Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13 Xhela Ferizaj Band - Zemra ime zemra jote 2012.mp3 3.8 MB 17-Jun-2012
[24] 14 Xhela Ferizaj Band - Ndarja Jon 2012.mp3 4.7 MB 17-Jun-2012
[24] 11 Xhela Ferizaj Band - Qka Mke Ba Zemer Ti 2012.mp3 1.8 MB 17-Jun-2012
[24] 12 Xhela Ferizaj Band - Sish Bo Nami 2012.mp3 2.1 MB 17-Jun-2012
[24] 09 Xhela Ferizaj Band - Ministrit Ne Londer 2012.mp3 4.9 MB 17-Jun-2012
[24] 10 Xhela Ferizaj Band - Ndarja Jon 2012.mp3 4.7 MB 17-Jun-2012
[24] 08 Xhela Ferizaj Band - Lamtumir 2012.mp3 3.3 MB 17-Jun-2012
[24] 07 Xhela Ferizaj Band - Kur Te Vjen Pleqria 2012.mp3 3.0 MB 17-Jun-2012
[24] 03 Xhela Ferizaj Band - Besa o Besa 2012.mp3 3.7 MB 17-Jun-2012
[24] 02 Xhela Ferizaj Band - Kush Na Ka Nda 2012.mp3 3.6 MB 17-Jun-2012
[24] 04 Xhela Ferizaj Band - Djal Pa Behane 2012.mp3 3.0 MB 17-Jun-2012
[24] 05 Xhela Ferizaj Band - Dy Pika Lot 2012.mp3 3.9 MB 17-Jun-2012
[24] 06 Xhela Ferizaj Band - Gurbeti 2012.mp3 4.7 MB 17-Jun-2012
[24] 01 Xhela Ferizaj Band - Aman aman Gjermani 2012.mp3 3.2 MB 17-Jun-2012
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 50.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu