Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13 Bajram Asllani - Trimave Te Liris 2012.mp3 2.3 MB 07-Jul-2012
[24] 12 Bajram Asllani - Tradhtare 2012.mp3 3.9 MB 07-Jul-2012
[24] 09 Bajram Asllani - Byrek Byrek 2012.mp3 2.2 MB 07-Jul-2012
[24] 10 Bajram Asllani - Po Du Veq Pe Te Pa 2012.mp3 2.8 MB 07-Jul-2012
[24] 11 Bajram Asllani - Xhane Xhane 2012.mp3 3.5 MB 07-Jul-2012
[24] 08 Bajram Asllani - Hajde Djali i Ri Jepma Besen 2012.mp3 1.6 MB 07-Jul-2012
[24] 07 Bajram Asllani - Te Dua Te Dua 2012.mp3 2.4 MB 07-Jul-2012
[24] 02 Bajram Asllani - Se Qpo Vjen Nje Ushtim 2012.mp3 2.7 MB 07-Jul-2012
[24] 04 Bajram Asllani - O Luni Luni Ju Moj Bia 2012.mp3 1.7 MB 07-Jul-2012
[24] 05 Bajram Asllani - Para Dere Na Ka Bi Qershia 2012.mp3 2.3 MB 07-Jul-2012
[24] 06 Bajram Asllani - Aman Nerxhivane 2012.mp3 3.5 MB 07-Jul-2012
[24] 01 Bajram Asllani - Sykaltroshe 2012.mp3 3.4 MB 07-Jul-2012
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 32.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu