Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 08 Ruzhdi Abazi - Hidhe vallen Hidhe 2012.mp3 2.6 MB 22-Jun-2012
[24] 09 Ruzhdi Abazi - N Der Te Stanit 2012.mp3 1.6 MB 22-Jun-2012
[24] 10 Ruzhdi Abazi - Shote Mashalla 2012.mp3 1.6 MB 22-Jun-2012
[24] 11 Ruzhdi Abazi - Ty Te Ka Nana 2012.mp3 2.3 MB 22-Jun-2012
[24] 07 Ruzhdi Abazi - Kalova Lumin 2012.mp3 1.4 MB 22-Jun-2012
[24] 06 Ruzhdi Abazi - Zambaku 2012.mp3 1.3 MB 22-Jun-2012
[24] 02 Ruzhdi Abazi - More Pllumb 2012.mp3 3.1 MB 22-Jun-2012
[24] 03 Ruzhdi Abazi - Fitilat e Llames 2012.mp3 2.2 MB 22-Jun-2012
[24] 04 Ruzhdi Abazi - Dul Lulia 2012.mp3 2.5 MB 22-Jun-2012
[24] 05 Ruzhdi Abazi - Kush Ta Blejti 2012.mp3 1.7 MB 22-Jun-2012
[24] 01 Ruzhdi Abazi - Vallxojn Gocat 2012.mp3 3.1 MB 22-Jun-2012
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 23.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu