Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Azem Haziri XEMI - O gurbet 2012.mp3 9.1 MB 27-Jun-2012
[24] 11 Azem Haziri XEMI - Tinush 2012.mp3 6.8 MB 27-Jun-2012
[24] 12 Azem Haziri XEMI - Te kam martuar 2012.mp3 7.6 MB 27-Jun-2012
[24] 13 Azem Haziri XEMI - Do te qaj 2012.mp3 7.8 MB 27-Jun-2012
[24] 09 Azem Haziri XEMI - Amanet 2012.mp3 13.9 MB 27-Jun-2012
[24] 08 Azem Haziri XEMI - Kush te tha 2012.mp3 7.9 MB 27-Jun-2012
[24] 07 Azem Haziri XEMI - Mos harro 2012.mp3 6.1 MB 27-Jun-2012
[24] 04 Azem Haziri XEMI - Te kan martuar 2012.mp3 6.8 MB 27-Jun-2012
[24] 05 Azem Haziri XEMI - Te kisha me u ba flutur 2012.mp3 4.4 MB 27-Jun-2012
[24] 06 Azem Haziri XEMI - Jena gzu 2012.mp3 6.7 MB 27-Jun-2012
[24] 03 Azem Haziri XEMI - Djali qe te do 2012.mp3 10.3 MB 27-Jun-2012
[24] 02 Azem Haziri XEMI - Hajde ilaqi jem 2012.mp3 7.2 MB 27-Jun-2012
[24] 01 Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera 2012.mp3 7.9 MB 27-Jun-2012
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 102.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu