Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] DOKUMENTAR PER ADEM JASHARIN [dir] 12-Nov-2017
[dir] Film - Plaget e dashurise 2010 [dir] 12-Nov-2017
[240] Dy_Krisma_ne_Paris_.flv 253.7 MB 23-Feb-2012
[240] Gjoleka_djali_i_Abazit_.AVI 278.2 MB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Gjakova_726.avi 311.3 MB 23-Feb-2012
[240] Plaku_dhe_hasmi..avi 349.8 MB 23-Feb-2012
[240] Melodi_e_panderpere..avi 350.2 MB 23-Feb-2012
[240] Plumbi_prej_plasteline..avi 350.3 MB 23-Feb-2012
[240] Taulanti_Kerkon_nje_Moter.avi 358.2 MB 23-Feb-2012
[240] Ne_Kosove_perjet.avi 377.2 MB 23-Feb-2012
[240] N__ntoka_3_.avi 454.9 MB 23-Feb-2012
[240] Liri_a_vdekje..avi 461.3 MB 23-Feb-2012
[240] Udha_e_Shkronjave.avi 469.3 MB 23-Feb-2012
[240] Dimri_i_fundit..mpg 470.1 MB 23-Feb-2012
[240] Procesi_Jusuf_Gervalla.avi 488.2 MB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Beli___Martesa_me_dhune___.mpg 553.7 MB 23-Feb-2012
[240] Edhe_ashtu_edhe_keshtu.avi 556.5 MB 23-Feb-2012
[240] Balada_e_Kurbinit_.avi 583.0 MB 23-Feb-2012
[240] E_Verteta_ne_Plazh.avi 600.9 MB 23-Feb-2012
[240] Shtigje_Lufte.avi 602.7 MB 23-Feb-2012
[240] Tensioni_i_Larte_.mpg 630.0 MB 23-Feb-2012
[240] Ata_ishin_kat__r_.avi 634.0 MB 23-Feb-2012
[240] Hakmarrja.avi 680.6 MB 23-Feb-2012
[240] Koha_e_Kometes.avi 683.2 MB 23-Feb-2012
[240] UCK_Lufton_me_KFOR_.avi 696.1 MB 23-Feb-2012
[240] Cuca_e_Maleve_.avi 696.4 MB 23-Feb-2012
[240] Muri_i_gjalle_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Gjeneral_gramafoni_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Yje_Mbi_Drin_.avi 700.3 MB 23-Feb-2012
[240] Njesiti_guerril_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Une_e_dua_eren..avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Tingujt_e_Luftes_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Fije_qe_priten_.avi 700.6 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_.mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_(2).mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Debatik_.mpg 724.5 MB 23-Feb-2012
[240] Tomka_dhe_shoket_e_ti_.mpeg 742.8 MB 23-Feb-2012
[240] Flutura_Ne_kabinen_Time_.avi 758.5 MB 23-Feb-2012
[240] Filmi_Skenderbeu_.avi 794.9 MB 23-Feb-2012
[240] Ne_fillim_te_veres_.avi 818.1 MB 23-Feb-2012
[240] Njeriu_Me_Top_.avi 818.3 MB 23-Feb-2012
[240] Mengjeze_lufte_.mpg 819.5 MB 23-Feb-2012
[240] Asgje_Nuk_Harrohet_.mpg 829.7 MB 23-Feb-2012
[240] Ishte_Kohe_Per_Dashuri_.avi 838.5 MB 23-Feb-2012
[240] Nusja_dhe_Shtetrrethimi_.mpg 841.4 MB 23-Feb-2012
[240] Toka_e_pergjakur_.mpg 897.3 MB 23-Feb-2012
[240] Shi_Ne_Plazh_.avi 923.8 MB 23-Feb-2012
[240] Partizani_i_vogel_Velo_.mpg 936.4 MB 23-Feb-2012
[240] Tek_Po_xhirohej_nje_film_.mpg 989.6 MB 23-Feb-2012
[240] Zonja_nga_qyteti_.avi 991.0 MB 23-Feb-2012
[240] Anatema_Film_Per_Kosoven_2009.mpg 1.1 GB 23-Feb-2012
[240] Balle_Per_Balle_.mpeg 1.1 GB 23-Feb-2012
[240] Nentori_i_Dyte_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Gunat_Permbi_Tela_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] The_Warrior_King.avi 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Film_-_Nje_zemer_ne_dy_pjese.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] Lulekuqet_Mbi_Mure_.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] Familja_Ime__.mpg 1.5 GB 23-Feb-2012
56 Files - 2 Kartela Madhësia gjithsej: 40.6 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu