Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 11 Nikoll Niprelaj - Hidhe Vallen 2012.mp3 4.0 MB 06-Jun-2012
[24] 10 Nikoll Niprelaj - Hajredin Pasha 2012.mp3 3.8 MB 06-Jun-2012
[24] 12 Nikoll Niprelaj - Synin Mos Ja Shkel 2012.mp3 3.3 MB 06-Jun-2012
[24] 13 Nikoll Niprelaj - A Po Te Vjen Inati 2012.mp3 3.2 MB 06-Jun-2012
[24] 15 Nikoll Niprelaj - Valle Me Bilbil 2012.mp3 3.2 MB 06-Jun-2012
[24] 14 Nikoll Niprelaj - Buzet Si Zezake 2012.mp3 3.7 MB 06-Jun-2012
[24] 09 Nikoll Niprelaj - Kryengritjes Se Malsis 2012.mp3 2.9 MB 06-Jun-2012
[24] 08 Nikoll Niprelaj - Kur Me Del Ti Ne Sokak 2012.mp3 2.8 MB 06-Jun-2012
[24] 06 Nikoll Niprelaj - Keng e Pa Kenduar 2012.mp3 4.0 MB 06-Jun-2012
[24] 05 Nikoll Niprelaj - Bab e Bir 2012.mp3 4.3 MB 06-Jun-2012
[24] 07 Nikoll Niprelaj - Nusja Jon 2012.mp3 2.9 MB 06-Jun-2012
[24] 02 Nikoll Niprelaj - O Sot O Kurr 2012.mp3 3.8 MB 06-Jun-2012
[24] 03 Nikoll Niprelaj - Valles Se Shotes 2012.mp3 3.6 MB 06-Jun-2012
[24] 04 Nikoll Niprelaj ft Ilir Shaqiri - Kuq e Zi 2012.mp3 4.5 MB 06-Jun-2012
[24] 01 Nikoll Niprelaj - Ani Ani 2012.mp3 3.2 MB 06-Jun-2012
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 53.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu