Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13 Urim Limani - Ne syt e tu dua te vdes 2012.mp3 7.6 MB 27-Jun-2012
[24] 12 Urim Limani - Je ma e bukura ne kete bot 2012.mp3 8.6 MB 27-Jun-2012
[24] 09 Urim Limani - Te bashkuar un e ti 2012.mp3 8.4 MB 27-Jun-2012
[24] 10 Urim Limani - Tek mahalla e fundit 2012.mp3 8.6 MB 27-Jun-2012
[24] 11 Urim Limani - Kur te vjen pleqeria 2012.mp3 7.5 MB 27-Jun-2012
[24] 08 Urim Limani - Iku beqaria 2012.mp3 7.4 MB 27-Jun-2012
[24] 07 Urim Limani - Po te pres oj goc 2012.mp3 5.0 MB 27-Jun-2012
[24] 06 Urim Limani - Un e marr shkupjanen 2012.mp3 7.2 MB 27-Jun-2012
[24] 05 Urim Limani - Aida 2012.mp3 6.4 MB 27-Jun-2012
[24] 02 Urim Limani - Pranvera 2012.mp3 8.9 MB 27-Jun-2012
[24] 03 Urim Limani - Hakikat me paske dasht 2012.mp3 7.2 MB 27-Jun-2012
[24] 04 Urim Limani - Mbushnaj gotat 2012.mp3 7.9 MB 27-Jun-2012
[24] 01 Urim Limani - Ah medet 2012.mp3 7.3 MB 27-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 98.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu