Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 11 12 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e vogel 2012.mp3 1.8 MB 28-Dec-2011
[24] 09 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - I hypa vaporrit 2012.mp3 3.4 MB 28-Dec-2011
[24] 11 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - More zuna ni kajk 2012.mp3 3.1 MB 28-Dec-2011
[24] 12 13 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Sa e bukur qenka vallja 2012.mp3 2.6 MB 28-Dec-2011
[24] 13 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Nata sodit qoft e gzume 2012.mp3 3.4 MB 28-Dec-2011
[24] 08 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Me vune kamen pa te drejte 2012.mp3 2.5 MB 28-Dec-2011
[24] 07 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e Elbasanit 2012.mp3 1.9 MB 28-Dec-2011
[24] 03 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam ni shpirt 2012.mp3 2.1 MB 28-Dec-2011
[24] 02 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi fluturim si zogu 2012.mp3 2.4 MB 28-Dec-2011
[24] 01 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ka ra muzgu 2012.mp3 3.5 MB 28-Dec-2011
[24] 04 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Qefe qefe 2012.mp3 3.0 MB 28-Dec-2011
[24] 05 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - E bukura vashe 2012.mp3 4.1 MB 28-Dec-2011
[24] 06 Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te zamanit 2012.mp3 2.5 MB 28-Dec-2011
[240] CD Cover.JPG 99.3 KB 28-Dec-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 36.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu