Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] DOKUMENTAR PER ADEM JASHARIN [dir] 12-Nov-2017
[dir] Film - Plaget e dashurise 2010 [dir] 12-Nov-2017
[240] Anatema_Film_Per_Kosoven_2009.mpg 1.1 GB 23-Feb-2012
[240] Asgje_Nuk_Harrohet_.mpg 829.7 MB 23-Feb-2012
[240] Ata_ishin_kat__r_.avi 634.0 MB 23-Feb-2012
[240] Balada_e_Kurbinit_.avi 583.0 MB 23-Feb-2012
[240] Balle_Per_Balle_.mpeg 1.1 GB 23-Feb-2012
[240] Cuca_e_Maleve_.avi 696.4 MB 23-Feb-2012
[240] Debatik_.mpg 724.5 MB 23-Feb-2012
[240] Dimri_i_fundit..mpg 470.1 MB 23-Feb-2012
[240] Dy_Krisma_ne_Paris_.flv 253.7 MB 23-Feb-2012
[240] Edhe_ashtu_edhe_keshtu.avi 556.5 MB 23-Feb-2012
[240] E_Verteta_ne_Plazh.avi 600.9 MB 23-Feb-2012
[240] Familja_Ime__.mpg 1.5 GB 23-Feb-2012
[240] Fije_qe_priten_.avi 700.6 MB 23-Feb-2012
[240] Filmi_Skenderbeu_.avi 794.9 MB 23-Feb-2012
[240] Film_-_Nje_zemer_ne_dy_pjese.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Beli___Martesa_me_dhune___.mpg 553.7 MB 23-Feb-2012
[240] Film_Shqip_-_Gjakova_726.avi 311.3 MB 23-Feb-2012
[240] Flutura_Ne_kabinen_Time_.avi 758.5 MB 23-Feb-2012
[240] Gjeneral_gramafoni_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Gjoleka_djali_i_Abazit_.AVI 278.2 MB 23-Feb-2012
[240] Gunat_Permbi_Tela_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Hakmarrja.avi 680.6 MB 23-Feb-2012
[240] Ishte_Kohe_Per_Dashuri_.avi 838.5 MB 23-Feb-2012
[240] Koha_e_Kometes.avi 683.2 MB 23-Feb-2012
[240] Liri_a_vdekje..avi 461.3 MB 23-Feb-2012
[240] Lulekuqet_Mbi_Mure_.mpg 1.4 GB 23-Feb-2012
[240] Melodi_e_panderpere..avi 350.2 MB 23-Feb-2012
[240] Mengjeze_lufte_.mpg 819.5 MB 23-Feb-2012
[240] Muri_i_gjalle_.avi 700.2 MB 23-Feb-2012
[240] Nentori_i_Dyte_.mpg 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Ne_fillim_te_veres_.avi 818.1 MB 23-Feb-2012
[240] Ne_Kosove_perjet.avi 377.2 MB 23-Feb-2012
[240] Njeriu_Me_Top_.avi 818.3 MB 23-Feb-2012
[240] Njesiti_guerril_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Nusja_dhe_Shtetrrethimi_.mpg 841.4 MB 23-Feb-2012
[240] N__ntoka_3_.avi 454.9 MB 23-Feb-2012
[240] Partizani_i_vogel_Velo_.mpg 936.4 MB 23-Feb-2012
[240] Plaku_dhe_hasmi..avi 349.8 MB 23-Feb-2012
[240] Plumbi_prej_plasteline..avi 350.3 MB 23-Feb-2012
[240] Procesi_Jusuf_Gervalla.avi 488.2 MB 23-Feb-2012
[240] Shi_Ne_Plazh_.avi 923.8 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_(2).mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Shpella_e_pirateve_.mpg 720.4 MB 23-Feb-2012
[240] Shtigje_Lufte.avi 602.7 MB 23-Feb-2012
[240] Taulanti_Kerkon_nje_Moter.avi 358.2 MB 23-Feb-2012
[240] Tek_Po_xhirohej_nje_film_.mpg 989.6 MB 23-Feb-2012
[240] Tensioni_i_Larte_.mpg 630.0 MB 23-Feb-2012
[240] The_Warrior_King.avi 1.3 GB 23-Feb-2012
[240] Tingujt_e_Luftes_.avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Toka_e_pergjakur_.mpg 897.3 MB 23-Feb-2012
[240] Tomka_dhe_shoket_e_ti_.mpeg 742.8 MB 23-Feb-2012
[240] UCK_Lufton_me_KFOR_.avi 696.1 MB 23-Feb-2012
[240] Udha_e_Shkronjave.avi 469.3 MB 23-Feb-2012
[240] Une_e_dua_eren..avi 700.4 MB 23-Feb-2012
[240] Yje_Mbi_Drin_.avi 700.3 MB 23-Feb-2012
[240] Zonja_nga_qyteti_.avi 991.0 MB 23-Feb-2012
56 Files - 2 Kartela Madhësia gjithsej: 40.6 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu