Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Vjollca Selimi - Moj Hatixhe 2o12.mp3 2.4 MB 17-Jun-2012
[24] 09 Vjollca Selimi - Quni i vogel don Llokum 2o12.mp3 2.9 MB 17-Jun-2012
[24] 11 Vjollca Selimi - Hajdi Qiqka hajdi na ta Kallim 2o12.mp3 1.7 MB 17-Jun-2012
[24] 12 Vjollca Selimi - Vin Vaporat 2o12.mp3 4.3 MB 17-Jun-2012
[24] 13 Vjollca Selimi - Jo Jo per Ty se nenqmoj Veten 2o12.mp3 5.6 MB 17-Jun-2012
[24] 08 Vjollca Selimi - Luje Vallen 2o12.mp3 2.6 MB 17-Jun-2012
[24] 07 Vjollca Selimi - Ne Kapixhik dola met Pa 2o12.mp3 2.8 MB 17-Jun-2012
[24] 03 Vjollca Selimi - Ne Sabah kendon Bilbili 2o12.mp3 2.8 MB 17-Jun-2012
[24] 02 Vjollca Selimi - Edhe kush u Que 2o12.mp3 1.5 MB 17-Jun-2012
[24] 04 Vjollca Selimi - O Nan Nan po me Dhemb Dora 2o12.mp3 2.3 MB 17-Jun-2012
[24] 05 Vjollca Selimi - Dimijat e Nuses 2o12.mp3 2.1 MB 17-Jun-2012
[24] 06 Vjollca Selimi - Ani Ani Nasht 2o12.mp3 651.7 KB 17-Jun-2012
[24] 01 Vjollca Selimi - Oj Dada Sale 2o12.mp3 2.8 MB 17-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 34.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu