Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Shqipe Krivenjeva - Kaj Mihane 2o12.mp3 3.2 MB 06-Jun-2012
[24] 09 Shqipe Krivenjeva - Neve Nuk Na Dhimset Malli 2o12.mp3 2.2 MB 06-Jun-2012
[24] 11 Shqipe Krivenjeva - Sot Po Behesh Nuse 2o12.mp3 4.6 MB 06-Jun-2012
[24] 12 Shqipe Krivenjeva - Ama Nje Arsyje 2o12.mp3 2.5 MB 06-Jun-2012
[24] 13 Shqipe Krivenjeva - Krejt Me Rend Ren Me Rend 2o12.mp3 2.9 MB 06-Jun-2012
[24] 08 Shqipe Krivenjeva - Lulia Ne Der 2o12.mp3 1.1 MB 06-Jun-2012
[24] 07 Shqipe Krivenjeva - Oj Lulie O Llokum 2o12.mp3 1.9 MB 06-Jun-2012
[24] 03 Shqipe Krivenjeva - Seq Na i Ka Lulia Syt e Zi 2o12.mp3 1.5 MB 06-Jun-2012
[24] 02 Shqipe Krivenjeva - Nafak Vllaut Tem 2o12.mp3 1.7 MB 06-Jun-2012
[24] 04 Shqipe Krivenjeva - I Mir Vllau Jon i Mir 2o12.mp3 1.6 MB 06-Jun-2012
[24] 05 Shqipe Krivenjeva - O S Esht e Mundur Qe Te Ka Rrit Nana 2o12.mp3 2.0 MB 06-Jun-2012
[24] 01 Shqipe Krivenjeva - Duert e Bardha Ne Xham 2o12.mp3 588.2 KB 06-Jun-2012
[24] 06 Shqipe Krivenjeva - Po e Martojm Ma Te Mirin Vlla 2o12.mp3 1.9 MB 06-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 27.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu