Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07 Vellezerit Mziu - Rroka mandolinen 2012.mp3 3.6 MB 05-Jul-2012
[24] 08 Vellezerit Mziu - Zemer 2012.mp3 3.5 MB 05-Jul-2012
[24] 09 Vellezerit Mziu - Padrejtesia 2012.mp3 4.3 MB 05-Jul-2012
[24] 06 Vellezerit Mziu - Sola te percolla 2012.mp3 2.1 MB 05-Jul-2012
[24] 05 Vellezerit Mziu - Njeqind perqind 2012.mp3 3.0 MB 05-Jul-2012
[24] 02 Vellezerit Mziu - Dashuri e fshehur 2012.mp3 3.3 MB 05-Jul-2012
[24] 03 Vellezerit Mziu - Fitilat 2012.mp3 3.5 MB 05-Jul-2012
[24] 04 Vellezerit Mziu - Kush je ti 2012.mp3 3.7 MB 05-Jul-2012
[24] 01 Vellezerit Mziu - Moj xhan 2012.mp3 3.5 MB 05-Jul-2012
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 30.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu