Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 15 Xeni dhe Katriot Tusha - Me vune kamen pa te drejte 2012.mp3 3.0 MB 28-Dec-2011
[24] 14 Xeni dhe Katriot Tusha - Sa mas dore me ke lan 2012.mp3 3.1 MB 28-Dec-2011
[24] 13 Xeni dhe Katriot Tusha - Me shikon me buz ne gaz 2012.mp3 3.4 MB 28-Dec-2011
[24] 12 Xeni dhe Katriot Tusha - Te deshta me hakikat 2012.mp3 3.9 MB 28-Dec-2011
[24] 16 Njazi Shala,Irma Zyberi,Nezafere Shala,Kastriot Tusha,Xeni - Kenga Kumri i Elbasanit 2012.mp3 3.0 MB 28-Dec-2011
[24] 17 Xeni dhe Katriot Tusha - Ani moj Shqiperi mos thuj marova 2012.mp3 3.3 MB 28-Dec-2011
[24] 20 Orkestra - Instrumental Popullore 2-2012.mp3 1.6 MB 28-Dec-2011
[24] 19 Orkestra - Instrumental Popullore 2012.mp3 3.1 MB 28-Dec-2011
[24] 18 Mirush Kabashi - Jam Shqipetar.mp3 5.3 MB 28-Dec-2011
[24] 01 Xeni dhe Katriot Tusha - Kur ti shof dy syt e shkrun 2012.mp3 2.6 MB 28-Dec-2011
[24] 11 Nezafete dhe Njazi Shala - Shoqen ku e kam 2012.mp3 2.0 MB 28-Dec-2011
[24] 04 Xeni dhe Katriot Tusha - Npenxhere kam dal 2012.mp3 2.1 MB 28-Dec-2011
[24] 03 Xeni dhe Katriot Tusha - Rrall kam pa kso bukurie 2012.mp3 2.8 MB 28-Dec-2011
[24] 02 Xeni dhe Katriot Tusha - Po filloj me tu ankue 2012.mp3 2.7 MB 28-Dec-2011
[24] 05 Irma Zyberi - Kajrafili dhe zambaku 2012.mp3 3.1 MB 28-Dec-2011
[24] 06 Xeni dhe Katriot Tusha - Ma jep doren 2012.mp3 2.5 MB 28-Dec-2011
[24] 09 Xeni dhe Katriot Tusha - Hije e bukur te ka ra 2012.mp3 3.3 MB 28-Dec-2011
[24] 10 Xeni dhe Katriot Tusha - Dola heret ne mengjes 2012.mp3 2.7 MB 28-Dec-2011
[24] 08 Xeni dhe Katriot Tusha - Mori Vjollca qe qel ne saksi 2012.mp3 3.7 MB 28-Dec-2011
[24] 07 Xeni dhe Katriot Tusha - Dallendyshe gushbardhe 2012.mp3 3.7 MB 28-Dec-2011
[240] CD Cover.JPG 96.6 KB 28-Dec-2011
21 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 61.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu