Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Vjollca Selimi - Moj hatigje 2012.mp3 5.9 MB 27-Jun-2012
[24] 09 Vjollca Selimi - Quni vogel don llokum 2012.mp3 7.3 MB 27-Jun-2012
[24] 11 Vjollca Selimi - Hajdi qika hajdi 2012.mp3 4.2 MB 27-Jun-2012
[24] 12 Vjollca Selimi - Vin vaporat 2012.mp3 10.7 MB 27-Jun-2012
[24] 13 Vjollca Selimi - Jo per ty se nenqmoj veten 2012.mp3 14.1 MB 27-Jun-2012
[24] 08 Vjollca Selimi - Luje vallen 2012.mp3 6.4 MB 27-Jun-2012
[24] 07 Vjollca Selimi - Ne kapixhik dola me te pa 2012.mp3 6.9 MB 27-Jun-2012
[24] 04 Vjollca Selimi - Nan po me dhem dora 2012.mp3 5.8 MB 27-Jun-2012
[24] 05 Vjollca Selimi - Dimijat e nuses 2012.mp3 5.3 MB 27-Jun-2012
[24] 06 Vjollca Selimi - Ani ani nasht 2012.mp3 1.5 MB 27-Jun-2012
[24] 02 Vjollca Selimi - Edhe kush u que 2012.mp3 3.8 MB 27-Jun-2012
[24] 03 Vjollca Selimi - Ne sabah kendon bilbili 2012.mp3 6.9 MB 27-Jun-2012
[24] 01 Vjollca Selimi - Oj dada sale 2012.mp3 7.0 MB 27-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 85.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu