Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 16 Burak FAMA- Nuk jam me sikur ateher.mp3 7.8 MB 06-Jun-2012
[24] 17 Burak FAMA-Sa katile.mp3 3.4 MB 06-Jun-2012
[24] 9 Burak FAMA- Fjala e fundit.mp3 5.2 MB 06-Jun-2012
[240] 15 Burak FAMA- Ma fale ate buzeqeshje.wma 4.7 MB 06-Jun-2012
[24] 18 Burak FAMA-Niset trimi.mp3 2.5 MB 06-Jun-2012
[24] 14 Burak FAMA-Kthema zot.mp3 5.8 MB 06-Jun-2012
[24] 11 Burak FAMA-Jam deh me raki.mp3 2.6 MB 06-Jun-2012
[24] 10 Burak FAMA- E mos tu pift rakija.mp3 2.1 MB 06-Jun-2012
[24] 13 Burak FAMA-I thuaj nanes tane.mp3 3.0 MB 06-Jun-2012
[24] 7 Burak FAMA- Du du.mp3 2.8 MB 06-Jun-2012
[24] 8 Burak FAMA-Kara biberim.mp3 5.7 MB 06-Jun-2012
[24] 6 Burak FAMA-Ta dish mir.mp3 4.2 MB 06-Jun-2012
[24] 3 Burak FAMA- Ball per ball.mp3 4.0 MB 06-Jun-2012
[24] 1 Burak FAMA - Mos me leni vet.mp3 4.7 MB 06-Jun-2012
[24] 2 Burak FAMA- Un ta fala ty nje puthje.mp3 4.9 MB 06-Jun-2012
[24] 4 Burak FAMA- kur te del ajo prej shpis.mp3 4.0 MB 06-Jun-2012
[24] 5 Burak FAMA-Doli goca n pengjere.mp3 3.3 MB 06-Jun-2012
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 70.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu