Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] Film - Plaget e dashurise 2010 [dir] 12-Nov-2017
[dir] DOKUMENTAR PER ADEM JASHARIN [dir] 12-Nov-2017
[240] Yje_Mbi_Drin_.avi 700.3 MB 23-Feb-2012
[240] Une_e_dua_eren..avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Zonja_nga_qyteti_.avi 991.0 MB 23-Feb-2012
[240] Udha_e_Shkronjave.avi 469.3 MB 23-Feb-2012
[240] UCK_Lufton_me_KFOR_.avi 696.1 MB 23-Feb-2012
[240] Tomka_dhe_shoket_e_ti_.mpeg 742.8 MB 23-Feb-2012
[240] Tingujt_e_Luftes_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Toka_e_pergjakur_.mpg 897.3 MB 23-Feb-2012
[240] Taulanti_Kerkon_nje_Moter.avi 358.2 MB 23-Feb-2012
[240] Tensioni_i_Larte_.mpg 630.0 MB 23-Feb-2012
[240] The_Warrior_King.avi 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Tek_Po_xhirohej_nje_film_.mpg 989.6 MB 23-Feb-2012
[240] Shtigje_Lufte.avi 602.7 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_.mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Plumbi_prej_plasteline..avi 350.3 MB 23-Feb-2012
[240] Procesi_Jusuf_Gervalla.avi 488.2 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_(2).mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Plaku_dhe_hasmi..avi 349.8 MB 23-Feb-2012
[240] Shi_Ne_Plazh_.avi 923.8 MB 23-Feb-2012
[240] Partizani_i_vogel_Velo_.mpg 936.4 MB 23-Feb-2012
[240] Njesiti_guerril_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Nusja_dhe_Shtetrrethimi_.mpg 841.4 MB 23-Feb-2012
[240] Njeriu_Me_Top_.avi 818.3 MB 23-Feb-2012
[240] Ne_Kosove_perjet.avi 377.2 MB 23-Feb-2012
[240] N__ntoka_3_.avi 454.9 MB 23-Feb-2012
[240] Ne_fillim_te_veres_.avi 818.1 MB 23-Feb-2012
[240] Muri_i_gjalle_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Melodi_e_panderpere..avi 350.2 MB 23-Feb-2012
[240] Nentori_i_Dyte_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Mengjeze_lufte_.mpg 819.5 MB 23-Feb-2012
[240] Liri_a_vdekje..avi 461.3 MB 23-Feb-2012
[240] Koha_e_Kometes.avi 683.2 MB 23-Feb-2012
[240] Hakmarrja.avi 680.6 MB 23-Feb-2012
[240] Ishte_Kohe_Per_Dashuri_.avi 838.5 MB 23-Feb-2012
[240] Lulekuqet_Mbi_Mure_.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] Gjoleka_djali_i_Abazit_.AVI 278.2 MB 23-Feb-2012
[240] Gjeneral_gramafoni_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Gunat_Permbi_Tela_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Gjakova_726.avi 311.3 MB 23-Feb-2012
[240] Flutura_Ne_kabinen_Time_.avi 758.5 MB 23-Feb-2012
[240] Filmi_Skenderbeu_.avi 794.9 MB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Beli___Martesa_me_dhune___.mpg 553.7 MB 23-Feb-2012
[240] Fije_qe_priten_.avi 700.6 MB 23-Feb-2012
[240] Edhe_ashtu_edhe_keshtu.avi 556.5 MB 23-Feb-2012
[240] Dy_Krisma_ne_Paris_.flv 253.7 MB 23-Feb-2012
[240] Film_-_Nje_zemer_ne_dy_pjese.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] E_Verteta_ne_Plazh.avi 600.9 MB 23-Feb-2012
[240] Familja_Ime__.mpg 1.5 GB 23-Feb-2012
[240] Dimri_i_fundit..mpg 470.1 MB 23-Feb-2012
[240] Debatik_.mpg 724.5 MB 23-Feb-2012
[240] Cuca_e_Maleve_.avi 696.4 MB 23-Feb-2012
[240] Balada_e_Kurbinit_.avi 583.0 MB 23-Feb-2012
[240] Ata_ishin_kat__r_.avi 634.0 MB 23-Feb-2012
[240] Balle_Per_Balle_.mpeg 1.1 GB 23-Feb-2012
[240] Asgje_Nuk_Harrohet_.mpg 829.7 MB 23-Feb-2012
[240] Anatema_Film_Per_Kosoven_2009.mpg 1.1 GB 23-Feb-2012
56 Files - 2 Kartela Madhësia gjithsej: 40.6 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu