Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 14 Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas 2012.mp3 2.9 MB 30-Jun-2012
[24] 10 Vezire Gashi - Martesa e Qiftit Te Ri 2012.mp3 1.4 MB 30-Jun-2012
[24] 09 Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla 2012.mp3 1.9 MB 30-Jun-2012
[24] 11 Vezire Gashi - Oj Lulie Trandofili i Kuqe 2012.mp3 2.4 MB 30-Jun-2012
[24] 12 Vezire Gashi - Kceni Mori Halla 2012.mp3 2.9 MB 30-Jun-2012
[24] 13 Vezire Gashi - Adrenalina 2012.mp3 3.8 MB 30-Jun-2012
[24] 08 Vezire Gashi - Bani Mashalla 2012.mp3 2.1 MB 30-Jun-2012
[24] 07 Vezire Gashi - Po Valon Flamuri 2012.mp3 1.6 MB 30-Jun-2012
[24] 03 Vezire Gashi - Nje Her Un Ta Fala 2012.mp3 3.2 MB 30-Jun-2012
[24] 02 Vezire Gashi - Ama Doren Moj Gjane 2012.mp3 2.2 MB 30-Jun-2012
[24] 04 Vezire Gashi - Aman Aman Nergjivane 2012.mp3 3.2 MB 30-Jun-2012
[24] 05 Vezire Gashi - Fustani i Bardh 2012.mp3 3.1 MB 30-Jun-2012
[24] 06 Vezire Gashi - Na u Ka Gzu Nana Jon 2012.mp3 2.4 MB 30-Jun-2012
[24] 01 Vezire Gashi - E Lumja Vjehrra 2012.mp3 2.2 MB 30-Jun-2012
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu