Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Shqiprim Sylejmani - Magdalena 2012.mp3 6.8 MB 03-Jul-2012
[24] 11 Shqiprim Sylejmani - Marrshi UQK-s 2012.mp3 6.4 MB 03-Jul-2012
[24] 12 Shqiprim Sylejmani - Jet ska pa ty 2012.mp3 9.4 MB 03-Jul-2012
[24] 08 Shqiprim Sylejmani - Fati i zi 2012.mp3 10.3 MB 03-Jul-2012
[24] 09 Shqiprim Sylejmani - Qke moj fiti 2012.mp3 3.3 MB 03-Jul-2012
[24] 07 Shqiprim Sylejmani - Ma shum qika se sa djem 2012.mp3 6.6 MB 03-Jul-2012
[24] 06 Shqiprim Sylejmani - Hajde ne darsem lujm e knojm 2012.mp3 6.9 MB 03-Jul-2012
[24] 03 Shqiprim Sylejmani - Vallja e rugoves 2012.mp3 5.5 MB 03-Jul-2012
[24] 04 Shqiprim Sylejmani - Rrum bum bum po ban tupani 2012.mp3 6.9 MB 03-Jul-2012
[24] 05 Shqiprim Sylejmani - Po vjen nusja 2012.mp3 7.1 MB 03-Jul-2012
[24] 02 Shqiprim Sylejmani - Zemra ime zemra jote 2012.mp3 5.0 MB 03-Jul-2012
[24] 01 Shqiprim Sylejmani - Jam i qet jam rehat 2012.mp3 7.4 MB 03-Jul-2012
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 81.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu