Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07 Xeli - Hajde halla e madhe 2012.mp3 4.6 MB 27-Jun-2012
[24] 08 Xeli - Shum jena gzu lulije 2012.mp3 10.8 MB 27-Jun-2012
[24] 09 Xeli - Jena gezu 2012.mp3 6.4 MB 27-Jun-2012
[24] 10 Xeli - Oj lulije pellumb i bardh 2012.mp3 6.3 MB 27-Jun-2012
[24] 06 Xeli - Rrang e dang sahani 2012.mp3 8.6 MB 27-Jun-2012
[24] 05 Xeli - Moj unaz a rreth me or 2012.mp3 10.5 MB 27-Jun-2012
[24] 02 Xeli - Ishte nat e fundit 2012.mp3 10.6 MB 27-Jun-2012
[24] 03 Xeli - Mos fol keq 2012.mp3 7.4 MB 27-Jun-2012
[24] 04 Xeli - Quni i vogel don bostan 2012.mp3 9.5 MB 27-Jun-2012
[24] 01 Xeli - Nje vajz te bukur e kam pas 2012.mp3 9.4 MB 27-Jun-2012
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 84.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu