Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13 Labinot Shala - Larg.mp3 4.6 MB 21-Dec-2011
[24] 12 Salim Arifi - Shko moter ne dasmen e saj.mp3 2.7 MB 21-Dec-2011
[24] 11 Nezir Gjocaj - Loje doren.mp3 3.3 MB 21-Dec-2011
[24] 14 Salim Arifi - Mendoj per ty.mp3 3.3 MB 21-Dec-2011
[24] 15 Viola - Nje puthje.mp3 3.5 MB 21-Dec-2011
[24] 17 Sinan Hoxha - Her vjen her svjen.mp3 2.9 MB 21-Dec-2011
[24] 16 Duli - Ata sy.mp3 3.8 MB 21-Dec-2011
[24] 10 Fatmire Mjaku - Hajni ne dashuri.mp3 3.0 MB 21-Dec-2011
[24] 09 Afrim Uka - Nzemer tkam.mp3 3.4 MB 21-Dec-2011
[24] 04 Xheki - Franceze.mp3 3.1 MB 21-Dec-2011
[24] 03 Ylli Demaj - Te dua.mp3 3.1 MB 21-Dec-2011
[24] 02 Smail Puraj - Biondin.mp3 2.9 MB 21-Dec-2011
[24] 05 Nezir Gjocaj - Nena ime.mp3 4.0 MB 21-Dec-2011
[24] 06 Smail Puraj dhe Nezir Gjocaj - Shoku jem.mp3 4.0 MB 21-Dec-2011
[24] 08 Smail Puraj - Dasma.mp3 3.3 MB 21-Dec-2011
[24] 07 Pro Band - Shoku jem.mp3 2.8 MB 21-Dec-2011
[24] 01 Viola - Mua ke mem mbajt ne mend.mp3 3.6 MB 21-Dec-2011
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 57.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu