Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Teuta Selimi - Kush po lun me mu ne valle 2012.mp3 5.4 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Qka pot vyn pasuria 2012.mp3 3.4 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava 2012.mp3 4.3 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Vallja e Rugoves 2012.mp3 5.8 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Kur i mbusha 20 vjet 2012.mp3 5.3 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Kqyrni shoqe 2012.mp3 3.3 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Hajde me mu 2012.mp3 5.6 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Hajt moj mashallah 2012.mp3 4.2 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Hyn ne valle 2012.mp3 3.8 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Katile 2012.mp3 5.4 MB 31-Dec-2011
[24] Teuta Selimi - Fluturoj dalldyshja 2012.mp3 5.2 MB 31-Dec-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 51.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu