Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xheki - Me Fat Urime Martesa 2012.mp3 5.2 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Ne Kosov Si Ne Arabi 2012.mp3 5.2 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Pa Fjal Zemer Pa Fjal 2012.mp3 5.7 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Sa Her Pi Me Shoqri 2012.mp3 4.6 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Ma Mir Qe Je Shku 2012.mp3 4.7 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Ku Je Ti 2012.mp3 5.5 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - As Me Mu As Me Tjeter 2012.mp3 4.7 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - E Rand Kjo Jet 2012.mp3 5.1 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Hajt Shitu Franqeze 2012.mp3 4.7 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - Kam nem ne gure e dru 2012.mp3 4.6 MB 01-Jun-2012
[24] Xheki - A Ki Zemer 2012.mp3 4.8 MB 01-Jun-2012
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 54.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu