Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[240] Cover Back.jpeg 94.6 KB 17-Dec-2011
[240] Cover Front.jpeg 90.0 KB 17-Dec-2011
[24] 08 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Jeta e furrtarit 2012.mp3 4.6 MB 16-Dec-2011
[24] 07 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Qka ke dashte e ke pase 2012.mp3 3.4 MB 16-Dec-2011
[24] 09 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Me nje lule sqele pranvera 2012.mp3 3.5 MB 16-Dec-2011
[24] 06 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Keq je ti Keq jam une 2012.mp3 5.2 MB 16-Dec-2011
[24] 02 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Helmi ne Mjalte 2012.mp3 3.6 MB 16-Dec-2011
[24] 03 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Sy zemer 2012.mp3 2.8 MB 16-Dec-2011
[24] 04 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Zore me te pa e me u nda 2012.mp3 3.3 MB 16-Dec-2011
[24] 05 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Dembeli e punetori 2012.mp3 3.2 MB 16-Dec-2011
[24] 01 Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Hallall tas kisha ba 2012.mp3 3.4 MB 16-Dec-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu