Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07.Xhavit Avdyli - Ugurolla 2012.mp3 5.5 MB 03-Jul-2012
[24] 08.Xhavit Avdyli - Sa me ka marr malli 2012.mp3 5.6 MB 03-Jul-2012
[24] 09.Xhavit Avdyli - Me mire me ty 2012.mp3 4.3 MB 03-Jul-2012
[24] 06.Xhavit Avdyli - Sot eshte dite e enjte 2012.mp3 4.8 MB 03-Jul-2012
[24] 05.Xhavit Avdyli - Spo kam saber ma me prit 2012.mp3 4.8 MB 03-Jul-2012
[24] 02.Xhavit Avdyli - Knoni qika knoni djem 2012.mp3 5.2 MB 03-Jul-2012
[24] 03.Xhavit Avdyli - Ti je rrit si lulja ne bjeshk 2012.mp3 5.7 MB 03-Jul-2012
[24] 04.Xhavit Avdyli - Jan nis krushqit 2012.mp3 4.8 MB 03-Jul-2012
[24] 01.Xhavit Avdyli - Tka fal zoti bukurije 2012.mp3 3.9 MB 03-Jul-2012
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu