saj.mp3 3.8 MB 22-Apr-2009
[24] Jolanda Puci - Ti Je.mp3 2.3 MB 22-Apr-2009
[24] Adnan Daci & Pandora - Lindem Nene Edhe Nje Here.mp3 4.4 MB 22-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pa Ty.mp3 2.9 MB 20-Apr-2009
[24] Emrah-K - Hajde sanije.mp3 5.8 MB 20-Apr-2009
[24] Albana Mesuli - Kur te bohesh nause cuco.mp3 4.4 MB 20-Apr-2009
[24] Afrim Haliti - Lamtumir e dashur.mp3 5.2 MB 20-Apr-2009
[24] Xhema_aka_Jemayli__-_King_Boss.mp3 3.3 MB 18-Apr-2009
[24] Vizi ft Vlora - Mendime.mp3 4.5 MB 18-Apr-2009
[24] Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend.MP3 1.6 MB 18-Apr-2009
[24] Rina - Pa Kontrat.mp3 1.5 MB 18-Apr-2009
[24] B-Genius - Perjet.mp3 3.5 MB 18-Apr-2009
[24] Jeta e Hidhur - Muzik Nga Seriali.mp3 4.6 MB 18-Apr-2009
[24] Linda Drenovci -Ti mos eja.mp3 3.6 MB 18-Apr-2009
[24] Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja.mp3 3.4 MB 17-Apr-2009
[24] Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.mp3 4.8 MB 17-Apr-2009
[24] Lena - Te kam dashur.mp3 1.7 MB 16-Apr-2009
[24] Ylli Baka & Marjana Leka - Djemte e debores.mp3 1.9 MB 16-Apr-2009
[24] Fatushi - Me ke humbur.mp3 3.8 MB 13-Apr-2009
[24] 01 - Labi - Buzet e tua.mp3 5.0 MB 13-Apr-2009
[24] Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat.mp3 5.7 MB 13-Apr-2009
[24] Behare Shala - Sa mir po kcen.mp3 3.1 MB 13-Apr-2009
[24] Xhelal Zakolli - Je biondin.mp3 6.0 MB 13-Apr-2009
[24] Shkelqim Kosova - Naze oj nazlije.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Mentor Kurtishi - Me fat(2).mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Mustaf Ramadani - E di.mp3 3.0 MB 13-Apr-2009
[24] Mustaf Ramadani - Ku po knojna.mp3 2.9 MB 13-Apr-2009
[24] Labi & Anduena & Dritero & Drita - Potpuri.mp3 6.2 MB 13-Apr-2009
[24] Meda - Ah moj jete Live.mp3 3.8 MB 10-Apr-2009
[24] Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh.mp3 4.6 MB 10-Apr-2009
[24] Nazife Bunjaku - Aj qe kam dashur.mp3 2.1 MB 10-Apr-2009
[24] Nora Istrefi - Keq u pafshim.mp3 3.7 MB 09-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Pse je xheloz.mp3 3.1 MB 09-Apr-2009
[24] Aferdita Demaku - U kall atmosfera.mp3 1.8 MB 09-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Mos qiko mos.mp3 4.4 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Me lot ne sy.mp3 2.4 MB 08-Apr-2009
[24] Tush Gjakova - Ishe ylli i jetes time.mp3 1.8 MB 08-Apr-2009
[24] Sadik Kovani - Keng Per kekun.mp3 2.5 MB 08-Apr-2009
[24] Driton Obertinca - Te kerkoj.mp3 3.3 MB 08-Apr-2009
[24] Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3 3.0 MB 08-Apr-2009
[24] Ardiana Rama - Eja Sonte.mp3 3.1 MB 08-Apr-2009
[24] Muaad ft.Simpatiko - Shko tash.mp3 3.3 MB 07-Apr-2009
[24] Gili dhe Enis Patoku - Kur U Ndame.mp3 2.7 MB 06-Apr-2009
[24] Mergim Rama - Falma Qat Gabim.mp3 1.7 MB 06-Apr-2009
[24] Muharrem Ahmeti - Nga Zemra.mp3 6.1 MB 06-Apr-2009
[24] Visar Rexhepi - Me jep kohe.mp3 5.3 MB 06-Apr-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare.mp3 2.1 MB 06-Apr-2009
[24] Enklenda Qesku - Burri Qenka Llotari.mp3 3.8 MB 06-Apr-2009
[24] Elizabeta Marku - Lum Kush Merr Djalin E Vetum.mp3 3.9 MB 06-Apr-2009
[24] Erisa Dragoshi - Fanatiku.mp3 3.0 MB 06-Apr-2009
[24] Tuni - Qelu Zemer.mp3 1.8 MB 06-Apr-2009
[24] Diellza Abazi - Shum Her Te Luta.mp3 2.1 MB 04-Apr-2009
[24] DaGhost - Kceni Kr8.mp3 2.7 MB 04-Apr-2009
[24] Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur.mp3 4.1 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha - Ti smu bane nuse.mp3 4.9 MB 03-Apr-2009
[24] Andos feat Xuxi - Free spirit.mp3 2.0 MB 03-Apr-2009
[24] Qendrim Lutfiu- Pulsi qe ritmon.mp3 3.1 MB 03-Apr-2009
[24] Labinot Rexha - Malli per baben.mp3 4.0 MB 03-Apr-2009
[24] B-Genius - Harrom.mp3 3.3 MB 03-Apr-2009
[24] Zilki Vesi - Me Lot Ne Sy.mp3 3.5 MB 01-Apr-2009
[24] Vlora - Live.mp3 8.1 MB 01-Apr-2009
[24] Zikli vesi - Endrrat Per Ty I Thura.mp3 3.2 MB 01-Apr-2009
[24] Shipdon Lela - kjo vetmi.mp3 5.8 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Nje Pik Loti.mp3 6.3 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Hajde ne Valle.mp3 4.1 MB 01-Apr-2009
[24] Shipdon Lela - per ty mendoj.mp3 3.8 MB 01-Apr-2009
[24] Edmond Saliu - Kisha Me U ba Fluter.mp3 4.6 MB 01-Apr-2009
[24] Rozana Radi ft Noi Zy - Paralele.mp3 6.4 MB 31-Mar-2009
[24] Rama - Sa Me Gzim Jeten E Gjova.mp3 6.8 MB 31-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Kitara.mp3 7.4 MB 31-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - New York -.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Deshprimi.mp3 2.6 MB 31-Mar-2009
[24] Gresa Behluli - Uji mineral.mp3 4.0 MB 31-Mar-2009
[24] Rama - Masi Te Kam Dasht.mp3 5.5 MB 31-Mar-2009
[240] Osman Imeraj - Pa faj te lashe.wma 3.4 MB 31-Mar-2009
[24] Sherf Mustava - Moj Rini.mp3 4.3 MB 31-Mar-2009
[24] Sherif Mustafa - Ne Te Dy Sa Te Jemi Te Ri.mp3 2.1 MB 31-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gzuar shokt e mi.mp3 5.3 MB 30-Mar-2009
[24] Bekim Kastrati - Gjdo gje mbaroi.mp3 3.7 MB 30-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Me pa Fmijen si po qan.mp3 4.0 MB 30-Mar-2009
[24] Labinot Tahiri - Xhejlan.mp3 2.6 MB 28-Mar-2009
[24] Blero feat. Skillz_ Kaos_ MC Kresha_ Lyrical Son _ F-Kay - La Vida Loca _Remix.MP3 6.2 MB 28-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - leonarda.mp3 4.0 MB 28-Mar-2009
[24] Jehona Sopi - A do plakemi bashke.mp3 3.0 MB 28-Mar-2009
[24] Gerta Heta Lamtumire NEW 2009 .mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Zaimina Vasjari Facebook 2009i.mp3 4.1 MB 26-Mar-2009
[24] Endrit Duraku - Nje here ma thuaj.mp3 4.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho & Amok - Havy balles.mp3 3.3 MB 25-Mar-2009
[24] Babuka ft Nardi - Tades.mp3 2.0 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho & Gri - Si thuu.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Pancho - Realitet jo diss.mp3 2.9 MB 25-Mar-2009
[24] Mixha Bib - Ti je pis (Diss Butrinti & Vala Mala).mp3 3.7 MB 25-Mar-2009
[24] Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3 5.7 MB 25-Mar-2009
[24] Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [ Diss Mixha BiB ].mp3 3.1 MB 25-Mar-2009
[24] Alban Mehmeti - 123 minuta.mp3 5.0 MB 25-Mar-2009
[24] Alba G - Jam Jetim.mp3 1.8 MB 25-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj - Sa katile.mp3 1.5 MB 25-Mar-2009
[24] Veli Sahiti - Gjurmet e tua.mp3 2.7 MB 24-Mar-2009
[24] Mensur Kadriu - Kapu Ne Kete Litar [ 2009 ].mp3 3.5 MB 24-Mar-2009
[24] Libri Bima dridhma sillma.mp3 3.9 MB 24-Mar-2009
[24] Gazmend Islami - Isha ne Vetmi - Special Per Llapjanet.mp3 1.3 MB 24-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Ty ta fala jeten.mp3 4.0 MB 24-Mar-2009
[24] Fadili Krasniqi - Po fol nana.mp3 4.3 MB 24-Mar-2009
[24] Faton Ukiqi Me fal.mp3 4.4 MB 24-Mar-2009
[24] Berati - Ti e din pse jemi nda.mp3 3.8 MB 24-Mar-2009
[24] Fadil Krasniqi - Sot a neser.mp3 3.6 MB 24-Mar-2009
[24] Astrit Halitaj-Sa katile.mp3 1.5 MB 21-Mar-2009
[24] Stelina - Quni i Lales.mp3 5.2 MB 21-Mar-2009
[240] Nisi-D feat. Fida - Nate e dite.wma 3.3 MB 21-Mar-2009
[24] Adelina Thaci - Solo.mp3 3.4 MB 21-Mar-2009
[24] Ymerli Krasniqi - Kthehu ti.mp3 4.3 MB 20-Mar-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1.mp3 4.9 MB 20-Mar-2009
[24] Sarkazma - S Kam Lan Vend Pa Te Permend.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Tim.mp3 5.4 MB 20-Mar-2009
[24] Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh.mp3 4.4 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Taskim agronit krenarit.mp3 7.3 MB 20-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava.mp3 4.0 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Ndahet zemra ne dy sjes Print etu zemer na dan Zemra me.mp3 24.9 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Kalle Krejt.mp3 8.0 MB 20-Mar-2009
[24] Idrizi - Kur pata 5 vjet mue nona meka vdek.mp3 4.7 MB 20-Mar-2009
[24] Avdi Cari - Amore ta biri nene haram mos mu bene.mp3 4.6 MB 20-Mar-2009
[24] Gentz ft Mirsa - Ata kan nevoje.mp3 3.2 MB 18-Mar-2009
[24] Mimoza Shkodra - Burim ferizajt.mp3 7.9 MB 18-Mar-2009
[24] Dani - Kurr hallall sta bej.mp3 1.8 MB 18-Mar-2009
[24] Drenusha Latifi - Ato Dite.mp3 3.6 MB 18-Mar-2009
[24] Blero - Nuk me deshte.mp3 3.5 MB 18-Mar-2009
[24] Rovena Stefa - Disko party.mp3 3.7 MB 16-Mar-2009
[24] Leonora Poloska - Ditet e syve te mi.mp3 3.5 MB 16-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Me mungon.mp3 3.1 MB 15-Mar-2009
[24] Mixha Bib - Kile Kile.mp3 4.6 MB 15-Mar-2009
[24] NRG band - Nina.mp3 6.4 MB 15-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - pina viski.mp3 4.7 MB 13-Mar-2009
[24] Vahdet Haxhimustafa - Moj Katile.mp3 4.5 MB 13-Mar-2009
[24] Dafina Dauti - Do Te Them Jo .mp3 4.8 MB 12-Mar-2009
[24] Hysen Smajli CENI - Ti Si Nuse Une Si Dhender.mp3 3.5 MB 12-Mar-2009
[24] Hysni Klinaku Merre kete dhurate.mp3 3.7 MB 12-Mar-2009
[24] Blinera ft Hekuran Krasniqi Lali.mp3 3.9 MB 12-Mar-2009
[24] Qendresa - U Rrenua Dashuria.mp3 3.0 MB 11-Mar-2009
[24] Habibe Ostreni - Nisu tash.mp3 3.2 MB 11-Mar-2009
[240] Habibe Ostreni - Me mungon ( Top Fest 6 ).wma 3.2 MB 11-Mar-2009
[24] Albina.s band - Llokumi Jem .mp3 4.8 MB 11-Mar-2009
[24] Linda Drenovci - Injorant.mp3 4.8 MB 10-Mar-2009
[24] Rrahim Struja & Shota - Jena Bija Kallabllak.mp3 3.4 MB 10-Mar-2009
[24] Corona - O Bylbyl.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Albana Mesuri - Rrak e tak me rrah kjo zemer.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Ismet Behxheti & Nazife Bunjaku - Potpuri.mp3 3.8 MB 09-Mar-2009
[24] Halide Piskala - Dashuris ju ka qel dera.mp3 3.3 MB 09-Mar-2009
[24] Drita Musliu - Zdi pse nuk kam fat.mp3 2.8 MB 09-Mar-2009
[24] Fani - E mir je e mir.mp3 5.0 MB 09-Mar-2009
[24] Gjyle Qollaku - Shum e shkurt eshte kjo jet.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Majlinda Topanica - Ejani gjith ne valle.mp3 2.9 MB 09-Mar-2009
[24] Lena - Kush gaboj.mp3 3.2 MB 09-Mar-2009
[24] Mira Janji - I mallkuar qofsh.mp3 3.4 MB 09-Mar-2009
[24] Cima Dhe Eliza Kurbokaj - Qaj Jurie Shukarie.mp3 4.7 MB 08-Mar-2009
[24] Elvana Gjata Nuk jane me.mp3 4.8 MB 08-Mar-2009
[24] Vw Xhet - U largove ti.mp3 4.2 MB 07-Mar-2009
[24] Sejlan - Me mungon.mp3 1.4 MB 07-Mar-2009
[24] Vw Xhet - Na te dyt.mp3 4.6 MB 07-Mar-2009
[24] Berkan Ahmeti - Mama mia.mp3 1.6 MB 07-Mar-2009
[24] Kthjellu - Imazh.mp3 2.5 MB 07-Mar-2009
[24] Nora Istrefi - Vetem Mua .mp3 4.3 MB 07-Mar-2009
[24] Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin.mp3 5.3 MB 07-Mar-2009
[24] Adelina Thaqi - Do Te Urrej.mp3 5.2 MB 07-Mar-2009
[24] Amir & Date - Do Kthehesh.mp3 4.1 MB 06-Mar-2009
[24] Dafina Zeqiri - Dua qe ta di.mp3 4.8 MB 06-Mar-2009
[24] Eliza Hoxha - Himni Im.mp3 4.8 MB 05-Mar-2009
[24] Ardiana - Qfar Lype E gjete.mp3 2.5 MB 05-Mar-2009
[24] Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj.mp3 5.5 MB 05-Mar-2009
[24] Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit.mp3 1.6 MB 05-Mar-2009
[24] Xheki & Avdyli & Lalushi - Potpuri.mp3 8.2 MB 05-Mar-2009
[24] Lalushi - Qika.mp3 5.7 MB 05-Mar-2009
[24] Lalushi - Thirra Thirra Kot.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri.mp3 7.3 MB 05-Mar-2009
[24] Shaqir Cervadiku & Lalushi - Formula E Dashurin.mp3 3.7 MB 05-Mar-2009
[24] Nystret Muqiqi - Ti Lozonjare.mp3 2.8 MB 05-Mar-2009
[24] Zafina II - Hajde Djali I Ri.mp3 3.3 MB 05-Mar-2009
[24] Blerim Shabani - Zemer.mp3 5.1 MB 05-Mar-2009
[24] Aferdita Dreshaj - Nese je burre.mp3 5.2 MB 05-Mar-2009
[24] Hyseni & Sulltani-Un nuk pata mashtrime.mp3 2.1 MB 04-Mar-2009
[24] B.King Ft. Baba Trodon - A e Din.mp3 3.4 MB 03-Mar-2009
[24] Adelina Emini - Qka ta ben goja.mp3 3.3 MB 03-Mar-2009
[24] Naser Mitrovica - Ah mori Dashnore.mp3 3.8 MB 03-Mar-2009
[24] Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq.mp3 3.2 MB 03-Mar-2009
[24] Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit.mp3 3.1 MB 03-Mar-2009
[24] Nadi - Nuk Te Njoha.mp3 3.0 MB 02-Mar-2009
[24] Speya Ft. Don Arbas - Sesita.mp3 2.9 MB 01-Mar-2009
[24] Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla.mp3 5.5 MB 01-Mar-2009
[24] Don Pizhi Video - Po Doni Vota.mp3 4.4 MB 01-Mar-2009
[24] Linda - Prapa Shpines Time.mp3 4.2 MB 28-Feb-2009
[24] Valdeti - Krejt me pyesin.mp3 2.7 MB 28-Feb-2009
[24] Sinan Hoxha - Loje dashurie.mp3 748.2 KB 28-Feb-2009
[240] XheLa - O Maturant.wma 3.6 MB 28-Feb-2009
[24] Shpend Latifi - Per pavarsi.mp3 5.3 MB 28-Feb-2009
[24] Korab Shaqiri - Te kom gjetur.mp3 5.3 MB 27-Feb-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski & Nje Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti je vajz per avantur.mp3 3.3 MB 27-Feb-2009
[24] Mimoza Shkodra - Tash Vazhdoj Tallava(2).mp3 4.0 MB 27-Feb-2009
[24] Valon Azizi - Ti gjithmon je nj pik loti.mp3 4.3 MB 27-Feb-2009
[24] Pa Emer - Pina Viski O Me Cocacolla - Kjo Unaz.mp3 6.5 MB 27-Feb-2009
[24] Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava.mp3 9.8 MB 25-Feb-2009
[24] Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] BekimKumanova - Tallava Special Xhimin.mp3 6.4 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni -Tallava Taksim 2009.mp3 6.6 MB 25-Feb-2009
[24] BekimKumanova & Enveri - Viski Coca Cola.mp3 4.4 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Kumanov.mp3 4.1 MB 25-Feb-2009
[24] Agroni Tallava Live per Ferizaj.mp3 2.9 MB 25-Feb-2009
[24] Petriti - Pina viski e coca cola.mp3 4.9 MB 25-Feb-2009
[24] Driton Ft.Dr.Street a.k.a BiG Master,Toni-G ,Black Pistoles - Shtyu Ma Qanej -NEW SONG 2009.mp3 3.7 MB 24-Feb-2009
[24] Pandora - Sarajn hova hova.mp3 4.3 MB 24-Feb-2009
[24] Besa - Tani te dua.mp3 4.0 MB 24-Feb-2009
[24] Nani - Tallava live per Halil Forinen.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Pandora -Tallava me mercedesa te zi.mp3 3.8 MB 24-Feb-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Bolll.mp3 2.8 MB 24-Feb-2009
[24] Ylli - Tallava per Shen valentin.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Hana Cakulli - U Sherova.mp3 3.0 MB 24-Feb-2009
[24] Teuta Selimi - Tallava moj fanatike.mp3 2.3 MB 24-Feb-2009
[24] Amarda Arkaxhiu - Dashuri Vrastare.mp3 2.2 MB 24-Feb-2009
[24] Bukurije Morina & Merita Veselaj - Do Te Kthehem.mp3 1.9 MB 24-Feb-2009
[24] Edi Malaj - Ti e di.mp3 5.0 MB 24-Feb-2009
[24] Kadrush Rahoveci - Special dan rrugoves.mp3 7.5 MB 22-Feb-2009
[24] Mentor Kurtishi - Tash per sugar free.mp3 3.9 MB 22-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Special ne prishtin.mp3 3.3 MB 22-Feb-2009
[24] Ejup Gimolli - Moj Katile.mp3 3.8 MB 22-Feb-2009
[24] Greta Koci - Nuk Ta Kam Thene.mp3 1.9 MB 21-Feb-2009
[24] Alida ft.Stine - a wana be one.mp3 3.9 MB 18-Feb-2009
[24] Lora - Mashalla.mp3 5.9 MB 17-Feb-2009
[24] B.King Ft. Big Ar - Nan .mp3 4.4 MB 17-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Linda dhe Buqja - Potpuri.mp3 2.1 MB 17-Feb-2009
[24] Anila Lilaj - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 17-Feb-2009
[24] Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu.mp3 3.5 MB 17-Feb-2009
[24] Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur.mp3 4.6 MB 17-Feb-2009
[24] Bimi - Tak Tak Per Ty.mp3 6.2 MB 17-Feb-2009
[24] Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen.mp3 4.2 MB 17-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava -2009.mp3 9.6 MB 10-Feb-2009
[24] Zyra Dhe Pro Bend - Tallava.mp3 5.1 MB 10-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava 2009.mp3 9.4 MB 10-Feb-2009
[24] Anonim - Dridhu pak.mp3 5.0 MB 10-Feb-2009
[24] Feduard Zikolli - Pa Ty.mp3 4.5 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 01.mp3 10.6 MB 10-Feb-2009
[24] Elvana Sadriu - Tallava Live 2009.mp3 4.6 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 02.mp3 7.4 MB 10-Feb-2009
[24] Tallava Pina Viski Live 2009.mp3 4.0 MB 10-Feb-2009
[24] Lori & Corona - Potpuri 03.mp3 11.4 MB 10-Feb-2009
[24] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare.mp3 3.8 MB 10-Feb-2009
[24] Troja - Amaneti.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Luli - Vet Me The Te Dua.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Skender Shabani - Mbaje Ne Mend.mp3 5.5 MB 08-Feb-2009
[24] Mera Zyberi - Dashuria Egziston.mp3 4.6 MB 08-Feb-2009
[24] Anduena - Shi Me Uj.mp3 4.8 MB 08-Feb-2009
[24] Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga.mp3 6.3 MB 08-Feb-2009
[24] Ylli - Edhe Pse Largohesh.mp3 4.7 MB 08-Feb-2009
[24] Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet.mp3 4.5 MB 08-Feb-2009
[24] Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela.mp3 6.9 MB 08-Feb-2009
[24] Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri.mp3 4.2 MB 08-Feb-2009
[24] Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy.mp3 5.2 MB 08-Feb-2009
[24] Valbona Spahiu - Mirupafshim.mp3 4.7 MB 07-Feb-2009
[24] Xheki - Ne Datlindjen tende.mp3 5.7 MB 07-Feb-2009
[24] Teuta - Zemra Ime Zemra Ime.mp3 5.0 MB 07-Feb-2009
[24] Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra.mp3 6.0 MB 07-Feb-2009
[24] Adnan Daci - Zambaku I Bardh.mp3 4.0 MB 07-Feb-2009
[24] Mark Gojani - Ti nuk ishe.mp3 3.2 MB 07-Feb-2009
[24] Daim Lala - A bre zemer.mp3 3.4 MB 06-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj jepja hakun.mp3 3.0 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Dashuria.mp3 3.1 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Veq nje lutje un ekam.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Stiven Hasanaj - Luj luj bijondin.mp3 3.3 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Hajde mori nuse.mp3 3.4 MB 05-Feb-2009
[24] Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty.mp3 5.0 MB 05-Feb-2009
[24] Shqipe Hasanaj - Pavarsija.mp3 3.5 MB 05-Feb-2009
[24] Caspo Ft. DutchSchultz - Bang Bang.mp3 3.2 MB 05-Feb-2009
[24] Mira Janji - Sa Her Ma Lun Syrin.mp3 4.5 MB 04-Feb-2009
[24] Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher.mp3 3.7 MB 04-Feb-2009
[24] Armendi dhe Agroni Tallava e Forte 2009.mp3 5.4 MB 03-Feb-2009
[24] Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates.mp3 4.1 MB 03-Feb-2009
[24] Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt.mp3 7.2 MB 03-Feb-2009
[24] Naser Sulejmani - Destan begu.mp3 3.8 MB 03-Feb-2009
[24] NA - oh sa lezet.mp3 3.0 MB 03-Feb-2009
[24] Lumnije Ramadani - Amanet.mp3 4.9 MB 03-Feb-2009
[24] Shemi - Un te deshta.mp3 2.1 MB 02-Feb-2009
[24] Dona - Nuk E Dite Nuk E Di.mp3 5.1 MB 02-Feb-2009
[24] Elona - Qdo Dit Qdo Nat.mp3 4.9 MB 02-Feb-2009
[24] Bekimi - T'kisha me u ba flutur.mp3 1.8 MB 02-Feb-2009
[24] Bekim Kumanova - Moj mekatare (Live).mp3 7.7 MB 02-Feb-2009
[24] Albana Syla - E Kaluar E Kaluar.mp3 4.8 MB 31-Jan-2009
[24] Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane.mp3 6.1 MB 30-Jan-2009
[24] Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty.mp3 5.2 MB 30-Jan-2009
[24] Dj Dedi - Super Remix.mp3 6.3 MB 30-Jan-2009
[24] Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund.mp3 4.0 MB 30-Jan-2009
[24] Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres.mp3 5.6 MB 30-Jan-2009
[24] Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan.mp3 5.1 MB 30-Jan-2009
[24] Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj e mira.mp3 3.1 MB 30-Jan-2009
[24] Denada Bare - Sy Me Lot.mp3 4.7 MB 30-Jan-2009
[24] SamoraY - Hajde Lochko.mp3 4.0 MB 27-Jan-2009
[24] Alban Blaku - Sjemi shoke.mp3 1.6 MB 27-Jan-2009
[24] Hyzeri - Solle Mindilin.mp3 2.9 MB 27-Jan-2009
[24] Burim Aliu- Pa Ty.mp3 3.0 MB 27-Jan-2009
[24] Xhavit Avdyli - Vash E Bukur.mp3 3.1 MB 27-Jan-2009
[24] adx Motra jone.mp3 4.7 MB 26-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Pa Ty.mp3 3.0 MB 26-Jan-2009
[24] Nita - Mos Me Thirr.mp3 3.3 MB 26-Jan-2009
[24] Samanta Karavello Ste mbaj dot peng.mp3 4.2 MB 26-Jan-2009
[24] Besa Kokedhima Nothing gonna change Eurovision 2009 Romania.mp3 3.6 MB 26-Jan-2009
[24] Dilja - Puthja jon.mp3 4.4 MB 26-Jan-2009
[24] Luciano - Per ty jam tuj mendu.mp3 2.7 MB 26-Jan-2009
[24] Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj.mp3 6.3 MB 26-Jan-2009
[24] Leonora Poloska - Skam Faj 2009.mp3 3.7 MB 26-Jan-2009
[24] Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet.mp3 3.0 MB 24-Jan-2009
[24] Trina - Te Dua Ste Dua.mp3 5.2 MB 24-Jan-2009
[24] Sala Dhe Ramizja-Nafak Me Ra Ne Dashni.mp3 4.9 MB 23-Jan-2009
[24] Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes.mp3 7.9 MB 23-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri Ft. Etno Engjujt - My number.mp3 3.2 MB 23-Jan-2009
[24] Istref Berisha - Qikat E Kosoves.mp3 4.9 MB 22-Jan-2009
[24] Burim Hoxha - Pa Tekst.mp3 4.3 MB 22-Jan-2009
[24] Bekim Dehari-Ledhatare.mp3 5.0 MB 22-Jan-2009
[24] Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora.mp3 5.6 MB 22-Jan-2009
[24] Gold AG - Amaneti.mp3 7.1 MB 21-Jan-2009
[24] SeLA a.k.a BosZMaN - Gabimi.mp3 5.6 MB 21-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri ft KAOS - Blla Blla.mp3 4.2 MB 21-Jan-2009
[24] Dani - Mori Nan E Mjera Nan.mp3 6.3 MB 21-Jan-2009
[24] Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir.mp3 5.7 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Maturant.mp3 4.1 MB 21-Jan-2009
[24] Fatmire Mjaku - 1000 Her.mp3 4.3 MB 21-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - Hidhe at shami.mp3 3.1 MB 21-Jan-2009
[24] Agroni & Lendita & Vjollca & Burimi - Potpuri.mp3 5.2 MB 21-Jan-2009
[24] Agron Ahmeti - Nje deshir.mp3 3.0 MB 21-Jan-2009
[24] Hana Cakuli - Simbol.mp3 2.9 MB 20-Jan-2009
[24] Sami dhe Vani alimusaj - Kollazh.mp3 5.1 MB 20-Jan-2009
[24] Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla.mp3 3.8 MB 20-Jan-2009
[24] Xhemile Veselaj - Nje Kafe.mp3 4.9 MB 20-Jan-2009
[24] Lena - Sjemi Si Dikur.mp3 4.3 MB 20-Jan-2009
[24] Shota - E Jotja.mp3 4.0 MB 20-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva-Xhevahir.mp3 3.2 MB 20-Jan-2009
[24] Bilbilat Nga Podujeva - Sa Me Ka Mar.mp3 3.1 MB 20-Jan-2009
[24] Antigona Rrustolli - Stop.mp3 4.1 MB 20-Jan-2009
[240] Astrit Mulaj - Masi nuse nuk mu bone.wma 3.1 MB 19-Jan-2009
[24] AB-MC Ft. BuJaa & VIZI - As ni problem.mp3 7.1 MB 19-Jan-2009
[24] Valon - Ku ndodhem.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Sianani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009].mp3 9.1 MB 19-Jan-2009
[24] Dafina Zeqiri - Kabare.mp3 3.7 MB 19-Jan-2009
[24] Viagra Singular Merlin Porno .mp3 3.7 MB 18-Jan-2009
[24] Arbnor & Iliros - Dashuria ime.mp3 3.5 MB 18-Jan-2009
[24] MC Kresha - Aha Aha.mp3 3.3 MB 18-Jan-2009
[24] Albatrit Muqiqi - Boll Boll.mp3 2.7 MB 18-Jan-2009
[24] LEONORA JAKUPI A do te jem e jotja Gezuar 2009 RTV 21 .mp3 3.7 MB 17-Jan-2009
[24] Bilbilat nga Podujeva - Potpuri.mp3 6.3 MB 17-Jan-2009
[24] Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun.mp3 5.5 MB 17-Jan-2009
[24] Rifat Berisha -Tan Shqiptaria.mp3 5.8 MB 17-Jan-2009
[24] Burim Kastrati - I Vetmuar.mp3 7.6 MB 17-Jan-2009
[24] Alida une te fal ty zemren time(Stine Production).mp3 2.9 MB 16-Jan-2009
[24] Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri.mp3 4.7 MB 16-Jan-2009
[24] Suada Bytyqi - Teper Xheloze.mp3 4.5 MB 16-Jan-2009
[24] Shqipja Dhe Stineni - Moter E Vlla.mp3 6.6 MB 16-Jan-2009
[24] Ylli -Te Dashuroj.mp3 4.7 MB 15-Jan-2009
[24] Nikol Nikprelaj - Potpuri.mp3 10.0 MB 15-Jan-2009
[24] Leo - e mallkuar.mp3 5.6 MB 15-Jan-2009
[24] Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova.mp3 5.4 MB 15-Jan-2009
[24] Lumnije Ibrahimi - Djali ne gjermoni.mp3 6.2 MB 14-Jan-2009
[24] Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri.mp3 5.0 MB 14-Jan-2009
[24] Remzi Halimi Treni i zi.mp3 5.3 MB 13-Jan-2009
[24] Sinan vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe.mp3 3.1 MB 13-Jan-2009
[24] Xhemilja - Alo Alo.mp3 10.4 MB 11-Jan-2009
[24] Shqipdona Behluli - A me don.mp3 3.5 MB 11-Jan-2009
[24] Motrat Mustafa - Potpuri.mp3 5.6 MB 11-Jan-2009
[24] Leta - Me duaj Zemer.mp3 5.8 MB 11-Jan-2009
[24] STEEP Ft. Bloodz & Agresioni - Kosov Amerik.mp3 2.7 MB 11-Jan-2009
[24] Blero Ft. Dafina & F-Kay - La vida loca ( FULL ).mp3 3.4 MB 10-Jan-2009
[24] Dj Blindi Ft. Dj Fidi - Tingulli 3nt - Po (Club Remix).mp3 4.7 MB 10-Jan-2009
[24] Flori amp Mihallaq Andrea Ta dish ti.mp3 4.6 MB 10-Jan-2009
[24] Bekim Rexhepi Big Party.mp3 3.6 MB 10-Jan-2009
[24] Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra.mp3 1.7 MB 09-Jan-2009
[24] Elvana Gjata - Disipline.mp3 2.9 MB 09-Jan-2009
[24] Dritton Video - Te Kerkoj.mp3 4.2 MB 08-Jan-2009
[24] As feat Big Basta Nje jete.mp3 4.3 MB 08-Jan-2009
[24] Daim Lala - Party party.mp3 5.1 MB 07-Jan-2009
[24] Aurela Gace - Mu thane syt.mp3 6.0 MB 07-Jan-2009
[24] Leonora Jakupi - A do te jem e jotja (Premier 2009).mp3 1.7 MB 07-Jan-2009
[24] Altuna Sejdiu - Interes.mp3 3.3 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sa shum keng per dashuri.mp3 4.7 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Mori mjalta me sheqer.mp3 4.5 MB 06-Jan-2009
[24] Sef Duraj - Sdu Sdu.mp3 4.0 MB 06-Jan-2009
[24] Rinna - Me ke Humbur.mp3 2.5 MB 06-Jan-2009
[24] Anduena Tahiri - Te te me fal.mp3 2.5 MB 05-Jan-2009
[24] Mili - Sonte O Shoke.mp3 5.0 MB 04-Jan-2009
[240] Sadik Kovani - Këng Për Keku-n.wma 2.6 MB 04-Jan-2009
[24] Meriton Hajdaraj - Luj Luj.mp3 7.3 MB 04-Jan-2009
[24] Violeta Lulgjuraj - Pina viski.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Jeton Kuqi dhe NAJA - Live TALAVA.mp3 4.5 MB 04-Jan-2009
[24] Jeton Kuqi - Ty te du.mp3 1.9 MB 04-Jan-2009
[24] Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore.mp3 4.7 MB 03-Jan-2009
[24] Adelina Ft Valoni( ValaMala Show ) - Realitet.mp3 1.7 MB 03-Jan-2009
[24] Gili_-_Me_mua_a_me_shoke_2009.mp3 4.2 MB 03-Jan-2009
[24] Leonora_Jakupi__-_Op_Labi_Party__RTV21__.mp3 4.0 MB 03-Jan-2009
[24] LEONORA_JAKUPI-Kabare_Gezuar_2009_TV21.mp3 3.1 MB 03-Jan-2009
[24] Vjollca - Prapa Shpines time.mp3 2.9 MB 02-Jan-2009
[24] Lori - Bukurin qe ti e ke.mp3 4.9 MB 02-Jan-2009
[24] Avni Alimusaj - Live 2009.mp3 3.5 MB 02-Jan-2009
[24] Rovena Stefa - Malli.mp3 4.3 MB 02-Jan-2009
[24] Mandi - Vetmija Ime.mp3 1.8 MB 01-Jan-2009
[24] Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix 2009.mp3 4.5 MB 31-Dec-2008
[24] Julka - Sonte.mp3 2.8 MB 31-Dec-2008
[240] Artan Ferati - Foli zemres.wma 1.8 MB 31-Dec-2008
[24] Gold AG - Gezuar 2009.mp3 5.3 MB 30-Dec-2008
[24] Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja.mp3 4.7 MB 30-Dec-2008
[24] Nora Ft. Marigona - Fundi Vjen.mp3 4.1 MB 30-Dec-2008
[24] Shpat Deda - A Thu.mp3 1.6 MB 30-Dec-2008
[24] 01 1.2.3 minuta-alban mehmeti.MP3 5.2 MB 30-Dec-2008
[24] DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3 370.7 KB 28-Dec-2008
[24] Fugga ft. Dac - n'sex 2009.mp3 3.1 MB 28-Dec-2008
[24] Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj.mp3 3.4 MB 28-Dec-2008
[24] Toni-G ft.Real-G & Dr.Street & arjaneffecti-Na zOtnojm n'kit Gjakov.mp3 4.4 MB 27-Dec-2008
[24] Mc Kresha Ft. - Singullar - Ledri -Lumi (kaos) - Qoni Durt.mp3 4.3 MB 27-Dec-2008
[24] Sami dhe Avni Alimusaj [ Live ] 2009.mp3 7.4 MB 27-Dec-2008
[24] Lumi Uka - Cakrro goten.MP3 5.1 MB 27-Dec-2008
[24] Emmy Ft Valton Krasniqi - Rastesisht u Pam 2009.mp3 4.0 MB 27-Dec-2008
[24] Lumi Ukaj - Ne gjdo hap.mp3 7.5 MB 27-Dec-2008
[24] Labinot Shala - Qike Qike [ Live ] 2009.mp3 1.7 MB 27-Dec-2008
[240] Mc Kresha ft. Ledri - Nese je per (Snipp).wma 734.1 KB 27-Dec-2008
[24] Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati.mp3 2.8 MB 27-Dec-2008
[24] Kaltrina Selimi - Copy Paste.mp3 2.9 MB 27-Dec-2008
[24] Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani.mp3 3.1 MB 27-Dec-2008
[24] Genta,Tash je i Harruar.mp3 821.7 KB 27-Dec-2008
[24] Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht.mp3 3.2 MB 27-Dec-2008
[24] K-Brave feat Dog Drimi & Mr.Deadly & Mc.Anaconda - Real Rap.mp3 3.9 MB 26-Dec-2008
[24] Joy FeaT Zeef Ft Lushi Ft Viper Ft Sllimi-Sonte(GG Army).mp3 4.7 MB 26-Dec-2008
[24] Fresh ft. ETNA - E Veqant Je Ti.mp3 5.0 MB 26-Dec-2008
[24] Pap Dino ft Ali-P - Smokite Chillite 2009.mp3 3.0 MB 26-Dec-2008
[24] Greta Koci Do Te Me Shaj Nena.mp3 5.2 MB 26-Dec-2008
[24] Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit.mp3 3.8 MB 26-Dec-2008
[24] Avdija - Po vjen kavaleri.mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Andin Randobrava - Na Meshiro [ 2009 ].mp3 4.3 MB 26-Dec-2008
[24] Beli - Te Therras .mp3 3.4 MB 26-Dec-2008
[24] Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar.mp3 3.0 MB 25-Dec-2008
[24] Daim Lala - prinderit na ndan.mp3 8.0 MB 25-Dec-2008
[24] Buqja & Gazi & Linda - Kollazh.mp3 7.6 MB 25-Dec-2008
[24] Emi - Hajde hajde sa shyret.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[24] Emi - Nje mije here.mp3 4.8 MB 24-Dec-2008
[24] Kejsi Tola - Me merr ne enderr.mp3 3.9 MB 24-Dec-2008
[240] ExtaSy ft B-eX - Xhelozojn.wma 3.4 MB 24-Dec-2008
[24] Lori - Dashuri dashuri 2009.mp3 2.3 MB 24-Dec-2008
[24] Burim Kastrati - Dasma jote.mp3 3.8 MB 24-Dec-2008
[24] Shqipe Abazi_O_Jo_Mos_Shko_2009.mp3 4.0 MB 23-Dec-2008
[24] Mira Janji_Mpaske_dashur_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Merita_Bunjaku_-_Hajde_Lule_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Leka_Loj_E_Madhe_Ne_Diskotek_2009.mp3 3.7 MB 23-Dec-2008
[24] Ganimete_Asllani_-_Dasma_Jon_Ka_Fillu_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Albana Syla__Mir_Keq_E_Pranoj_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Elizabeta Marku-Lum kush merr djalin e vetem.mp3 5.7 MB 23-Dec-2008
[24] Avdija_Po_Vjen_Kavaleri_2009.mp3 3.4 MB 23-Dec-2008
[24] Mali G ft Anjezase di cpo ndodh.mp3 3.5 MB 23-Dec-2008
[24] Sulltani & Besimi Tallava Me Defa ( Live ).mp3 6.2 MB 23-Dec-2008
[24] Sulltani Live Italy 2009.mp3 10.1 MB 22-Dec-2008
[24] Soni Malaj & Geti (tingulli 3) Zona Zero Semi 2.mp3 4.7 MB 22-Dec-2008
[24] LABI-Me Ndihmo Perendi.mp3 2.0 MB 22-Dec-2008
[24] Laureta Meci - Santa Baby.mp3 3.5 MB 22-Dec-2008
[24] West_Side_Family_-_Jehone__2009.mp3 4.9 MB 22-Dec-2008
[24] Albana_Syla_-_E_Kaluar_E_Kaluar_2009.mp3 3.2 MB 22-Dec-2008
[24] Shpat_Kasapi_-_Arome_Mediterane_2009.mp3 5.4 MB 22-Dec-2008
[24] Mirsa_Kerceli_-_Me_Ish_Femren_Tande_2009.mp3 2.9 MB 22-Dec-2008
[24] Gresa_Behluli_-Rrotolloje_Numrin_2009.mp3 4.3 MB 22-Dec-2008
[24] Big_Mama_-_Pata_Ra_Ne_Bixhoz_2009.mp3 2.8 MB 22-Dec-2008
[24] Kadencat___Naser_Makedonci_-_Kollazh_2009.mp3 5.0 MB 21-Dec-2008
[24] Gjyle_Qollaku_-_Ti_Per_Mua_Je_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Fatos_Osmani_-_O_Po_Un_Jam_Llapjani_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Fatlum_Ibrahimi_-Dje_Me_Ty_Sod_Pa_Ty_2009.mp3 3.5 MB 21-Dec-2008
[24] Elona_-_Cdo_Dit_Cdo_Nat_2009.mp3 3.3 MB 21-Dec-2008
[24] Drita_Musliu_-Ti_Ne_Jet_Nuk_Paske_Dashuruar_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Dona__-_Nuk_E_Dite_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Dasmoret___Ekremi_-_Lum_E_Lum_Kush_Po_Vallzon.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Beli_-_Te_Therras_2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Bekim_Dehari_-_Nise_Vallen_Nise_2009.mp3 3.6 MB 21-Dec-2008
[24] Albina_Jakupi_-_Ti_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Kajtazi_-_Mir_Ma_Din_Hallin_Ti2009.mp3 3.4 MB 21-Dec-2008
[24] Violeta_Bucaj_-_Mori_Nane_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Sala___Remzija_-_Je_Si_Han_E_Je_Si_Diell_2009.mp3 2.9 MB 21-Dec-2008
[24] Rema_-_Shum_Ma_Mir_Qe_Jemi_Nda_2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Nazife_Bunjaku_-_Kollazh_2009.mp3 4.1 MB 21-Dec-2008
[24] Merita_Spahiu_-Ani_Rri_Ma_Lrage_2009.mp3 2.8 MB 21-Dec-2008
[24] Maki_-_Erdha_Ne_Deren_Tande_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Luli_-_Sa_Sa_Me_Te_Prit_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Lori___Marsela_-_Mos_Mos_Beso_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Mira_Janji_-_Sa_Her_Ma_Lun_Syrin_2009.mp3 3.0 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat_Hajzeri_-_Zemer_O_Moj_Zemer_2009.mp3 3.7 MB 21-Dec-2008
[24] Motrat_Mustafa__-_Pa_Ta_Pa_Nusen_Me_Tel_2009.mp3 3.9 MB 21-Dec-2008
[24] Labi - Vajze me sy te shkruar.mp3 4.0 MB 21-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Dashuria e par.mp3 4.7 MB 21-Dec-2008
[24] Smail Puraj - Mix.mp3 6.1 MB 21-Dec-2008
[24] Xheki - I Mir I Keq 2009.mp3 3.1 MB 21-Dec-2008
[24] Soni - Zona zero.mp3 3.3 MB 20-Dec-2008
[24] Nexhat Osmani - Ku ke Ikur.mp3 3.6 MB 20-Dec-2008
[24] Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi.mp3 6.0 MB 20-Dec-2008
[24] Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri 2009.mp3 5.2 MB 19-Dec-2008
[24] 03 Sinan Vlasaliu - Mendjemadhe.mp3 3.1 MB 18-Dec-2008
[24] Lendita_Destani_-_Mos_Me_Prit_2009.mp3 5.1 MB 18-Dec-2008
[24] Lori_-_Gjumit_Ti_Bjeri_Viz.mp3 3.4 MB 18-Dec-2008
[24] Violeta_Kukaj-Ratkoceri_-_Tash_Shiko.mp3 3.5 MB 18-Dec-2008
[24] Smaijl_Puraj_-_Luje_Luje_Belin_Pak_2009.mp3 2.8 MB 18-Dec-2008
[24] Mihrije_Braha___Naim_Abazi_-Je_Si_Djell_Je_Si_Han_2009.mp3 3.8 MB 18-Dec-2008
[24] Bajram Gigolli - ne Deqan.mp3 60.1 MB 16-Dec-2008
[24] Valdeti_-_Krejt_Me_Pyesin.mp3 2.7 MB 16-Dec-2008
[24] Nora_Istrefi-Eke_Eke_Nje_Mike.mp3 3.3 MB 16-Dec-2008
[24] Faton_Ukiqi_-Dashuria_Ime.mp3 3.2 MB 16-Dec-2008
[24] Dona_-_Nuk_Te_Kam_Frik_Zemer.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Dhurata_Haliti_-_Kush_Ka_Qef_Me_Nejt.mp3 3.0 MB 16-Dec-2008
[24] Bitonia_-_Vec_Ne_Dashuri.mp3 3.8 MB 16-Dec-2008
[24] Adelina_Berisha_-_Merre_Ket_Shpirt.mp3 3.4 MB 16-Dec-2008
[24] Vjollca_Haxhiu_-_Plas_Plas.mp3 2.8 MB 16-Dec-2008
[24] Nusret Muqiqi-Vetem Un Te Njoh 2009.mp3 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume.mp3 1.7 MB 15-Dec-2008
[24] MC Qoppa - Arpagjikat.mp3 965.6 KB 15-Dec-2008
[24] Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat.mp3 3.1 MB 15-Dec-2008
[240] Remzije & Nexhat Osmani - Zemra ra n'dashni.wma 3.5 MB 15-Dec-2008
[24] Adelina Tahiri & Miloti - Vuaj.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija 2009.mp3 4.1 MB 15-Dec-2008
[24] Papushi - Pritem Shpirt.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2009.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Musli Kuqi - Me Ty.mp3 5.3 MB 15-Dec-2008
[24] Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat 2008.mp3 2.9 MB 15-Dec-2008
[24] Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon.mp3 3.2 MB 15-Dec-2008
[24] Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare.mp3 3.3 MB 15-Dec-2008
[24] Sinan Vllasaliu - Une me Jarana.mp3 3.2 MB 14-Dec-2008
[24] Machiato Band - Dy Here Me Vret.mp3 4.8 MB 14-Dec-2008
[24] Saranda - Vallja e Burrave.mp3 6.5 MB 14-Dec-2008
[24] Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime.mp3 5.4 MB 14-Dec-2008
[24] Anila Lila - Kafe Muhabet.mp3 4.7 MB 14-Dec-2008
[24] Vanessa - Amerika.mp3 4.6 MB 14-Dec-2008
[24] AB-MC Ft. BuJaa - Get Crunk.mp3 3.2 MB 09-Dec-2008
[24] Meda - Sa Gjynah.mp3 3.2 MB 08-Dec-2008
[24] Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Hot Shorts 2008.mp3 3.3 MB 08-Dec-2008
[24] Dj SuaT - NChair.mp3 4.5 MB 08-Dec-2008
[24] Dj Bardh1 feat. Unikkatil & Ludacris .mp3 4.4 MB 06-Dec-2008
1036 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 4.8 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu