Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[240] CD Cover.JPG 130.1 KB 22-Dec-2011
[24] 08 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Molle verore 2012.mp3 3.3 MB 22-Dec-2011
[24] 09 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Iku beqaria 2012.mp3 3.1 MB 22-Dec-2011
[24] 11 Flora Gashi dhe Valon Berisha - un po ta silli 2012.mp3 6.7 MB 22-Dec-2011
[24] 07 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Pse mje idhnu moj zemer 2012.mp3 3.9 MB 22-Dec-2011
[24] 10 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Te dua te dua 2012.mp3 3.0 MB 22-Dec-2011
[24] 06 Flora Gashi dhe Valon Berisha - E kam burrin ne gjermani 2012.mp3 2.8 MB 22-Dec-2011
[24] 02 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Oj lulije perllumbi bardhe 2012.mp3 3.8 MB 22-Dec-2011
[24] 03 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Hajt hopa hopa 2012.mp3 3.5 MB 22-Dec-2011
[24] 04 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Lum Kush merr djalin e vetem 2012.mp3 3.4 MB 22-Dec-2011
[24] 05 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Kallma cigaren 2012.mp3 3.4 MB 22-Dec-2011
[24] 01 Flora Gashi dhe Valon Berisha - Sot eshte dit e enjte 2012.mp3 3.4 MB 22-Dec-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 40.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu