Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 09 Ilir Shaqiri - Liri 2012.mp3 3.5 MB 25-May-2012
[24] 08 Ilir Shaqiri - Atje eshte qielli arberor 2012.mp3 3.6 MB 25-May-2012
[24] 10 Ilir Shaqiri - Trendafila e Turkeshes 2012.mp3 4.2 MB 25-May-2012
[24] 11 Ilir Shaqiri - Shkodra ime 2012.mp3 3.9 MB 25-May-2012
[24] 12 Ilir Shaqiri - Kenge bashkimi 2012.mp3 3.4 MB 25-May-2012
[24] 07 Ilir Shaqiri - Balada e Ibrit 2012.mp3 3.9 MB 25-May-2012
[24] 06 Ilir Shaqiri - Gjenerali revolverit 2012.mp3 2.8 MB 25-May-2012
[24] 02 Ilir Shaqiri - Dielli lind nga gjaku 2012.mp3 3.5 MB 25-May-2012
[24] 03 Ilir Shaqiri - Komandant Plaku 2012.mp3 3.3 MB 25-May-2012
[24] 04 Ilir Shaqiri - Atdheu do te jete 2012.mp3 4.8 MB 25-May-2012
[24] 05 Ilir Shaqiri - Nasuf e Tahir Gashani 2012.mp3 3.7 MB 25-May-2012
[24] 01 Ilir Shaqiri - Azem Galica 2012.mp3 3.5 MB 25-May-2012
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu