Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shqipe dhe Bekim Kastrati - Mos harroni Bab e Nane 2012.mp3 3.5 MB 21-Dec-2011
[24] Shqipe dhe Bekim Kastrati - Gezuar ju o shoke 2012.mp3 1.7 MB 21-Dec-2011
[24] Shqipe dhe Bekim Kastrati - Qik Kosove jam 2012.mp3 3.5 MB 21-Dec-2011
[24] Shqipe dhe Bekim Kastrati - Qunat e Tirones 2012.mp3 2.5 MB 21-Dec-2011
[24] Shqipe dhe Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Hajde hajde mos e zgat 2012.mp3 3.5 MB 21-Dec-2011
[24] Shkurte Fejza - Lulja e Kismetit 2012.mp3 3.9 MB 21-Dec-2011
[24] Shkurte Fejza - Hajde hajde buzqershi 2012.mp3 3.7 MB 21-Dec-2011
[24] Ismet Bexheti - Vllau jon i ambel 2012.mp3 2.2 MB 21-Dec-2011
[24] Ismet Bexheti dhe Lendita Selimi - Moj moter 2012.mp3 1.4 MB 21-Dec-2011
[24] Lule Mustafa dhe Besim Krasniqi - Potpuri 2012.mp3 3.5 MB 21-Dec-2011
[24] Behare Shala - jabanxhia 2012.mp3 3.1 MB 21-Dec-2011
[24] Shkurte Fejza - Dasmen ta fillojme 2012.mp3 3.3 MB 21-Dec-2011
[240] CD Cover.JPG 97.6 KB 21-Dec-2011
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu