Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07 TRIX - Shkoj moj shko 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] 08 TRIX - Kenget mi merr malli 2012.mp3 3.7 MB 04-May-2012
[24] 09 TRIX - Sheg e embel sheg 2012.mp3 4.0 MB 04-May-2012
[24] 10 TRIX - Kenga e fundit per ty 2012.mp3 3.9 MB 04-May-2012
[24] 06 TRIX - Pensionisti 2012.mp3 5.0 MB 04-May-2012
[24] 05 TRIX - Dhem edhe kjo zemer 2012.mp3 3.6 MB 04-May-2012
[24] 02 TRIX - Hidhe moj shamin 2012.mp3 3.4 MB 04-May-2012
[24] 03 TRIX - Eja 2012.mp3 3.4 MB 04-May-2012
[24] 04 TRIX - Engjulli im 2012.mp3 3.5 MB 04-May-2012
[24] 01 TRIX - Buzeqeshja jote 2012.mp3 4.0 MB 04-May-2012
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 37.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu