Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 11.Capital T - Lets Party 2012.mp3 6.4 MB 01-Jul-2012
[24] 10.Capital T - Une (feat. Yll Limani) 2012.mp3 6.8 MB 01-Jul-2012
[24] 12.Capital T - Ditlindja 2012.mp3 6.6 MB 01-Jul-2012
[24] 13.Capital T - Zero 2012.mp3 6.9 MB 01-Jul-2012
[24] 15.Capital T - Veq Asaj (feat. NRG Band) 2012.mp3 5.7 MB 01-Jul-2012
[24] 14.Capital T - Make a Wish 2012.mp3 7.6 MB 01-Jul-2012
[24] 09.Capital T - U Bo Vone 2012.mp3 6.8 MB 01-Jul-2012
[24] 08.Capital T - Roll (feat. Lyrical Son) 2012.mp3 7.1 MB 01-Jul-2012
[24] 03.Capital T - Light It Up 2012.mp3 5.0 MB 01-Jul-2012
[24] 02.Capital T - As Gucci As Louis (feat. 2PO2) 2012.mp3 6.7 MB 01-Jul-2012
[24] 04.Capital T - Asnjoni (feat. Dr.Mic) 2012.mp3 6.7 MB 01-Jul-2012
[24] 05.Capital T - Loqk E Madhe 2012.mp3 7.2 MB 01-Jul-2012
[24] 07.Capital T - Karma 2012.mp3 6.6 MB 01-Jul-2012
[24] 06.Capital T - Sonte (feat. Flori Mumajesi) 2012.mp3 5.6 MB 01-Jul-2012
[24] 01.Capital T - Dite e re 2012.mp3 8.6 MB 01-Jul-2012
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 100.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu