Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Safet Rizaj - Zoti ne Xhenet Oj Nane Ime 2012.mp3 7.1 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - S Esht Kollaj Me u Dashuru 2012.mp3 7.9 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Selman Kadrija 2012.mp3 5.3 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Pse Ju Ke Besu 2012.mp3 5.9 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - kthehu Te Lutem 2012.mp3 8.5 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Pijanic 2012.mp3 10.2 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Nusa e Qika Jan Kunata 2012.mp3 3.4 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Mahmut Daci 2012.mp3 5.7 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Jam Merzit 2012.mp3 8.0 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - Dasma Kercovare 2012.mp3 9.7 MB 05-Jul-2012
[24] Safet Rizaj - As Kush Nuk Te Bahet Nan 2012.mp3 11.9 MB 05-Jul-2012
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 83.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu