Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 09 Vellezrit Gashi - Vallae folklorike 2012.mp3 2.4 MB 21-Dec-2011
[24] 07 Vellezrit Gashi - Vet me the te dua 2012.mp3 4.2 MB 21-Dec-2011
[24] 08 Vellezrit Gashi - Kur e pash at vajzen te shkolla 2012.mp3 3.2 MB 21-Dec-2011
[24] 06 Vellezrit Gashi - Qka ka zogu 2012.mp3 5.7 MB 21-Dec-2011
[24] 05 Vellezrit Gashi - Selman Kadria 2012.mp3 3.7 MB 21-Dec-2011
[24] 02 Vellezrit Gashi - Fehmi e Xheve lladrovci 2012.mp3 6.4 MB 21-Dec-2011
[24] 01 Vellezrit Gashi - Deshmorit haxhi Hoti 2012.mp3 8.2 MB 21-Dec-2011
[24] 03 Vellezrit Gashi - Dy tupana ne der te kulles 2012.mp3 6.8 MB 21-Dec-2011
[24] 04 Vellezrit Gashi - Qka ke nane 2012.mp3 7.1 MB 21-Dec-2011
[240] CD Cover.JPG 76.4 KB 21-Dec-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 47.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu