Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2012.mp3 1.7 MB 22-Jun-2012
[24] 09 Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2012.mp3 3.0 MB 22-Jun-2012
[24] 11 Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2012.mp3 3.0 MB 22-Jun-2012
[24] 12 Lendrit Krasniqi - Vet Me The Te Dua 2012.mp3 2.0 MB 22-Jun-2012
[24] 13 Lendrit Krasniqi - Nese Pendohesh 2012.mp3 3.5 MB 22-Jun-2012
[24] 08 Lendrit Krasniqi - Llokumi Im 2012.mp3 3.1 MB 22-Jun-2012
[24] 07 Lendrit Krasniqi - Kqyrni Shoqe 2012.mp3 1.5 MB 22-Jun-2012
[24] 03 Lendrit Krasniqi - Shinanajnaj 2012.mp3 1.6 MB 22-Jun-2012
[24] 02 Lendrit Krasniqi - A Thua Ka Pranver Per Mu 2012.mp3 2.9 MB 22-Jun-2012
[24] 04 Lendrit Krasniqi - Adrenalina 2012.mp3 3.6 MB 22-Jun-2012
[24] 05 Lendrit Krasniqi - Lindi Simpatia 2012.mp3 3.0 MB 22-Jun-2012
[24] 06 Lendrit Krasniqi - Takila Vava 2012.mp3 2.1 MB 22-Jun-2012
[24] 01 Lendrit Krasniqi - Mos Thuaj Jam e Re 2012.mp3 3.6 MB 22-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 34.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu